Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

To jesteś rówieśnicą mojego lubego :) a z tym hasłem to niestety tak idiotycznie zrobili, podobno mają zmienić, zeby się wpisywało od razu na pierwszej stronie wpisywania postu...uff się męczę ostatnio szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej możliwości -za każdym razem wpisujesz hasło. Jarek--siedzę przy kompie, a nogę mam na pufie..Jakoś w miarę wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za kazdym razem wpisuje haslo, nie wiem czy jest inna mozliwosc... moje haslo ma dwie literki wiec nie mam z tym problemu:) zaluje ze juz wczesniej nie zajalem sie kucharzeniem, bo to fajna sprawa jest:) szkoda ze mama nie gonila mnie do kuchni, a poza tym chyba nawet nie mialbym na to czasu, ciagle ganialem po dworze, a do tego od malego trenowalem karata, gralem w noge w szkolnum klubie i takie tam... teraz gdy mam wiecej czasu zaczynam poznawac uroki gotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo gospodyn, dobre:) levi, JESTEMY GOSPODYNIE :) Blondi, ciekawe jak wygladasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a ztym sercem i meczeniem sie to marsz do lekarza!!! i bez gadania...bo z tym nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety to maja przerabane:( a my faceci razem z nimi:P moja kolezanka drze sie na wszyskich w kolo kilka dni w miesiacu:) nie ma co podchodzic nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekk - ani mi strasznie nie było, ani się swoim wiekiem nie przejmuje NIE NIE NIE;) Miałam nadzieję ze ktoś się uśmiechnie;) To jest najwspanialszy wiek! Mogę robić wszystko, jechać wszędzie, \"być kim chcę\". Oczywiście nie w sensie hedonistycznym ale świadomość możliwości i swoboda podejmowania decyzji - to jest to!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista, mysle ze troszke ci odbilo...za duzo komputera? ale ja tam niewiele wiem;);););) zartuje, kazdy mowi co chce i robi co chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz spadam, za pol godzinki ide w plener, trzeba si etroche przygotowac:):) milego wieczorku moje drogie Gospodynie i drogi Gospodyniu!! hehehehehehe:):):) poplulem klawiature:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek - a\'propos czego to: \"zartuje, kazdy mowi co chce i robi co chce\" Teraz się dopiero zaczynam zastanawiać cóżem takiego rzuciła w cyberprzestrzeń że nasz żółtodziób tak wnioskuje... hm;) p.s.- chyba za mało komputera! papapaaaa jarekk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho się będzie działo... Prawa młodości.... Dyskutowały sobie dwie zgrzybiałe staruszki..:-P A swoją drogą swego czasu się robiło takie balangi, ze mężczyźni w kuchni pichcili a kobitki gawędziły no i oczywiście jadły.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi imprezki to ja lubię nadal, ale na razie mam dość :) Puszysta a ty co porabiasz? Nasz młodzian zaczyna studia na AWF to już wiemy. Ja jestem z wykształcenia pedagogiem specjalność resocjalizacja :D a niedługo (mam nadzieję) zaczne pracę w prywatnej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D ja Cię znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o qurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jutro o której? ósma rano :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×