Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość serrrenka
Ja w Warszawie w CMO Laser płaciłam za Lasik podobnie. Nie wiem czy poza warszawą jest taniej bo nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
dużo kosztów dodatkowych przy takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkka
Ja miałam w 2004 robiona korektę na Ceglanej w Katowicach u Gierkowej jeszcze. Płaciłam 1500 za oba. Oczy bolały ok 2 dni. Ale dało się przeżyć. Miałam -4,75; -5,0. Teraz cena jest odrobinę wyższa i wcale nie trzeba przepłacać w prywatnych klinikach za 3 tyś. za oko. Do dzisiaj widzę idealnie 0,0:)) Rodziłam w zeszłym roku dziecko i wcale nie trzeba mieć cesarki. Zresztą lekarka z Ceglanej, do której poszłam przed porodem powiedziała że ten zabieg nie jest wskazaniem do cesarki!!! No i rzeczywiście nic mi się nie stało. Podobno cesarka tylko w przypadku chorób siatkówki a nie w krótkowzroczności. Polecam. http://kli-okul.katowice.pl/index.php/pl/cennik_uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollkkaa
Za dużej różnicy w cenie to tu nie widzę. A jednak nie ona jest najważniejsza, ba! powiedziałabym, że mało ważna jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość zabiegu,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielecccccc
Ja ide na zabieg na początku września, zastanawiam się jak to bezie w moim przypadku - bo czytam, że jedni długo czekają na stabilizacje wzroku drudzy super widzą już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest, ale każdy w końcu dojdzie do poprawy, najlepiej mają Ci co schodzą do 0:) ale nawet jak za pierwszy razem robią dokorekcję (przynajmniej w laserze) i to w cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzanna
dokorekcję to znaczy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa30
Dokorekcja czyli inaczej poprawka, zdarza się tak, że za 1 razem nie uda się usunąć wady do 0, wtedy robi się tzw dokorekcję i jest już bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh eh ohh
nie polecam zabiegu wielu ma potem zespol suchego oka,co jest bolesna i niebezpieczna dolegliwoscia niszczy sie komorki nerwowe w rogowce,dlatego to powstaje polecam poczytac dryeyetalk (wyguglajcie),gdzie wiele osob uwaza korekcje za zyciowy blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
bo jak czytałam opinie na innych forach, np o2 gdzie temat jest cały czas obgadywany 99% zabieg poleca, i miało piszę się o suchym oku w dłuższym czasie po zabiegu. Owszem w czasie gojenia taki efekt jest, dostaje się na to krople ale później wraca wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaaa30
Wiadomo, że są jakieś przypadki, że coś jest nie tak, ale to jest mały procent, i może w tych gorszych klinikach, o mojej jak czytałam to nie było negatrywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertelka
Czy może ktoś napisać jaki jest całkowity koszt takiego zabiegu na dwoje oczu już z badaniami i receptami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonazmeczona
Ceny będą różne w zależności od metody i kliniki. Ja miałam Lasik, cena 2400zł oko, plus 250zł badania, recepta to koszt ok. 100zł. Żadnych ukrytych kosztów ja nie miałam, ale pewnie różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaD
u mnie koszt zabiegu zamknął się w kwocie około 3,5 tys. zł za obydwa oczy lasikiem. Sam zabieg to 2800 zł za obydwoje oczu - skorzystałam z promocji w Weiss Klinik :) Do tego 200 zł badanie kwalifikacyjne i ok. 500 zł w sumie wszystkie leki potem (mniej więcej, bo dokładnie nie liczyłam tego). ale warto ponieść taki wydatek, inwestycja zwraca się po jakichś 10 latach noszenia okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarębka
W stolicy jaką klinikę polecacie? I ile trzeba czekać na te konsultacje? Chyba odważę się w końcu coś zrobić z moją wadą (-4 i -3,5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić CMO LASER to kilnika która od lata jest na rynku i przeprowadziła masę korekcji, ma dobrych specjalistów w tym Szaflika. Mieści się na Grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaWamPokaże
CMO laser nie jest na rynku od LATA, ale od lat. Z resztą (i rekomendacją) się zgadzam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarębka
ok. a ile czeka się tam na wizytę? Jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chodziło mi że od lat sorry literówka :) Na wizytę się raczej nie czeka, przynajmniej ja nie pamiętam żeby musiała jakoś specjalnie czekać. Koszt zależy od tego jaką metodą będziesz miała robione ale zaczyna się od 2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaWamPokaże
Na wizytę czeka się kilka dni, zabieg może być już następnego dnia po kwalifikacji. Także nawet nie ma się kiedy zacząć bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarębka
To faktycznie może być dobre rozwiązanie... Dla takich osób jak ja, którym stres nie wychodzi na zdrowie.. Chodziło mi dokładnie o koszt wizyty, ale już znalazłam na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaLiwia
Witajcie, od kilku lat przymierzam się do laserowej korekcji, ale teraz chyba już ostatni dzwonek dla mnie. Coraz gorzej widzę, tzn. dokucza mi brak ostrości, a po zmierzchu obraz jest jakby spłaszczony. Wada od jakichś 9 lat jest stała, tyle, że co 3-4 lata okulistka zwiększa mi o 0,25/0,5 ostrość cylindra. Doczytałam już, że najważniejsza jest kwalifikacja do zabiegu, i że to sprawa indywidualna jeśli chodzi o wielkość korygowanej wady, metodę zabiegu itd. Jaki ośrodek polecacie na Śląsku? Szpital Kliniczny na Ceglanej, Klinika 2000? Czy to faktycznie wiodące kliniki w laserowej korekcji w woj. śląskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszD
OliwiaLiwia, te kliniki które wymieniasz oraz ja polecam Weiss Klinik w Chorzowie. Ja byłem na badaniach w Klinika 2000 i w Chorzowie, ale ostatecznie zdecydowałem się na WK. Jakoś lepiej się tam czułem:) Polecam, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaLiwia
Dzięki Łukasz! Natrafiłam na Weiss Klinik, raczej dobre opinie, ale zgłębię poszukiwania:) Tych klinik jest bardzo duzo, jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiorowata123456789
Witam Was :) Zabieg miałam robiony 13 listopada w Warszawie. Metodą epi lasik . Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie udzielę informacji o zabiegu, o strachu przed nim, a w szczególności o wydłubaniu oka i bólu, który w mojej głowie też był przed zabiegiem. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą osoby po to mój adres agar316@poczta.fm w meilu możemy wymienić się telefonami i chętnie opowiem wszystko, bo chyba zbyt dużo pisania by mnie czekało tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiorowata1234567891234
Witam Was :) Zabieg miałam robiony 13 listopada w Warszawie. Metodą epi lasik . Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie udzielę informacji o zabiegu, o strachu przed nim, a w szczególności o wydłubaniu oka i bólu, który w mojej głowie też był przed zabiegiem. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą osoby po to mój adres agar316@poczta.fm w meilu możemy wymienić się telefonami i chętnie opowiem wszystko, bo chyba zbyt dużo pisania by mnie czekało tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaLiwia
Będę Ci wdzięczna za podzielenie się "wrażeniami":) Na filmikach to wygląda przerażająco..., a wiele osób PO radzi, aby nie oglądać tych filmów. Czy to boli? Co się czuje, jak jest separowana ta rogówka? Czy wszystko widzisz, jak lekarz Ci szpera w oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaLiwia
W poniedziałek byłam na badaniu kwalifikacyjnym i wszystko ok., mogę mieć zabieg wykonany. Mam termin ustalony na przyszłą środę, ale mam mieszane odczucia. Z jednej strony radość, że mogę, a z drugiej obawy, jeśli coś pójdzie nie tak. Totalny misz-masz myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaLiwia
Jestem już 2 dobę po zabiegu! ale jestem szczęśliwa :) wkońcu mogę funcjonowac bez okularów ależżż uczucie !tyle stresu i nieprzespanych nocy a nie było aż tak źle:) jak na razie oczka troszkę szczypią i swędzą ale to chyba normalne, muszę teraz dac im wypoczywac, w przyszłą środę mam kontrolę więc zobaczymy na ile wada została zniewelowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×