Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

taaa?? a skąd wiesz? A wiecie co? ja sobie przypomniałam jak pod okiem babci ugotowałam zupę dla lalek a potem ją zjadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze Wy sie przyznacie ile macie lat??? ja Wam juz powiedzialem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze co ugotowalam to byla zupa ryzowa pamietam bylam z siebie taka dumna ze serwowalam ja rodzicom codziennie przez dwa tygodnie a pozniej dodalam do niej koncentrat pomidorowy i przez reszte miesiaca mieli codziennie swieza pachnaca pomidorowke :) do dzis sie z tego smieja :) bylam wtedy w jakiejs 2 klasie podstawowki ale pamietam do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chociaz jeden sie przyznal:) a Wy kobietki? a no tak Kobiet o wiek nie wypada sie pytac... hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wyprzedzilyscie moja uwage:) ciesze sie ze odpowiedzialyscie na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam juz wyzej od mniej wiecej jakiejs drugiej klasy podstawowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> no i zobacz spryciarza:) Wybrał młodszą:) Oj, Jarek, Jarek..Kiedyś docenisz uroki dojrzałych kobiet (w niczym nie ujmijąc Mice:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde!! a ja myslalem ze na tej zupie ryzowej i pomidorowce sie skonczylo.... no to majac 25 lat...jesli gotujesz od 8 roku zycia....to juz MISZCZYNI nieslychana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi ja czesto siegam po rady starszych szczegolnie mojego taty bo jest naprawde dobry w te klocki od niego w koncu sie nauczylam gotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzyni chyba jeszcze nie ale maz nie narzeka na jedzenie ktore mu serwuje poza tym ja bardzo lubie gotowac a jak sie cos lubi to zawsze lepiej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, levi, ale wymysliles zapytalem o to mike bo blondi wczesniej gdzies napisala ze od 20 roku zycia gotuje i ze pozno zaczela i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi ale mnie już o to pytał wcześniej :D a do dojrzałości to mi dużo brakuje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałych bywalców :-) wpraszam się do Was, bo mam pytanie. właśnie dorwałam fajny przepis na żeberka, tyle ,że w składnikach pojawił się sos worcestershine. Czy ktoś się orientuje, czy ten sosik można kupić w pierwszym lepszym większym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi--> no mówiłem, że przy mnie nastolatka jesteś?;) Jarek--> Ty się brachu nie tłumacz:) Tyle naszego, co się pośmiejemy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna chwila-> ja nawet nie potrafie przeczytac nazwy tego sosu.... ale tu sa fachowcy wiec moze cos ci doradza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos worcestershire Z czego robi się - podaje z opakowania : ocet winny, melasa, cukier, sol, sardela (anchovies), tamarynda, szalotki, czosnek, przyprawy, aromaty naturalne, przetworzony (słód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika--> to jest z opakowania.. Tego sosu sam nigdy jeszcze nie robiłem..I nie przepadam za nim bo jest w nim melasa, której nie znoszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:-) Jak nie uda mi się kupić w sklepie, to napewno skorzystam z dobrodziejstw sklepu cynamonowego....a swoją drogą...tyle buszuje w sieci i jakoś wcześniej nie natrafiłam na ten sklep. Mam słabość już do samej nazwy:-D...o produktach nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×