Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość Dariusz Cierpiał
Sąsiad, zgadzam się co do przemysłu farmaceutycznego... to co zepsuł ten przemysł, to próbują teraz odkręcić takie firmy jak Akuna. Bo takich preparatów mamy więcej. Generalnie zasada jest prosta: firma marketingu sieciowego która istnieje na rynku 10 lat, nie może sprzedawać buble, bo cały rdzeń takiej firmy opiera się na dystrybucji. A kiedy człowiek staje się dystrybutorem? Kiedy jest najpierw zadowolonym klientem. Gdyby produkt był "be", firmy nie byłoby w przeciągu roku, może dwóch. Jeśli firma MLM istnieje na rynku minimum 5 lat i sprzedaje produkty wellness, to muszą to być produkty absolutnie najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Cierpiał
Dla zainteresowanych zakupem ALVEO podaję link do nowego, intuicyjnego wręcz e-shopa stworzonego dla dystrybutorów firmy AKUNA: www.cierpial.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łałał
Ja też podam dla zainteresowanych : www.krzysztalowskipawel.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Wajszczak
Każdy ma swój rozum i sam może stwierdzić, czy używać czy nie IRiPŻ stwierdził jak działa Avleo i to wszystko na temat, a czy będzie pomocne czy nie Twoj wybór. Ja podchodzłem sceptycznie, jednak 28lat leczenia alergii zobligowało mnie do spróbowania, i się alergii pozbyłem ku wnerwieniu alergologa któy kasowałl mnie co miesiąc 100zł za wizytę. To tak apropos ceny, jak komuś drogo 170zł to niech zmienia styl życia, je o stałych porach zdrowe ekologiczne jedzenie ( też drogie) nie zdziera nerwów w pracy, jedzenie gotuje w domu, nie jada na mieście i nie będzie mu potrzebny ani lekarz ani alveo! Inadzej jak się pochorujez to zobaczysz co oznacza bezplatna służba zdrowia i słowo DROGO, wtedy butelka alveo jest niewinnym pierdnięciem przy kwotach jakie się wydaje na astmy zawały nowotwory i alergiie, no chyba, że kożystasz z bezpłatnej służby zdrowia i możesz spokojnie po zawale czekac na wizyty u kardiologa po poł roku wtedy tez jest tranio :) Inna sprawa to mlm, za nawiedzonych sprzedawców przepaszam, bywaja w każdej branży, wystarczy powiedzieć takiemu cżłowiekowi NIE, głupio przyjacielowi odmówić to potem ciśnie bułkę bo chce żebyś był zdrowy (szczególnie jak mu pomogło ) a wiadomo, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu, więc mu ODMÓW powiedz, że ALVEO CIE NIE INTERESUJE i ma Ci dupki nie truć. Jeśli chcesz kupić alveo na dogodne raty zapraszam tutaj www.akuna.wyzdrowiec.pl a jesli masz totalna alergię na kogokolwiek z akuny można kupić i zapłacić online tutaj www.piotr.akunapolska.pl pozdrowienia Pior Wajszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryhelion
tak, wszystkim powiedzieć NIE i najlepiej kupić u Ciebie Piotrze... już pędzę :] śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_w
No teraz sklepów z Alveo pojawi się w sieci bez liku :) A ja stosowałam Alveo, a teraz niezmiennie polecam PhytoChi Zapraszam na http://www.ziolaPhytoChi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwajszczak
Peryhelion zawsze możesz kupić u obcego wajszczaka niż u swojego przyjaciela, to takie prawdziwie polskie nie dam zarobić znajomemu wole dac obcemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryhelion
Zawsze mogę też kupić u jakiegoś Cierpiala, przynajmniej nie jest natarczywy i nie manipuluje poprzez zmyślne posty na forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwajszczak
Możesz kupić sobie gdzie Ci się żywnie podoba, nawet u Ibisza albo u Stalińskiej. A jakbys uwaznie przeczytał posta a nie po łebkach to byś nie czuł się zmanipulowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeł
OD 1 KWIETNIA przy zakupie pierwszej flaszki za 168zł transport gratis+bon na paliwo 30zł, przy drugiej transpotrt + rejestracja + bon 30 zł. Przy 3,4 i 5 butelce kolejne benefity. www.krzysztalowskipawel.akunapolska.pl Zainteresowani szczegółami ? Pisać i się nie bać pklimat@wp.pl Pozdrawiam niepijących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwajszczak
Dokładnie, super promocje szykuje Akuna dla kupujących przez będzie taniej niż na allegro!!! pozdrowienia! www.piotr.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu B
Pamietam jak w roku 2008 przystępowałem do Akuny jako członek konsument. Byłem ogromnym sceptykiem, lecz produkty Akuny w moim przypadku sprawdziły się ( moje wpisy w tym wątku są do przeczytania do 2 lat wstecz ). Byłem wręcz "sekciarsaki i euforyczny w swoich wypowiedziach". Lecz do dzisiejszego dnia używam ja i moja rodzina od synka 1,5 roczku po 86 lerniego dziadka. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. AKUNA w swoim roku jublileuszowym (10-cio lecie) każdemu chętnemu do wypróbowania tego "KONTROWERSYJNEGO" produktu/ów oferuje niesamowite promocje. Coś czego świdkiem na przełomie 2 lat nigdy nie byłem. Do zakupionych poprzez strone internetową managera produktów dodaje niesamowite Gratisy. Od kwietnia 2010 do 1 butelki Alveo (czy też innego produktu Akuny jak MasterVit, Onyx+, Pinky ) dodaje bon na paliwo Shell na 30 pln oraz transport butelki gratis, do 2 butelki bon na 30 pln i transport gratis oraz mozliwosc przystapienia do Akuny jako zarejestrowany członek za DARMO ( normalna cena rejestracji 60 pln )!! do 3 butelki bon na 30 pln a do 4 butelki bon na paliwo 50 pln!!! Natomiast do kartonów przy 1 kartonie ( 4 butelki ) bon na paliwo 150 pln, do 2 kartonów bon na 200 pln lub 250 pln, do 3 kartonów bon na paliwo na 300 pln, do 4 kartonów bon na paliwo na 350 pln a przy zakupie na raz 5 kartonów bon na paliwo na 500 pln!!!! ( uwaga do zrealizowania na stacjach Shell ale korporacyjnych nie partnerskich ). Oczywiście przy kontakcie osobistym z każdym kto chce się spotkać od siebie dorzucam również materiały promocyjne. Od każdego zależy czy chciałby wypróbować działanie Alveo na sobie. Zapraszam na swoją domenę gdzie każdy może dowiedzieć się o produktach jak Alveo jest produkowane i oczywiście skorzystać z w/w promocji. Resztę pozostawiam każdemu do swojej własnej oceny. >>>>>>>>>> www.januszbujnowski.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwku
@grabarka Bzdury piszesz. To, że Tobie nie pomogło nie znaczy, że innym nie pomoże. Nie spodziewaj się cudów po miesiącu używania. Ja pije alveo, choć podchodziłem do tego z lekkim sceptycyzmem na początku. Czuję ogromną poprawę samopoczucia, więcej sił, większa czystość umysłu. Oczywiście do tego wszystkiego trzeba stosować odpowiednią dietę. Wiadomo, że jak ktoś żre hamburgery i pizze to alveo mu zawiele nie pomoże. Jestem przykładem tego, że to naprawdę działa. Na pewno kupię kolejne butelki, szkoda tylko, że cena dość wygórowana dla polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveopowaznie
święta racja, jak ktoś jada codziennie szit to mu nic nie pomoże :) a z innej beczki to słyszałam o paru szokujących informacjach o tej firmie tutaj są http://www.szok-akuna.wyzdrowiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_Koszyc
to Alveo nie jest chyba wiele warte i nikt go nie chce kupować, skoro muszą do niego dokładać jeszcze bony paliwowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwajszczak
Wiesz promocja jest na 10lecie firmy Akuna w Polsce to tak apropo's nic nie wartego produktu którego nikt nie kupuje od lat ;) pozdrowienia www.piotr.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_w
Jedną z wielu przewag PhytoChi jest to, że bez nadzwyczajnych jubileuszowych promocji PhytoChi możesz kupić w stałej cenie 127 zł za preparat. Informacje znajdziesz na www.ziolaPhytoChi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KS.KRZYSZTOF STROŃSKI
MÓJ PRZYJACIEL W USA MUSIAŁ ZWRÓCIĆ WSZYSTKIE PACZKI ALVEO ZE SWOJEJ 300 OSOBOWEJ GRUPY DO MAGAZYNU AKUNY W CHICAGO W 2005 ROKU , GDYŻ KILKA OSÓB ZMARŁO OD ALVEO ,Z POWODU ZBYT DUŻEJ ZAWARTOŚCI CIĘŻKICH METALI , ALE DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁ ZWROTU OBIECANYCH MU PIENIĘDZY. MAM PROŚBĘ: KTO MÓGŁBY MU W TEJ SPRAWIE POMÓC ? PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAIL Kstronski@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks.Prob.St.Wencek
Szczęść Boże oraz dzień dobry. Czytając tę zamieszczoną powyżej opinie oraz wpisy innych biednych i nieszczęśliwych ludzi, niech opatrzność ma Was w opiece albowiem życie wystawi Wam świadectwo. Nieszczęsliwi i biedni emocjonalnie ludzie nie potrafiący swojej frustracji życiowej opanować, negują i obrażając bliźnich. TY nieszczęliwy człowieku podający się za księdza i BLUŹNIĄCY. ZAPRZESTAŃ KŁAMAĆ i SIAĆ ZWĄTPIENIE! albowiem będziesz świadczył swoją postawę przed Panem! Nasza Parafia świadczy cały czas świadectwo wielkości i życiodajnej mocy TYCH ZIÓŁ. Zapraszam wszystkich do polemiki i wpisywania swoich prawdziwych przemyśleń. Każdy inny niech ZAMILKNIE albowiem świadectwo bluźnierstwa będzie ocenione u każdego z Was. Wiele lat borykałem się z cukrzycą i dzięki wierze i mocy tych ziół moge dalej świadczyć posługę życiową w pełni zdrowia. Z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka.
Alveo nie każdemu pomaga, ale jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć czy dla nas jest OK. Ja korzystam i mam jeszcze koleżankę, która również piła te zioła. Mi pomagało, jej akurat nie i dla niej znacznie lepsze były inne preparaty ziołowe i witaminowe. Trzeba spróbować chyba po prostu samemu. A sam specyfik wcale nie jest taki drogi aż, oczywiście zależy gdzie, ja w Łodzi mam swoją upatrzoną od wielu miesięcy tanią aptekę firmy Juventa, która mieści się w CH Manufaktura i tam naprawdę ceny są takie jak powinny być - zarówno ceny leków jak i suplementów oraz różnych specyfików, także gorąco polecam, także ze względu na rabaty i fajne promocje na markowe kosmetyki Vichy czy La Roche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek :)
Zaczełam pić ten preparat (mam zapisane na karteczce co mi dolega moim zdaniem i za jakis czas mam nadzieje skreslic te objawy)- wiem doskonale że jest on preparatem wspomagającym a nie jest lekiem. Jestem sceptykiem jesli chodzi o działanie jakichkolwiek ziół,leków itd ;) ALE! To że Bozi nie widze to nie znaczy że Boga nie ma , tak więc to że nie wierze w działanie czegos to nie znaczy że to nie działa ;) Poza tym rozmawiałam z osobami stosującymi Alveo, które nie działają w strukturze firmy Akuna, dlatego nie musza kłamac zeby butelki sprzedawac - okazało się że te osoby przy takim samym trybie zycia jaki ciagle prowadziły po zastosowaniu Alveo nie tyle cuły sie znacznie leiej, co ustąpiły ich dolegliwosci> Logiczne ze jako preparat wspomagający i oczyszczający nie zwalnia z brania leków przepisanych przez lekarza . To profilaktyka zdrowotna. Jesli mam truc sobie organizm jakimis ketonalami i innymi to wolę zdecydowanie zapobiegac niż leczyc. Spotkałam osoby także sceptyczne co do Alveo - nie sotsowały tego nigdy.... Osobiscie nie spotkałam nikogo kto by stosował i narzekał, a wierzcie mi ze szukała i pytałam I czy ja wiem czy drogo.. jesli zarabiam minimalną krajową i życie w duzym miescie drogo kosztuje a wolę zapobiegac to wydam te pieniadze bo wolę wydac po podpisaniu umowy po czasie te 126 zł za butelke niz potem tyle zalacic za stos leków u lekarza na kazda dolegliwosc ktore usuwaja skutek a nie przyczyne najczesciej :/ zdrowie ma sie jedno - warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo namawiać nie będę, bo każdy ma własny rozum, ale warto posłuchać osób bardziej doświadczonych :) 1. Trzeba chcieć je pić i chcieć wyzdrowieć, poczuć się lepiej 2. Nie można pić krócej niż 3 miesiące, bo to wyrzucanie kasy w błoto, lepiej wogóle nie zaczynać ;) 3. Pije Alveo 4 lata i NIGDY ale to NIGDY nie słyszałam o butelce, któa kosztuje 200 zł. - Przystępująć do firmy Akuna(która rozprowadza ziółka), płacisz 130 za butelkę. Po 200 zł sprzedają tylko na czarnym rynku, internecie, na pewno nie legalnie, systemem matketingu wielopoziomowego, jak to jest w założeniach To by było na tyle z najważniejszych kwestii o Alveo. Nie ma co sięłudzić. Nie ma cudów. To są zioła- suplement diety, który OCZYSZCZA organizm. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abandre28
Zapraszam do zapoznania się z nowymi ziołami tańszymi od Alveo w których także jest możliwość zarabiania pieniędzy - dla chętnych więcej informacji pod mailem bbtao@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potr73
Witam serdecznie Ja nie wierzyłem w jakieś cudowne leki i super zioła. Ale niedawno spotkałem się z dystrybutorem Phytochi namawiał mnie do zapoznania się z tymi ziołami, początkowo dałem sobie spokój, ale ponieważ moja żona choruje i na leki wydajemy dużo pieniędzy postanowiłem spróbować, najpierw umówiłem się na kolejne spotkanie zebrałem materiały i postanowiłem poczytać w Internecie, co inni sądzą na temat tego preparatu i jego twórcy. W Internecie znalazłem informacje o twórcy tych ziół przeczytałem wiele informacji, które mnie przekonały (wystarczy wpisać w google i samemu poczytać) Wspólnie z żoną podjęliśmy decyzje wypróbowania zakupiliśmy 4 butelki w cenie 199 pln . Pierwsze efekty już widać przede wszystkim u żony, przestały wypadać włosy poprawiła się skóra i paznokcie ( żona choruje od 6 lat na chorobę z dziedziny autoagresji, od 6 lat była około 20 razy w szpitalu, przyjmowała drogie leki no i te wizyty u profesorów po 200 pln każda i żadnej poprawy) miedzy innymi miało to wpływ na wypadanie włosów, rozdwajanie się paznokci i częste swędzące wysypki na nogach. Wszystkie trzy objawy zniknęły. Zobaczymy, co będzie dalej. Oczywiście wpisaliśmy się do firmy teraz kupujemy butelki bezpośredni z firmy po 127 pln nikt nas do niczego nie zmusza sami decydujemy, kiedy i ile zakupimy bez pośredników. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę ppiotr73@go2.pl no i jeszcze jedna sprawa nasz syn, od kiedy poszedł do przedszkola był wiecznie chory wizyty u lekarzy kończyły się antybiotykiem i tak, co 2-3 tygodnie. Przyjmuje połowę dawki dorosłego i na razie jest spokój Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu B
TO NIE POTRZEBUJE ŻADNEGO KOMENTARZA: Alveo najlepszym polskim produktem Podczas uroczystej Gali Finałowej Lider Rynku 2010 Euro Leader, która odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton 28 maja, Akuna otrzymała dwie prestiżowe nagrody: Euro Leader 2010 oraz statuetkę Lider Rynku 2010 w kategorii „Najlepszy w Polsce Produkt za Alveo. Oba tytuły zapewniają firmie miejsce w organizacji Forum Liderów Polskich A oto link o pełnej relacji. http://www.akuna.net/picture/POLSKA/rozne/liderrynku.pdf A każdy kto chciałby dowiedzieć się więcej o produkcie, firmie, zasadach kupna w systemie zniżek lub zakupić produkt za cenę niższą ( nawet do ceny 100 PLN - po zsumowaniu wszystkich GRATISÓW ) niż jedyny wymieniony tu suplement diety działający w niektórych aspektach podobnie jak ALVEO - Phyto Chi firmy Earth Power, zapraszam do odwiedzenia mojej strony. www.januszbujnowski.akunapolska.pl. Każdego zainteresowanego tematem informuję, że jestem otwarty na przyjazd w każde miejsce w Polsce, po uprzednim umówieniu, aby pomóc zrozumieć temat, zakupić preparaty czy też rozpocząć współpracę w zakresie dystrybucji produktów AKUNA. kontakt Janusz Bujnowski, tel 784 705 738 mail: j.bujnowski@akuna.pl Pozdrawiam wszystkich myślących poważnie na temat swojego zdrowia jak i kondycji finansowej Janusz Bujnowski www.januszbujnowski.akunapolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Chyzynski
Proponuje zapoznac sie z artykulem pod ponizszym linkiem: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5158 Oprocz tego chcialbym sie dowiedziec konkretnie jaka przewage posiada rzeczone alveo nad przykladowo amolem, ktory (rowniez) jest specjalnie wyselekcjonowana mieszanka calego mnostwa ziol pomagajaca (rowniez) na wiekszosc ze znanych ludzkosci dolegliwosci (sic!). Prosilbym o udzielanie odpowiedzi jedynie osoby z wyksztalceniem medycznym, poparte logicznymi argumentami i najlepiej udokumentowanymi poprzez badania. Prosze unikac takich zwrotow jak:wyplukiwac toksyny', rownowaga organizmu' itp. poniewaz bez uprzedniego precyzyjnego zdefiniowania nic one nie wnosza ani nie znacza. Dodatkowo, skoro to alveo jest takim cudem wspolczesnej medycyny dlaczego nie przeznaczyc powiedzmy 1 promila z roczej sprzedazy na utworzenie funduszu ktory wspieralby badania nad alveo? W ten sposob moznaby zadac ostateczy cios osobom negujacym jego moc, wypromowac produkt na jeszcze szersza skale i przy okazji wybrukowac jego wynalazcy sciezke wprost po nagrode Nobla z dziedziny medycyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław P.
Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem produktów firmy Akuna proszę o kontakt. E-mail: wojtekpiw1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stangora
Odpowiadając na bzdurne wypowiedzi /np anulki itp/ informuję, iż nasz organizm jest specyficznym organem , który do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje około 90 składników odżywczych , które powinny znajdować się w pokarmach . Ale tak nie jest , bo dzisiejsze pokarmy to prawie sama chemia , i organizm ma sobie z tym poradzić , jeżeli ktoś tak myśli to rzeczywiście jest chory nie tylko na ciele ale także .na.......... To proszę takiego wolnomyśliciela wlać do samochodu / jeżeli taki posiada / np diesla - benzyny lub odwrotnie . Organizm jest w stanie z takimi śmieciami za psie pieniądze sobie poradzić , ale są pewne granice , których na pewno nie przeskoczy. A kończy się to zwykle chorobą , a w najgorszym przypadku -odejściem . Musicie pawiętać , że zdrowie jest wartością bezcenną i na ALLEGRO się go nie kupi , nawet za też psie pieniądze. Odpowiadając tej niedouczonej dyskutantce , że można sobie w aptece kupić np. zestaw witaminowy Centrum lub też jak kto woli Body Max , to informuję , że takiego zestawu syntetyków nasz organizm na pewno nie wchłonie / najwyżej np 2-5% / ale jaki szkodliwy ślad pozostawi w organiżmie. Jest pewna zasada wchłanialności przez organizm składników naturalnych -70-90 % / lewoskrętnych/ i tzw podróbek - czyli syntetyków /prawoskrętnych/ - 2-5 %/ Dlatego proszę tych wyedukowanych negatywnie dyskutantów o trochę powagi , jeżeli się nie znam , to głupot nie piszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yozefka
Witam! Czy słyszeliście może lub też znacie osoby którym alveo pomogło pozbyć się gronkowca złocistego? Mojej siostry córce ujawnił się w nosie mała ma 5 lat i od kilku miesiecy jedzie na antybiotykach po ktorych efekty są chwilowe.Ponoć gronkowca ciężko wyleczyć,ale siostra nie traci nadziei.byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś zamieściłby takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×