Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

a probowałaś na dekolt zastosować sudocrem albo talk dla niemowlat? on zawiera cynk i jest skuteczny na takie potliwe miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,ze jak stosowalam talk to tez dostalam uczulenia :O Normalnie koszmar ... Tez mialam cale czerwone,swedzilo i pelno malych czerwonych krosteczek mi sie porobilo... Uczulenie na cynk....dziwne co.Jak mascia cynkowa smaruje na krostki na twarzy to nigdy nie mam zandego uczulenia...Wiec dziwne to,ze na twarzy nic sie nie dzieje,ze z dekoltem taka maniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście dziwna sprawa. biedna jesteś, ale takie maści łagodzące dla dzieci typuj sudocrem też Ci nie pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde juz mnie to dobija...Nie moge nawet bluzek z dekoltem nosic o zawsze cos mi sie porobi :O Juz mam tego dosc.Jak bralam Diane to bylo lepiej.Mam nadzieje,ze i teraz tak bedzie.A sudocremu to akurat nie mialam.Ale nim Diana zacznie dzialac :( Chcialam w sobote se na dysk zalozyc zarąbista bluzeczke...zadowolona wrocilam od dermatolog,nalozylam ta jej miksture... I teraz moge bluzeczke schowac jedynie na dno szafy... :O Kurde moze rumianek pomoze na to zaczerwienienie i swedzenie...musze sprobowac...nic nie trace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może aloes?\" a skórkę można ładnie przypudrować i jak tam nie drapałaś pazurkami i nie wyciskałas nic to nie powinno być widać. ja tam stosuje na dekolcie zawsze taki truck, że między piersiami pudruję sobie ciemniejszym cieniem, a przy kościach pod szyją rozświetlaczem, do tego ładna bizuteria i dekolt jak z okładki magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tylko,ze ja nie mam tego aloesu.Jutro po szkole pojde do kolezanki ;) Ja sobie chyba skore zdrapalam ;) Boze ale to swedzi. A jak sie miedzy piersiami daje ciemniejszy puder to wydaja sie wieksze ;) Tak wyczytalam w gazecie kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia----> Powtorz mi ostatni raz o tym aloesie ok ;) PROSZE:) Wycisnac sok z liscia i nim smarowac? Obiecuje,ze zapamietam to do zasranej smierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wydają się wtedy większe, mi to raczej nie jest potrzebne, ale efekt jest powalający :D uwielbiam to robić :D najchetniej to bym tan na codzien sobie je poprawiała :D aloes możesz sobie kupić w butelce, ale taki hodowany jest na pewno lepszy i taniej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to raczej tez nie jest potrzebne ;) Na brak piersi to narzekac nie moge :) Kochana mam prosbe-powiedz mi ostatni raz jak to jest z tym aloesem-z liscia wyciska sie sok i nim smaruje tak? Obiecuje,ze zapamietam to do zasranej smierci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ile uda Ci się wycisnąc to wyciskasz, a póżniej rozrywasz ten liśc na pół i smarujesz się jego wewnetrzna stroną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy juz chyba wszyscy macie takie piękne buzie, że nie musicie tu pisac :) jakoś tak się cicho zrobiło. ja tez już mam ładna buzię,ale nie opuściłam wątku :) chyba, że zasypał Was snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nikogo nie opuscilam ;) Brat zabral laptopa wczoraj do pracy do podlaczania alarmow :) Musi za jego pomoca sprawdzac zcy wszystko jest wlasciwie podlaczone :) Mam ten aloes ;) Smarowalam se na dekolt i rzeczywiscie pomogl !! No chyba,ze po prostu zaczelo znikac juz samo z siebie ;) Ale watpie. Dostalam 3 listki i mala sadzonke :) Tak z innej beczki...Bravia Ty lubisz piosenke Apologize nie ;) Mialas ja chyba kiedys w stopce co:) Mam jej 3 wersje i wlasnie sobie slucham.Boska ta piosenka.A Ty teraz ogolnie uzywasz duacu tak? A potem anty? Ja juz wczoraj wzielam pierwsza tabletke luteiny,wiec niebawem zaczynam swoja przygode z Diane poraz drugi.... Najbardziej sie boje,ze przytyje :O Schudlam ostatnio 3 kg,bo praktycznie nic nie jadlam.I jak bedzie trzeba to wogole przestane jesc,bo bede wygladac jak maly slon ;) Zastanawiam sie nad jakimis tabletkami hamujacymi apetyt bo mi w trakcie brania Diane na pewno wzrosnie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko wiedziec, ze apatyt czesto wzrasta po Diane...i sie powstrzymac. Jak nie bedziesz jadla wiecej niz zwykle to nie przytyjesz. To nie jest tak,ze tyje sie od tabletek - tyje sie bo zaczyna sie nagle jesc ;) Ja nie przytylam po Dianie wiecej niz moze 2kg - w kazdym razie nie tyle by bylo widac roznice ;) Za to po kuchni wloskiej w zeszla zime przytylam prawie 10...i to niestety nadal widac, szczegolnie z brzucha nie chce zniknac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz....jak mi bedzie burczalo w brzuchu w szkole to pomysla,ze jakas niedozywiona jestem haha ;) No ja przytylam 6 kg. Mowili,ze nie ma po mnie tego widac,ale jak moze nie byc widac 6 kg.Nierozumiem.Ale dobra...niech im wisi.W kazdym razie ja czulam sie tragicznie.Teraz schudlam 3 kg. No i znowu mam brac Diane... Wiec jesli z nowu przytyje te 6 kg to chyba sie zalamie. Jedna dobra rzecz to to ,ze praktycznie kazdego dnia wracam do domu pieszo,wiec ide jakies 45-50 minut.Zastanawiam sie nad kupnem chromu... Tylko czy to cos da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj.... nie bedzie az tak burczalo :p Po prostu zapamietaj ile jesz teraz i staraj sie nie jest wiecej - dziala. Ciezko jest przez pierwsze pare tygodni, a pozniej jakos przechodzi ;) Co do chromu to nie wiem czy dziala ale szkodzic raczej nie szkodzi wec mozna sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beda mnie pytali czy moi rodzice wywodza sie z Afryki,ze niedozywiona jestem ;) Teraz to ja zjadam jedna bulke albo zapiekanke i to mi wystarcza na 8-9 godzin.Ale nie sadze,zeby z tabletkami tez tak pozostalo... Ach jo.... Trudna sprawa.musze se ten chrom kupic bo co...W sumie to jem otreby czasem...A one sa wskazane w diecie.Juz od kilku dni nie jesm slodyczy,nawet mnie na nie nie checi.Zastanawiam sie czy mozliwe jest to dlatego,ze biore Humavit... Bo wydaje mi sie,ze to od czasu gdy zaczelam brac te tabletki tak sie ze mna dzieje.One poprawiaja procesy metaboliczne...Ale mi sie nie chce jesc wcale,a nie,ze szybciej organizm spala to co zjadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtak, apologize to mój hymn :) super,że ten aloes Ci choć trochę pomógł :) ja wciążjestem na duacu i nie mam na twarzy ani jednego wielkiego pryszcza, jeden mały i zaskórniki. poza tym zrobiło sięczysto,widać jeszcze plamy i blizny, ale od tego jest podkład. tabletki zaczynam już w tym miesiącu jak tylko rozpocznie sie okres. ide po recepte w poniedziałek i też mi mówiłginegolog, ze nie tyje sie od brania tabletek, tylko od apetytu, nad którym niektóre dziewczyny nie potrafią zapanować. więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zalezy do jakiego ginekologa idziemy....Bo moj mi powiedzial,ze mozna przytyc 2-3 kg przez te tabletki,pani dermatolog,ze tyje sie jedynie poczatkowo....Twoj ginekolog,ze sie nie tyje... ;) Takze co lekarz to inna opinia.Ale co tam....musze se chlopaka znalezc to od razu schudne haha.Bo narazie ogolnie sama jestem... A tak serio to bede musiala zapanowac nad tym apetytem,albo po prostu siegac po malokaloryczne rzeczy....jabluszka,otręby... I ten chrom se kupie. Co do tego aloesu to niesamowite normalnie co zrobil od wczoraj z moja skora....Nic nie swedzi.... zaczerwienienie praktycznie w calosci zniknelo... Cud normalnie.Dzieki,ze mi go polecilas.Gdyby nie Ty to bym pewnie siedziala teraz i drapala sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak sie nie poskromi apetytu na poczatku szczegolnie to sie tyje :P Ja mysle,ze jedna opinia ginekologa nie przeczy drugiej. Wiekszosc osob tyle te 2-3 kg bo nie mysli o tym ,ze jak im sie chce jesc to powinny to przetrzymac jakos i po prostu jedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki....Jak dobrze,ze istnieje to forum i,ze jakos sie tu do Was wkręcilam ;) Mozna sie poradzic... Mowimy sobie nawzajem co pomoglo,co nie...czego uzywac bez obaw,czego nie ruszac bron Boze... No i chyba kazdemu jest lepiej jak wie,ze nie jest sam ze swoim problemem nie... Bynajmniej mi jest lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super. chociaż teoria z chudnieciem przez chłopaka w moim przypadku się nie sprawdziła, bo i owszem , często \"tracimy kalorie... \" ale po wszystkim chce nam się zawsze3 jeść ii kółko się zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda, ale ja i tak uważam, że mężczyzna jest kobiecie do zycia niezbednie potrzebny.zawsze zmieni kolo jak potrzeba, zawsze można prosić o zabranie pajaka z sypialni. rózne takie zajęcia. no i wiadomo, ma taki przyrząd, którego nie ma zadna z nas :D a też to jest do zycia niezbednie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe juz widze jak wykorzystujesz tego biedaka ;) i ten jego przyrzad :D Zawsze sie u mnie w klasie smiejemy,ze ja od zerowki mam wibrator i to w dodatku odziedziczony po ojcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie robie, czego sam by nie chciał :D :D raczej nie protestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
ello! jaki prepart polecacie na blizny potradzikowe? czytalam ze szapon Nizoral jest dobry, osobiscie nie probowalam ale mam zamiar.Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nizoral na blizny? :D tego to jeszcze nie slyszlam i nie bardzo potrafie sobie to wyobazic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×