Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość to ja mam
zupelnie odmienne doswiadczenia ze skorpionami -byly maz-nudny w lozku,zdradzal mnie,oklamywal,straszny kretacz,jak powiedzial prawde to przez pomylke,skapiec,w ogole egoista,idiota,nieciekawy typ,nic go nie interesowalo poza wlasna dupa,ojciec do niczego -ex szwagier-to samo +cham,i damski bokser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faskorpione
Skorpion nie nadaje się do stałych związków, na męża to już w ogóle nie. Znam paru facetów skorpionów i żaden nie chce zakładać rodziny, jak tylko kobieta chce ślubu, wtedy uciekają. Mają po 28 - 33 lata i żaden nie chce się żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Pewnie z tobą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faskorpione
Pudło - tak się składa że to moi kuzyni, więc ślub sam w sobie się wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale seks mozesz uprawiac
:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyru
zaden facet nie pcha sie do malzenstwa wiec nie generalizujcie...no chyba ze musi bo zaliczyl wtope skorpion jest fajnym przyjacielem...jakim partnerem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec+=
podobno skorpiony to ruchacze i kurwiarze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dwoch skorpionow,ktorych kocham/kochalam najbardziej. Pierwszy z nich, moj ex, totalny egoista, babiarz i wybuchowy zadymiacz. Po intensywnym 4 miesiecznym zwiazku gdzie bylo peeeelno wzlotow i upadkow wkoncu sie rozstalismy. Mimo, ze wiem ze jest chamem, bardzo sie w nim zakochalam. Drugi z nich to moj tata. Dowcipny, zakochany w mamie od 26 lat, spokojny i zrownowazony. Tak wiec nie wierze w rzeczy typu "znak zodiaku powie Ci osobowosc czlowieka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz każdy albo zdradza albo
babiarz albo jeszcze jakiś degenerat . co za paskudne czasy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma któraś z Was doświadczenie jaka jest szansa powodzenia w układzie kobieta rak - facet skorpion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpion_80_
rak moze byc skorpion tylko ze skorpionem , ryba , z koziorozcem, baranem,panna --> z waga, bliznieta , wodnikiem --> odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Jestem z wagą ponad 10 lat ,polecam taki układ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesssssssita
nie wierze w horoskopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
A w co wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WladScorpion
Baby są głupie >33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
jednak cos jest w tych znakach zodiaku....w 90% wychodzi, ze facet-skorpion to dobry kochanek, ale zdradliwy i msciwy czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ponad 6 lat z Panem Skorpionem(ta relacja nie jest jeszcze zupełnie zakończona, ale to zawiłe) i mogę powiedzieć, że skorpion jest bardzo porywczy. Znam jeszcze paru innych w rodzinie i wszyscy są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &skorpionka&
Najgorsze polaczenie dla skorpiona to wodnik , bliznieta lub lew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Zastanawiam się dlaczego macie tak krytyczne zdanie na temat skorpionow może trzeba oceniać obiektywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a co powiesz na połączenie skorpion skorpion jak moi starsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion + skorpion= mieszanka
wybuchowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Zwłaszcza w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga to
durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Lew.36
a pani Ryba to dziwaczna i niezbyt madra kobietka a pani Rak ma niezle porozwalane pod sufitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
PAN SKORPION Jeżeli jakiś mężczyzna z paskudnym uśmiechem uszczypnie zalotnie przechodząc staruszkę, zakonnicę a nawet suczkę, możemy by pewni, że jest to Skorpion. Jego popęd seksualny równy jest jego wredności. Próbuje zawsze, przegrywa rzadko. Nie przepuści nikomu. Jego cała energia skoncentrowana jest na seksie. Nie kieruje się żadnymi kryteriami ani estetycznymi, ani psychicznymi. Osobowość wybitnie schizofreniczna. Potrafi utrzymać 5 równoległych romansów na powierzchni 20 metrów kwadratowych. Każda z pań myśli, że jest jedyna. Upatrzona ofiara nie ma żadnych szans. Największy aktor wśród wszystkich znaków Zodiaku, potrafi być Ghandim, Kaligulą i Kaczorem Donaldem w zależności od potrzeby. Cały ten wysiłek ma jeden cel. Klapa ofiar choćby na pięć minut. W interesach trzyma tylko z silniejszymi. Nie ma przyjaciół. Czego nie załatwią mu mężczyźni, załatwią ich żony. Myśli tylko o sobie i sobą jest zachwycony. Sam bardzo złośliwy i brutalny nie zapomina choćby najmniejszej zniewagi. Czeka latami, żeby się zemści za jakiś drobiazg. Interesujące jest to, że gotów jest zabić siebie, żeby choć drasnąć kogoś, kogo nie lubi. Wszyscy się go boją, nikt mu nie ufa, a on jak perpetuum mobile napędzane żółcią regeneruje siły tylko po to, żeby móc zniszczy wszystkich, którzy mu przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadiskorpion
pan baran , odp....ala ci ? czemu jesteś taki mściwy , co ci skorpion zrobił ? w jakim świetle stawiasz swoimi wypowiedziami osoby spod znaku barana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no zajebiście nie powiem wiele z tych cech faktycznie pasuje do mnie :D np: jestem złośliwy i mściwy, fakt nie mam dużo znajomych ale tych co mam to faktycznie mogę nazwać przyjaciółmi, ale z drugiej strony 5 równoległych romansów heheh kto ma takie zdrowie i to cale aktorstwo no nie jestem w tym dobry trzeba poćwiczyć :D cały ten tekst jest z jakiegoś taniego horoskopu i ciekawe co piszą tam na temat barana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no zajebiście nie powiem wiele z tych cech faktycznie pasuje do mnie :D np: jestem złośliwy i mściwy, fakt nie mam dużo znajomych ale tych co mam to faktycznie mogę nazwać przyjaciółmi, ale z drugiej strony 5 równoległych romansów heheh kto ma takie zdrowie i to cale aktorstwo no nie jestem w tym dobry trzeba poćwiczyć :D cały ten tekst jest z jakiegoś taniego horoskopu i ciekawe co piszą tam na temat barana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
nie jestem msciwy..przestancie! poprostu temat jest o facecie skorpionie wiec dorzucilem cos co znalazlem na ten temat w internecie no dowod dorzuce cos o Baranie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
PAN BARAN Przykro mi, jest to potwór. Hałaśliwy egocentryk, niestrudzony hulaka i pieczeniacz. W głębi duszy bardzo skąpy, jest mistrzem w naciąganiu na wszystko. Rozerotyzowany, zawadiacki, obiecuje złote góry. Na kolację do znajomych przywlecze 5 osób bez uprzedzenia, chociaż sam się wprosił na siłę. Neurastenicznie żądny przygód, wymyśla sobie rozrywki cudzym kosztem. Od rana wystrojony jak Dudek, trąbi najnowszym modelem samochodu kupionego niejednokrotnie za wyłudzone od dam, pieniądze. Jego egoizm pozwala mu używać wszystkich i wszystkiego. Prowokuje innych i usuwając się na bok przygląda się jak rozpędzeni wpadają w przepaść. Efektowny nieuk, szokuje paradoksalnymi opiniami, początkowo ogłupiając nawet inteligentne osoby. Nigdy niczego nie kończy. Jego życie to samo zaczynanie różnych idiotycznych afer. Chętnie przyjmuje upominki od Pań. Jest wielkim erotomanem - psychologiem. Dzięki chorobliwemu libido sprawia wrażenie dobrego kochanka. Zwykle ma umówionych kilka randek jednego wieczoru - która? się uda. O ile nie wpada bez uprzedzenia do sąsiadów, wypija cały alkohol i dzwoni do Paryża. Przeważnie łysieje paskudnie, a wyjątki potwierdzają regułę. Nikita Chruszczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×