Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość rozpaczony
aa i jakie te zabiegi? i czy są drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sosowałam strasznie wysusza Koniecznie przechowuj w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczony - nie wiem jakie stadium tego trądziku masz Jeśli to straszna masakra typu syf na sywie i blizny dla osłody to polecam zapoznaj się z leczeniem lekiem o nazwie Izotek. kuracja trwa pół roku przy koniecznej 100% antykoncepcji - nie możesz zrobić dziecka dziewczynie, szkoda dziecka obciążąć dziwnymi chorobami i upośledzeniami. Co na codzień dla mężczyzn dobry tonic kupisz w aptece Płyn przeciwtrądzikowy Afronis ok 10 zł Płyn zawiera kompozycję skutecznych składników antytrądzikowych. Otrzymywany z mięty pieprzowej mentol wywołuje uczucie zimna i lekko znieczula. Tymol (z tymianku) i rezorcyna odkażają, a ta druga dodatkowo działa złuszczająco. Kwas borny jest bakteriobójczy i odkażający. Meżczyżni oprócz trądziku mają problem z odrastającym zarostem więc gol się codziennie i używaj maszynej jednorazowych - zużytą do kosza tam masa beakteri która przy kolejnym użyciu rzniesie Ci trądzik na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczony z zabiegów spróbuj mikrodermabrazji możesz sobie zrobić sam w domu ok 136 zł w aptece internetowej Ja to stosowałam sóra po tym specyfiku jest poprostu suuuper gładka i syfy znikają dzień po dniu VICHY NORMADERM System odnawiający – CZYSTA SKÓRA (25ml+3x6ml+3x8ml+50ml) 3 tygodniowa kuracja do samodzielnego wykonania w domu przeznaczona do skóry z niedoskonałościami 8 minut, aby wyrównać powierzchnię skóry 3 tygodnie, aby dogłębnie odnowić skórę Skład zestawu: Preparat odnawiający - czysta skóra (25ml). Dzięki technologii przenikania przez skórę oraz zawartości kwasów AHA działa bezpośrednio na niedoskonałośći, aby oczyścić i wygładzić powierzchnię skóry. Doskonała baza pod makijaż. Program dogłębnie oczyszczający Etap I – Mikrodermabrazja (3 x 6ml). Odblokowanie i wygładzenie. Krem z kryształkami aluminium odrywa martwe komórki, które pogrubiają skórę i powodują, że ma ona nieregularną powierzchnię. Skóra jest oczyszczona i wygładzona. Pory są zwężone. Etap II – Mikroekstrakcja (3 x 8ml). Oczyszczanie. Na odblokowanej podczas mikrodermabrazji skórze kaolin poprzez absorpcję może usunąć zanieczyszczenia tkwiące w porach skóry. Następnie działa kwas salicylowy, aby oczyścić ścianki porów. Etap III - Roztwór normalizujący (50ml). Ukojenie. Dzięki wysokiej zawartości minerałów (5g/l) koi skórę i wzmacnia jej naturalne mechanizmy ochronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
dzieki za odpwiedzi :) jeżeli chodzi o syfy te duze to nie mam ich dużo ale każdy taki zostawia małą blizne a jeżeli w tyg wyskoczy mi takich z 3 a trwa to juz od 2lat to domyslcie sie ile mam blizn. pozatym te podskórne tez nie za dobrze wygladaja a jezeli twarz sie zacznie swiecic to strasznie wtedy je widac. Chodze do derma ale ten przepisuje tylko jakies masci, uzywalem juz: zorac, brevoxyl, skinoren no i teraz duac. Chodze rowniez do kosmetyczki na peeling migdalowy ale nie duzo pomaga i teraz pani mi polecila od pazdziernika eksfoliacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
a mam jeszcze jedno pytanie. nigdy nie używałem peelingów takich co się robi w domu, warto zainwestować w jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duac , moglbys/moglabys podac numer gg lub maila ? widze ze jestes ogarniety/a w temacie. z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Chwile mnie nie było a widze mamy nowych gości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Duac Duac jest dla chlopakow i dziewczyn , mozesz uzywac na zmiany . Nie uzywaj mydla szarego tez nie bo wszystko to wysusza skore a to niejest odpowiednie dla niej . Myj tylko rano i wieczorem zelem PHYSIOGEL potem nakladasz krem z tej samej serii i to wszystko , bo co za duzo to niezdrowo" moglbys/moglabys mi napisac dokladnie co mam kupic jakie produkty i a takze w jakich porach dnia je dokladnie uzywac? z gory dziekuje , pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
tak ma zastapic mydlo i wode . bo woda wysusza powodujac sciagnie skory nieprzyjemne a co gorsza wydzielanie wiecj loju ktory zatyka pory przez co skora nie oddycha i wiecj pryszczy ssie robi , PHYSIOGEL to lagodny dokladnie myjcy zel antybakteryjny (pelacm bardzo) nie wysusza nie podraznia stosowac 2 razy dziennie rano i wieczorem poprostu tak jakbys sie myl . przecierac platkiem takim myjacym , twoja mam pewnie ma duzo xD i zostawic do wyschniecia potem jakis duac jak msz albo cos co uzywasz i potem krem nawilzajacy najlepiej tez na platek naniesc i dopiero na skore zeby jak najmniej dotykc twarzy palcami . rano i wieczorem krem najlepiej kilka rad odemnie to ; niedotykac skory twarzy pod zadym pozorem nieprzecierac palcami wogole najlepiej . rob se parowke 2 razy w tygodniu z ziol nie myj czesto twarzy mask 2 razy dziennie no stress xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
a krem PHYSIOGEL I zel to raczej tylko jeden jest idz do apteki to ci dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
a jak sobie radzicie z tym paskudztwem pod wzgledem psychicznym? bo u mnie to naprawde ciężko, wszystko mnie denerwóje, ogólnie unikam ludzi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
szymek89 - a od kiedy stosujesz duac? i jak widzisz poprawę ;) Ja już nic więcej nie dodam tylko też mogę polecić physiogel ;) sama także użwyam i żel i krem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
rozpaczony - ejj chłopie na bank nie jest tak źle żeby unikać ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
zrobiłbym zdjęcia i pokazał to byście zdanie zmienili ale boje się że zobaczy ktoś z znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hmm no jeśli chcesz możesz dać foto ;) wtedy może bardziej Ci pomożemy lub coś doradzimy ;) ale jak już tam chcesz ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Aaa zazwyczaj sami dla sibie jesteśmy bardziej krytyczni i inaczej siebie odbieramy niż ktoś kto oceania Nas obiektywniej ;) g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
a czy dobrze bedzie robic peeling na twarzy ktora sie przetluszcza, wystepuje mnostwo przebarwien, podskornych grudek i pare wiekszych pryszczy. jezeli tak to jaki polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
żadnych pilingów ziarnistych bo jeśli zastosujesz taki piling mając stany zapalne lub ropne to wszystko rozprzestrzeni się jeszcze bardziej..więc tylko enzymatyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
oo kuurde ile tego jest;D I to jeszcze źle się jakoś czyta;PP Ale jutro obczaje ;) to tam powypisywali ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ja moge podać Wam kilka domowcyh sposobów ,które mogą pomoć w walce z trądzikiem ;) na rozszerzone pory maseczka spirynowa już wcześniej wspominałam;D A także przemywanie twarzy mlekiem powinno to także zapobiec błyszczeniu a także na zmatowienie maseczka z mąki, zaparzonego rumianku i miodu ;) oklepana maseczka z drożdży ;) można twarz zmatowić także skrobią ziemnaiczaną tak deliktanie oprószyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
a z tym mlekiem to jak?? np. wieczorem myje normalnie twarz, potem na wacik i przemywam mlekiem(jakim?) no i potem moge polożyc na twarz duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
no tak normlanym mlekiem;) najlepiej chłodnym bo wiadomo ,że od ciepła rozszerzają się pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
czyli mleko zastepuje tonik? potem normalnie moge nalozyc duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
mleko może trochę ściągać więc może spróbuj rano? np mleko ,a potem jakiś krem nawilżający? chociaż sam sobie pokombinuj i zoabcz jak bedzie Tobie najlepiej ;) też słyszałam o tej szałwi ;) ale gdzieś czytałam,że można przemywać twarz szałwią tzn, herbatką ,ale osobiście nie próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie19
na kazdego inczej dzialaja takie zele... ja duac zel uzywalam z dwa tygodnie i jak dla mnie byl slaby :/ pozniej chlopak mi dal benzacne i bylo o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
kasia0454 a o dużym nasileniu mialas trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×