Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 gosia1142

zapalenie dr贸g moczowych

Polecane posty

Go艣膰 navi_26
Witam wszystkich, Mnie sie uda艂o pokonac to paskudztwo, zapraszam na moja strone Frutka.pl. Tam jest opisana ca艂a moja historia 6 letnich zmagan. Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
macie racj臋, je艣li od razu zaaplikujemy organizmowi antybiotyki to za jaki艣 czas organizm nie ma jak si臋 broni膰, wi臋c nie mo偶na od razu si臋ga膰 po antybiotyk, ju偶 du偶o lepszym rozwi膮zaniem s膮 suplementy oparte na naturalnych sk艂adnikach i wyci膮gach z ro艣lin.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pralinna44
A jak oceniacie dzia艂anie UraFuraginum? To lek, ale dost臋pny bez recepty. Dzia艂a bardzo szybko. Czy kto艣 stosuje? Nie ma 偶adnych skutk贸w ubocznych?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bibu艂艂艂a
Tego leku nie stosowa艂am, ale mo偶e faktycznie warto najpierw si臋gn膮膰 po delikatniejsze preparaty typu urinal. Jak to nie pomo偶e to wtedy mo偶na mocniejsze pr贸bowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 realistka900
Zawsze leczenie powinno sie zaczynac od najdelikatniejszych srodk贸w, kt贸re sa bezpieczne. My mamy taka mentalnosc, 偶e najpierw faszerujemy sie antybiotykami a potem mamy pretensje do calego swiata ze nam nic nie pomaga.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paniusia77
Z tym to akurat masz racje, ale sami lekarze do tego doprowadzili. Ja juz chodze do lekarza jak naprawde cos sie dzieje bo wkurza mnie jak pediatra wypisuje dziecku antybiotyk tak na wszelki wypadek a dziecko ma katar i lekko pokasluje. Sama swoja rodzine lecze naturalnie-soki, syropki z cebuli i czosnku itd. pecherz tez da sie wyleczyc normalnie i bez antybiotyk贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misiaczek77
no pewnie, ze sie da. Trzeba tylko odpowiednio wzbogacic diete o 偶urawine, duzo pic i to najlepiej po prostu zwykla wode z cytryna. chodzi o to zeby zakwasic 艣rodowisko. I w艂asnie do takiego zestawu do艂o偶yc urinal i naprawde mozna poradzic sobie z infekcja i przy okazji dzialac profilaktycznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na zapalanie dr贸g moczowych najlepsza jest 偶urawina pod r贸偶n膮 postaci膮, mo偶e to by膰 sok 偶urawinowy, suszona 偶urawina, herbatka 偶urawinowa. Dobre s膮 r贸wnie偶 zio艂owe nasiad贸wki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm zio艂owe nasiad贸wki, brzmi nieco ekscentrycznie :) nie wiem kto dzisiaj mia艂by ochot臋 na takie nasiad贸wki no i kto ma na to czas, moim zdaniem dzisiaj licz膮 si臋 szybkie sposoby zwalczania infekcji, ja jestem zwolennikiem suplement贸w, pozwalaj膮 dobrze zabezpieczy膰 organizm przed wszelkimi infekcjami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Czesc. Ja dlugo mialam spokoj a dzis znow. Moja wina, dwa dni temu po "akcji" z chlopakiem blogo sobie zasnelam zamiast jak zawsze isc sie wysiusiac. No i masz, jakby zamowil :// Wiec juz w ruch poszedl schomikowany Urosept z Herbapolu, cudowny srodek, zwlaszcza ze ziolowy i taniocha. Jak sie zacznie kuracje przy pierwszych objawach to w dzien-dwa jest po sprawie, inaczej trzeba walczyc troche dluzej. Bralam kiedys suplementy, jadlam zurawine ale jak mialo chwycic to chwycilo. A to siusianie "po"mnie jakos chroni, o ile go oczywiscie przestrzegam :-) Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim zainfekowanym!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
fitolizyna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 panienka111
Nasiad贸wki sa bardzo niezdrowe! Powoduja jeszcze bardziej namnazanie bakterii, a ulge przynosza tylko na chwile, a przeciez nie o to chodzi. chodzi o to zeby zwalczyc infekcje. Jest tyle dostepnych srodk贸w, ze polki sie uginaja, chociaz mi osobiscie podpasowa艂 urinal,a pr贸bowa艂am wielu 艣rodkow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja na pewno nie zdecydowa艂abym si臋 na takie nasiad贸wki ze wzgl臋du na dyskomfort, nie mam na to czasu. Zdecydowanie jestem zwolenniczk膮 suplement贸w w takiej sytuacji i na pewno zdecydowa艂abym si臋 szybciej na urinal ni偶 nasiad贸wki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
呕urawina jest skuteczna w leczeniu dr贸g moczowych jak r贸wnie偶: wit.c, korze艅 pietruszki, li艣膰 pokrzywy, owoc bor贸wki brusznicy, korze艅 mniszka lekarskiego i probiotyki. Jedyny preparat, kt贸ry ma w sk艂adzie to wszystko razem to chyba plusssz uro comfort. Stosowa艂am i by艂am zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
偶urawina w suplementach na zapalenie p臋cherza to podstawa, do tego dochodz膮 jeszcze inne uzupe艂niaj膮ce sk艂adniki, ja w urinalu mia艂am jeszcze naw艂o膰 pospolit膮 i wit. D, i ten sk艂ad jak najbardziej mi odpowiada艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
:-( no nie, znowu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosiik666
Same suplementy nic wam nie dadz膮. Mi lekarz poleci艂 lek urafuraginum i sobie infekcje wyleczy艂am, a tak to mo偶ecie bra膰 niezliczone ilo艣ci tych specyfik贸w a infekcja i tak wr贸ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
masakra, same k.. u..o..r..wy spamerskie tu siedza :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣cica
Supelemty s膮 dobre na zapobieganie a nie na leczenie takich problem贸w. Kurcie sobie lepiej urofuraginum, ktora jest lepiej a nie jakims tam suplementem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sara_84
jak mi si臋 to przytrafia to pierwsze co s艂ysz臋 od mojej mamy - nasiad贸wka, nasiad贸wka. Stare i sprawdzone sposoby! no tak ale ja jestem calutki dzie艅 poza domem, wychodz臋 o 7, wracam p贸藕nym wieczorem, kiedy mam robi膰 te nasiad贸wki. Jedyne co to do apteki dotar艂am po uroFuraginum, bo mam aptek臋 w budynku w kt贸rym pracuj臋 i dzi臋ki Bogu mo偶na bez recepty kupi膰 i to mnie ratuje, bo na szcz臋艣cie dzia艂a a zapalenie mam non stop :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sara84, dok艂adnie to samo ostatnio poleci艂a mi pani w aptece i podzia艂a艂o. Og贸lnie staram si臋 dba膰 o profilaktyk臋, ale niestety cz臋sto o tym potem zapominam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ten Furosrarin sie nie sprzedaje, bo reklama tej trucizny idzie na calego.:D dziewczyny wejdzcie w watek "odmiedniczkowe zapalenie nerek" i tam jest dziewczyna, ktora calymi latami leczyla sie swinstwami, ktore tutaj nachalnie wam reklamuje osoba, ktora to sprzedaje do aptek. przez piec lat sie leczyla, az na obcojezycznych forach znalazla woisy o d- mannozie. to specyfik, ktory skutecznie wykurza raz na zawsze wszystkie bakterie z drog moczowych. poczytajcie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 falbanica
偶eby infekcje dr贸g moczowych nie powraca艂y to trzeba stosowa膰 odpowiedni膮 profilaktyk臋, czyli wspomaga膰 sie supelmentami najlepiej na bazie 偶urawiny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
i nastepny idiota z ta swoja zurawina. reklamujecie to gooowno na okraglo a ludzie na okraglo maja nawroty infekcji. dlaczego? a no dlatego, to wasze gooowno nie zabija ani nie wymywa bakterii powodujacych infekcje. tylko je spedza w jeden kacik i za miesiac bakterie wylaza i TAK W KOLO MACIEJU. a wam kasa plynie do kieszeni, bo wam o to chodzi, by infekcje sie powtarzaly!!! d-mannoza wymywa RAZ NA ZAWSZE bakterie z drog moczowych, nie usypia ich jak zurawina, ale wymywa. to jedyny srodek, ktory realnie usuwa bakterie powodujace zapalenie z organizmu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a jesli chodzi o profilaktyke, to trzeba duzo pic. ziola mozna kupic w sklepach ziolowych, czyste ziola - bez chemii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sorokko
zapalenia dr贸g mocozwych mozna si臋 nabawi膰 w bardzo 艂atwy spos贸b, gorzej z jego wyleczeniem, ja leczy艂am si臋 oko艂o tygodnia urofuragin膮, na szcz臋艣cie nie powr贸ci艂o, ale moja kole偶anka ma co 3-4 miesiace nawroty zapaplenia, uwa偶am, 偶e to bardzo niebezpieczne bo mo偶na naprawd臋 sobie rozwali膰 nerki takimi niedoleczonymi i ci膮gle powracaj膮cymi infekcjami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nastepna ffrraannccaa reklamujaca to swinstwo. CZY REDAKCJA TEGO NIE WIDZI!?!?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gumartee
Jak mia艂am chory p臋cherz to podda艂am si臋 kuracji preparatem Urolact. Dolegliwo艣ci min臋艂y i szybko wr贸ci艂am do zdrowia. Informacje na temat leku, kt贸ry za偶ywa艂am zamieszczone s膮 na stronie pod adresem www.urolact.pl.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×