Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko1
Adam3232- nie znasz lekarza, który wyraził taką opinię, którą przytoczyłem. Nie znasz dorobku tej pani, badań jakie prowadzi ani ich wyników, nie znasz się też na rzeczy...Forum Izoteku owszem, ale lekarz nie od producentów Izoteku, ale dermatolog, taki niezależny. Nie rzucaj słów na wiatr wmawiając ludziom, że zepsute zęby czy zaropiałe migdały mogą powodować trądzik, bo tak po prostu nie jest. Najlepsze w Twojej wypowiedzi jest to, że najpierw podajesz nazwiska dwóch profesorów, a potem na końcu swojej wypowiedzi wcale nie jesteś aż tak przekonany o racji tychże profesorów. No nieważne...Tak czy inaczej nie istnieje MEDYCZNIE I NAUKOWO potwierdzona zależność między trądzikiem a tymi wadami, o których mowa wyżej. Owszem, zdarzać się może zaostrzenie trądziku gdy ktoś już go ma i nagle psują mu się zęby, ale to wszystko...Prawdziwy trądzik to też łojotok, którego od zepsutych zębów się nie dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
Slowo PRAWDZIWY TRADZIK? co to takiego. oczywiscie ze stan zapalny migdalow czy zebow nie jest jedynym powodem tradziku. tradzik moze byc spowodowany stresem, i wieloma innymi przyczynami. Jak by to bylo takie latwe to dawno by to zdjagnozowali i wymysliliby cos. To po prostu wielowatkowy temat. jest wiele odmiam tradziku i kilka mozliwych powodow wystepowania. u jednych jest to okres dajrzewania, u innych stany zapalne. Ale podstawa jast sawsze Lojotok. ( i tu sie z toba zgadzam). Ale na pewno spotkales w swoim zyciu wiele osob z tlusta cera i bez skazy. i jak to wytlumaczysz? niby jest lujotok a maja gladka twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
Powodem problemow z syfami jest zawsze lojotok. to jest glowny problem, ale pobocznym stymulantem moze byc cos innego i to wlasnie moze byc stan zapolny. Dlatego przed leczeniem np. izotekiem powinno sie wykluczyc te inne stymulanty. I tu sie pewnie zgodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
no właśnie kolego- łojotok! Łojotok nie jest wywoływany przez stany zapalne organizmu, czyli np przez zepsute zęby, a co za tym idzie, nie jest możliwe POWSTAWANIE trądziku przez te zęby, bo przecież trądzik bez łojotoku nie istnieje. Jeśli ktoś ma wypryski bez łojotoku, to wtedy może to świadczyć o różnych schorzeniach-figówka gronkowcowa czy też ropnie powodowane przez właśnie stany zapalne zębów czy migdałów. Mówiąc prawdziwy trądzik miałem na myśli właśnie trądzik z łojotokiem. W medycynie występują jedynie CZTERY przyczyny powstawania trądziku. Żadną z nich nie jest stres, stany zapalne organizmu czy inne cuda. Prawdą natomiast jest, że łojotok to podstawa i oczywiście jest tak, jak mówisz, że są ludzie z łojotokiem, ale bez trądziku, a dlaczego? A no dlatego, że nie występują u nich te inne potrzebne do powstawania trądziku zjawiska. Chciałem jeszcze dodać, że ponownie skonsultowałem się z lekarzem i pani doktor uściśliła, że ropnie powodowane przez stany zapalne zębów nie przypominają trądziku. To dużo większe zmiany, przypominające guzki, bardzo bolesne i umiejscowione na policzkach. Co prawda mój trądzik był jedynie na policzkach, ale już wiem, że to nie przez chorego zęba, którego notabene nie mogę usunąć aż do końca kuracji Izotekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. Ja się jednak cieszę, że już mam spokój :) Nie wiem jak to możliwe, że mam teraz cerę normalną. Czasami wyskoczy kilka małych krostek, ale potem mam długo spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
ach Californiaboy ty szczesciazu :))))) Acne MEn 25 ile w Anglii kosztuje Roaccutane normalnie na recepte??? jednak zaczynam przygode z Izo :) przemyslalam wszystko, zmienilam lekarza i przesunelam dzidzie o rok jak to derma okreslila badziemy sie starac zrobic kuracje w 6 miesiecy oj mam nadzieje ze efekty nieporzadane pozwola ja na same blizy czyli juz wyleczony tradzik ( bez ropnych wykwitow) polecam Polski piling ziolowy bardzo mocny nie wyglada sie ladnie przez 2 tygodnie ale naprawde 2 czy 3 zabiegi znacznie splycaja szpecace szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
peeling ziołowy miałem 3 razy, mam małe blizny, których raczej nie spłyciły te trzy zabiegi,ale dobrze usunął zaskórniki(co prawda na krótki czas, ale zawsze), koszt to u mnie 300 zł u mnie już 5 miesiąc izo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
miałem też :P może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
CBoy zazdroszczeee ;) Jutro bedzie 2 miechy od kiedy mialam 1 wizyte u dermatologa. Mam tradzik pospolity juz ok. 3 lata ;/ I mialam stan zapalny. Uzywam Duac + Tetralysal. Smaruje sie tez Alantanem Plus :D Widze ogrooomna poprawe a to dopiero 2 msc.. jeszcze nigdy moja cera tak dobrze nie wygladala! Ale jeszcze mam pare blizn i kropek heh :P Marze o pieknej cerze ale troche przestaje wierzyc, ze kiedys bd miala cere bez skazy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Nie wiem ile kosztuje roa.. w anglii i czy jest on refundowany. Wiem tylko że strasznie trudno dostać się do specjalisty. Oni na wszystko przepisują paracetamol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twl Trzeba wierzyć : ) Bardzo późno zabrałaś się za leczenie, ale ważne, że w końcu poszłaś do lekarza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
Tak wiem - moj blad.. zaluje, bo gdybym zaczela predzej pewnie teraz cieszylabym sie pieeekna cera :) Tyle ze 3-2 lata temu nie bylo jeszcze tak zle ;) Rok temu zaczela sie "masakra".. wiec leczenie w trakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ja tez mam swoje lata nigdy nie jest za pozno :) Acne M25 e tam nie tak strasznie trudno wiem cos o tym :) 1 lekarz pierwszego kontaktu mowisz w czym problem 2 idziesz do domu czekasz na list-zaproszenie z przychodni dermatologicznej 3 Umawiasz sie telefonicznie na wizyte 4 idziesz sam lekarz informuje dermatologa ze ma nowego pacjenta i podaje twoj adres w celu kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
caliboy-no ja już też nie mam trądziku od około 2 miechów, czasami jakiś mały zaskórnik na czole, ale znika po 1 dniu..prawdziwe syfy skończyły się w listopadzie. Jestem na 108mg/kg, wiec jeszcze trochę, ale już teraz wiem, ze warto było i jestem najszczęśliwszy na świecie :D a Ty jak tam? mówisz, że ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ideolo :D przebarwień prawie brak, ślady również same schodzą :) Skóra sama się kuruje i teraz tak na prawdę dopiero wygląda świeżo i ładnie :D gładziutka bardzo, podrażnień po goleniu już nie mam, a w zapasie na malutkie krotki mam maść, ale bardzo rzadko używam. Chyba nie będę potrzebował peelingów już, bo skóra sama wraca do dawnego stanu! Tak samo jak podczas kuracji, gdy wszyscy zapewniali mnie, że Roaccutane nie działa na blizny, a usunął mi 50% z nich i niesamowicie odnowił naskórek i skórę właściwą :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3700eab47bb189ca.html A to ja, właśnie w trackie zmiany wizerunku :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ideolo :D przebarwień prawie brak, ślady również same schodzą :) Skóra sama się kuruje i teraz tak na prawdę dopiero wygląda świeżo i ładnie :D gładziutka bardzo, podrażnień po goleniu już nie mam, a w zapasie na malutkie krotki mam maść, ale bardzo rzadko używam. Chyba nie będę potrzebował peelingów już, bo skóra sama wraca do dawnego stanu! Tak samo jak podczas kuracji, gdy wszyscy zapewniali mnie, że Roaccutane nie działa na blizny, a usunął mi 50% z nich i niesamowicie odnowił naskórek i skórę właściwą :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3700eab47bb189ca.html A to ja, właśnie w trackie zmiany wizerunku :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
CBoy.. pozazdroscic ladnej cery:) i wizerunku tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Dzisiaj miałem robiony 12 z kolei zabieg laserem. Muszę przyznać że efekty są świetne jak na tak krótki okres czasu. około 1,5 miesiąca chodzę za zabiegi. Jeszcze pozostały mi 3 zabiegi do końca leczenia. Do tego lekarka zapowiedziała że zrobi mi darmowe oczyszczania skóry za pomocą specjalnych kryształków. Zabiegi laserami chociaż bardzo kosztowne ( cała kuracja kosztuje mnie 570 funtów czyli jakieś 2800zł ) dają świetne efekty bez trucia organizmu tabletkami. Wiem że nie likwidują problemu na zawsze i że muszę bardzo uważać na cerę żeby utrzymać ją w dobrym stanie. Lasery wydają się dobrą metodą na trądzik już ustępujący kiedy nie ma już sensu trucia organizmu Izo.. lub Rou...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Dzisiaj miałem robiony 12 z kolei zabieg laserem. Muszę przyznać że efekty są świetne jak na tak krótki okres czasu. około 1,5 miesiąca chodzę za zabiegi. Jeszcze pozostały mi 3 zabiegi do końca leczenia. Do tego lekarka zapowiedziała że zrobi mi darmowe oczyszczania skóry za pomocą specjalnych kryształków. Zabiegi laserami chociaż bardzo kosztowne ( cała kuracja kosztuje mnie 570 funtów czyli jakieś 2800zł ) dają świetne efekty bez trucia organizmu tabletkami. Wiem że nie likwidują problemu na zawsze i że muszę bardzo uważać na cerę żeby utrzymać ją w dobrym stanie. Lasery wydają się dobrą metodą na trądzik już ustępujący kiedy nie ma już sensu trucia organizmu Izo.. lub Rou...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
No wiec tak..moje plany nie wypalily hehe :) Tzn. myslalam, ze moja kuracja bedzie trwac co najmniej 4 msc (z Tetra) a skonczyla sie po 2 :) z jednej strony sie ciesze, ze juz nie musze sie faszerowac antybotykami.. a z drugiej mam obawy, ze tradzik nie zniknie. Moja derma powiedziala, ze jest bardzo zadowolona z efektow, ale leczenie oczywiscie nadal kontynuujemy. I tak mam jeszcze na 2 msc DUAC bardzo dobry.. a po 2 msc Dalacin T. Mam nadzieje, ze pozbede sie tego cholerstwa raz na zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
3majcie kciuki... w czerwcu czeka mnie wielkie wydarzenie jak dla mnie, w maju zreszta tez i zalezy mi zeby ladnie wygladac.. czasami mam chwile slabosci, nie chce mi sie nic, mysle, dlaczego akurat ja tyle pieknych ludzi wkolo z piekna cera..:) ale nie jestem sama i jeszcze wierze, ze uda mi sie.. zreszta niektorzy mowia, ze jestem piekna ale bylabym piekniejsza bez pryszczy i bez pudru, ktorego niestety musze uzywac :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twl
3majcie kciuki... w czerwcu czeka mnie wielkie wydarzenie jak dla mnie, w maju zreszta tez i zalezy mi zeby ladnie wygladac.. czasami mam chwile slabosci, nie chce mi sie nic, mysle, dlaczego akurat ja tyle pieknych ludzi wkolo z piekna cera..:) ale nie jestem sama i jeszcze wierze, ze uda mi sie.. zreszta niektorzy mowia, ze jestem piekna ale bylabym piekniejsza bez pryszczy i bez pudru, ktorego niestety musze uzywac :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×