Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Hej! A przede mną prasowanie baletowych ciuszków, paznokcie, i jeszcze kilka innch równie sympatycznych o tej porze czynności. Chyba strzelę sobie kawulca bo od dwóch godzin nie zrobiłam NIC. Marazm jaki czy co!??????:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszystka, kawa o tej porze ?? zaśniesz później? mniam jestem już po 3 kawałkach ciasta, chyba zmienię sobie nick na malinową galaretkę :P tak mi się już brzuszek trzęsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinowe:) Chyba nie w porę odpowiadam ale... jeszzce kawy nie wypiłam.. nie zdążyłam:-P Ale już połowa robótek za mną, a tak byłam przekonana, że o 23 będę już lulać:-P Czy ja się kiedyś wyrobię!!!??? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludzi kuchni :) Ja dziś serek camembert smażony i surówka :) nie będę się wysilać ;) Co do masy do andruta to chyba najprostszy kajmak jaki można zrobić: ugotować mleko skondensowane słodzone (koniecznie) i przełożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotować np skrzydełko z kurczaka, dodać przyprawy,wsypać ryż i podgotować do miękkości. na końcu dodajemy najlepiej pomidory z puszki ok 3 puszek na mały garnek i zaprawiamy śmietaną. no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY!!!!!!! widze ze Duzo sie tu dzieje....;) nawet ktos nowy podal mi przepis na pomodorowa hehe mimo ze juz dawno dawno temu nauczylem sie ja gotowac- tzn jakies 33 strony temu:P jak znajde mieszkanko we wrocku to czesciej bede zagladal na nasz topik: 1-bo bede potrzebowal pomocy kulinarnej, 2- bo bede mial wiecej czasu (teraz dojazdy zabieraja mi sporo i jak dojezdzam do domu to jestem zrypany na maxa) co macie dzisiaj na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to ja powiem co dzisiaj bede jadl:D rosol- czesto sie zdarza w niedziele;) a na drugie potrwaka z indyka, ryzyk, bily sos, jakas surowa...ta potrawka to pycha rzecz, mama ja robi a ja zajadam sie nia ze az uszy mi sie trzesa:P nie wiem jak dokladnie sie ja przyrzadza- najpierw trzeba ugotowac mieso (mama daje udo i piers), potem kroi na male kawalki, i razem z cebula i marchewka (czasem + papryka) smazy/dusi? na patelni, soli i pieprzy i na koniec dodaje smietane:D:D:D:D:D PYCHA a czy czosnek do tego pasuje?, albo papryka w proszku?? bo tak sie wlasnie zastanawiam jak to mozna dodatkowo doprawic, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem po rozładowaniu ciężarówki :/ 250 kartonów z wędkami po 7 kilo każdy, nie mam nawet siły zjeść, ani nawet dziś nic specjalnego nie mam. no proszę Jarek, z jednego miasta będziemy :P idę zrobić jakieś kanapki bo nic innego mi się nie chce robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam spaghetti z kurczakiem, mascarpone, a do tego pomidorki cherry i szalotka duszone w miodzie. Pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi-Ty to jestes artystka a nie kucharka:D a co myslisz o doprawianiu tej \"mojej \" potrawki?, bo nie wiem czy przeczytalas..... malinowe, co ty z tymi wedkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaopatrzenie do sklepu, narobiłam się strasznie, ale parę groszy wpadło do skarbonki :) chyba dłuuugo rybki nie zjem :P Jarek jak bywasz we wro, to polecam Ci knajpkę Mexico Bar, koło rynku zakochasz się w ich jedzonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie smakosze :) pozdrawiam z Galicji gdzie zjechałam na kiludniowy urlop do Rodziców :) Uwielbiam to - moja rodzinka jest tak steskniona że dogadza mi na każdym ktoku - teraz kończę pałaszować mój ukochany tort orzechowy :) zrobiony specjalnie na moje przybycie :classic_cool: Ps HELP - wspominałyscie coś o gofrach - napiszcie mi sprawdzony przepis PLIZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? 😡 NIE BEDE MIAL NETA PRZEZ MIESIAC (minimum) :( 😭 😭 😭 😭 Co ja bez WAS poczne???? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jareczku, wiem co to za ból ;) nudno będzie bez Ciebie. W przyprawianiu natomiast uważam, jest pewna dowolność, co kto lubi :) Pasuje ;) 🖐️ POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buritto to mexykańskie danie mięcho, fasola, pomidory...etc.podobne do chilli con carne i tortilla oraz sosy, kiedy indziej napisze przepis bo dziś mnie facet od kompa przegania ;) Dobranoc robaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna, co Ty gadasz, wszyscy na Ciebie czekalismy:D i na Twoja siostre tez:) a gdzie Ona sie podziewa?? wiesz ze ja niedlugo przestane tu do Was zagladac? i to nie bedzie tylko kilka dni przerwy ale min miesiac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Jareczku złociutki przywracasz mi wiarę w ludzi:-D Pezetka śpi - odsypia wesele, a ja siedzę u niej w pokoju za ścianą. net mi się w domu zbiesił😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) Jareczku coś Ty taki tajemniczy? dlaczego Cię nie będzie? nie rób nam tego jesteś jedynym męskim pierwiastkiem na tym topiku nie możesz nas ot tak po prostu opuścić musisz znaleźć zastępstwo i basta! no właśnie....dlaczego Cię nie będzie(napisz koleżankom kafeteryjnym-jeśli to of course nie tajemnica) miłego dzionka, czas na kofi na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ale zimno u nas czuje sie już zime mysle jednak że snieg nie spadnie do piatku bo mam jeszcze opony nie wymienione Mam jak zwykle pytanie kupiłam 0,6 kg od szynki chciałabym zrobic jakis sosik i podac z makaronem nie bardzo wiem jak do tego mam sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×