Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość IrocK
z badan wynika ze nie moze byc przyczyna ale moze bezposrednie wplywac na pogorszenie tradziku :) moze cos w tym jest... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres na pewno zle wplywa na skore, ja pamietam jak kiedys mialam baaardzo trudne miesiace to wygladalam strasznie , z czasem jak sie uspokoilo to i na mojej twarzy byhlo lepiej. lekarze nieraz mowia, zeby sie nie stresować... niech jeszcze dadza lekarstwo na codziennie problemy i smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez slyszalem, ze stres wplywa negatywnie, ale nie zauwazylem tego u siebie. Zreszta i tak jestem raczej nerwusem, niz osoba ktora sie nadmiernie stresuja, ale bywa i tak. Ostatnio odstawilem zel do higieny intymniej i zamienilem na zel Physiogel - taki hipoalergiczny i krem z tej samej firmy. Musze szczerze przyznac, ze swietnie wplywa na skore. Lagodzi podraznienia i zaczerwienienia, a skora po umyciu nie jest ani troche wysuszona. Jestem zadowolony z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatruwacie się chemią
Tu są wszystkie leki przeciwtrądzikowe i pomocne w leczeniu trądzików oraz łojotoku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRYSZCZE2002_leki.htm Czytajcie działania niepożądane i uboczne - z perspektywy 40 lat problemy z pryszczami są niczym wobec chorej wątroby i zatrutego osłabionego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Odpowiadam więc Blondyn-Ja tu jestem od początku:)Zawsze i każdemu pomaga.Oczywiście wyciągnij odpowiednie wnioski,bo wygląda na to,że znowu nie przeczytałeś dokładnie.Mówię,że zawsze i każdemu,ale tylko wtedy jeśli trądzik jest taki jaki opisałem i tylko jeśli te osoby są zdrowe. Widzisz,tu występuje pewna internetowa nieprzyjemność-moje słowo przeciwko Twojemu.Ja też mam lekarza,bardzo dobrego dermatologa.Czy myslisz,ze pisałbym takie rzeczy nie wiedząc o czym mówię?Poproś Twojego lekarza o wynik badań nad Iso w tym roku w Polsce.Wszyscy dermatolodzy ponoć mają do tego dostęp.Tam jest napisane wyraźnie-pomaga zawsze i każdemu(oczywiście każdemu kto może go stosować i ma trądzik nadający się do leczenia taką terapią).Nie zawsze do końca i nie zawsze jedna terapia wystarczy,ale jednak.Czy to jest lek cudowny?Znasz drugi taki?Owszem,skutki uboczne mogą być naprawdę nieciekawe,ale to chyba najmniejsze zło.Pozdrawiam. Drogi Panie z łuskiewnika.Byłem tam.Z szacunkiem,ale nie lubię jak komuś się robi wodę z mózgu.Wystarczy wejść na forum tej strony i okaże się co i jak.Wolę nie mieć problemu z trądzkiem i cieszyć się pełnią życia.Być do tego szczęśliwymm i spełniony.Problemy z wątrobą dla każdej osoby z trądzikiem to coś pobocznego.Poza tym medycyna idzie do przodu i mam nadzieję,że prędzej czy później wątroba nie będzie juz tak obciążana.Do tego duża część z nas już pracuje i nie w głowie nam spędzanie 6 miesięcy z ziołami i próbami-a może to będzie skuteczne,a może tamto. Weridiana-nie mów takich rzeczy,że na złom z Tobą.Z tego co piszesz jesteś bardzo wartościową osobą.Trądzik ustąpi,zobacysz.Tymczasem koniecznie idź do lekarza.Nie czekaj na nic.Wiem co mówię :) Czy rzeczywiście hormony warunkują Twój trądzik to najelpiej się dowiedzieć od lekarza,bo nie od dziś wiadomo,że czasami bywa tak,że to jest pierwszy znak jakiegoś poważnego stanu zapalnego w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
"Czytajcie działania niepożądane i uboczne - z perspektywy 40 lat problemy z pryszczami są niczym wobec chorej wątroby i zatrutego osłabionego organizmu." Zatruwamy chemia? biorac lek na bol glowy lykasz chemie a tutaj mamy o wiele gorszy problem niz bol czegos tam.. jesli znasz jakis inny skuteczniejszy sposob to powiedz chetnie wyprobuje jakies kadzidelka a moze kuracje ziolowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy stosowac sie do zalecen i regularnie badac. Nie demonizujmy. Tak, wszyscy po terapii iso umrzemy :]. Najwiekszymi specjalistami sa Ci ktorzy nawet sie tym nie leczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lepsze... zycie z chorą wątrobą czy tradzik?? chyba nie muszę pytać tych którzy naprawdę wiedzą co to prawdziwy trądzik a nie 3 krostki na krzyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trujcie się chemią
A czy kogoś z was bolała już wątroba? Nawet po wypiciu wody? Nie? To tak samo jak ja nie macie porównania. Miałam dawno temu trądzik młodzieńczy ale to było w czasach kiedy nikt się tym nie przejmował tak jak wy teraz. Ja szukałam metod alternatywnych leczenia i znalazłam. Rady i spostrzeżenia zawarte w książce KURACJA ŻYCIA metodą H. Clark dają do myślenia. Może nie w 100% zgadzam się z autorką, ale jej sugestie, że to pasożyty i zanieczyszczenia są przyczyną wielu chorób są przekonujące. W jej książce jest też rozdział o trądziku: "W najostrzejszych przypadkach tej dolegliwości dojść może do tak znacznych zmian skórnych, że ledwo widać jej zdrowe fragmenty. Jesteś w stanie przywrócić jej poprzedni wygląd w ciągu dziesięciu dni. W procesie chorobowym uczestniczą bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Chociaż problemem tym wielokrotnie zajmowali się badacze, być może winowajca był za duży, aby go dostrzec za pomocą mikroskopu, zbyt mały do zidentyfikowania (np. jakiś antygen) bądź po prostu nieprawdopodobny. Ja niezmiennie odnajduję włosienie (Trichinella), jeden z czterech najpopularniejszych przedstawicieli obleńców żyjących w człowieku. Zbadaj się na obecność Trichinella, używając preparatu mikroskopowego zawierającego larwy występującymi w tkankach, a następnie szukaj ich w swojej skórze Choć powszechnie przyjmuje się, że rezydują w mięśniach, a zwłaszcza w przeponie, to jednak w przypadku trądziku jest inaczej." Wyciągi alkoholowe i octowe z WROTYCZA leczą zmiany trądzikowe na skórze. Niekiedy następuje poprawa w ciągu doby po zastosowaniu. Regularnie stosowane dają dobre efekty lecznicze porównywalne do skuteczności siarczku selenu, erytromycyny, czy betuliny. Wyciągi z wrotyczu są silne i pewne w działaniu. Wrotycz zawiera bardzo dużo substancji przeciwzapalnych, silnie odkażających (przeciwroztoczowych, przeciwrobaczych, przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych), przeciwalergicznych (przeciwwysiękowych, przeciwhistaminowych), przeciwbólowych (inhibitory synetetazy prostaglandyn), uspokajających, przeciwderpesyjnych, rozkurczowych, żółciopędnych, żółciotwórczych, regulujących przemianę materii, odtruwających. Specjaliści fitochemicy weryfikując skład chemiczny wrotyczu szybko dochodzą do wniosku, że sporo składników wrotyczu jest stosowanych w lecznictwie w formie nowoczesnych preparatów, przy czym wiele z nich jest uzyskiwanych z egzotycznych roślin, przez co leki te są bardzo drogie. Niestety wrotycz trzeba nazbierać samemu na łące. Tylko proszę nie odpisujcie mi, że się wymądrzam itp, bo pisząc te słowa chcę tylko żebyście choć trochę zastanowili się na przyczynami choroby. "Niezależnie od tego, czy wierzysz w pasożytniczą przyczynę chorób czy nie, warto się przynajmniej zastanowić nad taką możliwością. Jeśli natomiast darzysz zaufaniem medycynę naturalną zapewne dostrzeżesz, że jedynie fitoterapeuci, którzy oczyszczają organizm od pasożytów uzyskują pozytywne i trwałe rezultaty leczenia chorób. Coraz więcej informacji o negatywnym wpływie i powszechności występowania pasożytów dociera do ludzi na całym świecie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalecenia
Kwas witaminy A (Izotretinoin, kwas cis-retinowy, Accutan ) jest to syntetyczny retinoid keratolityczny i bakteriostatyczny. Powoduje inwolucję gruczołów łojowych. Powinien być zalecany w najcięższych postaciach trądziku. Preparat wykazuje działania uboczne: wysuszenie, pieczenie i zaczerwienie skóry oraz błon śluzowych, eczema, teratogenność, depresja, paradoksalnie - zaostrzenie choroby, wzrost stężenia we krwi transaminaz i lipidów. Podczas terapii kobiety muszą zażywać środki antykoncepcyjne, aby zapobiec ewentualnej ciąży i uszkodzenia zarodka lub płodu. Zdaniem austrackich autorów izotretinoina nie uszkadza spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
"Nie trujcie się chemią"-czy Ty kiedyś byłaś w obecności osoby z prawdziwym trądzikiem?Osoby często zakompleksionej,nieszczęśliwej,niepewnej siebie,wstydliwej i myślącej o sobie jak o potworze?Raczej nie,skoro piszesz bzdury o zrywaniu kwiatków na łące i leczeniu nimi trądziku!!! Pomyśl,gdyby to było choć 1/4 tak skuteczne jak pisze ta Twoja bajkopisarka,to nie byłoby ludzi z trądzikiem.Myślisz,ze lekarze dermatolodzy przepisują komuś anytbiotyki i iso ot tak sobie,żeby przepisać?Powiem Ci jedno,albo zmień nastawienie albo wróc skąd przyszłaś. Kwiatków zrywać nie będę.Ziółek i mikstur nie będę przygotowywał.Byc może Ty tak wolisz,być może masz na to czas,siłę i ochotę.Zazdroszczę.Jednak ja nie.Biorę antybiotyk,osłonkę na wątrobę i żołądek.Trądzik schodzi powoli ale systematycznie. Dziękówa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dokladnie.. moja doktor jest swietna nie zalezy jaj na pieniadzach tylko na tym jak leczy i gdyby byl inny bezpieczniejszy sposob na wyleczenie tradziku to napewno leczylaby nim swoich pacjentow w tym mnie. za tradzik odpowiada jedna bakteria i nie ma co badac.. pasozytuje na gruczolach lojowych i za ta czesc orgranizmu trzeba sie wziasc zeby skutecznie wyleczyc tradzik chyba ze ktos ma "3 krostki na krzyz" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dokladnie.. moja doktor jest swietna nie zalezy jaj na pieniadzach tylko na tym jak leczy i gdyby byl inny bezpieczniejszy sposob na wyleczenie tradziku to napewno leczylaby nim swoich pacjentow w tym mnie. za tradzik odpowiada jedna bakteria i nie ma co badac.. pasozytuje na gruczolach lojowych i za ta czesc orgranizmu trzeba sie wziasc zeby skutecznie wyleczyc tradzik chyba ze ktos ma "3 krostki na krzyz" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
sorka zdublowaly mi sie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
sorka posty mi sie zdublowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
sorka posty mi sie zdublowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
physiogel to baardzo dobry krem, na pewno będziesz zadowolona:) jateż sobie chyba bede musiala kupić bo troche mnie duac wysuszył i muszę sobie poprawić buzie, wkrótce okres a później swieta i sylwester. mojcel to piękna buzia na zabawie sylwestrowej oraz schudnąć 2 kilo do konca roku, może mi sięuda!! trzymam kciuki sama za siebie :D w sumie to mi tak nie trzeba schudnąc ale jakieś postanowienie dobrze mieć i do niego dążyć. mam w domu mini siłownię i tak się zastanawiam, czy ćwiczenia na uda ( obciążniki podnoszone stopami) nie sprawią,że mi się uda poszerzą jak robię około 50 powtórzeń dziennie? chyba nie powinny, a zależy mi na przeciwdziałaniu cellulitowi i na ...utwardzeniu ud, żeby nie zaczęły się trząść :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnac w swieta??? - oj, u mnie to nie wykonalne :p a co do kremu to kupilam go wlasnie dlatego, ze stosuje ostatnio brevoxyl i moja skora zaczela przypomniac wior powoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze, ze sie poszerza uda...a nawet jesli odrobinke to przez miesnie, a to zawsze lepiej wyglada niz chude ale flakowate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że moje są teraz idealne jak dla mnie szerokości i nie chciałabym aby się powiększyły, liczę nato, że będą się trzymać w kupie :D a z wyszczupleniem dam sobie rade, ale muszę się czymś \"pochwalic\" ostatnio aby trochę oczyścić organizm wypiłam herbatkę ziołowąz liściem senesu... o matko... od ubikacji nie mogłam się oderwać, ale w momencie brzuszek zrobił się płaski :D zniknęła pizzai pierożki z ostatniej wyżerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za dyskusje beze mnie ;) Nie bylo mnie juz troszke...Bynjamniej ja odczuwam to tak,jakbym z miesiac nie pisala :P Jestem chora,bylam wczoraj u lekarza,ale byly problemy,bo mam 18 lat i powinnam juz sie zapisac do innego lekarza-dla doroslych.A,ze ja do faceta pojsc nie chcialam to nie poszlam wcale.Bo babka byla dopiero po poludniu.I teraz leze ciagle w lozku,gardlo mnie boli jak diabli,w nocy myslalam,ze sie udusze :O Co do tematu tradziku i wątroby to ja tam duzo na ten temat mowic nie bede.Kazdy lek niesie za soba ryzyko jakichs skutkow ubocznych.A kto nie mial tak naprawde trądziku ten niech sie nie wypowiada,bo to tak jakbym chciala mowic o zespole downa,nie majac zadnych doswiadczen z ta choroba-choc nieraz patrzac na mnie mogloby sie wydawac,ze mam z ta choroba wiele wspolnego heh ;) Ale trądzik niszczy czlowieka psychicznie...To tak jakby miec depresje,a miec bol glowy... Kazdy woli wyleczyc sie z depresji chocby kosztem tego bolu glowy. Spadam dalej do lozeczka.Nie wiem kiedy wroce,bo nie moge zreszta duzo w necie siedziec,bo mamy cholernego iPlusa i ograniczenie do 1 GB :O No i malo brakuje zeby przekroczyc Hehe Bravia nie zapchaj tego klopa ;) Ja tez dostalam od kolezanki jakas herbatke ale do tej pory jej nie zdazylam zasmakowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To tak jakby miec depresje,a miec bol glowy... Kazdy woli wyleczyc sie z depresji chocby kosztem tego bolu glowy.\" ja bym taka pewna nie byla - ale ja jestem dziwna - od dziecka mecze sie z bolami glowy i dalabym wszystko by sie ich pozbyc :p kuruj sie szybko ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trujcie się chemią
do donniedarko Tylko jedno pytanie: czy gdyby ktoś Ci dał nalewkę z wrotycza to byś wypróbował? A tak na marginesie. Wrotycz jest wycofany z aptek i sklepów zielarskich bo Nalewka wrotyczowa może spowodować uzależnienie. Wrotycz powoduje poronienie. I pewnie dlatego pozbawiono was skutecznego naturalnego środka na trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
do nie trujcie się chemią- nie,nie spróbowałbym.Dlaczego? Dlatego,że nad iso prowadzono wytężone badania przez ostatnie 15 lat.Naukowo potwierdzono jak działa,jakie ma skutki uboczne i jaka jest jej skuteczność.To jest zasadnicza różnica między wrotyczem a tym lekiem. Ja zresztą nie łapię sie na iso,ale znam parę osób,którym ten pomógł odżyć.Jedna z nich jest już 5 lat po skończonej kuracji.Wątroba nie ucierpiała w ogóle(ta osoba bada się regularnie co 6 miesięcy),narządy wewnętrzne nie ucierpiały,wszystko jest ok,a co najważniejsze-nie ma śladu po trądziku! Żeby była jasność-ja aboslutnie nie skreślam takich terapii o których mówisz,jednak uwierz mi,że osoby z trądzikiem chcą się tego pozbyć skutecznym i pewnym lekiem,czego nie można powiedzieć o ziołach niestety.Jedyne zioło które ja stosuję to bratek,którego piję 3 razy dziennie,ale czy on pomaga to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie trujcie się chemią
do donniedarko Dziękuję za odpowiedź. Najważniejsze, że wierzysz w skuteczność leczenia medycyny konwencjonalnej, wiara to podstawa wyleczenia. Ja jestem strasznie sceptycznie nastawiona do leczenia akademickiego, stąd ten mój wpis na waszym topiku. Życzę Wam powodzenia i więcej wiary w siebie mimo trądziku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za Twoje opinie:) jak się tutaj nie naskakuje na nikogo i nie wymusza sposobu swojego myslenia, to jest mile widziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spojrzcie-zupelnie inaczej dyskytuje siez osoba,ktora nie narzuca swoich racji.... Mozna pogadac,pokazac dlaczego jestesmy za tym,a nie za tamtym... I to normalna rozmowa,wymiana zdan,opinii.Proba przekonania do wlasnych mysli,ale taka na poziomie,a nie z masa wyzwisk,glupich komentarzy...A nie sytuacja gdy pojawiaja sie \"mądrale\" ktore nigdy trądziku nie mialy,a wiedza najwiecej :O A co do mojej choroby,to jakies cuda...Wczoraj bylam z tym moim pokemonem i nie boli mnie juz praktycznie wcale gardlo ;) Ale serio mowie.Wypilam chyba z 5 gorących herbat no i nie boli :) A dzien prędzej myslalam,ze sie udusze.Ach jo-gdyby z trądzikiem tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×