Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Czysty marketing, który opiera się na ludzkiej skłonności do polowania na okazje:) Na promocjach każda firma wychodzi i tak na swoje, a je organizuje żeby przyciągnąć klientów. Lepiej mieć koszt usługi skalkulowany na 1000 zł, a cenę regularną ustalić na 1,5 czy 2 tysie, żeby potem dać promocję o 25 czy 50 procent. Tak to niestety działa, we wszystkich branżach, i cały czas dajemy się nabierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanówcie się... jesli kupuje na gruponie wizytę u fryzjera albo darmową pizze to co ?fryzjer wam zrobi szopę na głowie a pizza będzie spalona? przecież z grupona korzysta każda branża! ja nie widzę nic złego w tym że lexum jest na grouponie. dla mnie to raczej na plus, bo klinika wychodzi na przeciw oczekiwaniom ludzi... nie każdego stać przecież na taki zabieg. no i jakoś nie słyszałam, żeby ktoś był inaczej traktowany bo miał zabieg z groupona. gdyby tak się stało, to nikt by klinice nie podarował i już dawno zrobił akcję w mediach i mówił o nieprofesjonalnym zachowaniu lekarzy. a jak widać/slychać nikt się nie skarży. także groupon to super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walasko
dokładnie!!! dla mnie to nic strasznego kupić sobie zabieg na gruponie. i nie wydaje mi się żeby lexum w taki sposób chciało ratować jakieś straty w klientach. to po prostu fajne promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, gdyby ktoś ucierpiał na tych promocjach to na pewno usłyszelibyśmy o takiej klinice! Nie mam więc oporów przed skorzystaniem z promocji Weiss Klinik, tym bardziej że ludzie są zadowoleni, nawet ci z groupona. Jak piszecie, zabieg dużo kosztuje i nie każdego stać. Dla mnie nawet 200 zł różnicy to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z Was nie pomyślał, że oferty na gruponie to super reklama? Owszem, grupon pobiera prowizję, ale mimo wszystko się to kalkuje o wiele bardziej, niż np. reklama w telewizji, czy sponsorowane linki w internecie!!! To sie nazywa po prostu marketing! Czytajac o tym, ze cos moze byc z firma nietak bo ma tanio na gruponie, stwierdzam, że takie coś tylko w Polsce moze istniec. Jest tanio i zle. Idac tym tropem powinno sie nie jesc w ogole produktow reklamowanych w telewizji, bo wiecie do ilu wtedy schodzi cena takiego produktu??? szok! Moja mama zrobiła sobie laserową korekcję wzroku właśnie w lexum i właśnie z groupona i sama mowi, ze to byla najlepsza decyzja w jej zyciu! zeszla z wady -4 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale reklame stosuje się wtedy gdy brak klienta. Jeżeli klinika jest sprawdzona to nie ma potrzeby :) Ja się do takiej wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklame stosuje się zawsze, żeby ciągle przyciagac nowych klientów ;) po co byłaby reklama biedronki skoro pół Polski w niej kupuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie :) no a poza tym według mnie to okazja dla tych, którzy nie mają tyle pieniędzy - mogą kupić zabieg taniej. zresztą Lexum chyba i tak już nie oferuje nic na gruponie , więc o co ten cały szum? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już znalazł sobie naiwnych klientow. Na forum interia właśnie przeczytalam opinie jakies dziewczyny co robiła metodą EBK i byla bardzo niezadowolona więc lepiej uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawy
Ale z czego była niezadowolona dokładnie? Z metody? Z kliniki? A może z lekarza? EBK jest teraz jedną z lepszych metod korekcji laserowej, bardziej delikatniejsza w porównaniu do innych metod. Sam miałem ten zabieg w zeszłym roku, z tym że robiłem u dr Archackiej. Bardzo jestem zadowolony. Po wadzie nie ma śladu. Napisz coś więcej proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie odwiedziłam wczesniej tego forum i zostalam oszukana przez klinike visimax w warszawie. Dzisiaj przeczytalam ze juz w lipcu ktos napisal, ze to oszustwo bo zmienili sprzet i lekarza przeprowadzajacego zabieg. Ja natomiast wykonałam zabieg w sierpniu, miałam wadę +5 astygm a 6 miesiecy po zabiegu wada powróciła do +4. Jesli ktos jeszcze zostal przez nich oszukany proszę o kontakt. Wlasciciel i lekarz z tej kliniki musza poniesc jakies konsekwencje... moj adres e-mail: zgon666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgon666
jeszcze oczywiscie dodam, ze klinike zamkneli i nie ma z nimi zadnego kontaktu. Dostałam tylko nr tel do lekarza, ale jak do niego zadzwoniłam z tym problemem stwierdził ze on nie poczuwa sie do odpowiedzalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulla
Jeżeli chodzi o metodę EBK to ja się odniosłam w kwesti gruponów i lexum. Jakaś dziewczyna napisała spory negatywny post na ten temat. Ja sama miałam EBK i też wszystko jest w porządku oczy nie bolały a ja bardzo szybko wróciłam do normalnych obiwązków. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że warto wybrać dobrą klinikę i sprawdzonego lekarza, bo potem tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawy
No wybór kliniki to podstawa, żeby potem nie było sytuacji, o jakich pisze zgon666. Już spotkałem się z kilkoma negatywnymi opiniami dotyczącymi kliniki Visimax. Jak to trzeba uważać, żeby nie trafić w złe ręce. Chyba najlepszym kryterium wyboru jest długoletnia działalność takiego miejsca. Wiadomo, że jak klinika utrzymuje się od lat na rynku, to na pewno musi być dobra i ma wielu pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie według Ciebie warto iść? Które kliniki są sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renoma kliniki to podstawa! Warto zwrócić również uwagę na sprzęt, czy właśnie nie jest to jakiś odkupiony skądś, no i lekarze. Ja zabieg miałam w Weiss Klinik i polecam. Wybrałam ich raz że mają dobre opinie, a dwa że miałam najbliżej do Chorzowa. Ale dobrych klinik w Polsce jest sporo, w każdej części kraju się jakaś znajdzie, byle nie jakieś maleńkie i mało znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawy
Jak już wspomniałem, zabieg miałem u dr Archackiej, która przyjmuje w warszawskiej klinice CMO Laser. Jest to jedna z lepszych placówek, która zajmuje się korekcją laserową. Dobry sprzęt, świetny personel, no i działają bardzo długo na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to mi chodziło. Jutro dzwonię do CMO Laser i się umawiam na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zdecydowałam na Lexum i po świętach idę na zabieg. także majówkę powinnam już spędzić bez okularów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo_ciekawy, udało mi się zapisać do dr Gadomskiej. Słyszałeś coś może o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurzaSlepota
Wiecie może czy przy kupnie gruponu wybiera się samemu lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna83
Uważaj na groupony bo są problemy ze zwrotami i dużo negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawy
Nie byłem u tej lekarki, ale w poczekalni rozmawiałem raz z pacjentem, który robił u dr Gadomskiej korekcję i potem chodził jeszcze do niej na kontrolę. Z tego co pamiętam, to był zadowolony z efektów zabiegu jak i z lekarki prowadzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze. Mam konsultację niedługo i jak wszystko będzie ok., i kwalifikacje przejdę pozytywnie, to od razu zapisuję się na zabieg. Może uda się już na następny dzień po wizycie zaklepać termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawy
No jest duża szansa, że uda Ci się zapisać od razu na korekcję. CMO Laser wyróżnia się tym, że ma opcję zabiegu na drugi dzień po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zagwozdkę. Czy jest sens przy wadzie -8 robić korekcję laserową? Byłam w jednej z klinik, w której mi powiedziano, że się kwalifikuję. Ja mam jednak obawy, że korekcja może się nie udać i wydam kupę kasy, a w efekcie i tak będę mieć wadę. Nie wiem, co robić. Ciągle się waham. Może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenna85
No co ty! Korekcja niweluje wady od - 10 do + 6 więc z twoją wadą też powinno się udać. Jeżeli powiedzieli Ci, że zejdzie do 0, to czemu nie. Moja znajoma miała coś takiego jak wszczepienie soczewki fakijnej, bo miała bardzo dużą wadę, więc może dowiedz się coś więcej na ten temat. Ja sama miałam - 5 i teraz mam 0, więc wysyłam garstkę optymizmu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeonLeon
A w której klinice Twoja znajoma miała wszczepianą soczewkę fakijną? I jak efekty po zabiegu? Niestety nie wszystkie kliniki mają ten zabieg w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenna85
Wiem, że miała w cmo laser chyba u doktora Szaflika, wada jej zeszła, ale czy całkowicie tego nie wiem, bo dawno się z nią nie widziałam, generalnie to była zadowolona, bo to był jedyny sposób żeby coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeonLeon
No właśnie wiem, że soczewka fakijna jest czasami jedynym sposobem na poprawienie wady wzroku, szczególnie dotyczy to dużych wad, których nie można usunąć korekcją laserową. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×