Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość Agnieszka874
Jak to czytam to płakac mi sie chce. Panie Janpol, litości...... Juz wszyscy zrozumieliśmy, że najlepsze sa janpola :))))))) innych nie kupimy, tylko wasze i z agaty :))))) Chyba ktos nie rozumie do czego jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efelka teraz prawie każdy ma pokrowiec do prania, to żaden rarytas, ale dwóch stron materaca w róznej twardości to juz nie każdy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.otomaterace.pl, maja tam rewelacyjne materace w konkurencyjnych cenach. Warto wiec się rozejrzeć za czymś odpowiednim dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w sypialni jest materac silikonowy z warstwą z łuski gryczanej. Antyalergiczny. Zamawiałam go w Fiki Miki http://materacyk.pl/ warto do nich zajrzeć , mają duży wybór i dobrej jakości materace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matinee
By dobrać odpowiedni model materaca, zastanów się na jakich powierzchniach lubisz spać: miękkich, średnio-twardych, twardych a może bardzo twardych? - Jeśli bolą Cię plecy wybierz model z bardziej sprężystą pianką np. lateksową lub memory, która bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i nie uciska bolących miejsc. - jeśli materac jest dla dwóch osób warto wybrać model który posiada dodatkową warstwę pianki lub maty kokosowej, co wzmocni konstrukcję materaca. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie materacy, to zapraszamy na naszą stronę: www.matinee.pl gdzie chętnie pomożemy dobrać idealny model materaca :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw przeanalizujcie jakie macie preferencje, jeżeli pod tym względem się różnicie i wolicie różne twardości to warto pomyśleć o materacach "przedzielonych na pół" czyli połowa materaca bardziej miękka połowa twardsza. z tego co wiem taki materac produkuje Hilding, model Individuality Termo. Sprawdźcie sobie ten artykuł, tutaj są konkrety, mi bardzo pomógł w wyborze: https://kb.pl/porady/materace-do-spania-jaki-materac-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia9565
Najlepiej udać się do sklepu z materacami i samej sprawdzić który jest najwygodniejszy. Jak dla mnie najwygodniejsze są piankowe, ale dla innych sprężynowe. Pod materac warto położyć jakiś stelaż, coś takiego http://sembella.pl/produkty/stelaze/ - znacznie poprawia komfort w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy preferuje inny i dla każdego co innego będzie ważne. Wybór materaca zależy od Twojej wagi, stanu zdrowia Twojego kręgosłupa lub na przykład posiadanych alergii. Myślę że dopiero na końcu są indywidualne preferencje co do miękkości. Najważniejsze jest to żeby ktoś Ci dobrze doradził. Tak ja na przykład na stronie http://www.fabrykamateracy.info Mają bardzo profesjonalną obsługę i mogłam się dowiedzieć kilku rzeczy o materacach o których nie miałam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elga
A to prawda, każdy z nas jest inny i materac powinno się do siebie dopasować. Nam w tym pomogli na florimeble.pl. Oj znają się , zasugerowali kieszeniowy super premium i okazało się, że jest wręcz dla nas stworzony. Teraz spanie to przyjemność, a nie koszmar bólu i nieprzespanych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Comfortbe - materace polskiego producenta. www.comfortbe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wróciła uwagę przy wyborze na markę i długość gwarancji. W okresie, kiedy szukaliśmy materaca najdłuższą gwarancję proponował Hilding, ale nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
My zamówiliśmy kieszeniowy materac z Mebel-Partner, od razu zdecydowaliśmy się na łóżko. Śpi nam się aż za dobrze - nie bardzo chce się wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ok tylko sprawdzcie sobie warunki sprzedaży i zwrotów :( kupiłam materac po kilku dniach okazał się za miękki chciałam zwrócić a nawet wymienić okazało się ,ze nie ma takiej możliwości , nieduży prywatny sklep z materacami zwróćcie na to uwagę ja utopiłam ok 1000 zł :( wurzucić szkoda a dać za darmo też :( agata meble i jysk mają zwroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrygość200
Moje łóżko kupiłem na meble-marzenie.pl i mogę je naprawdę polecić. Jeśli szukasz to może zobacz co mają w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest wybrać materac, który jest wykonany głównie z lateksu, gdyż zazwyczaj są antyalergiczne, z możliwością zmiany stron, a tym samym powinny być przewiewne, by nie doprowadzić zagnieżdżenia się roztoczy. Ważne by taki materac był również dobrany do naszej wysokości ciała. Jednak zanim kupimy dany materac to warto go przetestować i w celu sprawdzenia, czy będzie nam się na nim dobrze spało. Jak coś tutaj znajdziesz takie materace: https://bellaluni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moim zdaniem dobry materac powinien być dla nas przede wszystkim wygodny i gwarantować wysoką jakość przez lata, ja kupiłam materac na www.expertsnu.pl i jestem bardzo zadowolona, świetna jakość materacy i duży wybór! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnda111
Ja mam łóżko i materac firmy meble-marzenie. Sprawdź sobie ich ofertę, może coś znajdziesz co Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie materace możecie znaleźć na stronie www.eversleep.pl Często budziłam się z bólem pleców. Materac, który od nich zakupiłam jest świetny i nie powoduje u mnie bólów. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne materace - materac kieszeniowy albo materac kokosowy. Dobór materaca zależy od kilku czynników np od wagi użytkownika, wzrostu. Myślę że warto poradzić się doradcy w sklepie który najlepiej podpowie i doradzi nam który materac będzie dla nas najlepszy. Ja mogę polecić sklep Wiessen https://materacnawymiar.pl/pl/c/Materace-kieszeniowe/14 to polski producent materaców bardzo fajnych i dobrej jakości i przy okazji pomogą dobrać odpowiedni materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniryczna44
Teraz mam materac zamówiony internetowo na http://materacyk.pl/ i jest bardzo wygodny. Moim dzieciom też zamówiłam, silikonowy, antyalergiczny z wkładką z łuski gryczanej przeciw roztoczom i wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze materace jakie widziałam, to na https://www.otomaterace.pl/. Mamy jeden z nich i musze przyznać, że się nie zawiodłam ani na jakości, ani na wygodzie. Cena równie bardzo atrakcyjna, warto sprawdzić ofertę na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że na czym jak na czym, ale na materacu się nie oszczędza. Odpowiada on nie tylko za nasz sen, ale również nasz kręgosłup, mięśnie itd. Zainwestowałam w materac piankowy ze sklepu http://www.mkfoam.pl/, bo dla mnie jest on najwygodniejszy i w końcu się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałabym wybrać pomiędzy kieszeniowym a piankowym materacem to z mojej perspektywy i doświadczenia uważam, że połączenie tych dwóch wkładów daje najlepszy efekt. Ważne, żeby materac miał sprężyny kieszeniowe, piankę wysokoelastyczną i wkład lateksowy dla sprężystości i dobrej wentylacji. Takie materace można znaleźć u Producenta Hilding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba435
Ja też jestem za łączeniem sprężyn kieszeniowych z pianką wysokoelastyczną ale zamiast pianki lateksowej wybrałem piankę termoelastyczną na www.alvare.pl model materaca intenso memory. Wcześniej miałem materac piankowy z innej firmy, który nie był tani bo również zawierał pianki wysokoelastyczną i termoelastyczną ale komfort znacznie odbiegał od tego co chciałem. W alvare najbardziej spodobał mi się wyższy model materaca intenso esxclusive, który zakupiła sąsiadka z bloku i po jego sprawdzeniu strasznie mi się podobał komfort ale niestety był za drogi i musiałem wybrać tańszą wersję intenso memory. Mój materac również sprawdza się bardzo dobrze i nie żałuje. Spałem na obu stronach materaca i przyznam się, że nie wiem czy strona z pianką wysokoelastyczną jest lepsza czy może strona z pianką termoelastyczną. Chociaż z lekką przewagą postawił bym na piankę termoelastyczną, komfort może podobny ale zauważyłem, że mi ręce nie drętwieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając łóżko najważniejszą kwestią jest zakup odpowiedniego materaca, który będzie dopasowany do potrzeb użytkowników. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której znajduje się konfigurator ułatwiający wybór materaca, w naszym sklepie również można dobrać odpowiedni stelaż lub zakupić łóżko kontynentalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ile reklam, przeciez materac trzeba przymierzyc jak spodnie, a wy wszyscy polecac jakies strony www, ja wszystkim prawdziwym klientom proponuję wycieczke do sklepu i rozmowę ze sprzedawca, który tez pewnie nas zacheci do zakupu tego co bedzie miał akurat w sklepie, ale przynajmniej cos wypróbujemy, ja spałam 12 lat na materacu sembella, ale to nie znaczy, że teraz tez kupie tej marki. Najpierw trzeba sprawdzic co dla kogo i sie przymierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralina99
Ja tam jestem fanką klasyki. Materace bonellowe już podobno są rzadkością w sklepach i sprężyny kieszeniowe ponoć już prawie zupełnie je wyparły. Ale jednak kilka firm je jeszcze produkuje. Ich zaletą jest to, że są po prostu porządne, jeśli jest dobrze wykonany to może służyć naprawdę długo i dać solidne podparcie dla kręgosłupa. Kupiłam taki materac internetowo, to była chyba firma albo sklep "hilding"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga ja się naciąłem na podróbkę materaca euforia z firmy fdm, który podrabia materace euforia alvare, który polecił mi znajomy. Niestety myślałem, że fdm sprzedaje materace alvare w dużo niższej cenie i połaszczyłem się na to właśnie niższą cenę w fdm i go zakupiłem. Teraz wiem skąd ta niższa cena - materac to totalne g****o i to pod każdym względem. Materace euforia alvare u znajomego wyglądał o nie bo lepiej i był o nie bo wygodniejszy. Materac oddałem - bo kupowałem go przez internet i miałem możliwość zwrotu ale dużo zapłaciłem za transport. Teraz już mam materac euforia memory alvare z któego jestem bardzo zadowolony. PRZESTRZEGAM PRZED PODRÓBKAMI FDM Ciekawe jaką firmę jeszcze podrobi i dziwie się że alvare jeszcze nie złożyło sprawy w sądzie przeciwko naciągaczom z fdm tylko bo klienci na tym tracą bo są zdezorientowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×