Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

uwaga, wychodzę z domu pierwszy raz pez podkładu:) czuje sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagetka89
a to ile mniej wiecej czasu musi minac by przestala sie luszczyc ta skora itp itd.. zawsze bedzie piekla skora po Duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wogole nie nie łuszczyła skóra, więc rzeczywiście moża nakładasz za duzo preparatu. a jeżeli pieczenie nie ustąpi, to odstaw na dwa trzy dni i później spróbuj wrócić. jezeli znowu będzie Cie piekło to musisz wrócić do dermatologa, pewnie zmieni Ci leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werdiana
Jejku to juz prawie 5 godzina.Wrocilam z dysku dopiero.Jestem sama w domu i sie boje jak cholera :O apropo twarzy(smiem tak mowic;) ) to troche mnie wysypalo,ale nie wiem czy zrzucic wine na hormony(babska choroba ;) ) czy na to,ze pilam...Choc pilam tylko troche.W kazdym razie musze sie zarejestrowac do dermatolog.Kurcze zastanawiam sie nad tym kremem bambino...mama mi kupila nowe opakowanie,a raczej pudelko...Ale prawde mowiac to sie boje,ze mi poazpycha pory,bo kurcze no nie da sie ukryc ze ma ciezka konsystencje...Ale wydaje mi sie,ze to indywidualna sprawa,bo jednemu moze zapychac pory,drugiemu nie...Tak jak jest z innym kremami i cudami...jednemu pomagaja,drugiemu wrecz szkodza.Tylko kurcze nie wiem co robic...smarowac czy nie.Bo on jest strasznie tlusty i sie boje ,ze wysypie mnie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jak sobie wytne kilka dni z zyciorysu i na maxa powyciskam, to nakladam na noc Bambino. Rano skora jest gladsza i mniej widac czerwone slady. Ale zdecydowanie na dzien nie polecam tego kremu. Skora musi tez czasami odpoczac, nawet od kremow, szczegolnie takich ciezkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
dżagetka rozumiem,że chcesz zwalczyć trądzik... jak tak jest to ktoś musi raczej wybić Ci z głowy krem natłuszczający...przecież to tylko wspomoże wydzielanie łoju na i tak już tłustej skórze,jak już musisz krem,to nawilżający ,pozdrawiam :) u mnie duac i unidox pozbyły się przez 5 tygodni 4 większych syfów,które miałem od baaardzo dawna,zostały juz tylko plamy po starych i parę zaskórników,a jak się robią jakieś nowe,to już nie podskórne,ale takie małe syfki,ledwie wiodczne i szybko znikają...do tego bratek,wit a+e,wit c, i effaclar żel:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
aaaaa i jeszcze chciałem dodać,że mój (bardzo dobry)dermatolog powiedział,że zamiast kremu,to lepiej odstawić duac na 2 dni,nie nawilżać...pić dużo wody najlepiej,ale wiadomo...my faceci to troszke inaczej mamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniołek
Jestem nowa na tym forum. ale od dawna czytam Wasze zapiski. I musze przyznac ze czerpie od was wielką siłę. Z trądzikiem męcze sie juz cztery lata. Brałam juz chyba wszystkie leki jakie są na trądzik. Ostatnio zakupiłam sobie duac. ale skóra strasznie mi sie łuszczy. i niestety musialam go odstawic. ale napewno wrócę do niego. Czasem mam straszne deprechy przez ten cholerny trądzik. :( niby bezbolesna przypadłośc a strasznie gnębi. Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o trądzikowej depresji można by było książki pisać. co prawda znowu się mi coś dzieje na buzi, drogne czerwone wypryski, ale nie spodziewałam się, ze czystą buzię będę miała do śmierci. ale mnie dzisiaj wku**** mój chłopak, pewnie przez niego też mnie wysypie z tej złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremu to sobie chwale bambino natluszczajace z cynkiem (zaschnieta skora po nim ladnie schodzi;>), niestety ostatnio bambino kupywalem z rozbiegu i wybralem zly bo bez cynku za to nawilzajacy :). Jesli chodzi o dolki to normalne u ludzi z trondzikiem, czujemy sie gorsi, wyobcowani troche z srodowiska w jakim sie obracamy, dochodza do tego jeszcze codzienne problemy i gotowe :|. Ale trzeba sie do tego przyzwyczaic i nauczyc sie jakos radzic w tych trudniejszych okresach - te depresje dopiero znikna wraz z tradzikiem. Dobrze teraz czas na moja pseudo twarz, ostatnio nie powiem jest lepiej ale cudów nie ma dzieki brevoxylowi pozbylem sie tych malutkich syfków ktore pokazywalem na zdjeciu. Przez weekend zafundowalem sobie 2 razy Atrederm wiec zeszla ze mnie skora a potem piekla mnie twarz - jutro juz ppowinno byc ok. W wtorek wizyta u dermatologa, czs zaczac sie modlic o izotek :) Dobra, juz koniec :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. BRAVIA spokojnie bo sie wrzodów i nerwicy nabawisz, a chlopaka zawsze mozna sobie wychowac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sama juz nie wiem co zrobic...chyba bede ten krem bambino uzywac....Nie moge za cholere dopsowac zadnego kremu do swojej skory :O Co do depresji to moim zdaniem zniknie wraz z tradzikiem...czyli troche to moze potrwac :O Od kiedy mam w miare normalna cere czuje sie zupelnie inaczej,nie wstydze sie samej siebie... Dzisiaj mnie koledzy zabrali do kina,wczoraj na dysk...Takze nieraz tradzik nie przeszkadza jak widac...Bo wszyscy sa dla mnie tacy mili i w ogole... :) Mysle,ze ladnym ubiorem tez mozna zmienic wizerunek...Nowa fryzura,makijaz,kilka ubran...To takze zmienia stan rzeczy,bo wiadomo,ze wtedy czujemy sie lepiej,jestesmy szczesliwsi.... a wtedy latwiej o nowe znajomosci,bo czlowiek nie wstydzi sie samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagetka89
aaj ale ja clobaza smaruje tylko szyje.. bo jak uzywam bambino czy tam nivea lub dove to nie pomaga lecz piecze i swedzi bardziej..:P a szyjka juz sie unormowala.. i jest ok.. :D aa duac jak narazie daje rade.. :D ja jednego dnia mam buzke sliczna niczym bobasek.. :D i innego dnia rewolucja:D takie juz sa te hormony ;P - ale radze sobie zalamana nie jestem.. :P pooozdrawiam was goraco i lecem do sql :D ciaao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja cos omojej syjce powiem, dzisiaj jak na zlosc staje przed lustrem i po lewej i prawej stronie szyji 2 ropne gule ktore wycislem i teraz mam 2 duze czerwone slady :|. A autobus za 30 min....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniołek
Wstałam dzis rano i na moim biednym policzku dwa nowe pryszcze! Wciąż sie tylko zastanawiam kiedy to sie skończy?? Wiecie co?? Myślę ze z trądzikiem jest tak że sami jestesmy przewrażliwieni na jego punkcie. a prawda jest taka ze inni nie zwracają na to uwagi. Mój chlopak wciaż mi powtarza ze ludzie patrzą na całosć a nie tylko na twarz. niby wiem ze ma rację. ale tak trudno sie zyje z tymi cholernymi pryszczami!i trudno je zaakceptowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa rozni ludzie....Sa tacy,ktorym nie przeszkadza to jak wyglada nasza cera,ale da zlosliwcow,ktorzy potrafia komentowac jak to kogos strasznie wysypalo :O I jak tu nie myslec o tym,nie zalamywac sie...no jak..Nie da sie.Ja nie chce miec chlopaka ze wzgledu na tradzik.Mimo,ze raz jest gorzej,raz lepiej to i tak nie czuje sie na tyle silna,zebym mogla byc z kims i zeby mnie ogladal kazdego dnia...I ciezko by mi sie zylo z taka mysla,ze on moze wpasc do mnie w kazdej chwili...Chociaz na milosc nie ma mocnych ;) Wlasnie z tym walcze ;) Tylko ciekawe jak sobie poradze... Ale jak wytlumaczyc komus,ze sie nie chce z nim byc z takiego powodu... Kurcze bral moze ktos Humavit? B odzisiaj kupilam i nie wiem ile tych tabletek zazywac.... Pisze,ze 3 razy dziennie po 2-4 tabletki...Ale to chyba przesada brac 12 tabletek dziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagetka89
weridiana.. :D eee no bez przesady z tym chlopakiem.. :D ooj tam.. :d moj chlopak mowi kiedy budzi sie kolo mnie ze znacznie sexy wygladam bez makijazu.. :P nie mam bardzo wysypanej twarzy nooo w sumie maaalutko.. jak mowilam sa dni ze zadnego pryzczka nie ma ani nic nooo miodek..:P a jednego dnia..:P musze sie przemeczyc.. :] i czy ja wiem czy warto odmawiac sobie takich przyjemnosci..? ..(glownie chlopaka z powodu glupiego tradziku) .. trzeba sie przelamac.. i nie myslec o tym czy widac tego pryszcza czy nie ja tam mam zwałe na to czy ludzie patrza na mnie dziwnie czy nie.. czy sie podobam komus czy nie..:P na luzie podchodze do tego wszystkiego i wam to samo radze.. :) jak sie przestaniecie przejmowac swoim wygladem tak przesadnie..:P sami zobaczycie zeee takie zycie jest o wiele lepsze.. :P pzdrrr.. :D blodnyn89 nieeee wyciskaj! ! ! aaa kysz! nie wolnoooo! lepiej zazyc jakiegos specyfiku.. :D aa nie.. szalejesz:P swoja drodze.. na szyi ani nigdzie indziej procz twarzy pryszcze mi nie wyskoczyly i dobrze:d heeh powodzonka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem trochę w kropki, ale raczej takie małe, nie jest to specjalnie uciązliwe, ale zdecydowanie nie wygląda to jakoś estetycznie. najbardziej mnie wkurza, że sie swiecę na policzkach jak psie kulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniołek
Myślę ze nie mozna odrzucac miłosci przez taka głupia przypadlosc jak trądzik. jesli ktos kocha i jest wartosciowy to nie zwroci uwagi na trądzik.A taka bratnia dusza naprawde może cudownie wesprzec.gdyby nie moj chlopak to bym siedziala chyba calymi dniami w domu. naprawde bardzo mi pomaga. i wciaz powtarza ze trądzik nie ma żadnego znaczenia. Dlatego nie wolno odrzucac uczucia! wlasnie w takiej sytuacji mozna poznac kogos wyjątkowego. i przekonac sie jaki jest! Zyczę wszystkim milosci. I wiary w drugiego czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja sie nie bawie z niczym na twarzy jak cos wyskoczy to masakruje to ^^ taka juz mam nature :). Swoja droga po waszych wypowiedziach zaczynam sie martwic, kazdy kogos ma a u mnie pustki ze szok a nie mieszkam na pustyni tylko w 150 tys. miescie :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo blondyn. Dzisiaj z domu nie wychodzilem, bo sobie skore z calej brody zdarlem. Co do znalezienia sobie kogos, to wiadomo, jak milosc, to milosc, nie mozna odrzucac. Ale w momencie, jak sie ma tradzik i probuje poznac atrakcyjna osobe, to na wstepie traci sie z tego powodu. Szanse mniejsze i zeby z taka osoba przejsc na wyzszy poziom znajomosci, trzeba duzo czasu poswiecic na znajomosc i pokazanie, ze jest sie wartosciowa osoba, z ktora warto byc - mimo tradziku. Jak wiadomo nie zawsze ma sie taka mozliwosc. Ja osobiscie jestem typem singla. Dobrze mi samemu, mam czas na spotkania ze znajomymi, wolne chwile spedzam na rozwijaniu swoich zainteresowan. Na dzien dzisiejszy nie widze sie w powaznym zwiazku, czy chociazby roli meza, a juz w ogole ojca :] A z tradzikiem walcze dlatego, ze mnie wkurwia bezsilnosc i godzenie sie ze swoimi wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozazdroscic, ja wlasnie odczowam potrzebe jakiegos wiekszego zwiazku. A jak wiadomo dziewczyny na tradzik nie zlapie, nadrabiam troche cialem bo koledzy maja brzuszki i te sprawy ale nie ma co twarzy mi to nie zastapi i dlatego z tym walcze. Jak jestem w meskim towarzystwie to mi to nie przeszkadza, ale jak juz sa stosunkidamsko meskie to ostro dostaje po dupie. tak dla siebie to tez sie tego chce troche pozbyc bo wiadomo zaoszczedzi mi to troche bolu i codziennie dluzej pospie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wręcz przeciwnie, nie potrafię życ bez drugiej połówki. nawet sobie nie wyobrażam że pewnego dnia wróciłabym do domu i nie miałąbym sę do kogo przytulić... no wiecie. na szcze3scie spotkałam kogoś, kto mnie akceptuje taką jakąjestem i to dzięki niemu stałam sie taką osobą, że mogę być z siebie dumna. kiedyś byłam szarą myszką, nie byłam ani specjalnie ładna, ani rozchwytywana. on mnie zaakcptował z tymi pryszczami. i wszystko się zmieniło, zaczęłam o siebie bardzo dbać, ubierałam się z klasą, włosy zawsze zadbane, zawsze piękne pociągające perfumy, czyste buty, zadbane paznokcie. a twarz z czasem stawała się coraz ładniejsza, później były wizyty u kosmetyczki, regulacja brwi, zmiana uczesania u fryzjerki i.. niezła suczka się ze mnie zrobiła :D hehe także nie łamcie się, każda szara myszka może stać się boginią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję już długo płatki fitness na śniadanko i w koncu zobaczyłam na ich stronę gdzie jest ten prywatny trener.super się z tym ćwiczy!! kapitalnie.zobaczymy jakie będą efekty. co do leczenia to dalej jestem na acne dermie, nie odczuwam ani żadnego pieczenia, ani ściągnięcia skóry, nie jest wysuszona, powstają małe grudki, ale lekarka mi mówiła że to normalne, bo wszystko musi wyjść aby pory się oczyściły dokładnie. nie jest to taka błyskawiczna poprawa jak po duacu, ale cieszę się, że mam jeszcze jedno całe opakowanie w lodówce, więc jakby się coś działo to zawsze mogę do niego wrócić. ale teraz daję miesiąc czasu acne dermowi, bo chyba nie ma sensu przerywac kuracji po tygodniu. poza tym pije teraz baaardzo dużowody mineralnej niegazowanej i czuję się z tym doskonale, bo nie chce mi się aż tak dużo jeść więc pewnie stracę trochę na wadze. niby nie jest mi to potrzebne, ale jaka to satysfakcja wchodzić na wagę i widzieć ze jest coraz mniej :) idę pocwiczyć moją trenerką fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale teraz daję miesiąc czasu acne dermowi, bo chyba nie ma sensu przerywac kuracji po tygodniu.\" Ja bym mu dala wiecej... u mnie efekty pojawily sie po jakis 6 tygodniach. Zreszta z tego co pamietam to podobnie jest na opakowaniu napisane. To zdecydowanie nie jest lek szybko dzialajacy. Ja mysle,ze jak Ci sie na biezaco bede robic jakies syfki to na dzien by je smarowala czyms szybciej dzialajacym (duac), a na noc kontynuowala z acendermem albo na odwrot. On naprawde powoduje po czasie,ze skora robi sie ladniejsza....tylko trzeba miec spooooro cierpliwosci do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ostatnio postanowilem pic duzo wody. Hmm. W zeszly wtorek sie tak opilem, a nie wiedzialem, ze w miescie takie korki i doslownie minuty, a musialbym zmieniac pokrowce w aucie ;D Ja osobiscie nie moge przytyc, jem bardzo duzo, a od 2 lat waze 59 kg. Rozmawialem o tym z moja dermatolog i troche ja zdziwila taka przemiana materii. Sprawdzi sie przy najblizszym badaniu krwii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja swierzo po wizycie u dermatologa, dostalem skierowanie na badanie krwi, watroby, itp. jesli wszystko bedzie ok to dostane izotek lub cos tego pokroju. Dostalem jeszcze lek \"ostatniej szansy\" ktory dziala antybakteryjnie, napisze co to jak wykupie recepte.A nóż pomoże. Nastepna wizyta za 3 tyg wiec pozostaje mi czekac. Mysle ze na przetrzymanie tych 3 tyg. kupie sobie Brevoxyl oraz cynk - jesli go dostane bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×