Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Właśnie! WŁAŚNIE! OOOOOOO!!!!! Zostałam zdekonspirowana, matko kochana! Teraz to się nawet publicznie po tyłku podrapać nie będzie można:-P;) Jestem trochę załamana, co tu zrobić....? Tak to jest jak się swój życiorys publicznie podaje... :(:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przyznaj Blondi, że to nie jest normalne i że szczęście wielkie w życiu trzeba mieć by radosny niczek sobie znaleźć, zaczernić się i tak wpaść. Ale... wesoło jest przynajmniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie przejmuję ;) trochę ludzi z Kafe mnie widziało live i na foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana!!! Natknęłam się na Ciebie przypadkiem i gdyby nie to,że rzuciłaś kilka detali ze swego zyciorysu, to pewnie bym się nie domyśliła, że Ty to Ty:-)!!! A masz za swoje :-P A teraz pytanko, ale nie do puszystej zwanej dalej zajebistą,a do reszty zgromadzenia (zajebista nie do Ciebie, bo wiem ,że się nie znasz na tym :-P - i tylko mi się nie obrażaj hihi ) wie ktoś jak to jest z tym Brownies,bo to już o tym legendy krążą...mam przepisy..ale nie wiem już w końcu z tym jest, czy to ma być w środku mokre,bo niektórzy twierdzą,że powinno być płynne? chociaż to płynne jakoś mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa siorka!! :) Jaro na laskach a Levi się kuruje, albo ktoś go leczy :D Jarek k. mi się jakoś kojarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że wyrwie jakąś? A wiesz co ja sobie pomyślałam? \"Idę w plener\" - albo pobiegać albo ZDJĘCia BĘDZIE ROBIŁ. Buuaaahahahaa!;) teraz to się dopiero kulam z siebie. W końcu plener to plener i kropka. Bo w ten mój plener to już jakiegoś koca upchnąć się nie dało po prostu.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista!!!! mówiłam, że masz się nie wypowiadać w temacie potrzebuję rady kogoś ,kto to robił, anie przepisu:-P więc mi tu się nie mondrekuj:-P A na pity...to trzeba sobie zasłużyć:-P, ale najpredzej to zrobię zapiekankę, bo już znowu za mną łazi.... ps Pozdrawiam Blondi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi. To z tym spaniem i przerywaniem rozmów to do ulotnej było! :) Mam nadzieję że nie wzięłaś do siebie bo tak wpadł pościk, ze i tu i tu pasował! Skandal, jaki cham ze mnie wyszedł bez mojej wiedzy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kobietki...... \"wasi\" topikowi Faceci są...ale nie tam gdzie myślicie, że są:-D hehehe zajebista pamiętasz co lubie robić na allegro?no więc ,dlatego to wiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No trzeba będzie go wypytać ;) Dobra dziewczyny idę do wyrka, stary już chrapie :D Dobrej nocki wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebista, spoko zrozumiałam,że to nie do mnie było tylko do siostry :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro, Ty się czytać naucz. Tam niżej jest forum i się kobitki o tym cieście rozpisują i właśnie się spierają jakie ma być i dlaczego właśnie wilgotne a nie płynące -jest dobrze uargumentowane. Ja nie chcę płynącego, to musi później stwardnieć. Idź precz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że mam iśc precz? W takim razie odchodze razem ze swoją kartą płatniczą, którą to jutro możesz potrzebować:-P ....odchodzę w niepamięci pamięć 😭 dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczenie Panie, a Jarkowi ściskam grabę:) No to się i pooorobiło:) Na moim topiku wczoraj impreza była i to jaka! Jak nam go nie zamkną - to cud Boski będzie:) Życzę wszystkim miłego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dajecie
do mniesa mielonego zeby było pulchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułkę i jajko oraz pietruszkę. Właściwie to nic więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dajecie
a mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) a jaki to topik Levi ? :P Ja dodaję kaszkę manną błyskawiczną:D ale rzadko robię mielone, raczej tylko do pomidorowej ;) Zbieram się na zakupy, bo mnie stary wygania 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, hej:) Chyba linka do topiku nie podam, bo wczoraj trochę zaszalałem:) Ja jeden - i trzy Panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zacne grono kucharzy:):) Ja niedawno wstalem, teraz jem sniadanko wlasnej produkcji, mniam mniam:) Zrobilem sobie nalesniki (do ciasta dodalem troche slodkiej papryki w proszku i pieprz), ugotowalem kilka drobiowych parowek, potem parowki pozawijalem w nalesniki i chwile smazylem je na masle:) calkiem dobre jedzonko:D Teraz poczytam co tam wczoraj powypisywaliscie jak mnie nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze nam tu sie siostry odnalazly;) ciekawe jak to jest zdemaskowac rodzona siostre:) mam nadzieje ze moj brat nie zaglada na kafe:) ale on chyba nie ma czasu na \"glupoty\" :P ;) :P zajebista-> gdzie konczylas AWF??? gdzie uczysz? na czym polega Twoja praca i gdzie zrobilas papiery na młodszego ratownika??? bardzo mnie to interesuje:) hehehe - mam na imie Jarek ale moje nazwisko nie zaczyna sie na K.:)...to drugie \"k\" musialem wpisac do nicka bo juz jakis jarek byl zarejestrowany:D I NIE ZARYWALEM wczoraj LASEK!! Plotkary jedne:):) nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wlasnie mi sie przypomnialo: levi bracie, DUZO ZDROWKA w to nasze dzisiejsze święto!!!!!!!! niech Ci sie ta noga szybko goi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×