Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
Barakuda pewnie Cie troszke wysypie ale dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ylka stosowalas narazie same masci/ zele nic doustnego - tak zwalczasz objawy nie przyczyny. Zapytaj lekarza o antybiotyki, dopiero jesli to nie pomoze mozesz zapytac sie o izoteryne lub zrobic badania hormonalne. Na własna reke mozesz brac cynk ktory zmniejsza łojotok, dostaniesz go w kazdej aptece bez recepty - 30 mg to chyba dawka dzienna. Jesli sobie pierwszy lekarz nie radzi idz do innego, a noż bedzie lepszy :). Barakuda nakladaj duac tylko na noc, wtedy pory sa otwarte i lek lepiej dziala poza tym unikniesz podraznien slonecznych. Nakladaj duac na wilgotna twarz, w ilosci ziarenka grochu nie wiecej, bo i tak to nic nie zdziala a zel szybciej sie skonczy a do tanich on nie nalezy :). I uwazaj na twarz zeby jej nie przesuszyc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Jeśli tylko mogę coś zasugerowac to jeśli już cynk to o wiele większe dawki,a takie to już są na receptę.Oczywiście może kupić sobie słabą wersję Zincas lub Zincteral,ale to nie to samo,bo musiałaby je łykać 5 razy dziennie:P Zincteral bierze się dwa razy na dobę,dopiero takie dawki pomagają na trądzik,czyli łojotok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
przy takiej tlustej skorze jak kiedys mialem to musialbym lykac ze 20 ;D byla kilka plusow tlustej skory ale jedna wada... xD chyba kazdy wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa...ale na pewno nie sam.. ja do tego brałam tetralysal i smarowalam się również clindeacne,,,działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nocna-burza i co wrocil tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakuda 8
do blondyn89: dlaczego mam nakładać duac na wilgotną twarz? na ulotce piszę,że na suchą..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno pisze ze na sucha? Jak ja stosowalem duac to posala ze na wilgotna, a to glownie z tego wzgledu ze mozna wtedy lepiej rozprowadzic zel i nie ma potrzeby uzywania go w wiekszej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a ja sie odchudzam do 68kg xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
A ja się przytywam do 57 kg ;) A duac bardzo mi wysuszył to jedno miejsce, dziś effaclarem go potraktowałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa a z ilu chcesz przytyc? :) ja juz sie odchudzilem raz 5kg w miesiac.. ale to byl blad :D bo mialem zle wynyiki badan teraz chce tak do konca polowy/konca maja schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Heheh chce z 53 kg przytyć, ciężko idzie mimo, że jem jak smok, ciasteczka i ciasteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja mam dobra przemiane materii wiec 1400kcal dziennie i jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja marze zeby wazyc 80 kg ^^. Obecnie mam 73-74 kg, odpowiednia waga na moj wzrost to ponoc 75 z groszami jednak wydaje mis ie ze wygladam troche chuda daltego chce 80 :).Z twarza z dnia na dzien coraz lepiej ale mysle ze bede mogl sie czyms chwalic dopiero za jakeis 2 miesiace :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Ja własnie też tak mam, niby norma kiedy obliczam wskaźnik BMI, ale ja wolę wygladac na taką tłuściutką, anie chudzinę, bo tak wyglądam :) Mam 170 cm wzrostu. Twarz mnie nadal frustruje, ale staram się byc optymistycznie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wiecej cialka do kochania :). Swoja droga 170 to sporo jak na dziewczyne, ja niestety mam tylko 185-7 cm wzrostu i mi sie te dodatkowe 5 kg przyda w koncu facet musi byc troszke wiekszy niz kobieta :). Twarz, oj to juz niestety wszystkich tutaj klopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waze 57 ;P Przynajmniej mniej tabletek iso musze wziasc :) A ogolnie, to by mi sie troche masy przydalo, tylko cos nie moge jej odlozyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Ja myślę, że w sam raz, a ni za wysoka ani za niska. Często natomiast chodzę na obcasach i spotykam dziewczyny mego wzrostu, pewna, że te na szpilkach okazuje się, że są w trampkach i wtedy dziękuję bogu za moje 170, bo gdybym mierzyła 180 to już czułabym się nieswojo. Mój właściwy wzrost to 169, ale zwykle zaokrąglam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja schudne szybciutko :D moja waga jest idealna do wzrostu w kazdym wskazniku BMI ale chce wazyc 68kg :) chociaz teraz super wygladam.. zjadlem dzisiaj na sniadanko troche bigosu i 3 kromki z maslem na obiad kielbase i 2 kromki z maslem banana i 2 cukierki :D czyli nie przekroczylem 1200kcal :) co do twarzy to u mnie jest kurde zajebiscie tylko na szyi mi kilka zostalo.. a i musi mi sie twarz zagoic bo wczoraj sobie troche skory zdrapalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
wiec zycze wam zebyscie przytyli a mi zyczcie zebym schudnal bo pozbywajac sie kompleksow podnosimy swoja samoocene a przy tradziku to bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja tam platki musli tylko rano zjadlem :) bo zapomnialem o święconce xD jak tam buzie wasze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Moja hm w zależności jak na nią spojrzę, ale ejst chyba coraz lepiej, wiecie, ja już nie mam sił nawet patrzec w lustro, więc nie patrze, czasem to nawet już mi się nie chce malować i nawet jak mam gości w postaci płci brzydkiej, to nawet wtedy nie ukrywam moich zmian. Oni i tak mnie akceptują a na powodzenie, nigdy nie mogłam narzekać, nawet z bliznami i plamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja odzyskuje sily ale troche mi to zajmie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalem sobie wlasnie o takim aktorze ktory popelnil samobojstwo w 2003. Jonhatan Brandis (gral SeaQuescie) i trafilem na takie zdanie: \"Brandis\'s mother questioned whether his use of the acne drug Accutane may be to blame, citing that one of the clinical side effects was reported to cause psychosis and suicide.\". Pomijajac fakt smierci, to normalnie dochodze do wniosku, ze prawie wszyscy truja sie tym co my :P Rozumiem, ze moga o tym pisac na forum o tradziku, ale zeby juz w encyklopedii takie info podawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka oto ja sobie ja
ja tez mialam życie problem z trądzikiem, i chyba juz tak zostanie, teraz biore trtranysel i duac- genialny, ale nie dziala w 100 % ;/ i do tego zaczęlam syndi 35, musi musi być lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on to ON
wlasnie.... i kiedy bo mam juz 4 opakowanie, pomoglo, bylo super ale teraz nagle zaczelo wychodzi pełno świństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×