Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Badania obowiązkowo teraz i za rok czasu. Wada musi być stała od minimum roku. Szkoda, że nie planujesz zabiegu w Warszawie. Tutaj pewną, rzetelną kliniką jest CMO Laser na Grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w stu procentach. Wada musi być stała minimum rok. Inaczej nie ma co poddawać się korekcji laserowej. Każdy dobry specjalista to potwierdzi. A w CMO Laser jest świetna ekipa. Sama nie robiłam korekcji, bo mam sokoli wzrok, ale moje trzy znajome są po takim zabiegu i bardzo są zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawasi
Wczoraj byłam u okulisty, okazuje się, że nie potrzebuję mocniejszych szkieł, więc wychodzi na to, że wada od kilku lat jest stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że dla Ciebie jest za daleko do Warszawy. W CMO Laserze na pewno by się dobrze Tobą zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest ta klinika, w której leczy doktor Szaflik ? Mają jakieś oddziały? Mi zależy żeby się do niego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawasi
Czy któraś z Was orientuje się, dlaczego w klinice 2000 w Katowicach maja zawieszony zabieg laserowej korekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zawieszony? A ile to mniej więcej kosztuje? Da się jakoś zapisać na NFZ? Gdzie są najlepsi specjaliści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawasi w Klinice 2000 robili kiedyś laserową korekcję, ale już chyba wycofali się z tego. Ja pytałam na Ceglanej i w Weiss Klinik i jak pisałam Ci już wcześniej wybrałam Chorzów. Ceny podobne, specjaliści i tu i tu ok, ale na Ceglanej wciąż dawne czasy kolejkowe i lekarz-bóg. Dobrze, że wada Ci nie urosła :) to kiedy masz ten zabieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie umówiłam, ale planuję poddać się zabiegowi do pól roku ze względu na pracę. Na razie zastanawiam się nad wyborem kliniki. Jest jeszcze klinika pod bukami w bielsku, ale strasznie mało opinii na necie..może ktoś podjął się tam zabiegu laserowej korekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że najlepszy jest doktor Szaflik, ktoś wie gdzie robi korekcję i ile się czeka na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Bielsku jest jeszcze Pod Bukami, ale opinii mało i jak porównasz to mają mniej metod. W Żorach podobno też jest jakaś klinika, ale opinii w ogóle i sama ich strona nie bardzo. Dla mnie Chorzów był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Szaflik działa w Warszawie i możesz się do niego zapisać na konsultację, jednak nie wiem czy przeprowadza korekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś na stronie kliniki i znalazłam tam dwóch profesorów Szaflików: Jacka i Jerzego. Do którego można wybrać się na konusltację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ojciec i syn więc sądzę, że każdy wybór będzie dobry:) Ale szczerze mówiąc to Jerzy Szaflik jest założycielem :) i ma więcej doświadczenia, chociaż syn pewnie już też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że ogólnie klinika CMO Laser to dobry wybór, więc na kogo nie trafisz będzie bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś naprawdę jest zainteresowany korekcją to teraz w Optegrze mają letnią promocje na zabiegi. Lasik już można chyba za 1499 zł, i wyta kwalifikacyjna też taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam EBK. Miałam korekcję robioną tą metodą w zeszłym miesiącu.Dosyć sprawnie wszystko poszło, szybko też przebiegł okres rekonwalescencji. Już kilka dni po korekcji byłam w świetnej formie. Zabieg przeprowadziła dr Gadomska, bardzo doświadczona specjalistka. Zachęcam do wizyty u niej, bo jest naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sporą miałaś wadę? Jestem już zapisana na zabieg. Badania miałam w zeszłym tygodniu. Zostałam zakwalifikowana do EBK. W tej chwili moja wada wynosi -5. Daj znać, czy u Ciebie udało się usunąć wadę i czy masz teraz 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam laserową korektę wzroku w http://www.lagunaestetica.pl/ . Bardzo dobra klinika, wszystko jest profesjonalne i bezpieczne. W końcu widzę idealnie i nie potrzebuję okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wada była podobna do Twojej. Miałam -4,5. Teraz mam zero i widzę świetnie bez okularów. Metoda EBK okazała się w 100 procentach skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obecnie - 7, sądzicie że wada też może zejść do 0 czy nie ma szans? Ma ktoś doświadczenia z większą wadą? Jak sobie przy tym radzi laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. -7 da się spokojnie usunąć. Wystarczy odpowiednio dobrana metoda korekcji. Nie wiem, czy w Twoim wypadku będzie to EBK, czy też epi-lasik. To już zależy od wyników badań kwalifikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruska
ale gdzie takie zabiegi? w Optegrze? heh sama patrzyłam na zabiegi u nich i mam nadzieję że sie zakwalifikuję bo nie chcę juz nosić okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Zielonej Górze. Mam 58 lat. Może ktoś jest po zabiegu w Poznaniu (miałabym najbliżej) ? Poproszę o opinię, poradę, wskazówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat robiłam korekcję w CMO Laser. W tej klinice miała też zabieg moja znajoma, która przed korekcją miała wadę -8. Dzięki metodzie epi-lasik usunęli jej wadę całkowicie. Dzisiaj bardzo dobrze widzi bez okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jaką miałaś wadę? Też taką dużą, jak Twoja znajoma? Czy u Ciebie też korekcja zakończyła się pełnym sukcesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×