Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko
Quleczka-to klindamycyna :P :P pozdrawiam!:D No scar kosztuje u mnie 32 zł. Ja z kolei używałem Duacu,Skinorenu i Unidoxu razem i nie bylo żadnych złych efektów,więc jak już spróbujesz No scar i będzie aż taki dobry jakbyś chciała ,to polecam Skinoren, to przede wszystkim lek na tradzik,w przeciwieństwie do No scar,a także działa matująco i bakteriobójczo...no i wybielajaco na plamy,zresztą kaczucha poczytaj poprzednie strony,bo naprawde wałkujemy temat przebarwień już chyba 15stą stronę,pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
miało być "i jak NIE będzie aż tak dobry" :) Skinoren to 50 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Donniedarko stosuję teraz to samo duac, skinoren, unidox.... byłam zadowolona, ale coś chyba zwiódł unidox, bo mam jakąs gulę na poliku i małego pryszcza na brodzie... jutro idę do tej Strzeleckiej, oj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
doniedarko ja jej polecilem no-scar bo stosuje juz duac i tetralysal wiec nastepny antybiotyk to lepiej nie dawac :) mam nadzieje ze podziala u Ciebie tylko pamietaj cierpliwosci systematycznosci i czas.. :) heh blondyn wiesz ze to problem z jednym pryszczem jest dla jednego tak wielkim problemem jak dla drugiego cala twarz w pryszczach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz ze to problem z jednym pryszczem jest dla jednego tak wielkim problemem jak dla drugiego cala twarz w pryszczach." a co ma powiedziec, ktos dla kogo jeden pryszcz jest wielkim problemem...a ma cala twarz w pryszczach? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hm.. powiem Ci tak..tradzik zawsze byl moim problem i jest jeszcze nadal.. i teraz gdy na to tez jest twarzy mam 2 pryszczedla mnie problem tak duzy jak gdy mialem ich 10... poprostu jesli jest coraz lepiej to jestesmy coraz bardziej wymagajacy, a wtedy to sie pogodzilem z tym "jednym pryszczem" a problemem bylo te 9 pozostalych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mialem na mysli ze jest to masc z substancja czynna (azelaic acid) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wsumie moze i macie racje że te antybiotyki zewnętrzne jak clindacne lib duac, nie wpływają na tabletki antykoncepcyjne, ale czy możecie o to zapytać swoich dermatologów jak u nich będziecie? Ja wizyte mam dopiero za około miesiąc... A strasznie mnie to nurtuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nie wplywa napewno a ja wizyte jak cos mam 23 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobil mi sie taki podskorny gol na okolo 1.5 cm (sam ruszalem ;P). Quleczka mowilas, ze mozna to tribioticiem potraktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj a Tobie same zaskorniaki nie schodza? bo moj jeden taki przeogromny ktory mialem na dlugosci calego ucha i szerokosc z 1cm zszedl juz prawie caly.. a taki malutki na policzku z przed paru dni tez juz prawie znikl.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskórników już nie mam. Mam tylko 2 cm gole na policzku od wczoraj. Widzialem, ze cos sie tam robilo, wiec lekko docisnalem, zeby zobaczyc, czy boli. Dzisiaj urosla dwa razy i wygladam jakbym dostal w morde ;P Mam ten tribiotic, ale nie wiem ile go uzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Jutro idę do apteki i sobie kupie:D...mam nadzieje ze po jakims czasie pomoze bo nie mam sinych śładów tylko czerwone kiedys mi szybko znikały a teraz nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj moze ktos Ci strzelil przez noc :D .. heh :) kaczucha tez mam nadzieje ze Ci pomoze.. swiezutkie schodza szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Ale cicho znowu :D mmj kiedy ta kuracje wkoncu konczysz? :) mi zostalo 123dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 10 dni koncze opakowanie po 20 mg i zostaje mi jedno (100 sztuk) po 10 mg, bede bral do konca opakowania po jednej dziennie, wiec to jeszcze potrwa :) Ale ogolnie tradziku juz nie mam, wiec moge lykac nawet caly rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
hehe :D no ale widze ze skonczymy m.w. tak samo.. :P ja mam jeszzce troche na szyi ale to raczej stare.. z nowych to juz nic :) a wszystko szybko znika zwlaszcza jak skora zluszczy nowego pryszcza to odpada po kilku h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, uzywam tribioticu. Obrzek sie zmniejszyl, ale widze, ze cos sie tam buduje i bedzie duzo. Eh, psuje taki ladny efekt ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
uzywalam duacu, brevozylu, tormentiole.... zineryty, skinoreny, defferiny....... jaaa ile tego ;/ chyba wszystko co jest na pryszcze na rynku dostepne przetestowalam. Jedyne co bylo skuteczne to zineryt i duac z tego co pamietam. ALe ogolnie to wszystko jest do bani. Mam nawroty i jestem zalamana totalnie. Ostatnio zrobilam sobie zdjecie z profilu, zeby oblukac moje zmiany skorne. Rozpakalam się. Wiecej chyba tak nie zrobie, bo zalamka. Mojej dermatolog jest bardzo przykro, ze mi nic nie pomaga (pocieszyla mnie skutecznie mowiac, ze sa osoby ktore z tego nigdy nie wychodza - jestem jej bardzo wdzieczna ;/. podniosla mnie na duchu nie ma co;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Ylka no to chyba tylko retenoidy pozostaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a mialas akuracje antybiotykami? tetralysal..tetracyclina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
poza tym nie ma udokumentowanego przypadku osoby ,która miała trądzik całe życie :D co to za lekarz,że takie głupoty Ci opowiada?! Trądzik schodzi,prędzej czy później,ale schodzi...Oczywiście są osoby,które mają lat 30,40 i 50 i nadal coś tam mają,ale to nigdy nie jest ostry trądzik tworzący plamy i blizny.Zmień lekarza :) A ja we wtorek mam mikrodermabrazję głęboką...ehh.Syfów już nie ma jak pisałem,parę malutkich zaskórników,takich o średnicy 2 mm,widocznych pod światło i czasami coś małego czerwonego,ale to od święta(akurat teraz nic nie mam :P ).Mam tylko nadzieję,że wraz z przyjściem słońca nie będzie gorzej..Jak może niektórzy pamiętają,gram w tenisa i praktycznie od kwietna do października jestem wystawiony na palące słońce i w tym roku zamierzam używać filtrów(tego nie robiłem ) i bedę nosił czapkę z daszkiem hehe,tego też raczej nie robiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
doniedarko ja pamietam ze w tenisa grales :D hehe :) bedzie dobrze tylko.. ja jakos ine jestem do tych filtrow przekonany no nie wiem.. uzywalem kilka razy kiedys ale cos cos nie potrafie sie nimi smarowac.. :P mmj tez tak miales ze skora Ci sie potem mniej wysuszala? bo ja teraz juz nie mam takiej wysuszonej :) powiedzialbym ze zmierza ku cerze normalnej.. :) dlatego nawilzam tylko w okolicach ust..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nigdy nie wysuszala, tak zeby sie luszczylo. Raz dziennie smaruje kremem i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a mi wlasnie sie luszczy ale dobrze bo zalezy mi na tym.. ale juz nie jest zbyt sucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakuda 8
Witam. Poczytałam sobie trochę o DUAC na tym forum i tak się napaliłam, że poleciałam dzisiaj po niego do apteki. Kupiłam bez recepty za 43 zł, chociaż pani z apteki powiedziała,że powinnam mieć jednak receptę.Cóż-obyło się bez niej. W ulotce pisze,żeby stosować na noc, ale ja niecierpliwa jestem,wię już sie cała wysmarowałam... Teraz czekam na efekt! Powinno się go używać troszeczkę,w ulotce jest napisane,że na całą twarz wystarczy tyle ile jest na opuszku palca.Ja smarowałam cieniutko, ale i tak zeszło mi "parę opuszków"..... Za parę dni postaram się zdać raport z mojej i DUACA walki z trądzikiem. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×