Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mająca dość

Postawiłam warunek kochankowi

Polecane posty

Gość drobinka28
chcialabym powiedziec ze nie jestem w takiej sytuacji ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobinka28
co dzien chce to skonczyc ,nie potrafie...zyc mi sie nie chce....Z jednej strony mam juz dosyc tej glupiej sytuacji..boze chyba umre...Tylko u mnie jest inaczej-napewno nie lepiej...u mnie jest tylko uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za logika
>rozwaliłaś rodzinę i co? >[Poza tym tłumaczenie, że to on rozwalił Twoje małżeństwo jest śmieszne, byłaś biedną bezwolną ofiarą? Musiało Ci to pasować. Oba te cytaty napisała ta sama osoba. Autorkę tych jakże "mądrych" wypowiedzi poproszę o ponowne przeczytanie drugiego cytatu i wytłumaczenie, dlaczego w takim razie w pierwszym napisała "rozwaliłaś" a nie "rozwaliliście'? Czy według ciebie tamten mąż był biedną bezwolną ofiarą? Widzę, że mężczyzna jak zwykle usprawiedliwiony i zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności, nawet za własną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za logika
>Nie mówię że ci mężowie sa w porządku, bo nie są, ale to nie usprawiedliwia Waszego k**wstwa. O, druga obrończyni zdradzaczy:-D Zdradzający mąż jest TYLKO (???) "nie w porządku". Jego kochanka to " kurwa". A co powiesz o ICH, tych mężów kurewstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobinka28
ja to sie dziwie..niektorym kobieta....Obrazacie jedna druga tylko po co?Skad wiecie ze was w zyciu takie cos nie spotka?Nigdy nie mow nigdy-znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×