Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość CzteryCztery
ma same zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafirkoprion
Dzięki czterycztery . Nie wiedziałem że aż tyle zalet mam :-) choć pewnie zaraz odezwą się głosy krytyki ale będą one podyktowane tylko i wyłącznie zazdrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskoprion
Przepraszam , miało być Wadiskorpion tak to jest jak pisze się ze słownika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Mam 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema czy nie .
Mężczyźni spod Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie maja przyjaciół. Są tak dumni z siebie, swoich osiągnięć, są tak zarozumiali, że aż nietolerancyjni w stosunku do osób mniej zaradnych. Ciągle udaje im się lawirowanie pomiędzy prawdą a plotką, dobrem i złem, kłamstwem i prawdą, ale z reguły są kłamcami. Są także skryci, zawzięci, gadatliwi i chętnie o drugich plotkujący. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu. Panem domu jest mężczyzna spod Skorpiona. Rodzinie poświęcają wiele czasu, skłonni są oddać dzieciom wszystkie swoje siły i dorobek całego życia. Najlepsze i najtrafniejsze połączenie jest wtedy, gdy występuje zgodność charakterów. Dlatego związek osób spod znaku Skorpiona jest najlepszym wyjściem. A wiec Skorpion ze Skorpionem i z nikim innym. Porady dla urodzonych pod znakiem Skorpiona: Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny sposobić się do rządzenia lub kierowania ludźmi - mają bowiem zbyt wiele wad, by mogli je opanować. Nie nadają się także na przywódców duchowych. Muszą natomiast wiele pracować nad sobą, by nie popaść w konflikt z otoczeniem. Powinni opanować swoją zawziętość, nie uzewnętrzniać swoich nerwów. Skorpiony więcej mają koło siebie wrogów niż przyjaciół, dlatego muszą postępować w życiu bardzo taktownie. Takie postępowanie ułatwi im także osiągnięcie dużych korzyści w handlu, do którego mają niezwykle predyspozycje. Nie powinni kierować się byle niepowodzeniem, bowiem ryzyko, które cechuje ich w życiu, w konsekwencji zawsze doprowadzi do pozytywnego rezultatu. Finałem niepowodzenia w przypadku Skorpiona jest sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema czy nie .
Ma manię przesladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych stałych niepowodzeniach życiowych Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzteryCztery
Nie , no ostatnia notka to jakas złośliwa ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Tak jak wcześniej powiedziałem odezwał się jakiś zazdrośnik który sączy jad bo tylko tyle może tu zrobić . A do piędziesiątki to jeszcze trochę mi brakuje podszywie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YweW
=>Wadiskorpion czy faceci skorpiony to babiarze? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzteryCztery
Tak bywają skorpiony - babiarze Przemysław Babiarz (ur. 4 listopada 1963 w Przemyślu) - polski dziennikarz i komentator sportowy. Pracuje w TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie forum horoskopowe
na wp.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskoprion
Jestem Babiarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Zazdrościsz podszywie jeden ? Ty namiastko człowieka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadiskorpion
Jem krowie placki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgrvfgvgf
a co powiecie vo kobiecie frak i facecie strzelcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny o przyszłości
uwazam, że facet skorpion jest przereklamowany, miałam ojca spod tego znaku, eks i tego obecnie... facet jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_To_Ja
On Skorpion Ja Panna( ale taka nie pasująca do opisu z horoskopu:)) Jak się kłocimy to na całego i kochamy się też na całego!!!! ja nie wobrażam sobie życia beż mojego wrednego Skorpionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_To_Ja
a dodam, że strasznie uparty... i czasem wredny strasznieeeeee, wręcz przykry.. ale najważniejsze to sie nie dać:) ale serce ma złote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion nie pasi do panny
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_To_ja
Może i nie pasi wg Ciebie, ale uważam inaczej jesteśmy małżeństwem 3 lata... i jakoś nie zapowiada się na rozwód, dodam że znamy się ok 9 lat.. także nie wiem czy nie pasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Skorpion, jest
W porzadku ale jak robi sie to co on chce, inaczej jest wredny, zlosliwy, chamski, uszczypliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skorpion......potrafię być wstrętny, chamski, złośliwy. Jestem pamiętliwy i nie odpuszczę jak mnie ktoś wkurwi. Na ogół jestem spokojny, troskliwy, pracowity itp.Co do łóżka to jakieś mity i bzdury z tymi powiązaniami ze znakiem zodiaku. Wszystko zależy od człowieka. Sam mam duże potrzeby i nie problem dla mnie 6 razy pod rząd ujechać panne. Ale mam tez swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na męża nie
zdradzają jak seksoholicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET SKORPION to gad
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek
skorpion skorpion - burzliwy ale trwały.. choć ani jedno ani drugie nie popuści jednak zawsze jakis kompromis znajdzie - jestem ze swoim skorpionem dwa lata kłótni w cholere było i pewnie nie jedna będzie ale skorpiony jak kochaja to bez granic i bez interesownie i bez konca ale jak znienawidzą to na zabój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Panna On Skorpion Jesteśmy ze sobą ponad rok. NA początku było fantastycznie. Starał się, był czarujący i kochał bezgranicznie. Teraz nie możemy się porozumieć. Z byle czego robi się kłótnia. Ja jako panna też bywam złośliwa i krytyczna ale skorpion potrafi dać wycisk. Tak więc dopóki jest dobrze to jest kochany ale jak tylko się mu postawi to zrobi wszystko bo wyszło ze to ja jestem winna. Potrafi dopiec, poucza. Codziennie praktycznie chce seksu. Jest wierny ale nie potrafi ukryć że inne kobiety też są piękne. Zwraca uwagę na nie. Ale top większość facetów tak ma. Od początku były drobne kłamstwa bo nie chciał żeby wyszło że poprzednie związki rozpadły się również z jego winy. A ja że jestem uczulona na kłamstwo to wenszę tylko i szukam żeby go na czymś przyłapać. Może zbiegiem czasu nauczymy się siebie akceptować. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to ze nadal się kochamy. Są spięcia i jest miłość. Panna i Skorpion mogą być bardzo dobrymi współpracownikami czy partnerami do rozmowy ale w związkach sa burze ze względu na odmienność charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rak-Skorpion
Ja Rak, On skorpion. Wyjątkowo udany związek ( prawie 10 lat) Skorpion lubi dominować ale potrzebuje Partnera do życia ( nie cierpi uległości) lubi dyskutować, rozwiązywać problemy. Bardzo odpowiedzialny! Silny, odważny, stanowi oparcie dla swojej partnerki. Wada-niepunktualny!!! Dla otoczenia zamknięty w sobie, groźny.... Pozornie niedostępny, natomiast jak kocha...- to całym sercem, całym sobą. przy Nim kobieta czuje się jak Księżniczka :-) Lubi popatrzeć na inne kobiety, flirtuje ale jak kocha jest wierny. Skorpion uwielbia sex i jest w tym... nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×