Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
bo ja sobie jednak kupilem solarin max ma duzo witaminek na tradzik na skore i 15mg beta-karotenu.. :P beta-karoten odklada sie na skore jak mamy duzo witaminy A wiec myslisz doniedarko ze mi szybciej zadziala? Skład: Beta-karoten - 15mg, Witamina C - 30mg, Niacyna - 15mg, Witamina E - 5mg, Witamina B6 - 2mg, Likopen - 0,25mg, Biotyna - 0,15mg, Kwas foliowy - 100mcg, Cynk - 15mg, Selen - 25mcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
Ja uzywałam Solarinu Max:) Faktycznie dużo w nim witaminek, miałam o wiele ładniejszą skórę, miała ładny odcnień. Teraz stosuje Face Okey dlatego nie uzywam na razie solarinu, ale na pewno wrócę do niego szczegolnie latem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
klaudia_22 dobrze wiedziec :D dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a po jakim czasie byly efekty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
No własnie ja miałam takie mleczko fluid LRP , zawsze powyżej 50, nigdy mniej. A raz taki krem, który po nałożeniu nadawał skórze lekki kolor opalenizny, ładnie to wyglądało. Ja zawsze robiłam tak, nakładałam, potem na plaży bądź iinnym miejscu po 2 h dokładałam. a na mieście to nietstey ale gorzej było, czasem nie dokładałam, bo nie bardzo to było mozliwe. Ogólnie ja latem jak nie musze to z domu nie wychodze w godzinach od 12 do 16, a nawet 17 -18. Nieraz jest cięzko wiem, ale tak musze teraz zwłaszcza. Słuchajcie chłopaki, wam to ogólnie zazdroszczę. Wy macie łatwiej. Bo od kobiety wymaga się, żeby była nieskazitelna, delikatna, gładka....... mężczyzna raczej nie zwróci uwagi nakobieetę z problemami skórnymi, a kobiecie nie będzie to zbytnio przeszkadzało w mężczyyźnie, jeśli ten będzie miał problemy ze skórą. To tak wam piszę, taka mała refleksja...... a bo zakochałam się, i mam obawy, czy mój wybranek zaakceptuje mnie z moimi niedokskonałościami, szykuje się spotkanie, a ja wymiękam, i chyba nie pójdę z powodu własnie buzi. No to się zwierzyłam, ups ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa ja Ci powiem tak: masz racje ze kwestia tolerancyjnosci i wymagan u mezczyzn pozostawia wiele do zyczenia ale np ja jestem bardzo wymagajacy dla siebie.. bardzo o siebie dbam i uwazam ze "nieskazitelna, delikatna, gładka" skora to taka ktora musze miec :) co do Twojej niepewnosci to hm.. nie wiem co Ci moge powiedziec bo nie znam waszej sytuacji ani Twojego stanu skory (wizualnego) ale moge CI zyczyc szczescia :) a i jak juz bedziesz ze swoim ukochanym to sie duzo calujcie .. :D poprawia znaczaco stan skory na twarzy.. przekonalem sie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Wiesz być wymagającym to jedno,a dostac pryszcza nagle od niczego tak o, a doskonale o tym wiesz, ż e wpływu na to nie masz, w tej chwili bierzesz leki, które teoretycznie mają Ci pomóc raz na zawsze, ale takiej pewności nie masz...... nigdy nic nie wiadomo. Ja wiem o tym najlepiej, byłam pewna, ze trądzik w moim zyciu to przeszłość, mam za sobą bardzo długie kuracje, a i tak jak coś nie tak pójdzie, to dostanę niemiłej niepsodzianki. Dbać dbam o siebie z całych moich sił, ale przeszczepu skóry sobie nie zrobię......... no zbulwersowałaam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
tak jak wiem ze sa rzeczy na ktore nie mamy bezposredniego wplywu.. mozesz mi powiedziec o co chodzi z tym "a i tak jak coś nie tak pójdzie, to dostanę niemiłej niepsodzianki" ?? :P Jesli chodzi o mnie to ja popelnie samobojstwo jak to swinstwo wroci i tyle.. nie bede chodowal tych bakterii w sobie.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Hahhahahaha nie możesz Danie drogi, nie pozwolimy Ci, z tą niespodzianką to własnie chodzi o jakies plamy, pryszcze bądź gule..... o to. Ja tez ostatnio powiedziałam sbie, ż ejak nie uda mi się z tym wygrac, to wolę zniknąć, bo ja oszpecona chodzić po tym świecie nie będe. Ale tak to jest, mało kto to rozumie. Za dużo walczyłam z tym i nerwów się najadłam, miałam juz piękną buzie , gładziutką, az 3 lata. Szybko zapomniałam o trądziku.... stąd teraz panika przy róznych zmianach, a zmiany sa widoczne i poważne dość ..... a mam już dość antybiotyków itd..... life life life..... ale musimy się wspierać, także Dan na bak się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa no ale ja nie dam temu wygrac :P i naprawde ciezko bedzie mi to zrobic ale przyzwyczajam nawet do tego moja rodzine :) tymbardziej ze chce chcialbym sprobowac isc na modela moze nie z zawodu ale z zamilowania i mozliwosci no i wiadomo kasa.... a te pryszcze.. tzn tylko przebarwienia mi zostaly na twarzy... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ce9696f283de077f.html na tym zdjeciu jest lewy policzek na ktorym zostalo malo.. z drugim jest gorzej.. ;/ a ostatnio mi kuzyna dala mi szczera ocene 8/10 mowila ze te 2 pkt stracilem przeez przebarwenia.. :P czasami jak sie gole to piluje ta twarz zyletka w nadzieji ze zedre przebarwienia :P...ah poki Co SandraCa walczymy :) mozesz powiedziec jak u Ciebie wyglada tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
jak chcesz daj maila to Ci wyśle foty :) ALbo dam namiary na nasza klase, to sam zzobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
to na nk mozesz dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Hahhaha no to oto mój nr gg 5764050, jestem niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Sandra a powiedz mi jakiego konkretnie uzywasz filtra La Roche?Kupiłem dziś Vichy,ale coś mi się nie podoba,więc może skusze się na La Roche. I wytłumacz mi prosze co znaczy jak ktoś pisze,że używa skrobii,żeby go zmatowić?czy coś takiego ;p i napisz jeszcze czy ten Twój jest tłusty i jak się wchłania?Wybacz mi tę ilość pytań,ale jutro z rana musze sobie coś kupić i potrzebuję szybkiej rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
No ja dziś kupiłam mój sprawdzony Anthelios XL LRP 50+ fluid, i ten właśnie polecam najbardziej, cena w ZG - 65.19 gr.... czyli straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela_2
U minie już 8 tydziń leci z Duac-kiem :) Tylko tak własciwie nie widze zbytnio różnicy. Z kaszki która pojawila mi sie na poczatku stosowania Duacu robią sie teraz obrzydliwe pryszcze - przeraża mnie ilość tej kaszki... no ale to jest chyba ten wysyp, który jest na początku stosownia atybiotyków czy tak? :/ zostaly mi jeszcze 4 tygodnie... za 3 wizyta u dermakologa... ciekawe co mi teraz przepisze:) Zaglądam tu prawie codziennie;) właściwie to dużo ucze sie na waszych wypowiedzich, bo jestem początkująca w antybiotykach ( Duac to moj pierwszy) :) ...aha mam jeszcze pytanie, chce sobie teraz kupik krem na blizny, lepszy bylby NO-SCAR czy CEPAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Mela_2 ja stosuje no-scar i jestem zadowolony ale przebarwienia zawsze wolno schodza.. ponoc najlepszy skinorern - nie wiem, nie stosowalem :P nawet nie chce zaczynac bo ma substancje czynna a przy roaccutane nie mozna.. osobiscie moge polecic no-scar ale na efekty musisz poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duac na kaszke nie dziala, mi pomagał na to brevoxyl. Duac zwalcza tylko te ropne gule, dodam jeszcze ze to wszystko co amsz na twarzy musi wyjsc i samo z siebie sie nie rozplynie no wiec przez jakis czas te ropne gule jeszcze beda Cie nekac niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wyniki: cholesterol niziutki (odziwo), podwyzszone zelazo i OB. No i ta glupia glukoza, ale to nie od iso :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja na badania ide cos kolor 15 kwietnia :) 23 wizyte mam potem mysle ze nastepna w czerwcu i potem juz po skonczeniu kuracji.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od trzech dni mam na czole taka jakby wysypke. Malutkie, niewidoczne krosty. Czuc je pod palcami. Tak nagle sie pojawilo, moze to od slonca, albo temperatury. Wie ktos, jak to zabic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
potówki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wie :) W poniedzialek ide do dermatologa, moze cos poradzi. Juz sie balem, ze to jakis wysyp, co byloby bardzo dziwne biorac pod uwage moja sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no na koncowce kuracji wysyp nie bylby dobym znakiem.. ale to sa napewno potowki od slonca i ciepla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjnhgm
ja uzywam duac 2 tyg i u mnie masakra mam strasznie przesuszona skóre,plamy i jeszcze wiekszy wysyp bolacych cieknacych krost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjnhgm
nie wiem moze pozinna pójsc do innego dermatologa lub tego samego i powiedziec ze na mnie to działa odwrotnie.a moze tak musi byc?czy ktos z was tez tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruj, a jeżeli przesusza, to nawilżaj skóre po posmarowaniu Duaciem. I nie przesadzaj z ilością. Dan: ta wysypka to alergia na szczęście, dostałem następną paczkę \"koksów\" do kolekcji Aknenorminu, witamin, osłonek itp ;P Mam nadzieję, że pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no to cale szczescie :) mi teraz na czole wyskoczyl dupek jeden :P ale zejdzie szybko.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha18
Hellow pisze znow:D a wiec skonczylam 3tygodniowa kuracje duac oraz tetrylysa moje wrazenia hm....no spox pomogl ale myslalam ze bedzie lepiej;)ale ok dzis mialam wizyte u lekarza eh;/przepisal mi tetrylysal dalej+zineryt;)musze go rozpuscic;D Stosuje nadal no-scare drogi ale warto bo1,5tyg stosowania i widze efekty:dhappy:) A czy ktos stosował ten zineryt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja stosowalem zineryt :P lubialem jego zapach xD a tak jesli chodzi o dzialanie to nie samowicie wygladza skore.. taka meciutka potem byla.. a efekty..hm stosowalem tylko jedna tubeczke i dziala ale niestety nie kontynuowalem :P wiem ze bakterie sie na niego uodparniaja wiec nie warto zbyt dlugo stosowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×