Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gin z tonikiem

FACET SKORPION

Polecane posty

Gość informatyk____
{przyjaźnię się ze skorpionem] napisałaś kwintesencję mojego życia :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastin 1976
Bzdury wymyslacie ... co ma znak zodiaku do całej reszty ??? NIC ! moja mama jest skorpionem moj tata z pod znaku lwa ...w 2014 roku beda obchodzic złote gody :) małżenstwo SUPER !!! a ja sama lwica jestem :D liczy sie osoba charakter kompromis itd itd itd a znak zodiaku to ostatnia rzecz ktora sie liczy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam faceta skorpiona, sama jestem panna, mieszanka, on imprezowy, dusza towarzystwa, aktywnie spedza czas, w lozku rewelacja, moze ile chce, jak chce doslownie wszystko, nerwowy jak cholera, ale tylko ja umiem go podobno tak wytracic z rownowagi, zazdrosny strasznie, klotnie prawie codziennie i codziennie godzenie sie w lozku, jestesmy razem od 4 lat ;p, oprocz aspektow negatywnych czyli zazdrosc i nerwy to najlepszy czlowiek jakiego znam, najlepszy przyjaciel , no ale ja nie wierze w te znaki...po rpsotu ma taki charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam faceta skorpiona,jest dobry,opiekuńczy,ale też często się kłócimy,podobno z mojej winy,po czym szybko się godzimy, tyle tylko, że jak już rozdrażnisz takiego skorpiona to cię ukąsi do żywego,obrazi na wszystkie możliwe sposoby,po czym na drugi dzień przyjdzie jakby nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET SKORPION
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorp82
skorpion nie lubi klamstwa, zdrady, i naciagactwa na kase u cwaniakow z polszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpion jest
dobry jako przyjaciel.gorzej już w związku partnerskim:O gdzie zawsze chce postawić na swoim :O i nie uznaje odmowy jak nie jest po jego myśli :O. Zdecydowanie różni się od kobiet spod tego samego znaku zodiaku, aż trudno uwierzyć jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giń z tonikiem
MIŁO ŻE TEMAT JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety pomyslcie najpierw co gadacie opisywal was ktos kiedys w ten sposub jestem tym skorpionem i co z tego rzyje i bjore ile zdolam i to nadodatwe w Angli i jest zajebiscie zapraszm i was zrozumiecie ze siedzeniem i tylko pisaniem marnujecie czas bawcie sie zwiedzajcie czas leci i nie wruci pozdro :-) skorpjon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem kobietą bykiem
i niesamowicie dobrze się dogaduję ze skorpionami! Lubię i mężczyzn i kobiety spod tego znaku, choć panie skorpiony nie zawsze lubią mnie bo ponoć za bardzo zwracam na siebie uwagę w towarzystwie i za dużo gadam nie dając im dojść do słowa ;) ale faceci skorpiony mnie uwielbiają i świetnie się dogadujemy. Przykłady: 1- syn mojej kuzynki, młodszy ode mnie o 13 lat a jesteśmy jak prawdziwe rodzeństwo! wychowywał się ze mną i rozumiemy się bez słów, nawet kiedyś mi powiedział, że jakby coś się wydarzyło to mam go adoptować (kocham mojego małego przyszywanego braciaka!!!); 2 - miłość mojego dotychczasowego życia (nie Polak), studiowaliśmy razem, chwilowo mieszkamy w dwóch różnych krajach, magnetyzm i emocje nie z tego świata, od 5 lat nie możemy przestać o sobie myśleć (nigdy o sobie nie zapomnimy!!!); 3 - kolega z pracy, ogromna różnica wieku (mógłby być moim ojcem) a łączy nas ogromna sympatia, szacunek, wspólne zainteresowania i upodobania, już nie pracujemy razem, ale zawsze ciepło go będę wspominać!; 4 - przyjaciółka ze szkoły podstawowej, jedna z najfajniejszych i najbardziej wartościowych ludzi jakich w życiu poznałam, fantastycznie się dogadywałyśmy, niestety rzadko się ostatnio widzimy i trochę się urwał kontakt, ale zawsze ją serdecznie wspominam i nigdy złego słowa o niej nie powiem; 5 - kuzyn, starszy o dekadę, z którym nie mam zbyt częstego kontaktu, ale jak już rozmawiamy to mamy niesamowity kontakt (nawet po bardzo długim okresie niewidzenia się nie ma krępującej ciszy, potrafimy rozmawiać nawet o uczuciach i nie jesteśmy tym w żaden sposób skrępowani), bardzo wrażliwa osoba! (do tego jego żona jest bykiem) ...i jeszcze pewnie by się ich trochę znalazło. Lubię i szanuję jeszcze dwie koleżanki skorpionice (jedna Polka, druga nie Polka) za ich szczerość, zdecydowane poglądy, chęć niesienia pomocy innym, brak powierzchowności (tak rzadko spotykana zaleta wśród dzisiejszych ludzi), choć one akurat średnio za mną przepadają, bo jestem dla nich trochę za głośna i zbyt gadatliwa. :P Kocham wszystkie moje skorpiony, z czego dwóch pierwszych najbardziej na świecie!!! Uważam, że byłabym też świetną matką dla ewentualnego skorpiona, co zostało już werbalnie i emocjonalnie potwierdzone przez jednego małolata, który dziś jest już nastolatkiem (i mimo upływu czasu między nami wciąż jest wspaniale). :) A z moją skorpionią miłością, która jest w tej chwili daleko, niebawem się spotkam (to tylko kwestia czasu), bo zawsze do siebie wracamy - to silniejsze od wszelkich przeciwności! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i facet skorpion
t0 2 rozne światy.Skorpion facet jest bardziej wytrzymały psychicznie,kobiety czeto popijają po 30 stce, i są slabsze ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka skorpion
A i przepraszam za ten nick :) sama jestem strzelcem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Wagą, mój mężuś to Skorpion:) Jest: uparty, zawzięty, trochę wygodny, a po za tym: czuły, opiekuńczy,szczery, zaradny, namiętny, troskliwy, cierpliwy, wie czego chce i nic go nie powstrzyma, żeby to dostać. Idealny ojciec, kochanek doskonały... a ja,no cóż... kocham mojego SKORPIONA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghgfhg
OMIJAĆ Z DALEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce to potrafi byc kochany bywa tez tak ze chcialoby sie od niego wiac jak najdalej :/ egoista,cham,przemadrzalec,len itp itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
co z tego, ze dobry w lozku? skoro msciwy, zazdrosny i klotliwy, wyglada na to ze to trudny partner dla wrazliwych znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci z pod znaku Lwa
i Barana sa najlepszymi partnerami do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpiony to sadysci, Ryby to
psychole, Byki to nudziarze, Raki to dziwaki a reszta nie warta komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion,to
psychik,ryba lelul polelum,rak nic ciekawego,koziorozec materialista,waga to samo,wodnik falszywy,blizniak urojeniowiec,panna cieple kluchy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet waga kobieciarz i do teg
o skapiec i psychopata, aktor, ryby tak samo kobieciarze do tego cieple kluchy i fantasci, panny to chu** i manipulanci, barany juz sama nazwa mowi do tego zrzedliwi, wodnik dno i katastrofa, bliznieta ludzie o dwoch twarzach, strzelce kurw**i klamcy, ze drugich takich nie ma, skorpiony faceci doradzam sredecznie, chcesz proboj, lwy zadufane w sobie, skrajni egomanii, rak klamca i bawidamek, do tego zlosliwy i wybujale ego, nic poza tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkówna
ja lew, on skorpion. na razie relacje idealne. on jest bardzo wrażliwy, emocjonalny, a mnie schlebia jego zazdrość, bo mam wrażenie, że mu bardzo na mnie zależy, czuję się dla niego ważna i boi się mnie stracić. tak to czuję, a jakie są prawdziwe motywy, tego nie wiem... w każdym razie nie przypomina to jeszcze chorej zazdrości, która ingeruje i obraża. twarz nie pokazuje za wiele emocji, ale dużo wyraża w inny sposób. nie mówi za wiele o uczuciach, ale daje mi je odczuć. dotrzymuje słowa, zawsze zaskakuje tym, że dzwoni cześciej niż obiecał, widujemy się wiecej razy, niż zakładał, itp itp no ale to dopiero 2 miesiące znajomości... miejmy nadzieje, ze nie zgorzknieje zbyt szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 5
byłam ze skorpionem kilka lat, może serce wielkie, może dobry w łóżku - szkoda, tylko, że nie należącym do jednej kobiety. Ile wart jest mężczyzna, który uwodzi (skutecznie zresztą) siostrę żony, pomijając istniejące w jego życiu w tym czasie jeszcze inne kobiety. Poza tym depresyjny, niezrównoważony, skryty, kapryśny, skupiony na sobie. Nawet jeśli czyni dobro, to głównie dla siebie, po to, żeby udowodnić sobie swoja wielkość i dobroduszność. Kobiety potrafi uwodzić znakomicie, ponieważ bardzo szybko orientuje się w jej potrzebach i słabościach, może to być jakiś kryzys, dzieci lub inne chwilowe potrzeby. Działa szybko i skutecznie. Kiedy zaspokoi, szuka następnej ofiary, którą może się "zaopiekować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma porownania miedzy baba skoropinica a chlopem skoropinem...to 2 rozne swiaty, chlop skorpion rzeczywiscie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak anka 5 trafnie to ujęła ,miałam tak samo,ja ryba on skorpion,za silny znak dla mnie,szkoda tylko tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam , trzymac sie od takich z daleka zwlaszcza od tych z listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem i jestem z***bisty ;)hehe A w domu mam dosc ambitne polaczenie ;p moja Pani jest lwem... I choc dogadujemy sie bez slow ;) to jak wybucha wojna to klekajcie narody ;) istny armagedon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani strzelec
Pytanie do Pań spod znaku strzelca..o jakieś doświadczenie ze skorpionem. Strzelce mają naturę wolności, przygód i zmiany, osobiście trafiłam na jednego skorpiona, magnetyzm niesamowity z obu stron, osoba ta jest już w związku od 2 miesięcy, przyjaźnimy się, jemu bardzo zależy na kontakcie, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
niezbyt w to wierze ale z moich obserwacji faceci skorpioni to straszne uparciuchy, ambitni, uwielbiajacy seks.. dobrzy w lozku, ale nie nalezy ich szybko tam wpuszczac bo szybko sie znudza, nie dla nich ulegle dziewczyny, takie szybko odtracaja.. :P lubia kobiety pewne siebie, charakterne, majace wlasne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet skorpion - taki za dobry w lozku to nie jest hahahaaha uparty zawziety agresor przemadrzaly uwazajacy sie za pepek swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×