Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poko

czy jak raz zdradziła zdradzi znowu?

Polecane posty

Gość poko

zdradziła mnie raz z facetem z pracy jak wyczułem skończyła z nim czy zdradzi znowu z następnym ? dodam że mówi że bardzo mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzi
przykro mi stary. Lepiej nie ryzykuj. A to, ze cie kocha... nie myslala o tym w momencie zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka węgierka
Niekoniecznie. Czasem zdrada zdarza się tylko raz, z jakiejś głupoty. Jeśli Cię kocha i zrozumie, że mogła Cię stracić, to nie zrobi tego więcej. Zaryzykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___GC
Jestescie malzenstwem? Ile jestescie razem? Jak dlugo, to zaryzykuj i zostan (szkoda marnowac wspolnie spedzonych lat), jesli krotko - odejdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
ślubu nie mamy a jesteśmy 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy jak bardzo żałuje; jeśli bardzo i przeprasza z całych sił to możliwe że to pierwszy i ostatni raz; jeśli zaś uważa, że w sumie nic wielkiego się nie stało to raczej napewno zrobi to znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja
Ci napisze, ze musisz sie zastanowic... jestem kobieta i jak raz udalo mi sie zdradzic pierwszego faceta wiele razy to pozniej zdradzalam kazdego (dodam, ze zaden oprocz pierwszego sie nie dowiedzial) :( tego nie da sie przestac robic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja
jak udalo mi sie mojego faceta zdradzic pare razy :) sorki popieprzylam stylistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak ci sama o tym powiedziała to chyba nie ma zamiaru więcej cię zdradzać. Zależy też od jej natury. No i czy to była pojedyńcza zdrada czy kilkuletni romans a on jej zwyczajnie już nie chciał bo mam inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
boi się przyznać i zciemnia że to był tylko kolega a prowadzali się ze 4 miesiącce i co chwila były telefony i sms ki miłosne ale twardo mówi że nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"ma inną" miało być a nie "mam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jak ją kochasz i jesteś w stanie zarezykować , oraz jej wybaczyć i zaufac , to powinneś z nią zostać . Może się otrząśnie , i dotrze do niej że mogła wszystko stracić . Ja osobiście bym nie wybaczyła ,nie umiałabym już takiej osobie zaufac , a wtedy już związek nie ma szans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie ci mowiła
"to nie tak jak myślisz", hihihi zupełnie jak moj ex, ktory zdradzał mnie kilkanaście razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
To nie wiem, przyznawanie się też jest głupie. Skoro to ukrywa i zaprzecza istnieje szansa, że nadal chce być z tobą. Wchodzenie z kimś w dłuższy romans raczej nie wróży wierności z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
nie wiem napewno ale nie jestem dzieckiem i wyczułem że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie przyznala sie do Ciebie, że zdradzala, tylko sam sie dowiedziales? Skoro tak, to uciekaj od niej jak najdalej chlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale juzzzz
zdradzi, kto raz zdradzi , nie będzie żył inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wroma
jesteś naiwny czy się zgrywasz? jak ktoś raz zdradzi to pozniej już z gorki, nie musi mowić, samo się wyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
po poważnej rozmowie zmieniła pracę bo tam pracował ten koleś więcej się z nim nie spotykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
teraz jest wszystko "takjakby" wporządku ale ciągle przyłapuje ją na jakichś kłamstwach i nie mam wogóle zaufania do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdradziłą to zdradzi
na pewno ... chyba, że jest neurotyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->do Wroma Pojedyńcza zdrada czasami niewiele oznacza ale długi romans to co innego. Nie jestem naiwny. Wiem że zdradzanie jest jak narkotyk ale nie u każdego. Tak samo jak ktoś może prowadzić intensywne życie intymne w stanie wolnym a potem jest wierny partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdradziłą to zdradzi
jeśłi kłamczucha to zdradzi na pewno, masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochasz ją tak bardzo
że jasteś w stanie wybaczyc i znowu jej zaufać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zdrady fizycznej :( gorsza jest zdrada psychiczna :( tak czy owak ja zdrady nie wybaczam bo uważam, że jeśli się naprawdę kocha tą drugą osobę to jest jej się wiernym, szczerym i lojalnym wobec niej. Może się mylę ale jeśli ktoś raz zdradzi zrobi to znowu :o i moim zdaniem ona w ogóle Cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak tak kłamie to raczej myśli o kolejnej zdradzie bo ją to kręci taka konspiracja albo potrzebuje odmiany i uwodzenia ze strony mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wroma
potem, tzn.kiedy? za ile lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poko
teraz zapewnia że kocha mnie "nad życie" może ma coś z psychiką nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×