Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
wazne ale nie najwazniejsze... ja patrze u facetow na cos wiecej. i nie sadze zebym zmienila zdanie. mam takie zalozenie z szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka fakt nie najwazniejsze, ale bez tego nie ma szans na udany zwiazek-poprostu sie rozpadnie predzej czy pozniej. pozatym trudno bedzie znalezdzc Ci takiego faceta który bedzie chcial czekac az do slubu. No chyba ze marzy Ci sie slub w wieku 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jesli nie bedzie mu sie chcialo na mnie czekac tzn ze nie jest mnie wart. w wieku 21 lat na pewno nie bede wychodzic za maz. tak po studiach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Widze masz dalekosiężne plany, po studiach czyli gdzies tak 26 lat. Wiesz ludzka cierpliwosc ma granice, poznasz mezczyzne w wieku dajmy na to 20 lat, i przez 6 lat nie bedziesz mu pozwalała sie do siebie zblizyc to on raczej poczóje ze z nim jest cos nie tak i sam zrezygnuje. Z wyszystkim mozna czekac ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
zobaczymy. tego kwiatu jest pol swiatu i mozna powybierac. na pewno nie bede plakac za kolesiem ktory mnie zostawil bo nie chcialam sie z nim kochac. jak bede miala 26 lat to tez bede mogla poznac kogos ciekawego. a jesli chodzi o acnefan to chyba go troche naduzywales skoro ttak Ci buzke wysuszyl. ja nie mialam takich problemow. skubnij od siostry jakis kremik nawilzajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No tak ale jesli w wieku 26 lat zaczniesz kolesiowi odrazu gadac o slubie to sie wystraszy i ucieknie :) podobne ma sie sprawa z tesciami jesli sa zbyt mili :) Wszystko jest ok gdy Ciebie nie lubia :). Z jednej strony masz racje jak kocha to zaczeka, gozej jak juz bedzie po wszystkim i oboje nie bedziecie z tego zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A kremu narazie nie daje za cieplo na to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu nie dasz tyłka przed slubem..to dadzamu inne. faceci już nie czekają :) :) sory, ale jestem przekonana ze tak bedzie. poza tym nie wyobrazam sobie pierwszgo razu z facetem który ma już te 26- czy tam ile lat a ja jeszcze nigdy nie uprawiałam sexu :) lepiej mieć wprawę :) ale rzeczywiście to nie jest temat na ten topic to powiem, ze moja buzia już wyglada znowu lepiej, takie sa upały a mi przybył tylko jeden pryszcz wczoraj na policzku, a dzisiaj juz nie ma po ni sladu, kocham duac, kocham tetralysal ...aha poza tym sex dobrze działa na cerę, szczególnie taka jedna odmiana... ale nie powiem :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
*** szczególnie taka jedna odmiana... *** Hahaha chyba wiem o co chodzi xD O Boże sie usmialem :) A wracajac jeszcze to mnie to po opalaniu zadnego wysypu nie uswiadczylem, chyba ze to wyjdzie po tygodniu albo dwóch :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a smiech to też zdrowie, to teraz lece do ukochanego po zastrzyk zdrowia :) niech mnie leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nie ja tu za przeproszeniem pierdolne :D. Ze ja takich dziewczyn jak BRAVIA nie spotykam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Przynajmniej by bylo zabawnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak jest slonce i sie oplalam to ladnie wygladam. w tamtym roku jak sie tak intensywnie bardzo opalalam to mialam ladna twarz. zero kompleksow bo nic nie bylo widac na mojej brazaowej twarzyczce. gorzej we wrzesniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka ja sie intensywnie nie opalam ;) Jak wyskocze na jakies basenik raz na tydzien to jest czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja w tamte wakacje dzien w dzien lezalam na sloncu. a jak bylo zimno to kolezanka mnie jeszcze na solarke wyciagnela. pamietam ze w tamte lato to prawie w samych bialych rzeczach chodzilam. jeszcze to powtorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no... fajnie miec opaloną buzke wtedy te czerwone plamy po pryszczach nie rzucaja sie tak w oczy jak na jasnej skórze:)ja ukurat tak mam jasna karnacja buzia cala czerwona i strasznie rzuca sie wszystko w oczy:( na słoneczko czekam i musze poswiecic na opalanie buzi kilka dni w tamtym roku slonce dosyc dobrze działało na moja buzie wysuszyło pryszcze i znikały pomałua teraz znowy tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to troche przegielas na moje oko, jeszcze solarium to sie nie dziw ze mialas wysyp. A co bialych ubran nic nie mam szczeolnie do bialych przeswitujacych spodni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
takie tez mialam. rzeczywiscie przegielam. zalowalam potem ale te imprezy kiedy ladnie wygladalam i usmiech na twarzy jak spogladalam w lustro byly bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ile to sie czlowiek wycierpi dla chwili szczescia. Wynajdzie mi ktos jakies zadanie? Bo strasznie mi sie nudzi. PS. Ide nalozyc Acne fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
zadanie... no nie wiem jakie zadanie Ci moge wynalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To pomysl bo za chwile zdechne z tych nudów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja ide zaraz na ognisko wiec moze chodz ze mna? nie mam ochoty sie pokazywac w tym stanie ale chyba jednak pojde. 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Jak bys mieszkala w moim miescie to czemu by nie. Pa ide zdychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie blondynku, że udało mi się Cie rozbawić :) takie życie :) ja się nawet opaliłam ładnie teraz mimo że unikałam takiego leżenia plackiem na słoneczku. poza tym filtr 25 też trochę mnie przyblokował. ale jest fajnie, ja z natury mam ciemniejsza karnację, więc nie mam co narzekać, a na solarium nie pojde nigdy, bo moja koleżanka się przykleiła kiedyś i musiała się odskrobywać od łózka.. no to soryy :) niech Was to nie spotka. lepiej kupić sobie balsam garniera i skórka jest brązowa bez solarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Quleczka A CO ROBISZ? Jak jakies pierdolki to czemu by nie :) No Bravia udalo Ci sie to i jak :) Dobra teraz czas troche pocwiczyc, trzeba tbac o siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn, nie chcialbys...siedzialam dzis 10h przed kompem :/ Ok, wlasnie skonczylam prace...wiec znikam stad - mam dosc na dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hahaha oj.... znam ten bol chodze to technikum informatycznego wiec 10 h to jeszcze nie tak duzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty nie powiesz? :p ja za to skonczylam takie studia :p sek w tym ,ze nie tylko czas przed kompem ma znaczenie ale tez presja czasu, stres i pare innych rzeczy... o ile niemal zawsze moja praca jest nunda to dzis mialam niezle... jak juz cos sie skopie to na maksa i wszyscy sie dopytuja czemu nadal nie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ooo to co programistka z Ciebie? :) Ja puki co sie obijam ale jak trzeba to cos sensownego zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×