Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Siwusek89
odstawilam bkomplex jakies 3-4 dni temu... ale to co juz jest na buzi nie schodzi... boli i duac wcale nie sprawia ze sie to szybciej goi czy znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
niektore wit. z grupy B sa dobre dla cery ale caly zestaw nie jest wskazany. czasem kupujac B complex nawet nie wiemy ze jedna tabletka zawiera nawet 200% zapotrzebowania dziennego na wit. B12. Co za duzo to niezdrowo. Lepiej lykac wit A +E, oddzielnie wit. B3 czyli PP i chyba B6. ale nie bierzcie B12. to nie sa moje wymysly tylko fakty a ja jestem przykladem, ze ta witamina wywoluje tradzik. znalazlam taka informcje wczesniej na anglojezycznych stronach a nasi lekarze czasem o tym nawet nie wiedza bo nie potrafia czytac obcojezycznych opracowan badz nie maja checi sie rozwijac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
ja po odstawieniu b complex jeszcze z miesiac mialam okropne gule. ja je scieralam dwa razy dziennie peelingiem z neutrogeny badz z olay z 2% kwasem salicylowym. i na to dawalam jakis krem z benzoyl peroxide. mozesz zastosowac np. brevoxyl, benzacne, nie wiem co jeszcze ale duzo jest takich srodkow. albo mocniejszy krem z benzoylem w stezeniu 10% ale tylko miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
na dzien brevoxyl na noc duac i peelingi. moze to cos da. troche malo czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
rewelacjo.. a powiedz mi... jak mialas taki silny tradzik.. to jak wygladalo Twoje zycie towarzyskie.. kontakty z ludzmi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
ja nie mialam tradziku. dopiero w maju tego roku w ciagu dwoch tygodni dostalam straszliwego wysypu. juz pisalam jak to wygladalo. masakra - jak mylam twarz peelingiem to na czole czulam tylko ogromne wulkany :( od maja do sierpnia nie spotkalam sie z zadnymi znajomymi. na szczescie bylam za granica wiec nie musialam sie z nikim spotykac ani chodzic do pracy. a poza tym jestem mezatka wiec moje zycie towarzyskie to przebywanie z mezem w tym czasie. psychicznie czulam sie fatalnie i ciagle mi sie plakalo. tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
wiecie ze z witamina b to moze byc prawda juz nie raz chciałam porpawic wyglad skóry zazywajac ta witamine i powodowała u mnie zaognienie tradziku ale wczesniej nie pomyslałam ze to przez nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
witaminy z grupy B sa bardzo pozyteczne i raczej wszyscy cierpimy na ich niedobor ale uwaga na B12!!! Nie na wszystkie. Poczytajcie to co wkleilam powyzej. Tylko B12 moze powodowac tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwusek89
ehhh zalamka... jutro mam zdjecia klasowe... i co mam zrobic;/ ? chyba tylko pozostaje mi na nie nie pojsc... Ps., rewelacjo... jak powtrzynmalas sie od wyciskania ? bo ja jak wstaje rano i widze wielki bialy czubek to nie umiem z takim czyms wyjsc do ludzi... musze wycisnac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
ja nie wyciskam bo brzydze sie tego :D nigdy nie mialam problemu z wyciskaniem. te biale czubki sciera peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 dniach nieużywania Duacu dziś do niego wracam (tylko miejscowo i omijając wrażliwe miejsca) i mam nadzieję, że już nie będę miała problemu z łuszczeniem. A poza tym moje spostrzeżenia: jakieś tak krostki jeszcze gdzieniegdzie wyskakują, ale skóra jest gładsza i jaśniejsza (po 10 dniach stosowania). Także ogólnie jest dobrze :) Ale czy nie zauważyłyście, że kiedy wyskoczy nowy pryszcz, to ciężej jest go wycisnąć? Potem on się zmniejsza, ale długo nie znika całkowicie (taki trochę zaskórnik się z niego robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
one sie jakos tak wysuszaja i rzeczywiscie robi sie jakby zaskornik. po peelingu znika. nie wyciskajcie bo zostana plamki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie wyciskać, ale niestety mam tak jak Siwusek89: jak mi coś wyskoczy i to z białą końcówką, to choćby mnie to miało zabić, to i tak wycisnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
bylam dzisiaj w jaskini solnej (ponoc pomaga na problemy skorne). kupilam sobie swiecznik - bryla soli z dziurka na swieczke. facet z jaskini powiedzial, ze moge ja wlozyc do wanny podczas kapieli. wlozylam i umylam ta woda twarz a potem splukalam prysznicem cale cialo. ponoc sol rozszerza pory i dzieki temu toksyny uchodza z organizmu. ustaja obrzeki z powodu zatrzymania wody w organizmie itp. i rzeczywiscie jak wyszlam z wanny to myslalam, ze oszaleje. cala twarz w dziurkach - pory straszliwie rozszerzone. zanim jednak sie wytarlam i nabalsamowalam to sie zwezyly. a skora ladnie wygladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewelacja
co dal Ci ten peeling migdałowy??- a raczej co daje? Jeszcze mam pytanie dot.duacu. Czy działa on na takie bordowe gule, które czuję pod skórą?? Mam kilka takich koło siebie, bardzo duze zgrobienia (jak guzy). Nic z tego nie wycisne, bo to jest głeboko pod skórą, ale strasznie boli i chyba zbiera tam sie ropa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamczynieznam
Dziewczyny (i nie tylko:))...ja tez brałam B complex:( I to przez całe wakacje....teraz jestem tak wysypana jak nigdy...może rzeczywsicie od tego...tzn. zawsze miałam problemy, ale nie az takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowy_przypływ
witam, a mi wyskoczyły ze 4 nowe gulki (boki brody), i własnie od razu zbierała sie wnich ropa (nieszczesne białe czubki), tez niemogę sie powstrzymac od wyciskania ich, mam nadzieje że to już jakies "końcówki" wyłażą mi na wierzech i wkoncu przestanie mnie wysypywac, ogólnie jest dobrze, cera jasniejsza, gładsza, zauważalna różnica ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
peeling migdalowy (wklejalam tu link zeby poczytac) wspomaga leczenie tradziku i usuwa przebarwienia. trzeba jednak zastosowac kilka takich zabiegow. ogolnie wyrownuje sie koloryt skory i jakos wyglada promiennie :) nie wiem czy duac dziala na bordowe gule bo takich nie mialam, odpukac w niemalowane drewno :) gule kolo brody wskazuja na problemy hormonalne. przyplyw moze powinnas brac jakies srodki hormonalne albo chociaz wiesiolek na ustabilizowanie gospodarki wewnetrznej. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
a co do B complex to nie nalzey przesadzac. w wiekszosci przypadkow jest dla nas wskazana. natomiast po wakacjach zazwyczaj wystepuje wysyp. skora gdy sie opala to nie poprawia sie wbrew obiegowym opiniom. opalenizna matuje tradzik ale go nie niszczy. natomiast opalona skora staje sie grubsza i trudniej sie luszczy, co za tym idzie trudniej sie odnawia, zapychaja sie pory i jesienia oraz zima obserwujemy zjawisko "wysypu" po tym jak latem mielismy cudowna cere :) milego dnia gonie na silownie :) pocenie sie jest dobre na skore tylko szybko potem pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek87
rewelacja=> Używasz jeszcze jakiś peelingów domowy czy tylko chodzisz na ten peeling migdalowy. Bo z tego co czytam to piszesz o peelingach i tak zrozumiałem, ze w domu równiesz stosujesz peeling?? Jak tak to jaki bo ja mam z avonu i jest super. A propos chłodnych dni bo nie bawem takie sie zaczną jaki polecacie kremik aby skóry nie podrażniał?? A u mnie dzis bedzie 7 dzień jak stosuje duac no twarz fantastycznie wygląda mam tylko 3 małek krostki na lewym poliku pomału się wysuaszają. No i jeszcze przyznam, że twarz się mniej przetłuszcza czasme to ze mnie spływa a ostatnio jakos mniej tego jest no i oczywiście jakaś jaśniejsza sie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
teraz nie uzywam zadnych peelingow ale uzywalam wczesniej. dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kochane! Tak może trochę odbiegnę od tematu, ale mam pytanie: czy ktoś z Was używał może kremu z olejkiem pichtowym firmy Profarm? Strasznie dużo dobrego się o nim naczytałam na Kafeterii, ale chciałabym poznać opinię ludzi, którzy mają takie same jak ja problemy ;) Dziś kupiłam ten krem i po 2 użyciach skóra jest o wiele milsza w dotyku, sama nie wiem jak to możliwe. Może jeszcze pomoże na trądzik? (bo takie jest jedno z jego zadań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
ja uzywalam. rano na oczyszczona twarz skinoren i potem krem pichtowy. rzeczywiscie fajny ale na tradzik mi nie pomogl. mam go jeszcze troche ale teraz uzywam emulsje matujaca. a on jednak za malo matowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowy_przypływ
witam, ja kiedys uzywałam toniku pichtowego, nafta Petroleum D-5 (nietłusta) + olejek pichtowy efekty: cudowne, piekna, czysta buzia, bez żadnego syfka tylko, ze zrobiłam jakis bład.... albo powinnam zrobic przerwe (jest to jednak olejek eteryczny) albo niepotrzebnie chodziłam jeszcze równoczesnie na solarium problemy wróciły niestety i nie wiem dlaczego ale tonik pichtowy bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
albo sie wszyscy wyleczyli albo duac kompletnie nie dziala :D witam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
rewelacja powiedz mi jecze czy chodzisz na te peelingi w czasie kuracji duaciem i czy pomaga Ci tez na ropne wypryski, czy tylko wygladza buzie i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
chodze na peelingi w trakcie kuracji duaciem. peeling migdalowy wspomaga leczenie tradziku. duac wyleczyl mi ropne krostki. wygladzil i rozjasnil cere. potem dolaczylam peelingi zeby usunac przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszczatka
Witam ponownie. Biorę IZOTEK i cera sie poprawia, a co do opinii że wraca trądzik to się nie zgodzę. Jeśli ktoś nie przerywa kuracji, która musi trwać pół roku to jest jedynie 1% na to, że trądzik powróci. Bardzo dużo czytałam na ten temat. Nie znalazłam jeszcze żadnej wypowiedzi typu: Trądzik wrócił po IZOTEK. Wszyscy są zadowoleni. No tylko cena szokująca, ale lepiej wwalić mnóstwo kasy i mieć z głowy do końca życia, niż kupować jakieś tanie gówienka :P Zgadzam się że nie wszyscy się kwalifikują do terapii IZOTEKIEM. Izotek jest przeznaczony do leczenia ciężkich przypadków trądziku. Owszem wiele jest działań niepożądanych, ale zresztą jak każdy lek ma jakieś skutki uboczne, IZOTEK tylko ma troszkę więcej. Zresztą po skutkach ubocznych można zauważyć że to silny lek, a jak silny to znaczy że jest w stanie wyleczyć ciężki trądzik. A te skutki uboczne obserwuje się u 5% pacjentów, także nie jest powiedziane że będą występować u każdego. W ulotce jest ich mnóstwo, oni muszą wypisać wszystkie działania niepożądane, są do tego zobowiązani. U mnie jak narazie żadnych skutków ubocznych nie było :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×