Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tylko pytam sie

Jakie glupie,smieszne rzeczy robicie gdy ktos sie wam podoba?

Polecane posty

Gość tak tylko pytam sie

j.w..czy macie tak,ze jak jakas/is sie wam bardzooo podoba to przy tej osobie gadacie bzdury czerwienicie sie itd..lub wrecz przeciwnie jestescie nachalni z tym zauroczeniem? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypinam przy nim tylek
lub cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robie z siebie idotke...ostatnio mi sie jeden podoba(jak zwykle zresztą ktos:P) i jak przechodzi to sie na niego gapie i momentalnie odwracam glowe w drugą strone i gadam ze znajomymi:P jak szczyl jakis...generalnie nie chce by ta osoba o tym wiedziala:P tzn.podoba mi sie pod wzgledem fizycznym urody,a w zadne powazniejsze zwiazki sie mieszac nie chce:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie robie z siebie idiotke...teraz podoba mi sie jeden taki:P :> (jak zwykle ktos znowu) i gdy przechodze obok tej osoby to gdy zlapie sie na tym ,ze sie gapie na niego momentalnie odwracam wzrok i np; gadam ze znajomymi:P nie chce by sie skapnąl na tym:P fakt bardzoo mi sie pod wzgledem fizycznym podoba,ale w zadne zwiazki wchodzic nie chce...czuję się niedojrzala do tego... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą,moze i ja tez sie podobam:P zauwazylam,ze sie na mnie uchylkiem patrzy(o ile nie jest to wytwor mej imaginacji) zresztą co z tego... jak tylko mnie ktos uslyszy...i nie wiem jakie mądre i mile rzeczy bym gadala,to zaraz czuje dziwne wrazenie dystansu itd do mej osoby..tzn.mam wade wymowy i mówię przez nos...a jak wiadomo najmniejsza \"innosć\" odpycha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam sie
up.zrobmy z tego fajny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×