Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość Radmor
Nic nie mogę powiedzieć konkretnego- piłem gorliwie ale się nie podleczyłem a i tak później musiałem łykać tabletki. Jedyne co mogę powiedzieć istotnego to to ,że doskonale podczas kuracji wydrenował mój portfel gdyż stał się chudszy o 150 zł .Ale ktoś może powie - to przecież nie lek ,więc cudów w moim przypadku mogłem nie mieć i widocznie błahej sytuacji zdrowotnej też nie miałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radmor
Do , maciek---s /// Czy nie jesteś przypadkiem dystrybutorem alveo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkadowlosow
do RADMORA ;) a ile czasu piłeś Alveo? tzn ile butelek ?to bardzo ważna informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radmor
Muszę wyjaśnić - ja nic nie mam do dystrybutorów bo to są tacy ludzie jak my robole i mogą być wykształceni . Gdyby była praca w kraju i godziwe warunki to nie musieliby zajmować się dystrybucją suplementów ,kosmetyków ,artykułów gospodarstwa domowego itp. Dlatego ,że nie stoi ten suplement na półce w aptece tylko jest główny dystrybutor w kanadzie tzw.matka i zbija na tym kokosy a szaraki(dzieci) tzn. dystrybutorzy w kraju promują i zachęcają do jego kupna. Nie będę udowadniał czy jest skuteczny czy nie , bo są osoby którzy czują się po nim lepiej a inni nic nie zauważają konkretnego lub nie lepiej nie gorzej a nawet gorzej .Wierzę ,że komuś pomogło ale nie będę polemizował czy był lekko chory czy poważnie chory i czy brał profilaktycznie (zapobiegawczo) czy leczniczo zakładam ,że dla zdrowia. Konkretnie- jedni tyrają bo za ilość sprzedanych alveo mają zarobki a ten co nic nie robi inkasuje milionowe zyski . Dlatego jego cena jest wysoka a będzie większa gdyż niebawem przekroczy 200 zł i tu jest sedno sprawy .Gdyby alveo kosztowało 70 zł zapewne mniej byłoby dyskusji bo nie pomógł trudno ale czy cena około 200 zł jest warta zaangażowania dla zdrowia tu nie będę wypowiadał się .Być może są tacy którzy zapłacą ostatnie pieniądze a innych nie będzie stać .Porównanie ceny do wydatku dziennego na piwo,papierosy ,ile się przeżera jest sugestywne ale ja uważam ,że skoro alveo nie stoi w aptece i jest realne do zarobków Kanadyjczyków a nie Polaków to cena jego powinna być niższa ale komu będzie opłacać się dystrybuować u nas. Jestem przekonany ,że nasz rodzimy producent byłby w stanie wyprodukować taki suplement w granicach 50 zł za butelkę .ktoś powie a patent , receptura a ja powiem nie takie rzeczy widziałem, bo teraz jak ktoś chce to można zrobić wszystko i nie oryginał nie musi być wcale gorszy od oryginału ale oczywiście pod inną nazwą .Ale nikt w to nie wchodzi bo to jeszcze o co innego chodzi przypuszczam ,że nie ma producenta który by wierzył w takie efekty a producentów komu zależy aby przekonać i kto by chciał oddać kurę znoszącą złote jajka a pod inną nazwą produkt nie koniecznie musi zrobić karierę .Ponadto stojąc na pólkach aptecznych mógłby pokryć się kurzem , ponieważ mało kto by go kupował gdyż ważna jest reklama a tu alveo wiedzie prym a jak będzie w przyszłości trudno powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa ja piłam trzy lata
wciskałam to też rodzicom, mężowi i dzieciom. Ani nie zaszkodziło ani nie pomogło :P szkoda kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkadowlosow
a na co piliście Alveo,na jakie dolegliwości? 3lata to bardzo długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Cierpiał
Na żadne. ALVEO pije się po to, żeby nie chorować, a nie po to, żeby leczyć jakieś choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stortina
Nikt nie pil 3 lata.poprostu wypowiedz pseudoeksperta,zeby obrzydzic ten wspanialy produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piłam nawet dłużej niż
trzy lata, mam nawet status lidera :P potwierdzam szkoda kasy, jasne, że to nie zaszkodzi ale też nie wyleczy np. nadciśnienia wiem po sobie :P może gdyby pić 2 flaszki na tydzień to zdarzyłby się cud :) ja piłam i tak dużo bo 2-3 miarki dziennie czasem nawet cztery, bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkadowlosow
z posiadanej wiedzy wiem,że ALVEO nie leczy!!! nikt nie mówi o leczeniu Alveo,tylko o wspomaganiu,o detoksykacji,regeneracji ...ja jestem dopiero na poziomie dystrybutora i to wiem ! A lider nie??? to jak to się stało,że jest na tym poziomie,bez podstawowej wiedzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs SPN w bydgoszczy
na tym poziomie jak zapewne wiesz jest każdy, kto kupi 60 flaszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkadowlosow
no tak ;( więc nie ma co się dziwic,że będąc tylko konsumentem bez wiedzy o produkcie opowiada się takie rzeczy innym... czytanie bez zrozumienia/tak to wygląda,chyba,że się nie czyta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs SPN w bydgoszczy
a co ma tu do rzeczy wiedza, skoro pije się to latami a stan zdrowia pozostaje bez zmian :P no ale propaganda sukcesu odpowie, że gdyby nie piło sie tych cudownych ziółek, to zdrowie byłoby w opłakanym stanie i tylko dzięki nim jeszcze żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina154
Witam, ostatnio słyszłam od znajomej że alveo to super zioła na odchudzanie. Uzywajac go zrzuciła 10 kg, wiec stwierdzilam ze poczytam o tym w necie ale wszyscy tu pisza o tym ze jest preparat pomagajacy troche w innych kierunkach. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prędzej przytyjesz
na pewno to nie działa odchudzająco, to zioła oczyszczające organizm, u mnie pobudzały apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuja
Czy miał ktoś z Państwa sukcesy zdrowotne przy reumatoidalnym zapaleniu stawów RZS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STEFCIU
ŚCIEMA ZA 150 ZETA, JA PIJĘ ALOES ZA 20zŁ I EFEKT TAKI SAM, TYLE ŻE TROCHE KASY W KIESZENI ZOSTALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
Ja wiem zakupiłem Alveo w 2007 roku i z systemem zniżek, i pije jako tylko konsument ale uważam ze wiem więcej na temat produktu niż lider wyżej wypowiadający się. Mi Alveo pomogło na problemy z oddychaniem i poprawiło metabolizm a wcześniej wydałem 100 zł na różne tabletki odchudzające ale nie skupiłem się na tym że podstawą jest metabolizm i czysty organizm. powiem ze są badania które mówią o stracie wagi od 4 do 6 kg bo tyle mamy w sobie toksyn, tylko o tym nie wiemy. Drugim aspektem jest zdrowie mojej mamy poprawa chodzenia po drugim wylewie. Kolejnym jest zanik reakcji alergicznych u mojej dziewczyny. Po takich trzech aspektach podczas stosowania Alveo wniosek nasuwa się sam że działa na jednego szybciej na drugiego wolniej. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych konsumentów. bo jest ich bardzo wielu. Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać służę informacja piszcie na mój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow 6 kg toksyn
dawno takiej głupoty nie przeczytałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo nie pomoże
ale też nie zaszkodzi, kto chce niech se pije, to wolny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
no tak głupoty głupoty. Szkoda ze lekarze tez gadają głupoty skoro polecają Alveo. A może i gadają głupoty lecząc nas? kto to wie. a co do ceny to powiem ze ludzie wydają czasem dziennie takie sumy na używki i inne a potem jak trzeba się leczyć to narzekają ze takie kolejki. A wiadomo ze sumplementacja jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Bo można by sobie zadać pytanie dlaczego pojawiły się sklepy ze zdrową żywnością. Czy wszystko co jemy nie jest zdrowe dlaczego naturalne rzeczy są drogie. poza tym na polskim rynku pojawiają się duże ilości nowych preparatów i trzeba wybrać odpowiedni tylko skoro już mamy wydać pieniądze lepiej to zrobić na coś czego skład jest wart ceny. bo"Nie jest bogatym ten co ma dużo pieniędzy, ale ten co umiejętnie wydaje" pozdrawiam wszystkich usatysfakcjonowanych konsumentów Alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
kurs SPN w bydgoszczy nie każdy bo jeśli wypijesz 60 flaszek jak ty to mówisz to lidera może wyliderować tylko człowiek z górnej linii i minimum na pozycji lider. Poza tym jeśli ktoś w ten sposób staje się liderem ze kupuje od razu 60 butelek bez planu i rynku jest liderem nieporozumienia. jak się coś czyta to się czyta do końca mam kolegów w Akunie którzy w swojej organizacji maja 2000 ludzi i mają dochody w wysokości ok. 15 000 zł miesięcznie a zaczynali od jednej butelki zdrowotnie. jest dużo firm trzeba tylko wybrać odpowiednią a produkt sam się jest w stanie obronić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERT DIRECTOR OF AKUNA
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH "BIZNESEM" AKUNA I JEJ "SUPER" PRODUKTAMI ( W TYM "SUPER" SUPLEMENT ALVEO) ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA TREŚCI NA STRONIE : www.radosc-rozdawaj.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracker
EXPERT DIRECKTOR OF AKUNA KAŻDY SPOSÓB NA REKLAME JEST DOBRY ALE KRYTYKOWAĆ FIRME I PRODUKTY ŻEBY PROMOWAĆ KSIAŻKĘ TO TROCHE PRZESADA TAK UWAZAM BO JEŚLI KTOŚ BEDZIE CHCIAŁ BYĆ BLIZEJ BOGA POCZYTA BIBLIE I SIE POMODLI POZA TYM INNI POTRAFIĄ PREZENTOWAC W INNY SPOSÓB CEGIEŁKI NA CELE DOBROCZYNNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfg
efsfew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvc
Ludzie, Głupcem jest ten kto nazywa innych głupcem, a tak naprawdę nie ma ludzi głupich - błędne jest ich rozumowanie... Czy Alveo jest oszustwem, pozostawiam to do samodzielnej oceny ludziom rozumnym. Natomiast faktem jest ze zioła towarzyszyły rodzajowi ludzkiemu od początku ludzkości i to nie głownie do leczenia, ale m.in. w celach religijnych, przemysłowych itd. Poinformuje wszystkich, którzy lubią zioła, ze można zakupić gotowe mieszanki za małe pieniądze u pewnych księży (którzy mają tu praktykę i wiedzę, zaczerpniętą także od dawnych pogańskich ludów). Nie chce robić tu reklamy, wiec zainteresowani sami znajda do nich kontakt. Zapraszam za to na jedna z moich ulubionych stron o ziołach, forum zielarskie (to już jest reklama ;p ) http://forumzielarskie.pl, gdzie można co nieco nabyć wiedzy i podzielić się nią. Wszystkim zaś ciężko schorowanym i pragnącym stosować profilaktykę proponuję żywo zainteresować się co na co dzień znajdują w swoim talerzu. Zachęcam do wnikliwej analizy wszystkich diet opracowanych przez człowieka, od nisko do wysoko węglowodanowej, białkowej czy tłuszczowej, jeśli rzetelnie podejdziecie do tematu na pewno znajdziecie ta jedyna i słuszną dietę, dzięki której będziecie zdrowi i silni, łatwo rozróżnicie dobro od zła no i będziecie myśleć i wiedzieć, a nie tylko sądzić. P.S Już starożytni wiedzieli ze wszystkie choroby trapiące człowieka pochodzą z jedzenia jakie zjada, na co współczesny człowiek jest głuchy (czyt. złe jest jego rozumowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorfi
Witajcie!Drugi dzień czytam wypowiedzi na temat Alveo i przed chwilą się z tym uporałam,w głowie mam totalny mętlik tylu bzdur nigdy w życiu nie słyszałam,jak ludzie mogą byc tak beznadziejni,jak oni radzą sobie z problemami życia codziennego ,dla mnie pisanie tych wszystkich bredni to strata czasu,przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza pijąc Alveo każdy to robi z własnej nieprzymuszonej woli,wypowiadają się na temat o którym nie mają pojęci ,mylą fakty,bo Alveo to nie jest lek (wiem to gdyż przeczytałam 15 stron wypowiedzi) i pijąc go w przypadku ludzi zdrowych po wypiciu iluś butelek nie widzą poprawy,a co ma się poprawic skoro pijąc byli zdrowi może myśleli że będą stawac na głowie lub chodzic na uszach.Mam pytanie czy może ktoś spotkał się z piciem alveo po ostrym zapaleniu trzustki z powiklaniami ,utwożyły się torbiele mialo to miejsce kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asulaaa
Wiekszosc z opinii ktore przeczytałam wynikaja z niewiedzy i niedoinformowania, Alveo nie jest lekiem a suplementem diety, nie dzial odchudzajaco a oczyszczajaco.Wile osob wyraza swoja opinie nie stosujac preparatu i nie majac pojecia o jego wlasciwosciach i dzilaniu!!!! Moja cala rodzina pije ,stosujemy juz bardzo dlugo, rowiniez moje 1,5 roczne dziecko. Szczerze polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumkadowlosow
każdy ma prawo wyboru....i nie rozumiem tylko jednego-dlaczego wyzywasz ludzi od głupich???? schodząc na Twój poziom kultury osobistej; -to może głupimi trzeba by nazwac tych co nie dbają o swoje zdrowie i nie korzystają z profilaktyki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_w
A ja Wam polecę preparat PhytoChi. Formuła została opracowana prez naukowca o ugruntowanej pozycji, specjalisty z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Pracował dla największych firm farmaceutycznych, kosmetycznych i branży wellness. Jest też doradcą rządu USA ds ziół i roślin leczniczych, członkiem Nowojorskiej Akademii Nauk... Zapewne mówią wam coś takie marki jak Glaxo, Elizabet Arden, Herbalife, Avon i inne. Również akuna była zaiteresowana tym aby to dr Leung przygotował dla nich preparat ziołowy. Przez ostatnie 50 lat, miedzy innymi one korzystały z wiedzy tego skromnego Chińskiego naukowca. W przeszłości stworzył już preparaty, które stawały sie przebojami (np.: Intrę). PhytoChi powstał na bazie ziół i roślin leczniczych, nie jest lekiem, jest natomiast prepearatem tonizującym czyli przywracającym sprawnosć naszego organizmu. Dr Leung bo o nim mowa, był niedawno w Polsce z wykładem na temat ziół i preparatu PhytoChi i porównywał go z innymi dostępnymi na rynku. Jak twierdzi, niektóre z nich to soki, które mają niewielką lub śladową zawartość składników biologicznie aktywnych więc zaszkodzić nie mogą, co najwyżej cukier w nich zawarty :( Pomagają bardziej w sferze mentalnej... Prezentował badania porównawcze, które plasują PhytoChi w czołówce, co więcej stwierdził, że żadna z firm konkurencyjnych nie wytoczyła mu dotychczas żadnego procesu i nie wytioczy ponieważ badania sa po prostu prawdziwe. Co do właściwości ziół PhytoChi możecie obejrzeć przezentację na youtube http://www.youtube.com/watch?v=vRJO2GG37aI lub poszukać na stronach w necie. Co do zakupów, można je dokonywać samodzielnie i przez internet. Preparat kosztuje 127 zł jezeli ktoś sie zarejestruje w systemie (bezpatnie) informacje macie tu: http://www.ziolaphytochi.pl i nie trzeba wykupowac jakichś 60 butelek żeby było taniej czy zdobywać pozycji lidera. Po prostu nalży zamówic przez stronę pierwsze 2 preparaty i można już pić ze stala ceną 127 zł. A jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą, to warunki są o wiele korzystniejsze niż w przypadku Akuny> Podstawowa różnica to taka, ze nie trzeba latac z preparatami i ich sprzedawać, wydawać 3 tyś miesięcznie na kwalifikację tylko kupić dla siebie 2 przeparaty raz na 6 tygodni i w ten sposób można również czerpać korzysci z uczestnictwa w trendie wellness. A i jeszcze jedna ważna informacja, przesyłaka kurierska na terenie całego kraju, niezależnie od liczby zakupionych preparatów to 10 zł, a za pobraniem 12.5! Niedość, że produkt jest najwyższej klasy to jeszcze plan marketingowy o wiele korzystniejszy niż w innych firmach z branży. Dlkatego tak wiele osób z Akuny i innych firm oststnio również zaczyna korzystać z tych preparatów i zmainiać miejsce pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×