Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
nawet mam ochote sobie robic zdjecia bo wygladam duzo lepiej. a tak to zawsze jak znajomi robili zdjecia to ja akurat musialam wyjsc do lazienki albo cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
poleccie mi jakis dobry podkład do twarzy ktory nie zatyka porów i nie tworza sie po nim kolejne pryszcze tylko w miare tani bo z kasą cieniutko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja jestem pk drugiej aplikacji duacu i nie mialam takich reakcji skory. nie mam nowych pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mro-poznan
a mi duac pomógł- na te 3 miesiące jak go stosowałam. przyjemny, miałam po nim mięciutką skórę, nie wysuszał. ale nie zdążyłam dokończyć 2giej tubki a z powrotem mnie wysypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 tylko bron boze nie excipial pigment creme!!! najgorsze gówno jakie moze byc. te tanie to one chyba wszystkie strasznie zatykaja pory. a nie myslalas o tym ktory stosuje bravia. z loreala balance czy jakos tak. 40 zeta to nie jest jeszcze tak strasznie duzo a i firma fajna i sprawdzony przez osobe z problemami cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
tylko nie wiem czy ten podkład z loreala przykryje taka ilosc pryszczy jaka ja mam czyli całą twarz:( dzisiaj miałam podkład mayballine i po zmyciu kilka prysczy wiecej....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 zaden podklad nie zrobi tak ze w ogole ci nie bedzie tego widac.nawet te najdrozsze. ja mam za ponad 60 zeta.zachwalany na wszystkie strony a i tak az tak super nie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
juz moglby nie kryc tak do konca ale chociaz niech nie wyskakuja po nim kolejne pryszcze:( poradzcie jakis fajny podkład zeby chociaz lekko przykrył ale zeby nie zatykał porów i nie wyłaziły kolejne pryszcze!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
juezeli o to chodzi to la roche posay sa dobre. ale drogie. ja nie mam zbytnio doswiadczenia w tych sprawach bo w swoim zyciu uzywalam moze 6 rodzajow. pierwszy z under twenty- nie dobry. 2. nastolatki tez nie zbyt. 3. jakis z avonu to tez nie byl fajny. 4 excipial to juz najgorsze bylo 5. z soray. tez fajny nie byl. 6 z la roche posay jest dobry. najlepszy ze wszystkich ale i najdrozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wszystkie z wyjatkiem tego ostatniego wyzucalam w polowie opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zalozylam oddzielny temat ale nikt nie odpisal to chcialam spytac sie was czy stosowalyscie moze tetralysal majac taki \"tradzik\" hormonalny??krostki sa zazwyczaj przed okresem.czy ten antybiotyk pomoze na takie cos???chcialam sie najpierw kogos poradzic zanim zaczne go brac.stosuje tez duac ale tylko miescowo i naprawde jest niesamowity.ale powiedzcie czy smarujecie nim wszystkioe krostki nawet takie drobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bralam tetralysal i pomogl. jak skonczylam go brac to to samo. potem za kilka miesiecy znowu zaczelam i juz wtedy nic a nic nie podzialal. mojej siostrze bardzo pomogl. w czasie brania wygladala slicznie ale potem znowu tzn po odstawieniu tradzik wrocil. nie tak bardzo nasilony ale wrocil. duac smaruje na cala twarz. sylwia zycze powodzenia. mam nadizjee ze tetralysal bedzie Ci sluzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sie zdecyduje.ale czy to byly tez takie problemy z hormonami czy taki zwykly tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moj dermatol nie zgodzil sie na robienie zadnych badan wiec na 100% Ci nie powiem jaki to tradzik. wydaje mi sie ze to jest hormonalny. moja siostra ma 24 lata i nadal ma krostki wiec u niej to chyba sa hormony. ten badan zadnych nie miala. a ty znasz przyczyne swojego problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem tak raczej pewna ze to hormony bo zazwyczaj gdy nie mam okresu to na buzi nic sie nie robi no ale tydzien przed okresem zaczyna sie ...nie znosze tego.poza tym mam 22 lata wiec to tez nie sa takie zwykle krostki.a czy na poczatku brania tego tetrysalu jest gorzej?jest jakis wysyp czy cos takiego?czy poprsotu wszystko ladnie schodzi?chcialam sie ciebie jeszcze zapytac prze ile trzeba brac ten antybiotyk?przepraszam ze tak glowe zawracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ciesze sie ze glowe zawracasz bo sie nudze strasznie:) u mnie bylo tak: przez pierwszy miesiac nie bylo widac zadnej roznicy. ani lepiej ani gorzej. po miesiacu mozna bylo zauwazyc ze jest lepiej. no i tak coraz lepiej coraz lepiej... ale nie mialam takiego czasu zeby nie bylo zadnej krostki. zawsze cos mialam. 1 czy 2 pryszcze ale zawsze. z tego co sie orientuje to tetralysal mozna przyjmowac najluzej pol roku. z tym sie moge mylic ale chyba tak nie jest. ja na twarzy przed okresem mam masakre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
la roche posay to niestety nie dla mnie podkład jest dla osób z przebarwieniami i lekkim tradzikiem a ja mam bardzo nasilony wiec na pewno nie pokryłby tego ani troche.Musze miec cos o gestszej konsystencji cały czas szukam ale kiepsko z tym!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja tez mam rozlegly a ten dziala na mnie najlepiej. i najlepiej kryje. ale nie jestem zadnym farmaceuta czy cos wiec nic Ci nie nazucam bo nie mam w tym zadnego interesu. jak znajdziesz cos godnego uwagi to podziel sie nazwa tego cudu. oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci bardzo za pomoc.no to chyba zaczne go brac.szkoda tylko ze gdy sie przestaje brac to wraca....eh.tylko ze ja nie mam tradziku ale czasem robi sie sporo krostek.to starsznie denerwujace...pani dermatolog powiedziala ze na 10 dobrze ja mam cere na 8.ale cos wydaje mi sie ze chyba chciala mnie pocieszyc nie wiem.kurcze jak ja bym chciala zeby to cholerstwo w koncu odeszlo.mysle ze najgorzej to jest z moja psychika..a po tym tetralysalu to tak niezbyt mozna na slonce wychodzi prawda??tzn nie mozna sie opalac ale tak normalnie gdy swieci slonce to mozna chodzic nie zakrywajac sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
wstyd przyznac ale ja podczas brania tetralysalu duzo sie opalalam. nie mialam z tego powodu jakis plam czy czegos takiego. ale lepiej nie biez ze mnie przykladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ok. Jak na razie z 10 wypróbowanych na własnej buzi po kazdym przybywa pryszczy myslałam jeszcze o 20 niby antybakteryjny podkład no ale to chyba nie za dobra firma:(jak ktos wie cos jeszcze o jakims fajnym podkładzie w miare tanim po którym nie przybywa pryszczy to plisss piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a przez tradzik to wlasnie najbardziej cierpi psychika. ja przez tradzik mam znikome poczucie wlasnej atrakcyjnosci. czasami mam ochote potluc wszystkie lustra w domu. a kupowanie ubran zamiast mnie cieszyc zawsze mnie przybija bo jak przymiezam jakas bluzke czy cos to w przymiezalni zawsze jest lustro i ja musze w nie patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 moze poczytaj fora na kafaterii dotyczace podkladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja zapomnialam. tez mialam ten z 20 to bylo dziadostwo. taki zielony mialam capuccino. i mialam jeszcze z meybeline i byl nawet fajny. nie pamietam juz nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
własnie czytam Paulinka:D miss sporty.. uuu to nie dla mnie przypływ pryszczy i maska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
milej lekturki. a moze jak bedziesz u dermatologa to popros o doradzenie ci w tej sprawie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
paulina a uzywałas kiedys Excipial Pigmentcreme?bo ja kiedys tak ale zrezygnowałam moze wróce do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
aha pisałas cos o tym. dlaczego uzawasz ze jest nie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi paulinka:(az mi sie smutno zrobilo.ja tez mam czasem takie sytuacje.zamykam sie w pokoju i nie wylaze nigdzie.na szczescie mam cudownego chlopaka ktory mnie pociesza ,rodzice tak samo.staram sie nie marudzic ale jest ciezko..czasem nawet w nocy spac nie moge bo tak sie martwie.zawsze sobvie powtarzam ze ludzie maja takie problemy a ten moj to nic w porownaniu z nimi ale niestety latwo sie mowi..eh.a ile masz lat???wiesz powiem ci ze mam pare kolezanek ktore maja na prawde duzy tradzik i na prawde podziwiam je bo one jakos tym sie tak nie przejmuja.nawet nie uzywaja zadnych podkladow.u mnie to chyba psychika wyzdrowieje wtedy gdy wylecze ta buzke.innej opcji nie ma:(a co do podkladow to ja uzywam sorai antybakteryjny.nie zuwazylam nigdy zeby mi szkodzil jakos.nie jest drogi bo chyba jakies 11 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mialam po tym tyle pryszczy ze nawet nie sposob bylo ich policzyc. o jezu jak ja wygladalam... jak na siebie patrzylam to plakalam. i jakos nienaturalnie ten ciemny na mnie wygladal a jak pomalaowalam sie jasnym kolezanki to za jasny dla mnie byl i tez wygladalam bardzo nienaturalnie. jak polaczylam oba to tak nawet ale to jeszcze tez nie to..kryc tez dobrze nie kryl. no ale moze dla ciebie nie bedzie taki zgubny. a jak go kiedys stosowalas to jakie mialas wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×