Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość LadyDumbBlondeBielsko
Witam:) Bylam dzisiaj u dermatologa, i zapisala mi Duac. Czy warto kupic ten krem, skoro mam tylko tzw grudki? Czy nie pogorszy mi cery i po jakim czasie grudki zaczynaja znikac ? Sa nawroty?? - - Tak sie sklada ze dawno temu chodzilam do dermatologa i zaluje bo bardzo, naprawde bardzo mi zaszkodzili zamiast pomoc.Zrezygnowalam. Wyleczylam domowymi sposobami to co mi zepsuli, o czym poinformowalam dzisiaj pania dermatolog a co ona poddala w watpliwosc ze akurat TO mi pomoglo (a co innego moglo?kosmici??). Minelo pare lat i dzisiaj poszlam znowu, w zupelnie inne miejsce i okazalo sie ze trafilam..do tej samej kobiety://// W tym momencie mam tylko, tylko grudeczki i tylko na policzkach, ktorych wlasciwie nie widac, ale sa i to bardzo uciazliwe dla mnie. Nie ufam tej kobiecie, wiec pytam was:) Warto kupic Duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Witam:) Bylam dzisiaj u dermatologa, i zapisala mi Duac. Czy warto kupic ten krem, skoro mam tylko tzw grudki? Czy nie pogorszy mi cery i po jakim czasie grudki zaczynaja znikac ? Sa nawroty?? - - Tak sie sklada ze dawno temu chodzilam do dermatologa i zaluje bo bardzo, naprawde bardzo mi zaszkodzili zamiast pomoc.Zrezygnowalam. Wyleczylam domowymi sposobami to co mi zepsuli, o czym poinformowalam dzisiaj pania dermatolog a co ona poddala w watpliwosc ze akurat TO mi pomoglo (a co innego moglo?kosmici??). Minelo pare lat i dzisiaj poszlam znowu, w zupelnie inne miejsce i okazalo sie ze trafilam..do tej samej kobiety://// W tym momencie mam tylko, tylko grudeczki i tylko na policzkach, ktorych wlasciwie nie widac, ale sa i to bardzo uciazliwe dla mnie. Nie ufam tej kobiecie, wiec pytam was:) Warto kupic Duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Ohh przepraszam za spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez twierdze,ze warto :) Choc jesli chodzi o grudki to nie wiem ale na krostki pomaga :) Tylko nie rozumiem skoro sa prawie niewidoczne to dlaczego sa bardzo uciazliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto kupić, chocby po to, żeby mieć jakby Ci się pojawiały pryszcze. mi na grudki duac nie pomaga tylko brevoxyl, ale pryszcze znikają w trybie natychmiastowym. a jesteś z bielska? bo ja jestem :) do jakiego lekarza trafiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de lane lua
ja odradzam jeśli ktoś ma wrażliwą skórę - mnie uczulił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazliwa skore i zyje ;) A jak tam buzki? Bo u mnie ok :) I oby tak pozostalo ....chocby do mojej 18stki....to tylko niecaly msc. Chyba nie wymagam zbyt wiele....Dzisiaj sobie wlane maseczke z drozdzy :P Biore te tabletki,ktore mu Bravia polecila :) A sluchaj-myslisz Braviu,ze bede je dlugo musiala brac? Albo zapytam inaczej-jak dlugo Ty masz zamiar je brac? Bo ciekawa jestem czy skora z zcasem jakos sie unormuje i przestanie przesuszac czy tylko podczas brania tych tabletek....Byc moze nie sa zbyt szkodliwe ale nie chce mimo wszystko byc na tabletkach.Wolalbym zeby skora sama spelniala moje zachcianki :P Ale tak dobrze chyba nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za literowki.Mialo byc,ze se walne maseczke z drozdzy....I pare innych bykow sie zaczailo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridiana>>to nie są tabletki typu leki tylko suplement diety i nie są szkodliwe, ja zamierzam je brać tak długo, jak długo będę tego potrzebowała, uważam, że koszt 14 zł miesięcznie to nie jest jakoś specjalnie dużo, a widzę, że capivit mi pomaga więc narazie nie zamierzam przestać. poza tym łykam jeszcze belissę na włosy, skórę i paznokcie i również jestem zadowolona, bo zawsze na paznokciach miałam takie bryzdy nierówne, a po około miesiącu łykania belissy paznokcie są już zdecydowanie ładniejsze. ja łykam codziennie 6 tabletek i jakoś nie narzekam, większość z nich nie jest szkodliwa, najgorszy jest tetralysal. ponad to łykam capivit, belissę, esceven (2tabl) i trilac ;) jak stara baba :) ale są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczka-----> No pochwal sie :D Ja tylko capivit lykam i rutinocorbin,bo sie jesien zbliza i wszyscy choruja w mojej klasie.Wiec wole sobie polykac te wit. niz pozniej chorowac :) Ja chcialam jeszcze te ze skrzypem brac,bo mi garscciami wlosy wypadaja....Kiedys mialam takie bujne,a teraz normalnie szok :( A po odstawieniu Diany chyba jeszcze bardziej :( Zalamac sie mozna naprawde.Slyszalam o jakims szamponie za 26 zl-Dermena sie zwie :) Ponoc bardzo skuteczny,wiec bede musiala mame poprosic zeby mi kupila jak pojedzie do wioski w poblizu,bo u mnie takich rzeczy nie dostane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta belissa którą łykam zawiera dużą dawkę skrzypu, mi też włosy wypadały garściami, głównie chyba przez prostownicę, teraz nie wypadają, ale dalej są suche, myślę, że po dłuższej kuracji będą mocniejsze, poza tym warto zrobić sobie raz w tygodniu maseczkę z zółtka i olejku rycynowego oraz cytryny. ja raz na tydzien używam tezodzywki waxi równiez zauważyłam duża poprawę. zdecydowanie szybciej rosna mi po niej włosy, normalnie szok. a byłam dzisiaj u fajnej kosmetyczki i powiedziała mi, że warto jest zrobić serię zabiegów mikrodermabrazji, onama duzo klientek, które stale to robia i buzia jest zdecydowanie ładniejsza. ja się chyba skusze jak będę miała przypływ gotóweczki. czego sie nie robi dla pięknej buzi. ale ta kosmetyczka mi sprawiłą dzisiaj radośc, mowiąc, że zanim połozyłam sie pod tą lampę ostrą to wogóle nie widziała ze mam trądzik :) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja wczoraj sie zaopatrzylam w rozne rzeczy i od dzis lykam. Zawsze udaje mi sie wytrwac miesiac, dwa, a pozniej zapominam znowu ;) Wlosy w lipcu nie wypadaly mi w ogole, a teraz moge je garsciami wyjmowac. Jak nie przestana to bede lysa :/ Tak wiec od dzis: - rutinoscorbin (bo mam dziedziczne problemy z naczynkami) -capivit hydro (juz wiecie dlaczego) - silica (na wlosy) - biogal ( omega 6, bo pomaga i na skore i na cholesterol, a mam z nim problemy) - no i jeszcze musze sobie kupic omega3 , bo mama mnie zmusza ;) Niestety biogal sie bierze do 6 tabletek na dobe, wiec ilosc sie robi ladna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni mi płacić za reklamę tego capivitu :) ale mi pomógł bardzo, nawet kosmetyczka mówi,że mam teraz ładnie nawilżoną buzie iże to aż dziwne jak stosowałam tyle różnych preparatów przeciwtrądzikowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
"Tylko nie rozumiem skoro sa prawie niewidoczne to dlaczego sa bardzo uciazliwe" No to sobie wyobraz ze masz grudki ktore latwo wymacac ale ktorych tak nie widac, i przypełza Twoj lover i nagle dotyka Twoich zagrudkowanych polikow, nie wiedzac ze one tam sa, i ma suprajza. Kazda z nas chce miec ladna gladka buzie.. ja marze o takiej. Marze ze wstaje rano, ide umyc twarz, dotykam i jest gladka.... Swoja droga to tr grudy sa uciazliwe tez dlatego ze jak je macam to az chce mi sie je podziubac, zeby ich nie bylo:/ no i mam czasem tak ze sobie biore lusterko i dziabne. A jak dziabne to jest czerwono, krew, strupek.. Teraz mam na poliku trzy takie strupki.I uwierzcie mi, nie sa niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geaghsehr
Nikt nie stosował i nie zamierza stosowac,tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geaghsehr
a jak by były widoczne to co by się takiego stało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
BRAVIA : ja moja twarz ktora wygladala jak burak (pare lat temu to bylo, stan byl tak fatalny ze na 2 tyg dostalam zwolnienie ze szkoly!!) zawdzieczam gabinetowi dermatologicznemu 'Pod Orlem' , m.in. pani o wdziecznym nazwisku M. B e s a l a , ktora to sie przeniosla teraz do gabinetu kolo Ratusza. Wiem ze sporo osob z problemami skornymi lapie sie dermatologow jak ostatniej deski ratunku i slepo wierzy w to co zapisza:/ Trzeba miec swiadomosc, ze sa tez tacy ktorzy poprostu nie lecza, a im wiecej maja pacjentow tym lepiej, bo wtedy zarabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
no a po co oni sa???żeby zarabiac ,a nie leczyc,praktycznie farmakologia nie leczy tylko zalecza,inaczej by zbankrutowali,a oni kwitna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanko to idz do euromedici, tam mnnioe super babka wyleczyła już prawie całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Thx;) :* PS.Kupilam dzisiaj ten Duac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
nie mogła Cie wyleczyc:)jezeli stosowałas chemie,mogła zaleczyc i wydaje Ci sie tylko ze wyleczyła bo objawy sa zdecydowanie mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garbata Ty nie badz taka pesymistyczna,ja jestem szczesliwa zepierwszy raz od 10 lat mam naprawde ładną buzie, wiadomo, że jak odstawię antybiotyk może się pogorszyć, ale wtedy zrobię sobie serię tych zabiegów mikrodermabrazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY>> to wpadaj tutaj częściej na forum i pisz jak tam Twoja buzia, ile wogóle masz lat i jak długo leczysz tradzik? jakie stosowałaś już leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
No tak buzia niby ładna a organizmie spustoszenia ,kto bierze dzis antybiotyki????ale co tam nie wazne co w srodku wazne co na wierzchu:)hehehe ale zakłamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garbata to jak ty bys chciała chodzic z zapryszczoną buzia to proszę bardzo, dla mnie bardzo wazny jest wygląd zewnętrzny i nikt u mnie tego nie zmieni. a Ty co proponujesz/moze urynoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Oj zmieni zmieni kochana bo jak sie sypniesz to juz nie bedziesz patrzyc na otoczke tylko żeby nie bloało:)hehehe naiwna jestes,nie nzasz prawdziwego życia kochanie najpier dba sie o wnetrze a na koncu wyglad,ładna miska szczescia nie da,liczy sie to co w srodku,opakujesz ładnie gówno i bedziesz zadowolona że pieknie wyglada,ale ruszyc go sie nie da bo bedzie smierdziło,tak samo jest teraz z Maykelem,sypie sie facet a było tak ładnie hehehe to wszystko swiat złudzeń ,naogladałas sie rekalm heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×