Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość Facet skorpion 2
piszcie kobiety co sadzicie o skorpionach.chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Do Max Zander vel Klaun czy twoj mail ,, gffggghhh@tlen.pl'; '''' jest aktualny ? mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hechizera
Wśród moich najbliższych koleżanek znałam 4 przypadki nieszczęśliwych i bardzo ciężkich emocjonalnie relacji z facetami skorpionami...sama długo unikałam głębszej relacji z takim jednym skorpionem, tylko dlatego, że był spod tego sławetnego znaku zodiaku (dodam, że nie jestem maniaczką horoskopów etc...ale z tym znakiem jest coś na rzeczy i miałam okazję sama się przekonać o tym)...niestety dla mnie upór skorpiona zwyciężył i byłam kilka długich miesięcy w związku z kilka lat starszym ode mnie skorpionem, deklarującym chęć poważnego związku, nalegającym na coraz częstszy kontakt, na poznanie rodziców (sam mnie swoim przedstawił) i który nie wiedzieć czemu nagle po wspólnych wakacjach, oznajmił mi, że nie jest teraz gotowy na poważny związek. Nie wiem po co było to całe gadanie o poważnej relacji, zgrywanie zazdrosnego, wspominanie o wspólnym mieszkaniu etc., skoro nagle z dnia na dzień: żegnam, ale to nie to. Zero wyższych uczuć. Tylko praca i seks, oto czym żyją skorpiony. Nie polecam, nie warto na własnej skórze się przekonać o kąśliwości skorpiona, bo ból po rozstaniu ze skorpionem nie jest wart tych przyjemnych chwil kiedy jest się z nim w namiętnym (to trzeba im przyznać) i tak mocno nakręcającym człowieka związku:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyete
max zander masz trafnego emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżezualdo da wenoza
Max to stary prawiczek, a emaila to masz chłopie jak dureń, jakieś literki jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekmarek,
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za d,,..
do Wadiskorpion ten Max Zander vel Klaun ma faktycznie trefnego emaila,przychodzi cos takiego w zwrocie. This is the Postfix program at host I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please send mail to If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The Postfix program : unknown user: "gffggghhh"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadiskorpion
wpis z 18:17 to podszyw .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 1979
Skorpion to koszmar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalista 1000
Max Zander vel Klaun wprowadź aktualnego e-maila durniu jak chcesz radzić ludziom z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Jestem samotnym starym kawalerem jak max buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka300000
Wodnik ze skorpionem w moim przypadku.Jest miłośc,bardzo silna więź ale również czesta wojna.Skorpiony mają dobre serca,potrafią kochać,ale sa trudni.Bywają też chamscy reagujący furią i agresją.Pisze ogólnie o skorpionach również ponieważ wokół mnie jest mnóstwo mężczyzn skorpionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Stary ale jary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sess
czy skorpiony dają drugie szanse ? tym bardziej, jeśli np kłótnia była z totalnie błahego powodu ? czy w Ich naturze leży skłonność do przetrzymywania partnera,aby udowodnić, że to oni rządzą w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie może zdarzyc
nie polecam.. zazdrosc.. klotnie.. ciezki charakter..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam.
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssvsz
@Max Zander vel Klaun --zesrałeś się a nie wpisałeś, stara ciotko :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batterfly
facet z pod znaku skorpiona pasuje ponoć do pani banan,znam taka pare i sa juz ze soba dlugo i szczesliwie. moze warto poczytac troche o tym znaku, znak znakiem harakter harakterem. http://www.superquiz.pl/?t=18650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal Paris
Nadaja sie tylko do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janmka
Nie do życia :O nie potrafią stworzyć normalnego związku, zdradzają z dziwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaźnię się ze skorpionem
Jestem strzelcem z ascendentem w wadze i przyciągam skorpiony. Jest taki skorpion ,z którym się przyjaźnię,a który myśli o mnie jako o żonie i matce swoich dzieci.Tak to prawda,złapałam go na kilku kłamstewkach .On wie ,że ja wiem kiedy przekręca fakty.Nic nie mówię tylko spoglądam mu dobrodusznie prosto w oczy i widac tego efekt.Jest jakiś dziwny magnetyzm między nami.Mam dziwne szczęście dowiadywac się o nim od tych ,którzy go lubią i nienawidzą różnych rzeczy,czasem szokujących czasem smutnych i wtedy mi go żal.Gdy go ignoruję on próbuje zdobyc spojrzenie i zainteresowanie mojej koleżanki ,abym była zazdrosna ,a ja nic ,udaje obojetnosc ,wtedy on szuka momentu ,aby okazac mi troskę i zainteresowanie albo ukradkiem wbija wzrok we mnie i zastanawia się nad czymś.Znam róznych skorpionów ,ten akurat nie jest nachalny ,jest wysublimowany .Wszyscy jakich znam są bardzo męscy.Jestem dociekliwa ,udaję głuptaska bezradnego ale mam umysł coś pomiedzy analitycznym a artystycznym temperamentem.On to wyczuwa .Ja jestem starsza.Zawsze sprytnie uciekam z zastawionych przez niego sideł. To samotnik,który ma wiele kompleksów,ale wie czego chce,bardzo uparty,zdeterminowany.Zrobi niefajne rzecz,aby dotrzec do celu.Mam swiadomosc wad skorpiona,ale oni maja też duzo wspaniałych cech.Jako przyjaciel wybaczam mu i wybaczyłabym mu bardzo dużo.Nasza przyjaźń to rozmowy i wspieranie się.Nie było seksu ,nie było pocałunków.Chociaż wiem ,że chciałby coś więcej.Ja -dotąd i nie dalej.Zycie mnie wystarczajaco zraniło.Jako ewentualna jego zona...boje się nawet o tym pomyślec.Choc seks mógłby byc super,czuję że razem lubilibyśmy eksperymentowac, a od ognia zapaliłaby sie posciel ,dywan lub drewutnia, jednak małżeństwo to cos więcej niz seks.Na przyjaźń skorpiona trzeba sobie ,,zasłużyc''wyszło mi to spontanicznie i naturalnie.Początkowo nawet nie wiedziałam ,że to skorpion.Trzeba byc cierpliwym ,oddanym ,przebaczac,za 10 twoich smsów dostaniesz w zamian 2 smsy.Warto miec takiego przyjaciela.Pomoże ci w najtrudniejszych chwilach.Wiem ,że chce wiedziec o tobie wszystko ,sam zaś mówi mało o sobie,czasem pokręci,pokłamie.Z jednej strony lubi oddane kobiety ,lecz bardzo ceni inteligencję,kocha w kobiecie zmiennośc co urozmaica związek.Spokojny na zewnatrz ,dynamit wewnatrz. To osobowosci pożądane i nienawidzone.Są skorpiony,które zdradzają (super sie maskuja,przyłapane przepraszają i są jak dzieci)i sa skorpiony,które sa wierne.Te drugie walczą wewnatrz z zewem natury.Skorpion do późnej starosci jeszcze może...Nie można o nich pisac tylko źle lub tylko dobrze.To postaci dramatyczne .Bez nic świat stałby w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmimt
Ten wyżej to projekt, nie wierze ze mozna byc takim zyebem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
ciężki związek jest ze skorpionem, z jednej strony człowiek czuje się jak w siódmym niebie z drugiej potrafi pokazać swoje ja, często długie milczenie, potem wybuch namiętności, jak wpadnie w nerwy ( choć na mnie nigdy nie podniósł głosu) widziałam ja rozmawia z rodzeństwem, jak dla mnie jedna wielka nie wiadoma miłość, żaden znak nie potrafi tak kochać namiętnie, ale chyba ja już jestem zmęczona siedzeniem na bombie zegarowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek32465
Hehe jestem od 7 lat z skorpionem i co dziwne sama tez skorpionem jestem.Napisze tylko tyle że nasze życie opiera sie na ciągłej walce ale skorpiony to lubią :) oboje jesteśmy zawzięci i czesto są starcia ale za to próba zgody zawsze jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik-7
skorpion najbardziej pasuje do drugiego skorpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET SKORPION
Nie pasuje waga nie przepadam za nimi,potem lwy,wodniki sa chujowe,raki. Do rozmowy skorpiony,ryby,kozy,strzelce. Tak samo do seksu. Potwierdzam niechec do wodnikow,i bab lwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat Parys
Do seksu akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem skorpionica :) myślę, że z panem skorpionem to byśmy się pozabijali, na szczęście mam pana byczka, który ognia daje tylko w łóżku - a poza tym to oaza spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Całe życie ze skorpionami.
Brat, mąż, syn. Kocham ich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×