Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

No i jeszcze jedno nawet ten lek nie daje 100% pewnosci mam kolezanke, ktora po 3 latach musiala powtorzyc cala kuracje ale fakt, ze teraz nikt nie powiedzialby, ze kiedys miala tradzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddałabym wszystko, nawet wątrobę (...nie całą..) byle by tylko mieć czystą cerę.. więcej nie mam do powiedzenia nic. życie z tradzikiem ponad 10 lat dośc mi jużwyrządziło krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia, nadzieja w tym, ze juz niedlugo moze sie to skonczy. Troche juz sie z tym meczymy, ile mozna jeszcze. Wydaje mi sie, ze najgorsze lata mamy za soba, wiec teraz powinno sie juz to normalizowac. Tak to sobie przynajmniej tlumacze :) Teraz jestem poduszony, bo ropniaki ktore sie budowaly od paru dni, cos nie chcialy zejsc, wiec im pomoglem ;) To pewnie przez ten Aknemycin. Ostatnio stwierdzilem, ze skoro mam klopoty z twarza, to chociaz postaram sie o ladny usmiech i zaopatrzylem sie w szczoteczke elektryczna, bo zwykla sie nie sprawdzala, nici i plyn. Chociaz tutaj widze pozytywna poprawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też mam elektryczną i często się mnie ludzie pytają co ja robię, że mam takie białe ząbki :) hehe ale co tam ząbki jak jeszcze twarz taka trochę łaciata. ja wiem, że to już jest bez porównania z tym co było, ale jednak., jak się widzi te ładne twarze w TV .. to jest jakies chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi mow ze ogladanie twarzy w TV boli, wiesz co boli? Jak sie podrywa fajną dziewczyne a ona caly czas mowi ze widziala super facet (facetów) ktory wyglada jak mlody bog to jeszcze pryszcza nie widzial na swojej twarzy w zyciu... Nic tylko skakac z mostu no ale jak jechac to juz po calosci :). Jeszcze ta swiadomosc ze jak rano wstaniesz to beda nastepne \"niespodzianki\" i bedzie sie znowu w laty, jest lepiej nie powiem ale ten tradzik wykancza z czasem juz nawet nie to ze sie zle wyglada tylko ze caly czas cos jest na twarzy i tego pozbyc sie nie mozna :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dórze kó
A nie wie ktos przypadkiem, gdzie mozna kupic ten zel bez recepty w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na TV raczej nie patrze, makijaz czyni cuda. Mam za to pecha na uczelni. Na 60 osob na moim roku, doslownie nikt nie ma tradziku. Albo na mnie spoczywa jakies fatum, albo w Poznaniu ludzie nie maja tradziku. Heheh, czuje sie wyrozniony ;) Blondyn, masz ten plus, ze zaczales wczesnie walczyc z tym gownem, jest nadzieja, ze jak bedziesz np: w moim wieku, to nawet nie bedziesz pamietal, ze miales tradzik. Zycze Ci tego. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie niestety telewizor działa i to strasznie, ale ja to już swoją drogą mam zrytą psychę jeżeli chodzi o ładne kobiece ciała na ekranie, a wszystko przez mojego narzeczonego.. cham szkoda gadac.. co do mojej buźki, to już drugi raz byłam posmarowana duaciem i nie powstają nowe pryszcze, tylko ta kaszka na czole jest okropna, nie wiem jak się tego pozbyć, czy mam smarować czoło brevoxylem a reszte twarzy duaciem.. no już sama nie wiem, duac na to jedno schorzenie nie działa. wizyta u dermatolozki dopiero chyba 8 września jak dobrze pamiętam, więc jeszcze trochę się naczekam. muszę z nią o tym izoteku porozmawiać. a Ty mmj już nie marudź, że jedyny na uczelni, bo już wkrótce będziesz mógł się tu poszczycić, że jesteś jedynym, któremu się udało pozbyć tego gówna raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,a co to za pogaduszki bez mojej osoby ;) W szkole bylam,dopiero wrocilam.... Kiedys sie spotkalam z takim stwierdzeniem,ze tradzik to nie tyle choroba ciala,ale i duszy.i zgadzam sie z tym w 100 % .To potrafi zryc czlowiekowi psychike jak malo rzeczy...Sa gorsze chroby-rak itp... Ale mnie to prawde mowiac jakos nie pociesza,bo jak patrze w lustro to az zal mi tej dziewczynki,ktora tam widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzyczony? I sie wczesniej nie pochwalilas :) Nie ładnie :) Jak Cie znowu bedzie dreczyl cos o ladnych kobietach to przypomnij mu ze tez idealny nie jest albo pokaz mu jakies ciacha xD Co do mojego pyska to bez zmian nadal jestem w laty, dzisiaj kupilem ten krem bambino i faktycznie cynk zawiera :) Z tonikiem narazie sie wstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty pisales wtedy gdy ja :P A ja musze isc sie spakowac do szkoly :/ A potem wloski umyc i jakies cos pomalowac ;) Wiec pewnie troche czasu mi to zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to widze jeszcze sie troszke sam ponudze ... Na buzi Acnefan, gruba warstwa puki co spokojnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam-juz albo dopiero :) Ale teraz to pewnie i tak nikogo nia ma.Zreszta ja juz tez dlugo przy kompie nie posiedze,bo zmeczona jestem...A rano niestety trzeba wstac o 6 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynku niestety mój narzeczony jest bardzo przyzwyczajony do widoku pięknych nagich kobiet, więc ja się tam nie mogę porównywać i jeszcze większe mam problemy z psychiką.. długo by gadać. \\ a twarz dalej niby bez zmian, taka jakaś szara jest, może to brak sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pięknych nagich kobiet\" no nie mow ze on oglada tak czest filmy xxx? No no ja bym go zjebal :) Hmmm taka blada ? Nie stosujesz juz zadnego balsamu brazujacego?:) Weridiana ja bylem ale jakos nie pomyslalem puzniej zeby tu zajrzec:). Włąsnie wrocilem od pani dermatolog i przepisala mi jakies tajemnicze specyfiki ^^ Z recepty rozczytac wiec napisze co mam jak juz wykupie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak Mam jakis Akneroxid 5 żel, Tormentiol (dobrze mi znany) oraz raphacholin - tabletki oslonowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam Akneroxid L ale to bylo cos w plynie i kosztowalo ok 26 zl jak dobrze pamietam.Tormentiol znam ;P A te tabletki to po co Tobie? Wiem,ze na watrobe,ale po co to Tobie? Bierzesz jakies tabletki? Bravia-ten Twoj menias pewnie pracuje w jakims studiu albo cos....Ze tak z kobietami przebywa czesto.Ale cos Ci powiem.Nie martw sie-skoro jest z Toba to oznacza,ze kocha Ciebie :) Gdyby kochal inna to by nie byl z Toba :) No sama powiedz-tak czy nie ;) I sie usmiechnij :) Jak my to mowimy z kolezanka-nie krzyw ryja bo bedzie padac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn89---ale pokrecilam to jakos ;) Chodzilo mi o to dlaczego p.dermatolog przepisala Tobie oslonki na watrobe....czy bierzesz antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie juz nie tylko cynk biore :) Może jakos po mnie poznala ze lubie sobie od czasu do czasu popic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to ja bym musiala wagonami wykupowac te tabletki ;) Moja watroba byla ok jak kiedys badania robilam-pol roku temu.A teraz to nie wiem.Ani sie nie dowiem:) Bo na badania mnie nawet sila nie zaciagna.Serce mnie boli i powinnam isc.....-no wlasnie....-powinnam..Ale nie musze ;) Boje sie pobierania krwi.Bylam 3 razy w zyciu-z przymusu,bo musialam zrobic badania do szkoly.I juz wiecej bym nie poszla. Moj piesek wyje...szkoda mi go ale coz...nabroil i teraz nie mozemy go spuszczac z lancucha nawet na noc.Mielismy przez niego problemy....byla policja...musielismy kare zaplacic.Ale nie bede forum zasmiecac swoimi problemami,ktore nijak sie maja do tematu topicu no nie ;) Nic mi sie nie chce :O Spadam spakowac ksiazki.Tylko mi ktos najpierw plan podac musi,bo nie mam ;) A potem spac. Moja buzia nadal sie jakos trzyma ;) Jest dobrze.Nawet bardzo.Uzywam tylko duacu,bo poki co cera mi sie poprawila po tabletkach anty,ale bralam tylko 3 msc bo nie chcialam truc organizmu.A poza tym przytylam 6 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn.. coz jest jeszcze gorzej, on na tym zarabia.. :(sprzedaje dostęp do takich stron .. więc widzito non stop ale to bez znaczenia, jedynie niepomaga miw budowaniu dobrej samooceny. a moja geba się jakas uparta zrobila, nie chce dobrzeć.. nie wiem co się dzieje.. brak mi sloneczkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA no no to masz niezle cwanego narzyczonego :) Kaz mu wylaczyc obrazki w przegladarce internetowej, Ty przeciez caly dzin golych facetow nie ogladasz :). Weridiana to jakis dziki ten piesek.... Trzeba go wychowac :). A pozatym psa sie na lancuchu nie trzyma! Ja za chwile spadam pod prysnic, nakladam zel a o efektach napisze jutro :) Dobranoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu kiedyś zrobię niespodzianke i wywale mu ten komputer przez okno !! buzia dalej w sredniej kondycji, ciągle mam dwa takie podskórne pryszcze, no nie, jednak trzy, ale nie ruszam ich, mam nadzieje, żesame się jakoś ulotnią. brakuje mi już powoli sił na to. najgrosze jest jak widzisz przez dłuższy czas ze jest coraz lepiej, a pozniej zmieniają Ci lek i znowu to samo. może rzeczywiście izotek to nie takie glupie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej biorę, to jest w tym najgorsze, bo powinna byc ciągła poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest ale poprostu jej nie zauwazasz bo jest mniejsza, rob sobie zdjecia co jakies 2 dni a bedziesz mogla porównac bo tak na oko to trudno ;/ Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację, ale na poczatku ta poprawa była taka spektakularna, a teraz to tak rzeczywiście mało jest zauważalne, teraz ujawniły się te małe grudeczki i nierówności skóry. ale jakby tak przypomnieć sobie co tu pisałam pare miesiecy temu, to rzeczywiście :) wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec widzisz powoli do przodu :) Ja tez juz bym sie chcial tego pozbyc no ale niestety tak szybko sie nie da :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka przepisala mi duac z ok 6 tyg temu. stosowalam differin ale przestal dzialac. i co? jest fatalnie:( ale obawiam sie ze to jednak hormony tak zadzialaly:/ zupelnie nie wiem co teraz stosowac, nadal smaruje sie duacem ale kurde koszmarnie wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×