Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

W Polsce, przewazne zapewne w rodzinnym Bialymstoku bo tam mamy rodzine i znajomych ale moze uda sie wyskoczy na kilka dni na Mazury jak pogoda dopisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja droga,...-to ja chętnie wypiję z tobą kawusię...zapraszam was:) masz moje gg, jak coś to napisz,wymienimy się telefonami, w końcu to tylko 100km od Ełku(godzinka) i jesteście u duszkaskowej rodzinki na kawce.:)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci duszkasku, zobaczymy jak bedzie... przewaznie te urlopy w Polsce przelatuja tak szybko ze na nic nie ma czasu...:-O ale moze sie uda gdzies wyrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....dziewczyny !!!!! dziś poniedziałek.... ???? później coś napiszę.....!!!!! tylko mogę się już pochwalić... jestem członkinią Partii Kobiet... już żłozyłąm deklarację członkowską.... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień!!! ehh...mnie juz wolne sie skończyło i czas powrócić do codziennych obowiazków...nieeeeeeeeeeeeee:( widze ze na topicu nie jest juz tak wrzawo jak było... czyzby miał umrzeć śmiercią naturalną? :(trzeba zacząć jakis temat na tym temacie ;) co rozkwitnie rozmowa znowu na nim... jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. wiesz masz rację ja też mam takie wrażenie, że ten topic zamiera , po woli śmiercią naturalną.. bo laskom nie chce się już tu psać??? zawsze na poczatku wrze... i jest gwarno... a potem coraz ciszej i ciszej?? aż wykasują temat...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....84kg..........104cm..........59cm .....94cm....107cm eulalia..........82kg.........106,5cm......102cm....82 ,5cm...102cm gruba baba....132kg.........141cm....................107cm....... ..... luli laj..........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... Wioli..........113kg........127cm........82cm.....121cm. ......128cm nie umrze,,,tylko brak czasdu ciągle przy kompie siedzieć....Perełka może wróci,,,pewnie czyta ...ale ona ma ciężkie chwile....jest tydzień....stanu wolnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu gratuluje czlonkowstwa w Partii!!! a czym sie zajmujecie??? duszkasku chudniesz szybciutko!!! Powodzenia w utrzymaniu wagi! u mnie bez wagowych nowosci, niestety... yohimm zagladaj czesciej wiosna u nas chyba sie zbliza, dzis juz ladnie slonko swiecilo i kurtka zimowa zawisla w szafie :-) Dla niej sezon sie skoncztl ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie
czy słyszeliście o ABSOLUTE podobno odchudza od 4-6 kg w tydzień kto próbował reklamują sie w gazetach i mają swoją strone www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic co odchudza 4-6 kg na tydzien nie jest ani zdrowe ani warte polecenia... oto moja opinia Jak mija wieczór drogie panie?? Ja zaraz sie szykuje na lulu... ciezki jakis byl ten dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! jestem już w pracy!!! nie mam nastroju??? nie mam!!!! pozdrawiam cieplutko później coś nasmaruję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie ❤️ Ustywniło mi troszkę plecki . Korzoneczki wyją pewnie po tym machaniu łopatą .Teraz robi to rodzinka. Wczoraj wskoczyło powyżej zera i na ulicy można było piruety robić bez wysiłku , a nawet wtedy gdy się tego nie chciało. Z odchudzania narazie nici , ale czytam jak wam idzie . Czy słyszałyście coś o właściwościach suszonych moreli?? Wczoraj się najadłam , bo miałam chęć na coś słodkiego . Efekt taki , że dziś nie mogę odejść zbyt daleko od toalety . Jak nie schudnę to przynajmniej nie przytyję :D :D :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...fajnie naszta, że jeteś tu bo , teraz tak pustawo się robi??? ja mam totalnego doła!!!! ale chyba już mi przechodzi?... staram się !!! ale jakoś mi kiepsko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu co z Toba??? skad te zalamki?? Moze zima juz za dluga.... u mnie ogólnie spoko tylko dietowo lipa straszna... juz sama nie wiem jak sie za to zabrac 😠 Chyba juz mi tak zostanie na zawsze bo co schudne 1-2 kg to wraca...i ta w kólko 😭 😭 naszata uyrzymanie wagi jest dorsze od chudniecia... wiec wazne ze nie tyjesz...dbaj o plecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! witajcie!!! dziś już piatek!!! fajowy dzień !!! jutro dzień pełen wrażeń, heheheh rano zebranie partyjne, a potem... idę na giełdę minerałów i biżuterii, ach to może sobie poprawię humor???? nastrój trochę mi idzie do góry??? waga stoi w miejscu, jak zaczarowana???? u mnie robi się wiosna, cieszę się bardzo!!!! bo niedługo będę mogła wybierać się na wycieczki..... ale to przyszłość.... dziś słońce świeci!!!!! i to wprowadza wiele pozytywnego myslenia i dobrego humoru!!! życzę Wam miłego dnia !!!! samych słonecznych chwil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataj dodziu!!! U nas dzis tez wiosna, cieplo i slonecznie. I w dodatku juz weekend :-D Cudnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Masa pozytywnej energii wyplywajacej ze slonca!!!! Ale napisz na czym ta Partia polega?? Co wy tak robicie?? milego popoludnia. Ide sprzatac :-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! witajcie!! dzis mam kolację przy swiecach: winko, owoce, sałatki... same pychy..... ie deska serów.. same frykasy! siedzimy sobie razem ja z mężem.... może humorek wróci??? a co do PK, to wejdź na stronę www.polskajestkobieta.org tam wszystko jest napisane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! witajcie!! dzis mam kolację przy swiecach: winko, owoce, sałatki... same pychy..... ie deska serów.. same frykasy! siedzimy sobie razem ja z mężem.... może humorek wróci??? a co do PK, to wejdź na stronę www.polskajestkobieta.org tam wszystko jest napisane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dubel powstał!!!! ach ja jestem członkinią tej , czekam na legitymację... a dlaczego jestem.... bo mam dość co się dzieje w Polsce, kto nią zarządza, kupa facetów z ambicjami.... ale my babki jestesmy lepsze w orgnizacji tak myślę.... mamy na głowie dom pracę dzieci... potrafimy tym wszystkim zarządzać... panować.... teraz pora na kobity????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu kolacja przy swiecach...no no :-) Jakas specjalna okazja czy tak poprostu macie ochote spedzic milo wieczór??? Napewno jest wyjatkowo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! Co slychac? Jakie plany weeendowe?? Czy tu ktos wogóle zaglada oprócz dodzi i naszaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela Maz niestety dzis pracuje :-( Spac mi sie juz nie chce.. co jest dosc dziwne biorac pod uwage ze wczoraj byla dosc intensywna impreza.. :-P Wybieram sie na zakupy.. luli ma klopoty z netem ale niedlugo powinna sie pojawic.. Pozdrawiam Was. I ja tez pozdrawiam i namawiam do pisania.. naszata jak Twój kregoslóp?? jak weekend dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc ze luli laj Was pozdrawia a wyszlo ze 2 razy ja.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam jestem, żyję, mam się dobrze.... dziś była u mnie fajna pogoda, teraz już jestem w domowych pieleszach, popijam dobrą herbatkę i jest oki!!!!! mam taką nadzieję że wszystko u Was układa się dobrze??? pozdrawiam ciepło !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu u mnie ok :-D Zblizamy sie pomalu do przeprowadzki i cieszy nas to bardzo. Luli laj pisala ostatnio ze Antos choruje, odezwie sie jak tylko zmienia kablówke na neostrade bo narazie nie maja netu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a dokąd się przeprowadzacie??? do nas??? czy nowe miejsce macie tam za kanałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu tutaj jeszcze sie przeprowadzamy.. znalezlismy troche lepsze warunki, i w domu a teraz mieszkamy w bloku. I bedziemy tylko z bliskimi znajomymi i ich synkiem czyli piecioro nas, teraz mieszka nas 10 osób.... Wiec juz sie nie mozemy doczekac :-) Mam pomysl i mam nadzieje ze sie dolaczysz (chociaz Ty bo nikogo innego tu nie ma niestety). Zalozylam sobie dzis ze do Wielkanocy zrzuce 5 kilo... To realny plan bo zostalo 5 tygodni.... Co Ty na to?? Tylko musze obmyslec sposób... Póki co dzis na owocach jestem i 2 kanapkach przed chwila.. Zamiast chudnac znów waga pokazala wiecej i wiosna idzie i zaczynaja mnie jakies stany depresyjne z tego powodu lapac... Mam dosc!!!! 5 kilo do Wielkanocy.. Wchodzisz w to??? Kto jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! witam!!! oj pusto tu ostatnio pusto!! Eulalio jestem z Tobą... cały czas!!! to teraz laska będzięsz miała towarzystwo od rana do wieczora??? może któraś z Tobą załapie bakcyla, i będziesz miała wspólniczkę do ćwiczeń.... odchudzanie owszem hehhehe z jakim skutkiem???? wizyta kolejna u lekarza już 13 marca, w dzień Kryś i Bożen... a ja na wagę hops ...... a co to będzie??? nie wazę się bo.... mam teraz babskie kłopoty i waga zawsze jest wyższa....... ... ja też przechodzę kryzys... trochę mi się polepsza!!! tego też Ci życzę!!!! zbieramy się w grupę bierzemy się i odchudzamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×