Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość ona 20
Sylwia ja uzywałam kiedys bardzo długo ten z Sorai a mozesz podac pełna jego nazwe bo troche ich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja na codzien tez nie maluje sie bo mi lekarz zabronil. mam dopiero 16 lat wiec jeszcze dluga walka przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
to było bardzo dawno temu chyba odrazu jak wszedł na rynek pamietam ze zobaczyłam go gdzies w gazecie i poleciałam do aptek mialam ten jasny bo ja mam dosyc jasna buzie prawie całe zycie z pudrem na twarzy to nie miałam za bardzo okazji jej opalic:(no ale nastepnej tubki juz nie kupiłam takze chyba nie był jednak za dobry jak piszesz ze miałas po nim wysyp pryszczy to wole nie ryzykowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
na zaden kosmetyk tak nie zareagowalam jak na ten. nie wiem czy on mnie uczuli czy co on mi zrobil ale wygladalam jak tredowata. albo gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Uuu widze smutna nam sie zrobilo w temacie... Ja powiem tak dziewczyny nie ma sie co lamac tylko zakasac rekawy i zaczac walczyc z tym swinstwem, płacz i smutek tutaj nic nie pomoze. Pamietajcie nie jest rożowo ale z kazdym dniem napewno jest troszke lepiej itego trzeba sie trzymac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
PS. Rozpamietywanie złych czasow napewno nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie podklady są do pupy bo zapychają, są tanie bo nie mają tej technologii przy produkcji, no ale jak tam wolisz, jaki jednak ma sens kupowanie 2 tanich jak możesz kupić jeden a dobry? ona a jak pryszcze Ci wychodzą po jednym dniu i Cie to dziwi to... brak mi słów. nie wiem czy Wy wierzycie, ze jest specyfik który działa od razu..nie liczcie na to, cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
Bravia nie wiem czy to przez duac chociaz watpie.. raczej przez te podkłady. A tego z la roche posay nie kupie jednak bo duzo negatywnych opinii przeczytałam na ten temat.Po duacu nie spodziewałam sie efektów z dnia na dzien tylko wkurza mnie to ze jak mam podkład na twarzy zmyje po kilku godz to przybywa mi kilka pryszczy:(Bravia masz moze jeszcze jakis pomysł na podkład który nie powoduje kolejnego wysypu pryszczy?oprócz la roche... i loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukałam innego podkładu odkąd znalazłam idealny. wcześniej używałam taki z oriflame korygujący, był dobry ale nie krył więc używałam korektora i w takim duecie był ok, nie zapychał, matowił, ale nie krył, jedynie z korektorem było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja dzisiaj dostała,m okropnego wysypu, ale to dlatego, że dzisiaj rozpoczął mi się okres, a szłam dzisiaj pierwszy dzien do nowej pracy i musiałam wyglądać dobrzre i mój podkład się sprawdził, przykrył wszystko a cera była matowa. niestety wiadomo, gule widać ale dlatego, że powierzchnia twarzy jest nierówna. szkoda ze mnie tak wysypało. znowu brzydko wyglądam, glupi okres, hormony szaleją :( chyba bez pigułek się nie obejdzie ale ja nie chce ich brac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja nawet na tani podklad juz nie spojrze. z la roche posay idealny nie jest ale wielu dermatologow go poleca i wiem ze nie wyzadzi mi na skorze takiej szkody jak inne. zdrowie buzki tez jest wazne. z reszta jak ja sie maluje raz na tydzien albo rzadiej to nie musze juz szukac niewiadomo czego. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak czytajac wasze wypowiedzi ciesze sie ze nie musze nic takiego na twarz nakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tez bym sie na Twoim miejscu cieszyla. ide na ognisko. tylko zeby nie zaczelo padac:/ paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana15
Stosowałam lek ten i serio jest super! Używałam go na plecy i teraz są gładkie i nic na nich niema... :) teraz biore sie za buzie! Ale serio polecam go bo wart jest siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka2007
Ja stosowałam i dalej stosuje lek DUAC i jestem piekielnie zniego zadowolona bo na pleckach niemam pryszczy podziały sie...Dermatolog przepisał mi go miesiąc temu i kazał używac codziennie :/ ehhh wieczorem! Troche mi siem niechciało bo przez tydzień to robiłam... a później olewka normalnie 3 razy w tygodniu stosowałam a efekty po mies.sa supr zero pryszczy i innych paskód! Polecam-jEST WART!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dianki trafiony lek :) dermatologia niestety funkcjonuje na szukaniu odpowiedniego leku do indywidualnego rodzaju skóry a duac jest jakoś tak pokombinowany że działa na wiele dolegliwości. mi pomaga, ale na okres nic nie jest w stanie pomoc, najlepiej się przyzwyczaić i powstrzymac rece zeby nie masakrowały buzi, bo dłużej się leczy te okropne blizny niż nawet te gule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka2007
Ej mam pytanko:jakich podkładów uzywac by skura był oki :) pliskam odpowiedzcie mi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka2007
stosowałam duac i jest oki tylko mam na buzi siniawe blizny blle jak to atuszowac mam czas do niedzieli-bo randka :) ehhh hepl me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jnuż tu pare stron debatujemy o podkładzie, ja zdecydowanie polecam loreal ideal balance, lepszzego nie znalazłam a testowałam wiele, matuje, kryje i nie powoduje powstawania nowych pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczek
Ej a dobry na zaskórniki? Help! Serio ma takie super działania?Jak stosowac? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zaskórniki duac nie działa wogóle, jak chcesz się pozbyć zaskórników to używaj żelu głęboko oczyszczającego garniera, tego w tubce a nie w pojemniku z pompką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A na takie malutkie grudki na czole np co je widac pod światło by pomógł???CZy tylko na takie ropne i na takie grudy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabi
Witam Miałam takie właśnie grudki na czole i stado zaskurników na policzkach w okolicy nosa i pomógł mi brewoxyl, krem na zaskurniki . polecam, pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabi
zaskórniki oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście brevoxyl się z tym rozprawi, duac jest na poważniejsze problemy skórne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YeoOman
mam pytanie: używałem izotrexinu(od dobrego dermatologa dostałem receptę). Pomógł i byłem strrrasznie zadowolony ale w jakieś 2 miesiące po skończeniu 2-giej tubki zaczęły mi się znowu robić te świństwa:/. Co zrobić(co prawda na razie mam ich tylko kilka ale pojawia się coraz więcej i rosną i rosną i rosną aż w końcu takie białe...eh..oszczędzę wam szczegółów:) )?.Pliss odpowiedzcie bo mnie to zaczyna wkurzać...na razie samokontrola z łapami jestem od twarzy daleko ale niewiele mi już brakuje...czy izotrexin trzeba używać jakoś okresowo? Czy muszę rozpocząć kurację już teraz? A może to przez stres?(wiecie - matura:P). Czekam na odpowiedź...POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeo myślę, że jeżeli masz nawrót to powinieneś tez zrobić nawrót do lekarza :) my nie jesteśmy w stanie dokładnie Ci pomagać, możemy jedynie dzielić się opiniami. ale rzeczywiście stres może miec tu kluczowe znaczenie, jednak jeżeli chcesz uchronić twarz przez tym nadchodzącym atakiem obcych udaj się do dermatologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaGoda__22
a na ile Wam starcza tubka duacu ? ona taka malutka :/tylko ze ja stosuje tez na plecy i chyba musze druga zakupic.. a wogole ile mozna leczyc sie duackiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka**
tak was czytam i cikewae rzeczy piszecie. Mam pytanie z innej beczki troche wiecie moze jak rozjasnic rozstepy na ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tubka starcza mi na miesiąc ale to dlatego, że stosuję go tak jak to jest na ulotce napisane, czyli baaardzo cienką warstwą, a co ro rozstepów to każdy krem na rozstępy trochę je rozjaśni, ale nigdy się ich nie pozbędziesz, a ja moje rozstępy rozjaśniłam szorując się bardzo szorstkąrekawiczką, skóra się zrobiła bardziej napięta i rozstępów prawie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×