Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość taka sobie oto ja
nie mzienilam, to ja pisalam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem tylko jedna serie tetrysalem po okolo 3-4 miesiacach mialem nawrot tradziku, obecnie stosuje Aknenormin i wszystko ladnie schodzi mam nadzieje ze juz na stale :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja tam nie natluszzcam skory juz i mam cere normalna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakuda 8
Stosuję duac już 3 dzień, ale jakoś nie widzę poprawy.Trzeba czekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
eh..to dopiero 3 dni cudow nie oczekuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami wygladam gorzej czasami lepiej....ale nie uzywam kompletnie nic.No masc cynkowa ;) Musze sie juz zapisac do endokrynologa,bo bedzie trzeba czekac na wizyte niestety pewnie troche. Bylam wczoraj u kuzyna i jego zony i Majka (ta zona) schudla z 62kg do 43,jedzac tylko kisiel,zupki w proszku,jogurty,jablka i pijac wode.Jej dzien wygladal tak,ze rano zjadala jogurt i kromke chleba,a potem tylko woda...Albo 2 jablka w ciagu calego dnia.I tak przez 1,5 roku.A teraz przytyla bo spodziewa sie dzidziusia ;) Ale skurczyla sobie zoladek i teraz je baaardzo malo,a czuje sie syta.Kazdy musi znalezc odpowiedni sposob dla siebie,bo ja np jak mam zajecie to nic nie jem.Wczoraj tylko kawalek chleba zjadlam i wieczorem kawalek ciasta,bo bylismy na 18stce w niedziele i ciotka dala.A sa dni kiedy potrafie zjesc 3 kawalki chleba na samo sniadanie :D Chcialam dzisiaj pobiegac troche z sasiadka,ale ona spi jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Wridiana bo zoladek sie kurczy :) ja tez tak mialem po diecie ze jak schudlem to malo jadlem i juz pelen zoladek :D teraz troszke sie rozciagnal ale tez nie jem za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
np teraz nie potrafie zjesc juz takiej duzej pizzy calej :) a kiedys..mm a tak wogule to juz 3 dzien diety mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem zdania ze nie powinno sie ograniczac jedzenia a wiecej dupe ruszac + tym samamy nasza sylwetka bedzie wygladac lepiej bo bardziej sportowo i przy okazji straci sie troche na wadze, takie glodzenie sie to nic dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofraa
W ubiegłym tygodniu zaczęłam brać tetralysal (dwie tabletki na dobę), na noc smaruję duac, na dzien rozex a do tego dwie tabletki dziennie metronidazol i i osłonowo (x2) trilac i raz dziennie notis. Efekty juz widzę - nie pojawiło się nic nowego a stare paskudztwa się goja. Martwię się jednak, że sporo tych leków i jak odstawię to wszystko wróci. Trądzik nie młodzieńczy -mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Blondyn ja mam ruchu duzo :) i massz racje zbity tluszcz powinno sie zastapic tkanka miesniowa ale moja sylwetka jest bardzo ladna i ja tylko chce sie odchudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak ja to mowie teraz to juz tylko szlifierka :) czyli z bardzo dobrej wagi chce zrobic idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No to ja coś powiem- odnośnie tego aktora i jego śmierci-ja słyszałem już dawno,że miał problemy z prochami...szkoda chłopaka,co do ROA i stosowania to tak,niemal wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki stosują go jako pierwszą i jedyną kurację,jest to zalecane po to,żeby nie mieć niepotrzebnych kłopotów ciągnących się latami,wyczytałem to na forum ance.org, do tego dodam,że ROA stosowany jest tam nawet na bardzo mały trądzik, odnośnie ruchu-to nie tak łatwo komuś powiedzieć żeby się ruszać i będzie git,ja przez swoją powiedzmy"karierę sportową"spotkałem wielu tenisitów,którzy mimo ruchu 4 godziny dziennie,7 dni w tygodniu przez 15 lat nie byli w stanie utrzymać szczupłej sylwetki,wszystko w genach :) i dieta powinna być odpowiednia,ciemne pieczywo,kasze,ryże,makarony,warzywa,drób,trochę nabiałui owoce i owoce i owoce i owoce :P barakuda-3 dzień mówisz...hehe,efekty być może pojawią się gdzieś po 3 miesiącach :) ale stosuj stosuj,bo warto! ja jestem po próbie głębokiej mikrodermabrazji,na razie lekarz mi zrobił dwie blizny ,zeby zobaczyć jak skóra mi się goi na prawym policzku, a na lewym mam kwas jakiś tam...Pozdro ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
u mnie chyba nie beda potrzebne dalsze peelingi :).. wszystko elegancko schodzi.. jest coraz lepiej az chce sie zyc :) a co do stosowania ROA na male tradziki to widac na tej stronie http://www.acne.org ze ludzie maja kilka pryszczy i juz ROA :|.. no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawaj_kaczaj
Ja stosuje już Duac ponad 10 dni, do tego przecieram gębe spirytusem robionym( w aptece) i myje mydłem protex (wszystko zalecił lekarz) i nic, a nawet jest jeszcze gorzej czyba duac na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
dawaj_kaczaj- mydło protex to coś co mi baaaardzo zaszkodziło,też stosowałem i było coraz gorzej,mimo,że poprzedni lekarz zalecił,bo jest antybakteryjne.Musisz mieć dobry krem nawilżający,bo protex owszem usuwa bakterie,ale bardzo wysusza,a wysuszona skóra to zła skóra i do trądziku jeszcze mocniejszego już tylko mały krok. Ja stosowałem Duac,jak już nie raz i nie dwa razy pisałem, 3 miesiące i dopiero wtedy zobaczyłem prawdziwe efekty,takze Twoje 10 dni to pikuś,musisz być cierpliwy a na bank będą efekty,tylko nie przerywaj kuracji. Co do spirytusu ,to też wysusza, także w połączeniu z Protexem,może być źle.Radzę osobiście myć twarz żelem Effaclar-super sprawa,eliminuje nadmiar sebum i powstrzymuje powstawanie zaskórników,nie wszystkie żele do twarzy to potrafią. Poza tym wygląda na to,że po prostu masz taki mały wysyp po Duac'u.Będzie dobrze. Dan 91-chcesz powiedzieć,że nie masz blizn?Bo wiem,że plamki małe są,ale blizny też Ci schodzą?Musisz się w takim razie bardzo łuszczyć,lub nie miałeś mocnych blizn... Jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm plamki schodza troche od leczenia troche od no-scaru i z czasem same co oczywiste :) ale jesli chodzi o blizny to wlasnie mam dwie takie wieksze kolo ust i sie ladnie splycaja pod swiatlo sa prawie niewidoczne.. tak, bardzo sie luszcze :) przestrasznie :P ale mi to odpowiada :) oczywiscie do tego wszystkiego myje twarz tylko lodowata woda :) poprawia krazenie i przyspiesza gojenie sie a przy tym odmladza i zapobiega zmarszczkom :P i przez 2h po umyciu skora produkuje mniej sebum.. jeszcze troche mam do zrobienia ze skora ale mysle ze szerokim lukiem objedzie sie bez peelingow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nawet teraz mam duzo skory zluszczonej na twarzy i nie mysle o natluszczaniu bo ona sucha nie jest tylko bardzo sie luszczy :) poprawy przychodza szybko i mysle ze za 2-3 miechy skora bedzie bardzo ladna.. mam troche malych dziureczek ale jestem przekonany ze to zniknie zreszta malo widoczne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
A mam pytanko.... co sądzicie o wymrażaniu takich wielkich gul, pryszczy, robiliście to?? Jak to wygląda i czy zostają blizny..... jutro idę do lekarza, mozliwe, że to będzie konieczne, a chciałabym Was zapytać najpierw czy macie jakies doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ne slyszalem o takim czyms :P na dodatek nie mialem nigdy "wielkich gul" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromny problem z trądzikiem na twarzy a ogólnie na czole....:( strasznie ....:( myślą o kuracjach domowych ale ich nie znam :( weszłam na stronę o tym środku i bardzo mnie on zainteresował :) nie wiem ile to będzie kosztowało ???? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
SandraCa-nie wiem czy to co mi robili można nazwać wymrażaniem,ale... poszedłem do lekarza bo miałem mieć robioną mikro ale moja pani doktor uznała,zresztą się z nią zgodziłem,że nie może dziś tego zrobić,bo miałem dość dużą jak na mnie gulę na policzku,więc mówi do mnie-wypalimy to azotem...no i wylała coś z wielkiej puszki,odczekała i podeszła z długim patyczkiem kosmetycznym,przyłożyła do tej guli,zapiekło bardzo,zaczerwieniło się i było po sprawie...syf znikł po 2 dniach,a wcześniej miałem go ponad tydzień,więc to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Donniedarko a czy masz po tym bliznę, bo to własnie chyba to, ten azot to chyba to wymrażanie, nie wiem jutro jade do baby. Czy Ty leczysz się w Zielonej Górze, u kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze odnosnie diety---> Nigdy nie mialam problemow z waga,dopoki nie zaczelam brac diany.Po 3mscach waga wskazywala 7 kg wiecej :O bylo to wynikiem strasznego apetytu.Teraz cwicze na orbitreku-minimum 20 minut dziennie (choc zazwyczaj jest to 40 min) + co najmniej godzina spaceru (max 2,5 godziny) .A wiec az takim leniem chyba nie jestem:) Co prawda cwiczyc nie lubie,ale droga do szkoly to juz godzina,a wiec jak ide w obie strony to juz mam 2 godziny ruchu:) Co do twarzy-nie wiem jak to sie dzieje,ale nie uzywam niczego i wygladam calkiem dobrze...Jestem w szoku.Moze to po odstawieniu wszystkich mazidel itp. Teraz tylko woda,mydelko w plynie i masc cynkowa.A z antybiotykow czy cos w tym stylu to nic... Zmykam spac 🖐️ Widze,ze coraz wiecej osob tu zaglada:) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze odnosnie diety---> Nigdy nie mialam problemow z waga,dopoki nie zaczelam brac diany.Po 3mscach waga wskazywala 7 kg wiecej :O bylo to wynikiem strasznego apetytu.Teraz cwicze na orbitreku-minimum 20 minut dziennie (choc zazwyczaj jest to 40 min) + co najmniej godzina spaceru (max 2,5 godziny) .A wiec az takim leniem chyba nie jestem:) Co prawda cwiczyc nie lubie,ale droga do szkoly to juz godzina,a wiec jak ide w obie strony to juz mam 2 godziny ruchu:) Co do twarzy-nie wiem jak to sie dzieje,ale nie uzywam niczego i wygladam calkiem dobrze...Jestem w szoku.Moze to po odstawieniu wszystkich mazidel itp. Teraz tylko woda,mydelko w plynie i masc cynkowa.A z antybiotykow czy cos w tym stylu to nic... Zmykam spac 🖐️ Widze,ze coraz wiecej osob tu zaglada:) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłem u laryngologa i jeden migdałek mam delikatnie ropny, ale nie nadaje się on ani do antybiotyków, ani do usunięcia :/ Usunąłbym prywatnie, ale szkoda pieniędzy, 2k na ulicy nie leży. Musze spytać derm w poniedziałek co o tym myśli. Czy warto, czy lepiej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×