Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Agnes188
Witam, Ja również zaczęłam stosować żel Duac,niestety już po pierwszym nałożeniu na dwie krostki i policzki okazało się że nie jest on dla mnie.Pani dermatolog nie wziełą pod uwagę że mam bardzo delikantą naczynkową cerę i że mnie podrażni. Krem kupiłam 12.05 czyli 5 dni temu. Jako że mnie się on nie przyda(dziś byłam u innego dermatologa mam nowe leki) mogę go komuś odsprzedać. W aptece kosztuje 49,90 ja proponuję 20 zł. Gwarantuję że jest nowy i świeży. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany proszę o info. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rade
to prawda dziala szybko ALE po jakims czasie zaprzestania stosowania wszystko powraca.Polecam wode utleniona wyprobowalam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam
Żel pozostawić na całą noc czy spłukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to normalne że po nałozeniu DUAC na zaskórniki, one wszystkie najpierw "wychodzą" i robią się duże i czerwone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!JA TEŻ STOSOWAŁAM DUAC.KURACJĘ ANTYBIOTYKIEM ZACZELAM W CZERWCU 2009 ROKU.W CIĄGU DWÓCH TYGODNI POZBYŁAM SIĘ WSZYSTKIEGO Z TWARZY!!!!BYŁAM SZCZĘŚLIWA JAK NIGDY!!!DERMATOLOG ODSTAWIŁA ANTYBIOTYK I KAZAŁA MYĆ TWARZ CETAPHILEM (PODCZAS KURACJI DUAC'IEM TEŻ STOSOWALAM CETAPHIL DO MYCIA TWARZY). NIESTETY EFEKTAMI DLUGO SIE NIE NACIESZYŁAM PO DWÓCH TYGODNIACH MIAŁAM OGROMNY WYSYP PRYSZCZY...WIELE STANÓW ZAPALNYCH!!!DUAC TYLKO ZAMASKOWAL NA CHWILE TE ,,NIDOSKONAŁOŚCI''. DERMATOLOG ZLAPALASIE ZA GLOWE I PRZEPISYWALA MI RÓZNE PREPARATY ROBIONE NA ZAMOWIENIE ABY POZBYC SIE TEGO PASKUDZTWA...NASZCZESCIE SIE UDALO I W SIERPNIU JUZ BYLO OK. POSTANOWILAM WYPRÓBOWAC CZEOS INNEGO.DERMATOLOGA ZAMIENILAM NA KOSMETOLOGA.MIALAM SERIE ZABIEGÓW TZW KRIOPEELINGÓW. W CIĄGU MIESIĄCA MOJA SKÓRA STAŁA SIĘ SWIEZA I BARDZO LADNA, POJEDYNCZE PRYSZCZE WYSKAKUJĄ MI TYLKO PRZED OKRESEM,DODAM JESZCZE ZE CO TRZY MIESIACE CHODZE NA OCZYSZCZANIE TWARZY DO KOSMETYCZKI I JEST SWIETNIE!!!POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi gel Duac bardzo pomógł
ale nie wolno przy leczeniu podrazniac skóry ja przestłam myc twarz zelami i jest o niebo lepeij, myje tylko sama wodą... wczesniej uzywałam skinorenu i antybiotyk doustny i myłam skóre wysuszjacym preparatem z drogerii i nic nie pomogło codziennie pare nowych pryszczy, a teraz wyskakuje jesed na tydzien moze jeden na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace18
Agnes188 Ja chętnie odkupie od ciebie ten zel. Odezwij sie na moj meil : gaga8444@wp.pl. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludacris
ja stosowałam DUAC ! przepraszam dalej stosuje tylko w tym momencie skonczyła mi się pierwsz tubka. TEn żel to najlepszy lek który do tej pory stosowałam. Nie moge teraz bez niego życ. Wszystkie wągry, pryszcze, stany zapalne znikaja w przeciągu tygodnia. Dziewczyny naprawdę warto zainwestować. Nie kłamie i nie namawiam żeby nie było.. ale wierzcie mi: JAK kupicie to wasz świat znowu nabierze kolorów! odzyskacie radośc i pewność siebie. Ja mam 15lat i mały problem skórny. NIe wiem jak jest z poważniejszymi stanami trądziku ale jezeli tak jak mi, wyskoczy wam kilka krostek raz na jakiś czas to to jest zbawienie.......... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompa
Polecam duac! najleprzy, tylko trzeba regularnie stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaShea
A czy ten duac nie jest za mocny na kilka wagrow na samych policzkach? bo nie mam wiele krostek, i boje sie ze mi jakos spali skore, a skoro go tak chwalicie to moze i warto sprobowac chociaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbelek
na zaskorniki pomaga?? proosze odpiszciee.... nie chce mi sie czytac ponad 200 stron, wybaczcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem po pierwszym miesiącu stosowania tego leku. Mi pomaga- nawet na zaskórniki, miałam tubkę 15 g jednak nie wystarczyła mi na cały miesiąc i musiałam robić przerwy w stosowaniu. Jeśli ma ktoś do sprzedania duac 30 g bądź 15 proszę o kontakt przez gg: 16155604 bo niestety u mnie w aptece duac 30g kosztuje ponad 60 złotych i nie chcę wydawać tyle kasy na jeden lek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaa
W jakich aptekach dostanę go bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzik
ja stosuje ;) polecam :) ! ale równie dobrym żelem na trądzik jest differin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakrzysiek
witam dzis zapisała mi ten duac dermatolog ale powiedziała ze mam to na całą twarz stosowac wieczorem ale nie powiedzaiała czy zostawic na noc czy jak wy jak robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lolaaaa "W jakich aptekach dostanę go bez recepty ?" W jednej dadzą, w drugiej nie.. musisz szukać. U mnie to w żadnej by nie dali.. ____ "Chudzik ja stosuje polecam ! ale równie dobrym żelem na trądzik jest differin" Jak dla mnie Differin był największą porażką.. tak mnie po nim wysypało.. ale to pomińmy,bo tak powinno zrobić.. Za to zaczęło mi tak wysuszać skórę,ze masakra.. zaczęła się tworzyć pomarańczowa skorupka, z której się sączyło. Koszmar. Nie polecam broń Boże. ____ "jakrzysiek witam dzis zapisała mi ten duac dermatolog ale powiedziała ze mam to na całą twarz stosowac wieczorem ale nie powiedzaiała czy zostawic na noc czy jak wy jak robicie" Skoro na noc to smaruj na noc.. :) niczego nie zmywasz :) to nie żel jak do mycia twarzy ;) tego się nie zmywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to chciałam napisać,że kiedyś używałam duac. Pomógł jak żaden inny lek. Jeszcze clindacne był dobry. Ale po odstawieniu wszystko wróciło. Więc moim zdaniem w trądziku młodzieńczym nie pomaga.. Gdyby nagle kogoś wysypało to może tak.. ale jak ktoś ma trądzik młodzieńczy to nie sądzę.. Ja wiele przetestowałam.. Czytałam swoje wypowiedzi na tym forum.. to było 120 stron wstecz :) kiedyś często udzielałam się na tym forum. Z czasem przestałam. Teraz jestem w trakcie kuracji lekiem o nazwie AKNENORMIN. Są to najsilniejsze tabl na trądzik. Mają kilka odpowiedników typu Izotek, Curacne. Ja za swoje płacę mniej więcej 110zł. Czasami mniej, czasami parę złotych więcej. Przyjmowanie jest zależne od wagi. Ja mam 45kg. Trzeba przyjąć od 120-150mg/kg. A więc najmniejsza dawka, którą muszę przyjąć to 120 * 45 = 5400 mg :) a najwyższa 150 * 45 = 6750 mg :) W jednym opakowaniu mamy 600 mg, wiec muszę przyjąć 9 - 11 opakowań. Ja przyjmę 11. Teraz łącznie z obecnym zostały mi 2!! :) Co mogę powiedzieć.. działanie skutków obocznych trochę dało się odczuć. Ale da sie przeżyć. Czego się nie zrobi dla ładnej cery. Teraz krostki wyskoczą mi mniej więcej raz na tydzień i to jedna, która zaraz na drugi dzień znika :) więc polecam. I życzę Wam wytrwałości w walce z tym paskudztwem :O A co mogę polecić jeszcze.. maseczkę z drożdży albo z cynamonu :) ja je kiedyś lubiłam robić. Teraz nie mam takiej potrzeby! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcenera
dermatolodzy to debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 chciałam to gdzieś wykrzyczeć. przepraszam jeśli kogoś uraziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popi_91
Polecam, mi b. pomogl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki55
jest to dobry żel ale najlepiej działa razem z jakimś antybiotykiem doustnym przeciw trądzikowi:) efekty są jeszcze lepsze można się cieszyć skórą bez trądziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek_duszy
witam, mam pytanie. dzisiaj zakupiłam duac i chciałabym się spytać już się zabezpieczając, jaki krem używać jeśli duac będzie wysuszał mi skórę? używacie jakiegoś konkretnego, którego polecacie? Oraz czy po przebudzeniu, to jest rano zmywacie duac jakimś żelem czy tylko wodą, jeśli jakimiś specyfikami to jakimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariad
Ja uzywałam duac rano tylko wodą przemywałam twarz a potem tak jak zawsze krem nivea POLECAM naprawde :P Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adit
JA ZA PARE DNI TAZ ZACZYNAM KURACJE DUAC-GELEM, WCZESNIEJ UZYWALAM METRONIDAZOLU + CLINDACNE + ROBIONY PŁYN APTECZNY 3%SPIRYTUS DERTOMECYNOWY CZY JAKOS TAK, BUZIA SIE POPRAWILA ALE JESZCZE JEST CO LECZYC, TERAZ DOKTORKA KAZALA MI NA TE ROPNE STANY WYKOZYSTAC TE MASCI KTORE MI ZOSTALY I SMAROWAC SIE TYM DUAC (MAM ZASKORNIKI I GRODKI) ORAZ PRZEMYWAC ZMIENIONE CHOROBOWO MIEJSCA TYM PŁYNEM, AHA DODAM ZE PRZESTALAM MYC TWARZ GARNIEREM CZYSTA SKÓRA I MYJE POLECONYM PRZEZ LEKARZA NAJZWYKLEJSZYM MYDŁEM DLA DZIECI BAMBINO KOSZT OK 1,5 I BUZIA JEST ODRAZU LEPSZA, NIEMA UCZUCIA ŚCIĄGNIĘCIE GORĄCO POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przem
hey! witam wsyztskich, dzisiaj odwiedzilem lekarza dermatologa oczywiscie z odwiecznym problemem i strapieniem wiekszosci intrenautow tutaj piszacych. oczywiscie pani doktor opatrzyla moja twarz i przepisala mi duac + witamina pp. a na drugiej recepcie jakis inny antybiotyk ktory rozjasnia skore neutralizujac blizny potradzikowe. dzis zaczynam pierwszy dzien z duac i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i bede zadowolony z ostatecznego wyniku, pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODlar
Od lat walcze z trądzikiem. Duac jak i inne preparaty mi nie pomógł. Na początku trochę szczypało, później już nie, ale efektu żadnego. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa900
Stosuję już duac od jakiegoś czasu i jak dla mnie jest baardzo dobrym lekiem. Dermatolog zaproponowal mi do mycia twarzy żel Iwostin Purritin, jest również bardzo dobry więc gorąco polecam! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupanna
jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
byłam jakiś czas u dermatologa i dala mi epiduo ponoc najmocniejszy zel jaki moze byc, najpierw zuzylam go, pozniej duac i byla jakas poprawa pryszcze nadal co jakis czas wychodzily, no i blizny tez byly, jednak moja zmora znowu wrocila :/ znacie cos silniejszego, bralam kiedys tetralysal, ale zeroroznicy, a wczesniej tez cos ale juz nie pamietam nazwy. jesli komus przepisano by skinoren to nie polecam, chyba mam gorszy tradzik teraz niz jak zaczelam sie tym smarowac, choc fakt nie uzywam zadnych kremow nawilzajacych wlasciwie od 3 lat wysuszam twarz a i tak raz moze minimalnie mi skora schodzila, takze zwracam sie z prosba o mega mocne srodki, mmoze w koncu cos zadziala, mowilam to dermatologowi, ale odnosze wrazenie, ze nie slucha tego co mowie :| a moze znacie dobrego dermatologa w warszawie? najlepiej z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×