Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

z takimi podskórnymi jest o tyle problem, że jak nie wyjdą w końcu na wierzch, to zagoi sie tam pod skórą i powstanie krater. na tej własnie zasadzie powstają te potworne dziurska, więc jeżeli to już trwa u Ciebie te 4 miesiące to poszłabym na pewno do kosmetyczki czy dematologa estetycznego na głębokie oczyszczanie czyli całą serię mikrodermabrazji ( około 10 zabiegów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Dzięki.Tak właśnie robię.Już miałem 2 mikro i 2 peelingi.W środę idę na kolejną mikrodermabrazję.Właśnie słyszałem o tym,ze 10 zabiegów powinno poprawić stan mojej skóry i to bardzo.Na pewno nie mogę ich wycisnać,bo są zbyt głęboko i jak chociaz trochę je przyciskam to bolą.Pozostają mi chyba zabiegi.Zresztą po każdym jest lepiej,ale pytałem,bo myślałem,ze są jakieś leki na to.Dzięki Wam za odp raz jeszcze :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkdslmdsdsss
ile kosztują te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zała...a..a..a..
mi zostało pełno dziur , bo wyciskałam , na środku czoła schodząc do nosa i na policzkach ( od razu obok nosa ) , da sie cos jeszcze z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zała...a..a..a..
mi zostało pełno dziur , bo wyciskałam , na środku czoła schodząc do nosa i na policzkach ( od razu obok nosa ) , da sie cos jeszcze z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zała...a..a..a..
mi zostało pełno dziur , bo wyciskałam , na środku czoła schodząc do nosa i na policzkach ( od razu obok nosa ) , da sie cos jeszcze z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Cena zabiegów jest różna i zależy od wielu czynników.Przede wszystkim polecam gabinety tylko i wyłącznie lekarskie.Nie zwykłe kosmetyczki,bo one często nie wiedzą jakie leki można stosować i jednocześnie poddawać się zabiegom i nie mają takiej wiedzy jak lekarze.Ja korzystam z takiego gabinetu. Peeling ziołowy.Zajebista sprawa.Cena 280 zł.Miałem dwa i jestem bardzo zadowolony. Mikrodermabrazja.Cała twarz 160 zł.Miałem do tej pory dwie-zostało 8 :P.Jedną na całą twarz,a drugą tylko same środki policzków-tam gdzie miałem trądzik i czoło.Zapłaciłem 80 zł. Plamy i blizny schodzą.Trzeba cierpliwości i kasy,ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
zała...a..a..a..-oczywiście,ze da..tak jak pisałem wyżej-peelingi i mikodermabrazja.Niesety jeden zabieg nie wystarczy.Trzeba robić je seriami.Myśle,ze 10 mikrodermabrazji da dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marg
Ja na trądzik stosowałam IZOTEK, super sprawa. Przed zastosowaniem leku należy zrobic badania. Rewelacyjny środek, również na odmłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zała...a..a..a..
niestety nie mam 1600zł ,które mogłabym wydać na takie zabiegi , trzeba zrobic 10 tych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to sie robi tak raz na miesiac mniej wiecej... i niestety taka prawda, ze wskazane jest przynajmniej kilka :o czesto za kilka zabiegow jest taniej ...przynajmniej w wawie widzialam, ze za 3 i wiecej to -20% ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
quleczka ma racje,poza tym zależy jakie masz zmiany trądzikowe i ile miejsca na twarzy zajmują,od tego przynajmniej u mnie zależała cena.więc za każdy zabieg płace 80zł.Zgadzam się też z odstępem pomiędzy poszczególnymi zabiegami. Co prawda mi powiedzieli ,że jak będę robił co 10 dni ,to efekt będzie lepszy,bo skóra nie odbuduje się do końca i mikro dotrze głębiej.Jednak to zależy od wrażliwości skóry i szybkości jej regeneracji,dlatego między innymi potrzebny jest lekarz,bo przy trądziku wystarczy jedna niedouczona kosmetyczka i wszystko zacznie się od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm.. 10 zabiegow to przesada :P 4 peelingi i skora jak nowa =)) tylko takie 50% conajmniej.. @ Marg co mialas/es na mysli mowiac "na odmlodzenie" ? ;] bo co prawda ja widze ze przy luszczeniu przy tym leku bo obecnie stosuje roaccutane bardzo ladnie wszystko schodzi slady przebarwienia i sam tradzik ale na odmlodzenie to niezbyt lek jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
i jeszcze pytanko mam czy krem Nivea intensywnie nawilzajacy tez moge stosowac na twarz? bo teraz bephanten stosuje zeby natluszczac twarz by roa to nivea tez da rade? :P z witamina E .. Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Dan91-4 peelingi starczą,ale ja mówiłem o mikrodermabrazji...ona jest z natury lżejszym zabiegiem niż peeling,mniej inwazyjnym i siłą rzeczy mniej skutecznym przy jednorazowym zastosowaniu :) ja miałem 2 peelingi i będę miał jeszcze jeden za ok 3 tygodnie,do tego czasu same mikro robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a to zwracam honor =)) powiedz mi co myslisz o tym nivea? tez mozna do twarzy na nawlizenie przy roaccutane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
jak najbardziej tak dla Nivea,szczególnie,że ma wit E.Skóra przy Twojej kuracji na bank potrzebuje nawilżenia,ale pamiętaj zeby nie przeginać.Co drugi dzień możesz posmarować kremem twarz,w końcu dzieją się duże sprawy w Twoim organiźmie i skóra ciągle musi się przyzwyczajać,więc myślę,ze krem co drugi dzień będzie ok.Byle nie za często.Mi kiedyś dermatolog powiedział,że lepiej odstawić leki(zewnętrzne)na dwa/trzy dni niż smarować kremem,bo skóra już i tak ma dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no wiadomo ze skora potrzebuje odpoczynku :P tzn ja robie tak doniedarko: rano smaruje natluszczaczem xD na noc no-scar tez troche natluszcza ale tak leciutko tak ze do rana mam cala twarz zluszczajaca sie poprostu ze przez noc nastawiam ja nazluszczanie aby slady schodzily :D reasumujac raz dziennie uzywam kremu nawilzajacego :) dzieki za odpoweidz pozdrawiam ide film ogladac a potem spac =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie wariat :D nie zmyłam makijażu na noc, bo wrócilam kolo 2 i padałam na nos i rano sie obudziłam z dwoma wielkimi pryszczolami :( rany, ale głupota :D na szczeście były to pryszczole z białymi łbami, więc rozcięłam igiełką i delikatnie .. oprózniłam zawartość bez uciskania, pokryłam glinką zieloną i w miarę uspokoiłam sytuację. dziewczyny... zawsze zmywajmy twarz na noc... nawet o 2 w nocy jak już marzymy o łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj a Ty masz izo czy roa? jesli roa to moge kupic :P a jak nie to sprzedaj komus :) Ty nie wiele stracisz a ktos zaoszczedzi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to Aknenormin to mogl bym kupic, tylko jak zalatwimy kwestie platnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no widzicie :P mmj wystarczy za pobraniem xD przeciez nie wyciagniesz tabletek :P hehe =) ide szalec na miasto pzdr =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia----> Ja wlasnie mam cos takiego,ze jak ide spac w makijazu-co zdarza mi sie jedynie jak pilnuje dzieci i jestem tak zmeczona,ze zasypiam jak blyskawica,gdy tylko uda mi sie je wkoncu ulozyc do snu ;) to na drugi dzien cera wyglada lepiej,ale za to kolejnego dzionka budze sie i wygladam gorzej niz sam Frankenstein ;) Dlatego o zmyciu makijazu zapominam gora 2-3 razy do roku. A po alkoholu mam tez cos takiego,ze na drugi dzien wygladam super,ale naprawde super....a potem zaczyna sie masakra.Dlatego juz nie pije.Ostatni raz w Sylwka i tylko 3 kieliszki,z czego jestem dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hyh :P dobrze ze ja sie nie maluje xD i jeszcze lepiej ze nie mam dzieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hee :P narazie to mam problem z tradziikiem a tu jeszcze dzieci mialy by byc.. xD chyba bym sie zabil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem u pani dermatolog, mam skierowanie na kolejne badania krwi i recepty na 550zł... Dawke dziena mam ustalona na 30-40 mg. 40 co drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik__
Weridiana: Ogolnie to przepisala mi na tradzik... Ale mam tez duzo wagrow i te okropne plamki dlatego sie zastanawiam czy duac na to tez pomoze... Stosuje juz dwa dni duac i niestety jak narawie nie widze zadnej poprawy a czytalam ze dziewczyna po 3 dniach juz nie miala polowy krost... :/ Jutro ide na konsultacje z dermatologiem wiec zobaczymy co mi powie... Moze znasz cos na plamki??? pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnij, ze zobaczysz poprawe po trzech dniach. To nie jest cudowny lek, ktory wystarczy kupic, a pryszcze same znikaja. Jezeli pisaly, ze po trzech dniach mialy taka poprawe, to klamaly, badz byla to sytuacja na miare ... (tutaj wstaw jakis chrzescijanski cud). O takiej poprawie moze mowic osoba po kilku miesiacach stosowania, kiedy to skora jest wysycona lekiem i po prostu, jak cos wyskoczy, to w miare szybko ustepuje. Stosuj przynajmniej miesiac, a najlepiej dwa. Duzo osob tutaj caly czas uzywa Duacu w tym np: ja i uwierz mi na slowo, ze ten lek jest dobry, ale nie dla kazdego i na pewno efektow nie widac w ciagu 72 godzin. Pozdr. i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×