Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

skad wiesz weridana, ze ci nie pomoze? :) ja slyszalam wiele pozytywnych opini o leczeniu tradzika w ten sposob...tylko nie slyszalam nic o skierowaniach od lekarza ci krorych znam sami za to placili - i to nie malo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja rowniez jestem przychylny bardziej peelingom... ale po zadnym peelingu nie mialem takich efektow z tradzikiem i sladami jakie mam teraz po miesiacu stosowania Roa :D naprawde sam nie wierze... jest znakomicie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez jestem za peelingiem, ale chetnie bym spróbowała takie terapii laserem, jak wiadomo, tonący brzytwy się chwyta. po moim ostrym ataku pryszcze raczej znikają, spłaszczyły się, ale twarz jest w czerwone plany ( mimo, że nie wyciskałam). nie wiem jak to sie dzieje, zew jeden dzien może się na twarzy zrobićtakie pobojowisko, a leczy się to 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie, ze ja nie jestem za peelingami ;) ja sie tylko zdziwilam dlaczego weridiana od razu napisala, ze to nie dla niej ;) ja nie probowalam ani jednego ani drugiego jak do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a warto wypróbować, zawsze to jedna czy dwie warstwy naskórka mniej i szybsza regeneracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridiana....tak myslac to nie ma co stosowac zadnych masci, kremow, peelingow, doustnych antybiotykow... nic tylko brac hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak,ale taki laser to juz konkretny wydatek...A antybiotyki i masci nie kosztuja az tyle. Wczoraj rano mialam normalna cere,nie pudrowalam sie ani nic,a wieczorem masakra :O Wkurwic sie mozna naprawde.Wygladam jak po tej trabie ;) A tak na serio to masakra... No i coraz czesciej sie doluje...Ale u mnie raczej stres nie ma wplywu na wyglad cery.... Jedynie wodka ;) A doluje sie bo nie wiem juz co robic. Bo przeczytalam juz tyle artykulow,przewertowalam mase roznych for... (czy forum sie mowi? :P ) i na kazdym w zasadzie to samo-wszystko jest ok dopoki bierzesz tabletki.Odstawisz to problem wraca,czasem i gorszy... :O I co tu robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego mile mnie zaskoczyla opcja skierowania od lekarza...bo jak rozumiem to nie kieruje na takie same zabiegi jak te z ulicy, bo inaczej jaka by byla roznica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robic... tylko nie wierzyc w cuda, ze nie wroci...ale tez nie zakladac, ze wroci gorszy ja mysle, ze wraca mniej wiecej taki sam - tylko my juz zdazylysmy po paru miesiacach zapomniec jak to bylo - przyzwyczjamy sie do lepszego stanu i stad wydaje nam sie, ze jest gorzej... jak dla mnie to zaleta jest taka, ze daje nam to szanse na doprowadzenie skory do ladu i potem jak zaczyna wracac to prosciej to "zastopowac" i nie rozsiac sobie po calej twarzy czy plecach... prosciej niz leczyc gdy ma sie juz np. cale plecy w ranach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tylko jaki to ma sens aby sie truc,skoro i tak wszystko wroci... No niby powinnam sie cieszyc,ze chociaz przez jakis czas mam spokoj,a skoro po anty nie mam zadnych wiekszych skutkow ubocznych to nie tak zle...Ale naprawde ciezko jest zyc z mysla,ze wszystko wroci i,ze nie ma zadnego leku,zeby temu zapobiec...Cena jest tu niewazna...nawet gdybym miala zapalcic tysiac czy dwa z gory...Gdybym wiedziala,ze juz na zawsze mi to pomoze to bez wahania bym tyle dala.Bo juz i tak stracilam drugie tyle na wszystkie leki i kosmetyki,jak do tej pory.Izo to wydatek 200 zl miesiecznie wiec nie daloby sie tego az tak tragicznie odczuc jesli o kase chodzi.Ale nie widze sensu pakowania w siebie takiego leku...bo to juz nie zabawa,to silny lek.Nawet przestaje wierzyc,ze z wiekiem mi minie :( :( Wczoraj znowu mnie wysypalo zajebiscie.Tylko dekolt sie poprawil i nadaje sie do pokazywania po malej korekcie...Ale twarz...jak pobojowisko... :O Wiem,ze narzekam jak stara baba,ale ja juz chyba nie mam sily 😭 naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiac czy tam dwa ^^. Ja moja terapie izo obliczylem na ponad 3,5 tys zł. Nie liczac kremów, pomatek i tego typu drobnostek. Co do izo to biora ja nawet osoby z uszkodzonymi nerkami czy z ogromna otyloscia, poprostu terapia jest troche inna duzo mniejsze dawki, wiecej badan , wiecej wizyt. Co do kobiet to moga one go stosowac tylko i wylacznie wtedy gdy maja pewnosc ze nie zajda w ciaze inaczej moga poronic, uszkodzic płód lub dziecko urodzi sie z wadami wrodzonymi. Datego tez kazda kobieta ktora ma zamiar przyjmowac izo umi spelniac warunki programu skutecznego zapobiegania ciaży. U mezczyzn na potencje czy tez na jakosc nasienia zadnego wplywu to nie ma i jestesmy o tyle w bardziej konfortowej sytuacji. Co do tradziku to nigdy nie amsz 100% pewnosci ze cos pomoze na dłuższa mete. Przy roznych lekach jest to rozny wskaznik powodzenia, moze to byc 30% 40% czy 70% ale nigdy 100% nie uswiadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaproncessla
Nio ja mam wlasnie tradzik hormonalny, tzn no nie taki typowy, nio nie wiem jak to wyjasnic no moze tak: nigdy nie mialam mocnych problemow z cera, takie lekkkie moja dermatolag ktora juz zmienilam na szczescie dala mi antybiotyk, on umnie podniusl natychmiast testosteron, na poczatku niczym to sie nie objawilo, ale potem mnie wysypalo tak mocno na buzi, bylam w szoku ze tak zdnia an dzien a pzreciez bralam antybiotyk. , naszczescie rozmpoznano szybko przyczyne i podano mi odpowiedni hormon. Ja teraz chodze na ten laser poprostu zeby usunac te pozostalosci po tym co milalam w listopadzie. Bo mija juz 2 miechy i jak narazie nic nowego sie juz nie pojawia, wszystko sie uregulowalo miesiaczka idealnie.ten antybiotyk wstrzasnol moim ukladem hormonalnym :( Tyle ze ja za lasery nic nie place bo mam po znajmosci wiec kozystam do poki wszystko nie zniknie z buzi. Ale i tak przez pania dermatolog bardzo sie wycierpialam, bo blizny takie jak ja mam tak szybko nie schodza.eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn 3,5tys na Akneroniie ?:P czy jakos tak sie to pisze :P ja na Roa nie wydam wiecej niz 3 tys ;] badania za darmo, a lek kupuje najtaniej w polsce i mysle ze po takiej cenie jak w czechac i ciut drozej niz w niemczech... + 30 zl miesiecznie na witaminy.. trzeba kombinowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalam,ze jesli mialby to byc 1 czy 2 tys. z gory... ze musialbym zaplacic wszystko naraz.A Ty wydajesz po 200 zl miesiecznie.I napisalam,ze to nie byloby az takie odczuwalne dla mnie,bo byloby co miesiac,a nie tysiac czy dwa za jednym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Irock-zależy kto i co chce wyleczyć peelingiem.Na przykład sam trądzik jak najbardziej wyleczysz ROA,ale blizm i plam już nie,co jest oczywiste.Peelingi ziołowe mają działanie bakteriobójcze i złuszczające,zatem dla ludzi o lekkim trądziku peeling to lek dwa w jednym-na trądzik i na jego efekty :) Weridiania-każdy trądzik,nie tylko hormonalny,ma swoje podłoże wewnątrz organizmu.Nie ma tak,że młodzieńczy trądzik to problem skóry właściwej.Problem zawsze leży wewnątrz,więc każda deska ratunku, w tym laser, może być pomocna.Natomiast ja podtrzymuję to co mówiłem o peelingach.Może działają wolniej niż lasery i inne bajery :P ale na pewno są lepsze,szczególnie jeśli mowa o ich antybakteryjnym działaniu i głębokim złuszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
doniedarko nie zgodze sie z Toba. Po pierwsze przeczytaj sobie ten artykul http://www.nowinylekarskie.pl/Pdf/69938.pdf jesli dobrze pamietam to w nim wyczytalem o dziallanosci roa na blizny i przebarwienia po drugie mnie samemu poschodzilo 50% przebarwien i troche sladow w pierwszym miesiacu leczenia wiec co to jest oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie buzia wysuszyłapo tych zabiegach... ale to nic, przynajmniej widze, ze sie ładnie goi, kupiłam sobie benzacne bo mi sie brevoxyl skonczył, kiedyś juz uzywałam i byłam zadowolona, teraz go zacznę stosowac na dzien ale tylko punktowo, na te miejsca gdzie się jakieś dziadostwo zrobiło. skonczyła mi sie tez pianka z effaclaru i nie wiem czy kupować sobie nową?? jakos tak mi troche szkoda znowu 40 zł wydawaćjak to sie tak szybko konczy ( miesiąc)... chociaż to był najlepszy jak dotąd specyfik do oczyszczania buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia , po jakich zabiegach? robilas kiedys takie peelingi u dermatologa? bo chyba o tym byla mowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Irock-możesz przytoczyć mi fragment mówiący o leczeniu blizn i plam przy kuracji ROA?Przejrzałem,ale bardzo szybko ten artykuł i na pierwszy rzut oka nic takiego nie widziałem. Pozdrawiam. :) I nawet jeśli rzeczywiście coś takiego się dzieje przy ROA,to chyba nie masz wątpliwości,że jednak dobry peeling po kuracji ROA czy innym lekiem jest jednym z najlepszych sposobów na doprowadzenie skóry do porządku.Poza tym nie zapominaj,że ROA niszczy pory,co nie jest dobre ale ogólnego stanu skóry,a peeling doskonale oczyszcza i wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, juz widze chyba o co chodzilo - tak to jest jak sie pisze przed pierwsza kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana dla mnie to jeden kit ja place bo te 200zł miesiecznie bo i tak wiem ze nie dostane recepty na wszystko naraz, pozatym jak bym juz dostal a bym mial juz jakies komplikacje to co cala reszta londuje w kosztu? Jak bym mial taka sposobnosc zeby za taka kwote pozbyc sie tego w 1 dzien to bym sie nawet nie zastanawial. Co do działalnosci Roa na blizny nie slyszalem, ale tak na chlopski rozum - skora jest bardziej sucha szybciej zluszcza sie naskórek, wyskakuje mniej nowych potworkow, wiec wraz z scieraniem sie naskorka znikaja blizny i przebarwienia, moze nie jest tak tak widoczne i efektywne jak piling ale napewno tez sie to zauwazyc da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Blondyn, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem co do ROA i blizn.Peeling ściera dużo mocniej niż samo ROA,miałem już dwa i jest dużo lepiej,ale jeszcze trochę brakuje,a przypominam,że mój trądzik jest lekki.Także jak ktoś ma trądzik,który leczy się ROA,to zdecydowanie sam lek nie zdziała cudów w tym zakresie,ale pomaga złuszczając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mowie o czyms takim,ze dalaby np 2 tys za jakis zabieg,ktory zlikwidowalby tradzik... A chodzilo mi o to,ze przy IZO az tak nie odczujesz kosztow bo placisz po 200 zl miesiecznie,a nie 2 tys za jednym razem.Kumasz Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo cos co jest dobre na tradzik nie bedzie dobre na blizny, a jak by cos bylo nawet tak reklamowane to wiadomo co jest do wszystkiego jest do niczego. Piling stworzono wlasnie do takich celow i spisuja sie niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga przed chwila na twarzy zauwazylem cos przypominajacego zaciek, tak z ciekawosci bo troche wystawalo i po dotykalem i okazalo sie ze to faktycznie zaciek, no wiec nakulem igla (wiem ze mialem tego nie robic ) i pozbylem sie go. Na szczescie puki co nic nie widac zadne zacczerwienienie czy tam gula na skorze :). Jednak nie polecam malo przyjemny widok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makabra co sie stało z moją buzią,.. jednak benzacne to syf straszny, moze mi pomagał jak miałam tłusta buzie, ale teraz jak mam sucha to sprawił,ze się łuszczę jak wąż!!! może to lepiej, bo zejdzie ta stara skóra.ale twarz to mnmie az boli!!! ała, wypaliło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
doniedarko mozliwe ze to bylo w innym artykuly ale spotkalem taka wypowiedz ze podczas pierwszeog miesiaca leczenia najefektywnej schodza blizny i slady =) jednak zgadzam sie z Toba ze efektywniejszym sposobem jest peeling, jeszcze co do roa to ja tez mowie o zluszczaniu ale u mnie efekty sa widoczne a nie wiem jak u innych :P Ps. blondyn roa nie jest do wszystkiego :P po prostu przy zalozeniu leczenia tradziku efektem towarzyszacym jest zluszczanie co daje u mnie zadawalajacy efekt. pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko na prawej rece dokladnie na nad kostakami w kierunku nadgarstka zauwazylem kilka czerwonych dosyc sporych plamek, sa czerwone i wygladaj na mocno wysuszone, teraz pytanie czy ktos cos czatkiego mial? leci to objaw czegos błebszego to odstawie chwilowo izo, szybka odp. mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×