Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

witajcie laski. Eulalio, ja też się wzięłam za ćwiczenia, rowerek i brzuszki no i na uda i pośladki. ważę 84kg,więc chyba po ćwiczeniach waga stoi.ale wyglądu nabieram.:)Buziaki lasencje.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka32l
witam wszystkich, ostatnio zakupilam meizitang na ktorym w ciagu 2 tyg schudlam 5 kg, zostalo mi jeszcze do zrzucenia okolo 10kg, na tym magicznym cudzie wiem ze mi sie uda. moje kolezanki w ciagu miesiaca schudly do 12kg a co najwazniejsze po skonczeniu brak jest efektu JOJO !!! pozdrwiam wszystkich gg847299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! To do dziela!! damy rade!! duszkasku gratuluje spadku wagi!!!! 🌻 🌻 🌻 dodziu to napisz koniecznie ile na skali po 13.03... bedziemy wiedzialy ile masz zgubic do Wielkanocy...:-) Grunt to upór!! I wsparcie!!! buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ja mam plan - 20 kg na ten rok!!!! hehehehehe jak to wykonać??? nie mam pojęcia ale spróbować warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. troche mnie tu nie bylo ale wpadlam pozdrowic. intensywnie pisze magisterke, nie odchudzam sie zbytnio ale spada jakis kilo na miesiac. a jak tam u was? no i u grubej baby vel. karoliny? gdzie sie podziewa i jak jej idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo. Witaj. Ja od 10.12(102kg.)schudłam do 84kg.:) jest lepiej ale ćwiczę, dietka i wspomagacz,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! najpierw duszko to wielkie gratulacje!!!! wielkie!!!!! !!!! jeszcze raz!!!! dzięki za foty robisz się laska dosłownie!!! dzieciaki super!!!! już przegoniłaś mnie o kilka kg!!!! tak trzymać!!!!! u mnie wszystko poprawia się idzie do góry..... mam nadzieję że już mi przejedzie???? tymczasem pozdrawiam Was !!!!!!!!! Eulalio odchudzamy się cały czas, nie pękaj do świat damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzieki,ale przedemną jeszcze 19kg..to dopiero półmetek. A dzisiaj mam dzień do du..y. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziewczynki obchodzicie czy nie ???? ja Wam życzę wszystkiego naj...naj...... zdrowia, hehehe ale najbardziej życzę Wam wielu zgubionych kilosków!!!!!!!! samych radosnych dni w odchudzaniu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy obchodze.... zalezy na ile moj malzonek obejdzie;-) Ale jakos nie specjalnie mnie to swieto dzis dotyka... Mimo wszysto zycze Wam usmiechu, milosci, zadowolenia z zycia i z siebie!!! I wymarzonej wagi :-D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna wiosna dzis byla, cudnie normalnie :-D :-D Az wstepuja w czlowieka jakies nowe sily ! gotuje bigos.. i czekam na meza.. piszcie dziewczyny.. a jak nie chcecie to napiszcie ze nie chcecie i damy sobie spokój z tym topikiem.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim paniom 🌻 ❤️ 🌻 Gratulacje ubytków wagi . Mnie niestety za bardzo smakują kanapeczki i ciasteczka. Ale duszą jestem z wami . Sorki ,że mało piszę ale jakoś ostatnio brak mi czasu na cokolwiek . A jak już znajdę to coś sie pory.....;) Miałam awarię pralki-woda wszędzie . Parkiet falujący , sufit w zaciekach . Rozgrzeb w całym domu , bo naprawa własnym sumptem . Czekanie na fachowca wychodzi bokiem . Antenę sat naprawia taki 3 tydzień i dojść nie może . W końcu znów mąż naprawił. :) I co ja biedna bym zrobiła gdyby nie jego złote ręce???:D Teraz mam tygodniowe opóźnienie w praniu. 4 osoby-jest co prać,. 😴🖐️ Wasze zdrowie . Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj matko kochana...pustki tu panują... wiem, lepsza nie jestem :)... Eulalio dostałam meile...wypass z tymi bobaskami..i szczerze, to kobiety maja lepszą wersje wyswietlania- mężczyzni...bo facetom to później nieciekawe kobiety sie pokazują- my mamy lepiej hie hie...:) byłam sie pojkazać..jako jedyna w dniu dzisiejszym pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! witam!!! coś tu za pusto dziś??? i nie tylko dziś!!!! dziewczyny muszę Was przywołać do porządku chyba??? bo tak dalej być nie może???!!!! Eulalio dzięki za fajowego maila...pisz co słychać czy przeprowadziłaś się już??? jak odchudzanko??? u mnie oki... już odgruzowałam chatę... przygotowałam obiad... zrobiłam zakupy.... pranie ... no i mam wolne.... od poniedziałku jestem na urlopie.. tylko kilka dni ale zawsze to coś?? w poniedziałek maszeruję do fryzjera, na pazury... czas na wiosenne porządki, hehehehhe, we wtorek mam wizytę o mojej pani dr..... ach a tu nie mam czym się pochwalić.... waga nie spada?? pogoda super może na rower??? koniecznie na spacer!!! polecam dziś..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo odnalazlam topik.... chyba trzeba sie pogodzic z nieuniknionym- nie chcecie pisac i temat nam upadnie.... :-( dodziu przeprowadzka prawdopodobnie bedzie w sobote. Waga leciutko drgnela w dól ale wg planu mam jeszcze prawie 4 kilo do Wielkanocy zrzucic... :-O Pogoda przecudna. Dzis 18\'C !!!!!!! Wczoraj to samo, mój maz juz z krótkim rekawem chodzil jak bylismy na zakupach :-) :-) Jest pieknie!!! luli laj- masz juz neta??pisz co u Ciebie, jak Antos?? Karolina a Ty tu zagladasz czasem??? dodziu jak dzialanie w Partii?? Czym sie aktualnie zajmujecie?? Jak urlop mija?? Masz jakis plan na wolne dni?? Przeslij nowa fryzurke i pazurki :-) 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! witajcie!!! fajnie być na urlopie... pogoda bajerancka... właśnie wróciłam po zabiegach.... nowe włosy... nowe paznokcie... ach cudo!!! nowość!!! rzęsy brwi całkiem nowa sztuka dziś ze mnie się zrobiła.... kolorek taki na wiosnę odpowiedni!!!! ale paznokcie odjazd!!!!!! czaderskie!!!! Eulalio się odchudzam nadal przechodzę obecnie kryzys... mam chorą duszę!!!! ale zaczynam się jakoś brać w karby i coś może z tego będzie?? moja waga ani drgnie!!! ostatnio!!!! chyba to mnie boli najbardziej??? Eulalio jak się przeprowadzisz do nowej chaty będziesz miała neta?? bo tutaj to tylko my we dwie zostałyśmy na polu walki.... i tk tu smutno jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro kolejny dzień relaxu.... ale żeby nie było tak fajowo... to idę do dietetyka.... ale ten fakt mnie też dołuje!!! u mnie wiosna w domu stoją kwiaty w wazonach... kolorowo... wiosennie!!!!!! mam nadzieję że czasami tu któraś coś nasmaruje.... bo na!!! temat usuną taki będzie finał!!!!! ja już po obiadku.... teraz trzeba ruszyć na spacer!!!! wczoraj byłam na rowerze jeszcze dziś mnie bolą nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia zalaczaj mi fotke z nowym wygladem !! bede miala neta tylko nie wiem czy od razu czy bedzie trzeba kilka dni poczekac, ale odezwe sie jak tylko bede na fali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu co z Twoja dusza??? czemu umeczona?? pisz co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas siedzę w dole.... staram się jak mogę.... coś mi nie wychodzi..... staram się nie poddawać!!!! z kiepskim skutkiem.... ale już odrobinę lepiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drążą mnie nerwy, pisałam juz wcześniej że mam doła tak mnie trzyma długo??? ale już zdecydowanie lepiej.. muszę się bardziej zdyscyplinować i bedzie oki... mam nadzieję? jutro ma być ten dzień.... dzis ostatni luzu.... ale od jutra konieć z użalaniem się nad sobą..... mam takki plan, a to od jutra!!!!!dam radę,, muszę dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzitkA tutaj nikt cię nie zapraszał.... cymbalistko... spadaj stąd....moę ktos cie znajdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dodziu, eulalio... Tak to już jest,ze raz mamy pod górkę a raz z górki.Ktoś tak już ten świat ustawił,zeby nie było monotonnie. Dodzia trzymaj się... TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....81.5kg..........104cm..........59cm .....93cm....104cm eulalia..........82kg.........106,5cm......102cm....82 ,5cm...102cm gruba baba....132kg.........141cm....................107cm....... ..... luli laj..........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... Wioli..........113kg........127cm........82cm.....121cm. ......128cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Jest pieknie slonecznie i cieplo, dietowo poprawnie :-) dodziu jak u lekarza?? pisz co ciekawego sie dowiedzialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onadiet
Czy w tym temacie pisuje jeszcze zalozycielka topicu??? Jesli tak, to udalo Ci sie schudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×