Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość SkOrpion,,,,
Potrafi człowieka wykończyć psychicznie , jeśli ktoś mu zajdzie za skórę, i fakt-zależy od dekady znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Z 23.15 to podszyw , nie podkreślaj jeszcze bardziej tego że jesteś zerem kradnąc komuś nicka , a ty mgiełko nie jesteś nazbyt skrajną w swoich wypowiedziach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladik*
Wadiskorpion - z jesteś z początku znaku, czy końca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
A dlaczego pytasz i jakie to na znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dekadami to prawda
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzteryCztery
Sporo się dowiedziałem o sobie ! Jestem zszokowany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra nie skorp
Wadiskorpion wolny jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Tak jestem wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadiskorpion
z 20.12 to kolejny podszyw , myśle ze zbyt wiele razy to powtórzyło sie i najlepiej bedzie jak przestane tu sie odzywać a jak jeszcze ktoś ma coś ciekawego do dodania to mam taką starą poczte ; wadiskorpion@wp.pl ; wszystkie kolejne wypowiedzi bedą juz podszywami ; pozdrawiam wszystkie skorpiony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita pytała czy masz kogoś
a nie o twoje namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Zadna nie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz z kafe
Max Ty prawiczku kiedy zamoczysz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet skorpion to lowelas
:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie .....
Facet skorpion, kobieta wodnik, rozumiem, że to przegrana całkowicie sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Marian
Oba znaki łączy ze sobą szereg wspólnych cech, a zwłaszcza intelektualne podejście do problemów życiowych. Oboje kierują się uczuciem, oboje mają silnie podkreśloną indywidualność. Lecz Skorpion, szukając zawsze sedna sprawy, może mieć trudności z Wodniczką, często niezrozumiałą nawet dla siebie samej. Małżeństwa z tej pary uchodzą za niespokojne i nie zawsze trwałe. Jak już wspomniano, dopiero po trzydziestce miewa Wodniczką uczucia ustabilizowane i wie czego chce. Wie, jaki partner jest dla niej odpowiedni. Jest wskazane, aby partner był starszy. Kochająca Wodniczką nie ma sobie równej. Uczuciowy Skorpion zawsze to doceni; Wielu autorów jest zdania, że szczęśliwe małżeństwo u tych dwojga jest rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie .....
Jest mniej niz 90 dni....ale nie pocieszyliście mnie ;/ Rzeczywiście, związek mamy bardzo burzliwy, ale kochamy się. Przynajmniej na razie. Inna sprawa, że nie do końca ufam horoskopom....ale może po prostu chcę, żeby było dobrze? Dzięki za odp. w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek'
Ze skorpionem - fecetem jest bardzo trudny :O ciągła niewiadoma i zmiany jak pogoda :O . Nie polecam rakom, rybom, wodnikom, pannom, bykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namalowana
a facet skorpion i kobieta baran?? jaki moze byc zwiazek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet,skorpion
a facet skorpion i kobieta baran?? jaki moze byc zwiazek?? " nie bardzo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzteryCztery
Każdy znak ma pewne cechy dodatnie i ujemne. Niektóre są zgodne z cechami partnerów, niektóre nie. Arbitralność Skorpiona -- jego pragnienie nadawania tonu, tendencje do przeprowadzania swych postulatów, nieraz w sposób bezwzględny, są w jaskrawej sprzeczności z cechami pani Baran, która idzie przez życie przebojem. Łatwo będzie między nimi o wojny domowe. Oba znaki mają wspaniałe cechy, jeżeli chodzi o pracowitość, aktywne nastawienie do problemów życiowych, wierność w stosunku do przyjaciół, lecz ze sobą trudno im żyć w zgodzie. Niezła harmonia seksualna to za mało. Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani baran zaczyna z czasem
dzialac skoprionowi na nerwy, bo ten szuka partnerki uleglej i poszlusznej, a jeszcze chetniej gluchej i slepej na jego zdrady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani baran zaczyna z czasem
zwiaek ten zdominuja klotnie i walka o dominacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan skorpion --
lubi miec wiele kobiet,i duzo kontaktow z roznymi babami,o czym partnerka zazwyczaj nie wie,bo on dobrze sie kryje ze wszystkim. Ma slabosc do zdrad,za plecami,manipuluje kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o majin god
tylko nie skorpion :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunie
..... to prawda - tylko nie Skorpion.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriszskotisz
skorpion ma wielkie serce, dużo mówi o uczuciach.. jesli kocha to mocno - przynajmniej takie można odnieść wrażenie bo bywa ze poza ogniskiem domowym dzieli swoje serce jeszcze pomiędzy inne panny, oficjalnie bardzo negujac jakiekolwiek zdrady - no nie powiem że każdy akorpion :D, nie dotrzymuje słowa wręcz notorycznie, wszystko robi po obiecanym czasie ( chociaż może na plus jest to że jednak kiedyś robi to co obiecał ) głuchy na argumenty w ostrej kłótni. Szuka parnerki inteligentnej - ale kobieto uważaj - nie stawiaj mu się zbyt często bo jest bardzo dumny, liczy się czasami ze zdaniem parntnerki ale tylko wtedy gdy pokrywa się z jego zdaniem, układa świat po swojemu, bardzo dba o rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik + skorpion
no prosze... jakbym trafiła sprcjalnie na ten temat. no to powiem wam jak jest. jestem ze skorpionem facetem 3 rok. od dłuższego czasu w ogole nie mozemy sie dogadac . ja ugodowa ale pamietliwa. on wredny, stawiający na swoim i również pamietliwy. Najlepiej jak zawsze jest na jego - mowie zawsze i wszedzie. Owszem liczy się z moim zdaniem ale jak cos obieca to czesto potrafi zmienić zdanie... mowie w tym momencie o błachych obietnicach a nie o bardzo waznych rzeczach. jezeli chodzi o wazne rzeczy to obietnycy dotrzymuje. Mało rodzinny jezeli chodzi o swój dawny dom. Kiedyś rozrzutny teraz sknerus. kasa kasa kasa. ZŁOŚLIWY tak ze nie da się tego wytrzymać !!!! i to boli najbardziej. w kazdej sytuacji złośliwy. przepraszanie na niego nie działa - a sam w sumie nie lubi przepraszać. Przeważnie musi być na jego ! Ale poza tym - okazuje uczucia co do swojej kobiety i lubi o tym mowić. Lubi mowić o przyszłości i planować. W towarzystwie dusza towarzystwa! dąży do celu. Kocha całym sercem ale jak cos jest bnie tak to woli milczec niz rozmawiać i mysli o najgorszym. wiec nie wiem jak to interpratować. woli uciec niż myśleć o jakims racjonalnym wyjsciu,. czy babiarz ?? teraz nie a kiedyś bardzo. wiem i dam sobie reke obciąć :) uczuciowy ale porywczy. jezeli macie jeszcze jakies pytania to piszcie znam skorpiona na wylot - i to skorpiona z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Mam pytanie :-) czy skorpiony mają jakieś zalety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×