Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość freestylka
no to Sebo cieszymy sie z Tobą ;D;D MI chyba tez pomaga ale wole siedzieć cicho i nie zapeszac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUac jest...
No ja mam już 3lub 4 tubke duacu (oczywiście po przerwach) i jakoś ostatnio przestał na mnie działać.. :| mam taki wysyp na twarzy,że wstyd na ulice wyjść, jeszcze nigdy nie mialam takiej twarzy...a na dodatek nie umiem powstrzymać się od wyciskania ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra uzaleznia sie od duacu po okolo pol roku, odstaw na troche a efekty znowu beda. Jesli masz az taki straszny wysyp zacznij brac cynk, staraj sie takze myc twarz max 2 razy dziennie, jeslit o takie małe białe pryszcze mozesz uzywac brevoxolu koszt okolo 30zł, no i nie wyciskaj bo blizn jest sie trudniej pozbyc niz tradziku cos o tym wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ooo prosze Blondyn tu jeszcze jest;D Czytałam posty od początku myslałam ,że już tu nie wrócisz;PPP a jak ma sie Twoja buzia?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabee
Hej, mnie lekarz zapisał dziś Duac i antybiotyk, ale zaczyna się lato, a takich preparatów nie powinno się chyba stosować gdy wystawia się na słońce... Mam rację? Dlatego mam dylemat, bo wiem, że trochę czasu spędzę na słoneczku tego lata, a jednocześnie chciałabym się pozbyć wyprysków. Czy ktoś z Was stosował antybiotyki i Duac latem? Były jakieś problemy? Odpowiedzcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie buzia ok chociaz zostalo mi jeszcze sporo wagrów ale mysle z czasem sie ich pozbede ;). Aktualnie nie stosuje nic ;). Co do słonca to im go mniej tym lepiej dla skory, jesli juz koniecznie musisz na nie wychodzic to kup jakis krem z mocnym filtrem 50+, co prawda sie nie opalisz ale pryszczy bedzie mniej. Skutki uboczne hmm, z tego co pamietam jesli sie nakładało duac i zaraz wychodzilo na slonce to mogły powstac plamy na skorze ale jesli on juz zaschnie to powinno byc ok ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac jest...
Ja stosowałam duac latem (w Chorwacji )na noc, a rano po umyciu twarzy normalnie się opalałam i nie miałam na twarzy żadnych plam itp.itd.:) Chociaż teraz też niekiedy jak się rano posmaruje tym DUAC-em i wyjde na słońce to też nic się nie dzieje z moją twarzą.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac jest...
Brevoxyl miałam nic mi nie pomógł,a nawet można powiedzieć,że pogorszył stan mojej skóry... ;) Ale musze spróbować z tym cynkiem;) Od jakiegoś czasu pije też ziele bratka, jest mała poprawa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszka90
Witam :) Ja pierwszy raz poszłam do dermatologa z pytaniem czy na szyi nie mam moze jakiejs reakcji alergicznej, bo nagle, w jakies kilka dni, wyskoczylo stado krostek. Okazalo się, ze jest to dołaczenie do moich probemów na czole. We wrzesniu tamtego roku dostałam Duac i stosowalam go chyba przez dwa miesiące. Ładnie wyleczył buźkę, a jedyne skutki uboczne, to swędzenie i ogolna suchosc. Potem dostalam jakąs specjalna mieszankę i skinoren. Po pewnym czasie skinoren przestał działac kompletnie, a na czole powstala kaszka i co miesiąc przed \"tym\" czasem na czole i brodzie kilka wielkich bąblów. Poszłam do tej samej pani dermatolog i znowu dostałam Duac. Jak na razie (4 dni stosowania) daje sobie rade z kaszka, juz jest prawie niewidoczna :), ale 4 wielkie pryszcze zostały. A do tego strasznie śwędzi. :/ Więc mam pytanie, bo nie chce sie caly czas drapac. Od kilku miesiecy stosuje physiogel i jestem z niego b. zadowolona, teraz, kiedy dostalam duac, to czy moge razem z nim stosowac zel i krem physio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
wydaje mi się ,że mozesz;) ja właśnie też stosuje Duac i ten żel do mycia buzi +krem physio..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli amsz az tak sucha skore mozesz jeszczebrac tabletki capivit hydrocontrol, pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Blondyn Ty tu widze jestes ekspertem;D Powinenes założyć swój kącik porad ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, poprostu meczyłem sie z tym troche czasu a co za tym idzie nabrałem troche widzey na ten temat ;>. Teraz jak mnie sie nudzi podpowiadamy innym, wiadomo nikt nie chce byc brzyki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ooo przepraszam ja brzydka nie jesteem !!;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Oooo przepraszam ja brzydka nie jesteem!! ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ooo przepraszam ale ja nie jestem brzydka!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
kurcze coś komputer mi szaleje bo dodało się kilka razy=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
a ja zaczne nowy temacik ;d bo tutaj sie nudno zrobilo stosowalem duac i po nim zostaly mi blizny potradzikowe mowice ze stosowalisce PHYSIOGEL ja tez kremy z ziaji kuracja antybakteryjna bardzo dobre ,, jeszcze w styczniu , lutym mialem tradzik na polczkach duze czewone plamy z nich op jakims czasie wyskaiwal syf jeabny;p teraz jest lipiec od 2 meisjecy na polcziach mialem moze 2 takie albo i nie ,,to zasluga DUACU ktory uwauwalem 2 misiice wysyszyl mi ,,poelcam ale zato teraz mam blizny potradikowe takie brazowe i troche wglebien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ohh no to dobrze Ci Duac zrobił hehe hmm ja w sumie mam taki lekki trądzik czasami mi wykoczy jedna krostka ale to wszytko sprytnie można zamskować;) także wszyscy mysla ,ze nie mam zadnych problemów;) a duac mam chyba drugi tydzien... kuurcze w niedziele jade do Londynu i troszke mam stres ;D i tęsknie juz chociaż jeszcze nie wyjechałam;PP (A to tak było poza tematem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie stosuje duac 2 dzien...i jeszcze dlugo bede a za 9dni nad morze jade? jak zmyje rano duac to moge sie opalac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska2103 no raczej tak chociaz ja bym radzila jaies wysokie filtry na twarz jak sie opalasz bo fakt faktem slonce najpeier je wysusza ale potem caly luj wychodzi na wierzch i porodukuje sie twgo wszytskiego wiecej ...:) naprawde nie opalaja sobie tak twarzy bezposrednio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
filtry to podstawa;) no i lepiej jednak nie narażać buzi na duże promieniwoanie;P co nie znaczy ,ze masz siedzieć w cieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
to prawda nie stosuj na dzien tylko wieczorem a w dzien jakies filrty..albo bardzo ostrozna byc przed sloncem skora po ducu regeneruje sie okolo 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni 69
Tez mam problem z tradzikiem pewnie przez to ze bralem testosteron ... od 2 tyg juz tego nie biore ale wiadomo musze poczekac az toksyny wyjda ze mnie .dermatolog przepisacl mi duac biore go od 3 dni i jak narazie nie widze zadnych zmian pewnie bede musial poczekac sobie z miesiac ??jezeli duac nie pomoze wiece jaki jest jeszcze dobry lek na tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stosuje Duac, używam go już sporo czasu (ponad 2 miesiące) co prawda widac efekty, bo w porównaniu do tego co było na początku to jest dużo lepiej, ale jest to jeszcze całkowicie wyleczona skóra, widocznie mam jakiś złośliwy ten trądzik. Może poradzicie czego mogę jeszcze używac oprócz tego środka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
po 3 dniach skora powinna piec i czerwienic si e,wowczas stosujemy kremy nawilzajace i nieodkladaj duacu bo sie kora po jakis 4-5 dniach przyzwyczai..jesli tak niebdze to pewnie zacznie c sie suszcyc troszke pozniej to nomalny efekt ...tak jak mowie dobre sa KREMY Z ZIAJI KURACJA ANTYBAKTERYJNA , do tego zel PHYSIOGEL tabletki bratka (8 zlotych w patece) warto..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
CZeść. Swojego problemu nie będe opisywał i zalił się wam wszystkim jak ja to wyglądam ale chciałbym was abyście mi poradzili czym myć twarz? mam wszystko począwszy od blizn po zaskórniaki, pryszcze itp. Do tej pory używalem żel garnier czysta skóra cały zestaw tego (krem i tonik) ale sie nie sprawdził. Używam też duac ale jest to zbyt krótki okres czasu żeby coś wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
aha i twarz mi się strasznie przetłuszcza czyli coś matującego bo nie chce się bardzo świecić przez dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×