Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

jak ja ostatnio poszlam oddac krew do badania, to obieta nie mogla znaleźć zyły, bo u mnie nie widać żył nawet jak się scisnie rękę i wbijała na oślep, za 4 razem się udało. wyszłam podobno bardzo blada. za to wyniki były w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam:) kiedys gdzies widzialam ,ze pisaliscie o myciu twarzy zelem do higieny intymnej..czy ZIAJA jest odpowiednia? rzucialam okiem i widze ze tabletki anty bierzecie na tradzik, ja sie wybieram do ginekologa i tez poprosze ale w ramch zabzepieczenia bardziej. a co do syfów, to z buzia jest w miare ok (5 miesicecy stosowania duacu) ale dekoldu i plecow nie moge za nic wyleczec juz mam tego dosyc. mysle ze jest to wina hormonow wiec bede tez w tej sprawie z ginekologiem rozmawiac, mam 23 lata a konca tych syfow nie widac:( pozdrawiam grono forumowiczow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaja jest the best :) tania i dobra :) ja sie ostatnio do ciala przerzucilam na mydelko siarkowe i jest 10 razy lepiej ale z tego co wiem nie kazdemu to sluzy - ja mam tlusta skore na plecach wiec mi nie przeszkadza, a wrecz pomaga to,ze troche wysusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, ziaja jest najlepsza!! a że są różne rodzaje, to najlepiej wybrać tą z macierzanką, bo ma ochronę przeciwgrzybiczą. chociaż ja teraz mam ziaje dla kobiet dojrzałych, zmniejszajacą dolegliwości takie jak otarcia po stosunku:) mam nwięc dwa w jednym, żel do higieny intymnej i do buzi :) babcia mówi, że to pupa i to pupa,to ma dwa policzki i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem czego sie boje....Nawet jak widze w gazecie czlowieka,ktory ma strzykawe w zyle to robi mi sie slabo... :O Powaznie mowie.Juz tak mam....od dziecka.Niemile wspomnienia :O Baba chciala mi pobierac i byla strasznie wredna... A niestety dzieciom takie rzeczy pozostaja w pamieci.Mam 18 lat ale zachwouje sie jak dziecko gdy mam miec pobierana krew.Pamietam tylko,ze wchodze....siadam na krzeselku....A potem slysze tylko-nogi do gory i oddychaj :O Kurde ale dostalam uczulenia po tej mieszance clotrimazolu i benzacne :O Posmarowalam se na dekolt,bo mowila,ze moge,zeby pozbyc sie tych kilku krostek...I uczulenie mam jak diabli...Cala czerwona skora,swedzi ze szok... Az sie boje nakladac na twarz... A Diane to nie wiem kiedy zaczne brac...bo z moim okresem to w ogole kongo.Mysle,ze wezne luteine na wywolanie. I zaczne dianke brac jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
dzieki dziewczyny za odpowiedz :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam z moja yasminka po 20 :) przebieram nóżkami z niecierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w piatek zaczne brac luteine.Tak po 3-4 dniach pewnie dostane to co trzeba ;) Narazie nie chce brac,bo w sobote chyba sie impreza szykuje,a chce zalozyc biale spodnie ;) Wiec wole w spokoju sie wybawiac,niz martwic,ze moje spodnie stana sie czerwone zamiast bialych ;) Moja derma powiedziala,ze Diane sa najlepsze jesli o tradzik chodzi.Ze maja najwiecej czegos tam....i sa najlepsze... Schudlam 3 kg ;) Ale po nich pewnie znowu przytyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tradzik u mnie Diane podzialalo gienialnie to fakt - nie mialam jednej krostki :) ale duzo to nie zawsze znaczy dobrze - ok, dobrze na tradzik ale juz mniej dobrze na organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana czemu musisz brac luteine? Jak rozumiem to nie ma zwiazku z dermatologiem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczko jesli moglabys to napisz jak dlugo bralas,po jakim czasie zauwazylas poprawe i co bylo po odstawieniu...-czy mialas wiekszy wysyp :) Sory,ze tyle pytan naraz,ale jak przytoczysz moj cytat,jak to zwyklas robic to na pewno nie bedzie to trudne aby odpowiedziec ;) Bardzo Cie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina to tabletki na wywolanie miesiaczki.Kiedys mi je ginekolog przepisal.Teraz nadal mam nieregularne i dermatolog powiedziala,ze Diane mi pomoga uregulowac cykl...No fakt,ze w trakcie brania mialam okres,ale jaki.... :O koszmar. No i powiedziala,ze za miesiac mam przyjechac na kontrole...A ja nie wiem kiedy dostane okres...to moze byc dzis,jutro,albo i za miesiac... :/ Wiec wezne luteine,zeby se wywolac i wtedy bede mogla zaczac brac Diane.Bo bierze sie w pierwszym dniu.... I jak pojade na kontrole to juz bede \"po\" paczce Diane.A tak to nie ma sensu,zebym jechala po zazyciu powiedzmy 8 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem bez cytatu ; Bralam dosc dlugo - rok przynajmniej. Nie pamietam juz dokladnie bo potem zmienialam na cilest i na cos jeszcze. Ogolnie pomoglo po jakies 2-3 miesiacach chyba ale glowy nie dam - to bylo prawie 7 lat temu. Jedno co zauwazylam na poczatku to zwiekszony apetyt ale nie przytylam ani troche bo sie kontrolowalam - po prostu wiedzialam, ze to ze ciagle mam ochote cos zjesc to kwestia tabletek :) Po odstawieniu diane jako takiej to nie moge powiedziac co sie dzialo bo ja zmienialam na inne. Ogolnie jakis czas po ostatwieniu wszystkich hormonow tradzik wrocil ale nie tak silny jak kiedys. Tyle, ze nie wiem czy to nie byla kwestia tego, ze jak zaczynalam to mialam jakies 18 lat, a jak konczylam to z 22...wiec mogl sie zmniejszyc sam z siebie ;) Jedno jest niemal pewne - tabletki nie lecza tradziku one go zaleczaja bo zmieniaja poziom hormonow ale jak je odstawimy to problem wraca. Jedyna nadzieja, ze po dluzszym okresie stosowania nasze hormony juz sie same troche ureguluja...w koncu predzej czy pozniej musza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok rozumiem, mam tylko nadzieje, ze nie mialas okresu jakos niedawno bo wywolujac go drugi raz tak szybko po to mozesz sobie tylko zaszkodzic i rozregulowac organizm bardziej. No u mnie jak bralam tabletki to sila rzeczy okres byl jak w zegarku....dzien czy dwa po ostatniej tabletce z paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz :) No u mnie tradzik tez wrocil,a w sumie to nigdy sie go nie pozbylam bo bralam tylko 3msc,ale poprawila mi sie cera strasznie i teraz w porownaniu z tym co bylo kiedys to i tak jest o wiele lepiej.No to w sumie nic mi nie dadza te tabletki...no pomoga,ale na jakis czas...no ale jakby nie bylo to lepiej zeby pomogly chocby na miesiac...Bynajmniej te 30 dni bede zyla bez stresu i z super humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może lepiej zaczekaj jeszcze na ten okres i zacznij brać tabletki takk normalnie. wykup sobie wczesniej opakowanie, zebyś miała już w ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikinola
A mi nie pomogl, szkoda. U mnie to sa hormonki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra_
Ja właśnie skończyłam tubkę tego Duacu. Mi nie pomógł. Mam wągry, zaskórniki i krosytki, czasami pojedyncze syfki, brevoxyl jest o wiele lepszy! Znacie coś równie skutecznego? Musze sobie zrobić przerwę z brevoxylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duac nie dziala na wągry, na to jest wlasnie brevoxyl. i jedna tubbka duacu to za malo niestety. trzeba sie uzbroić w cierpliwośc a efekty b,ędą wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjjkolktrtth
własnie dermatolog przepisała mi DUAC. biore jeszce tetrarysal ( zaczynam własnie 3 opakowanie) a na dzien mam davercin w żelu :)) eh teraz tylko czekać:D pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia, to samo z acnedermem - trzeba cierpliwosci ;) Zartuje sobie ale tak na serio to ja sie do niego 3 razy zabieralam i odstawialam...ale raz sie przemoglam i po jakis 2 miesiacach naprawde pomogl. Stad moj pomysl na duac + acnederm bo duac dobrze sobie radzi na biezaco, a acnederm daje bardziej dlugofalowe efekty :) Ja samierzam zrobic to samo niedlugo z brevoxylem i acnederm ale glownie dlatego, ze duacu nie mam a nie chce mi sie kolejnej stowy tracic na wizyte + duac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snook
zdecydowanie zgadzam się,ze jedna tubka duacu to za mało.Ja własnie skończyłem drugą i naprawdę są efekty.Tam gdzie były większe podskórne guzki,to zmalały lub w ogóle znikęły,a tam gdzie wychodziły takie na wierzch,to posmarowane na noc i po dwóch dniach została tylko plamka.Jutro kupuję 3 tubkę duacu i wiem,że on pomaga,także polecam.Do tego mam antybiotyk jeszcze i jakoś leci.Jest coraz lepiej,ale ja i tak nie narzekam,bo syfy robiły mi się tylko w samych środkach policzków i bardzo rzadko na skroniach.Teraz nawet jak sie robią nowe,to nie sa już takie duże .Pozdrawiam i życze wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ten acne derm mi nie podszedł, wydaje mi sięze to tez kwestia nastawienia, a jak ja się ju z raz zniechece to cieżko mi wrócić. w sumie plamy znikają tez po contranctubeksie podobno, więc moze tego teraz bede próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bravia, wiem jak to jest ale ja zazwyczaj staram sie dawac druga szanse :) ale po czasie...najpierw musi mi przejsc ;) dzis daje trzecia szanse kremowi lysanel active - jak nie to idzie do smieci ;) za to lysanel mat na dzien jest dla mnie idealny. ok, contratubex na blizny jest spoko juz kiedys o tym pisalam ale to min. pol roku codziennego wcierania by dal efekty...on nie jest przewidziany dla skory z problemami, nie wiem jakby to podzialalo na cere. On jest raczej na pojedyncze blizny np. pooperacyjne. ja bym jednak rozwazyla acnederm kiedys jeszcze tylko z czyms przeciwtradzikowym razem...tak samo z contratubxem jak cos to razem z duaciem lub brevoxylem bo inaczej to marnie widze. wiesz co... mi sie wydaje,ze ty sie za bardzo nastawilas na to,ze to bedzie taki super lek na tradzik jak duac...a to zupelnie nie to i stad rozczarowanie. ale w pelni rozumiem... wylazace syfki moga zniechecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu sie nie przyzwyczaić, gdy wyglądasz swietnie a pozniej zmieniasz krem i wracasz do punktu wyjscia. a ten contractubex pomoglby mi na takie plamki które zostały mi od usuwania włosków pęsetą i ggrzebania się igłą w skórze w celu wyciągnięcia zle ustawionych włosków?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze by i pomogl... a jestes w stanie go wcierac codziennie przez minimum pol roku na przyklad i nie robic w tym czasie sobie nowych kropek? Bo ja powiem szczerze chyba nie mialabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się oduczyłam grzebania igłą bo nieraz sobie takie kratery porobiłam, ze sie goiło miesiiąc. szok a plamy do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko przeczytałam ten topic nie cały oczywiście to od razu polecialam do apteki po duac, kupiłam go bez recepty bo to taka apteka w której mozna większość leków kupić bez recepty. Stosuję duac od jakichś 3 tyg, ale czasami zapominam , przerwa dzień lub dwa no i muszę powiedzieć że dla mnie jest super, ostatnio miałam juz dość swojej twarzy, same zaskórniki, ropne gródki, takie twarde i bolące, juz czsem too wstydziłam się chodzić na dwór, a teraz jest o niebo lepiej, sa tylko pojedyńcze grudki i twarz o wiele czystsza i gadsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia----> Juz wykupilam opakowanie Diany,ale chodzi o to,ze za miesiac juz mam umowiona wizyte...A nie wiem kiedy dostane okres..Tak jak mowilam-moze to byc dzis,jutro,albo i za miesiac :O A za miesiac juz mam sie pokazac...Wiec musze wziac ta luteine,zeby jak najpredzej zaczac brac Diane,bo jakbym dostalam za np 2 tyg to po co mam jechac na wizyte jesli bede miala za soba dopiero kilka tabletek...Wtedy efektow nie da sie zauwazyc,bo ich pewnie nawet nie bedzie :) A dekolt nadal mnie swedzi juz nie moge wytrzymac :O Caly czerwony ja nie moge... to po tej mieszance benzacne i clotrimazolu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×