Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-śnieżynka-

Czy ktos z was tez tak kocha?

Polecane posty

Nie potrafie mojej miłości opisac.To uczucie, którego nie da sie przedstawić słowami.Tęsknię za kazda chwilą, kazdym dotykiem, kazdym szeptem.Uwielbiam go i pragne.Cale moje zycie wywrócilo sie do gory nogami.Wszystko co do tej pory bylo wazne teraz nie ma dla mnie znaczenia.I jest mi z tym dobrze,jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie.Czy ktos tez przezywa taka milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo
jestescie razem, ile macie lat?tez tak mam:(ale tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just4me
zazdroszcze ci takiej milości :) ale to niestety przechodzi przynajmniej nam przeszło po 3 latach :( a szkoda brakuje mi tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmm
Zlosliwiec pewnie troche ma racji...stan zakochania nie trwa wiecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
tak ja też jestem tak szczęśliwie zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys przechodzialam stan zakochania,ktory po czasie sie wypalil.A teraz ciagle wierze w to, ze milosc moze sie nie konczyc.Nie chce zeby to kiedys sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
ja też nie chcę żeby się to skończyło i zrobię wszystko żeby do tego nie dopuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmm
-śnieżynka- milosc wcale sie nie musi konczyc...przechodzi w nastepny etap przywiazania, przyjazni, milosci oczywiscie tez. Tyle,ze kolejny etap to juz bardziej dojrzalszy zwiazek i tylko od Was zalezy jak on bedzie wygladal w przyszlosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
śnieżynka jeśli się postaramy to zawsze będziemy takie szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mozna zrobic? to chyba niezalezy od nas?Jesli moj kochany przestanie mnie kochac to niestety w zaden sposób nie moge go do tego zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfghg
Ciesz sie poki mozesz bo to tylko chemia ktora mija-ZAWSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
masz rację,ale należy dużo ze sobą rozmawiać,wyjaśniać problemy, nie doprowadzać do kłótni,robic niespodzianki,zaskakiwać poprostu dbać a nie myśleć że co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbóra teraz o te milosc dbamy i cieszymy sie nią.Nie ma kłótni, jest po prostu idealnie.A ty jak dlugo jestes z twoim kochaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
ja od kwietnia i jestem przeszczęśliwa.widze, ze on stara się tak samo mocno jak ja i dlatego wierzę,że zawsze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
ale poprzedniego kochałam przez 7 lat tak samo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmm
Oj..dziewczynki ja jestem ponad 10 lat i zapewniam Was,ze bez klotni sie nie obejdzie :-) Ale nawet po 10-ciu moze byc fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
kłótnie oczyszczają atmosfere więc od czasu do czasu muszą występować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochalam kiedys 2 lata,potem wszystko zaczelo sie psuc.wtedy wydawalo mi sie, ze nie mozna kochac juz bardziej, a jednak sie pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chachacharel
mi przeszło po 1,5 roku/ 2 latach :) Ale teraz po prostu kocham, nie jestem zakochana, tylko kocham. Dojrzalej. Widzę w Nim głównie przyjaciela, a kochanka na 2 miesjcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, drobne kłotnie sie zdarzają i rzeczywiscie sa potrzebne, milo jest potem sie przepraszac itd. Hmmmmmmmmmmm dziekuje, dalas nam nadzieje na to, ze milosc jednak moze sie nie konczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja z moim jestem już prawie 5 lat. Mogę wam powiedzieć że pierwsze zauroczenie może i mija ale potem ludzie jeszcze bardziej się kochają bo łączy się to ze zrozumieniem i znajomością drugiej osoby. Wiec walczcie o miłość i pielęgnujcie ją ! Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
ja też myślałam że już nigdy więcej się nie zakocham, a kocham strasznie mocno i jestem już nawet zaręczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×