Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość madzik__
Hej dziewczyny! Mi tez dermatlog ostatnio przepisala duac i dzis wlasnie kupilam... Ale mam pytanko czy moge go tez stosowac na przeparwienia na twarzy (plamkach) i na wagry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moc to mozesz... ale on na to praktycznie nie pomaga niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos niezbyt przepadam za czarnym kolorem i nie lubie uzywac kredek do oczu,ale cienie jak najbardziej (jasne barwy,o takie mi pasuja) .Zawsze najpierw nakladam na oczy puder sypki,a potem maluje cieniami...Wtedy dluzej trzymaja sie na powiekach.Gdy tego nie robie to tak po 3 godzinach juz widac tylko niezbyt ladnie wygladajace slady po cieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik_>>> To w jakim celu dermatolog Ci go przepisala? Bo na wagry na pewno nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karizma
Uzywam DUAC.Jest rewelacyjny. Polecam takze zel do czyszczenia i krem z serii PHYSIOGEL! Dla mnie to połączenie zrobiło rewelacje.Wszystkie grudki i krostki zgoineły. W pracy sie mnie pytaja co sie stało ze mam taka ładna twarz.Polecam. p.s. Czy DUAC jest tylko na recepte????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karizma>>>Tak,duac jest tylko na recepte,niestety.Moze jakbys poprosila jakas mila pania z apteki to sprzedalaby Ci bez,ale musialabys naprawde trafic na mila babke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
karozma-> jest na receptę,ale ja pomimo tego,że recepty nie miałam - kupiłam;] weszłam do apteki..stanęłam twardo przed okienkiem..i mówie "poprosze DUAC", a jest recepta? nie,ale juz kiedyś go uzywałam i teraz dermatolog mi tylko na takiej normalnej kartce napisał,że mam do niego wrócić.." "aha, to chwileczkę" po czym pani farmaceutka poszła po maść..wstukuje cenę i aby dodac sobie wiarygodności spytałam: " tak jak zawsze, raz dziennie na noc prawda?" "tak, tak" dziekuję do widzenia;p po drugie opakowanie jak poszłam do tej samej apteki to nawet kuz sie nie pytała o receprę. GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj i blondyn zdajcie relacje jak u was leczenie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo, jak dwa dni temu :] Ide w pon do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
oj to musialem pominac Twoja wypowiedz.. :P ja mam na poczatku marca wizyte :) a kiedy dokladnie konczysz leczenie? Tak wogule mam do was pytanie, na mojej twarzy prawie nie mam wykwitow :P chcialbym poczekac troche jeszcze az zejdzie wszystko i uzywac peelingu takiego do smarowania (kiedys uzywalem bardzo przyjemne taki piaseczek mialem xD..) i tutaj moje pytanie czy mozna uzywac peeling taki podczas brania raccutane? w ulotce jest napisane ze nie mozna wykonywac zabiegow typu peeling itd ;] jestme tez ciekaw co na to moja dermatolog.. moze poczekam do wizyty z ta propozycja.. czyy peeling tez w efekcie luszczenia usuwa slady blizny przebarwienia itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Ja tam nie wiem...raczej bym nic nie robił.Wstrzymaj się do końca kuracji.Wiem,że pewnie już chcesz od razu,ale dasz radę.Peeling to jednak inwazja w naskórek.Różne rzeczy mogą się dziać,szczególnie gdy bierzesz ROA.Obojętnie czy skóra się łuszczy obecnie czy nie ,to peeling zawsze pomaga na blizny i przebarwienia.Nie od razu wszystko schodzi,ale krok po kroku,efekty będą. Muoda89-zaraz patrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ale slyszalem ze robia ludzie :P tzn no bo to mozna napewno robic taki domowy gotowy z kremu ale kurde musze sie zapytac dermatolog za miesiac.. jesli bedzie mial czysciutka twarz bez tradziku a ku temu zmierza to mysle ze dermatolog mi pozwoli :) narazie wystarczy mi no-scar swietny krem.. pzdr =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię sobie często peeling i widzę duża poprawę buzi, wszystko ładnie się goi, ale ważne jest intensywne nawilżanie. bardzo mi teraz zależy na zwężeniu porów przy nosie, bo dośc daleko zaszły te pootwierane dziurki :( to będzie chyba najtrudniej usunąć, no i te wągry na nosie :( czarne kropy. ale damy rade :) benzacne w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuzii
Witam,mogę śmiało powiedzieć,że duac jest bardzo dobry.Stosuje go od dwóch tygodni(tylko na noc),a rano differin.Moja skóra stała się gładsza i zauważalnie widać,że grudki znikaja....W sumie jesli chodzi o tetralysal to na pewno tez pomaga,ale bez kremów takich jak duac ani rusz,jeśli trądzik jest nasilony.Diane 35 to również stosowałam,ale na rezultaty co do poprawy stanu cery trzeba być cierpliwym.........pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy skoncze, bo mam jeszcze 50 tabletek po 20 mg i 100 po 10 mg. Wiec jak bede zdrow, to moze dojade do konca to ;] Peeling odradzam. Ja sobie troche doduszam i wystarczy, ze mocniej docisne i ta pierwsza warstwa naskorka schodzi, jakby to byla maseczka. Skora jest bardzo cienka. Tez bym chcial peeling, bo widze teraz duzo malutkich prosowek. Pewnie nawet igla by je ciezko usunac. Spytam w pon dermatologa co o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzyłam, moja ukochana kosmetyczka nie pracuje już tam, gdzie chodziłam i byłam dzisiaj i obsłużyła mnie taka inna. nawet brwi ładnie nie umiała zrobić, sama musiałam ja pouczać, ehh szkoda gadac :( no i jak mam teraz iść na mikrodermabrazję do osoby, do której nie mam zaufania :( zrobię sobie na początek jeden zabieg i zobacze jak to będzie. narazie na buzi spokój, jakieś małe zgrobienia i nic poza tym, wyglądam bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no wlasnie mmj na czysta twarz (bo tylko na taka stosuje sie peelingu nawet domowe) kurde mozna ale wiesz mysle ze nasze panie dermatolog podejda do tego sceptycznie :P "doduszasz", tzn ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn: ze nie robie tego codziennie, ale jak juz dopatrze sie jakiegos wiekszego syfa, to go mecze, az zabije :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hyh :P ja nigdy nie dusze xD nie nauczylem sie naszczescie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
Uzywam DUAC juz 1,5 tygodnia. jest swietny przez pierwsze dni moze nie widac efektow ale jest boski... Plamki... syfki podkorne i te gulowane na zewnatrz skory ZERO!!!!! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nauczylam sie przetrzymywac syfki do wieczora i wtedy je wydziobac ;) Bo kiedys to nawet w srodku dnia siadalam przed lusterkiem i spedzalam tak nawet do 2 godzin-powaznie mowie.Wyciskalam wszystko co sie dalo.Glowe daje se uciac,ze wiekszosc byla niewidoczna dla innych.Teraz robie to wieczorem i do rana zaczerwienienie znika,a to co wydziobalam przetre spirytusem,a potem zasmaruje mascia cynkowa.I naprawde jest lepiej.A dzisiaj kolezanka powiedziala mi,ze juz nie mam zadnych pryszczy:) Fakt,ze w korytarzu bylo torche ciemno hehe :P Ale mimo to poprawila mi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hehe :P wyduszanie to najgorsze co moze byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razymówiłam łapy precz od twarzy?? niestety, muszę na Was inne środki przekazusobie przygotowac!!! od dzisiaj kto wyciśnie coś na twarzy ma 5 pasów na goła dupe!! pas Was nie ominie !! wczoraj zrobiłam ostry peeling dzisiaj ani jednej krosty na twarzy, jestem gładka:D trochę jeszcze laciata jeżeli chodzi o plamy, ale już nie wygladam jak pasmo górskie :) góry i doliny. teraz jest równica z lekkimi kępkami :D hihi :D cieszę się bardzo z takiego przebiegu sprawy. w przyszłym tygodniu mam wizyte u mojej Pani dermatolog, odnalazłam ją :D ciekawe co powie, bo jużdawmo się nie widziałyśmy:D ponad 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol-inkaaaa
ja też się dopisuje do opini, że działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Bravia oby strzelila Ci takiego banana na twarzy jak mi moja dermatolog w styczniu xD widze ze ostatnio wiecej tu sukcesow niz porazek =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mi teraz przepisze :) pewnie coś z kwasami, żeby wyrównać te drobne dziureczki i usunąć przebarwienia. bo duac juz chyba nie jest mi potrzebny a poza tym za długo już go biorę. ale jednak droga do takiego stanu wcale nie była krótka... jednak ja miałam potworną twarz, całą w gulach i ropnych pryszczach.jestem z siebie dumna, że pewnego dnia zdecydowałam się, żeby pozbyc sie tego swinstwa raz na zawsze i jestem wdzieczna mojej pai doktor za duac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mhm na blizny przebarwienia itd polecam oczywiscie witaminki A, C i np E ale najlepiej w naturalnej postaci :P i krem no-scar. Napewno przepisze Ci cos na tym samym antybiotyku co duac..ale tylko podtrzymujace efekty :P czyli cos lekkiego ... tak mi sie wydaje =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No ja też już nie mam pryszczy jako takich.Lewy policzek parę blizn i parę plamek.Natomiast w prawym 3 podskórne,baaaaardzo stare.One nigdy nie wyszły na wierzch i są bardzo głęboko już od jakichś 4 miesięcy.Czy wiecie co z takim się robi?Bo używam Duac i Skinoren i one systematycznie,ale bardzo powoli się zmiejszaną,robię też peelingi i mikro...a jest jakaś maść na to?Czekam na podpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
a i racja co do witamin,ja codziennie a+e i wit C rozpouszczalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja przy roa nie moge brac A niestety :P ale witaminke C biore codziennie za to.. co z podskornymi? hmm powiem Ci ze nie wiem bo mi zawsze z czasem same schodzily ladnie :) takie chyba mozn wydusic ale nie jesstem zwolennikiem tej metody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×