Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

chyba ona pracuje w KARITAS POLSKA i tam dali jej dwa mieszkania za poł ceny :) z jej opowiesci mozna by było tak wywnioskowac heh :) dobre ,ale czemu ona nam nie odp czyzby odpusciła ?... taka harda babka wyrzucajaca synowa i blizniaczki 3 letnie !! nie umie nic wymyslic:) zalosna jestes ILONKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ona zapewne jest przyglada sie o czym my piszemy a za chwile napisze pytanie co nam sie nie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
wspolczuje Ilony synowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka teraz jest w pracy
i zarabia na trzecie mieszkanie heheheheheh :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak robi czyta i sie smieje WARIATKA :P zauwazyłam ze jak wszystkie pisały wczesniej ze ida cos porobic czy do pracy ,to ona nagle sie odzywała zeby temat potrzymac ! cwaniara jedna no własnie tacy ludzie żerują na takich jak my bo to im odpowiada zeby miały sie z czego smiac , czuje sie pewna wtedy dowartosciowana ale tylko ona tak mysli ! a pewnie jest tak ze to synowa nia zadzi a ona tu swoje chore wizje wprowadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
To pogratulowac jej wyobrazni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a tak na marginesie jestescie w pracy czy w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z 5 czesc HARREGO POTERA mogła by napisac :P dedykujac ksiazke swoim blizniaczkom kochanym wnuczkom :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
podejzewam ze w polsce???ja niestety jeszcze 65 dni w niemczech,pracuje tu a moj maz i synus jest ze mna,nigdy bym ich nie zostawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy jestescie normalne
jak sie bierzeslub to po to zeby zalozyc wlasny dom a nie mieszkac z rodzicami i dziecmi na kupie wcale sie nie dziwie, ze macie tyle problemow jak sie ze wszytkimi razem gniecieicie i nie dbacie o komfort i dojrzewanie wazego zwiazku. chyba wazniejsze tego ze tesciowa posprzata i pomywa jest wasze malzenstwo, dzieci i niezaleznosc trzabylo myslec o tym jak wychodzilyscie za maz, czy macie gdzie mieszkac i jak bedziecie zyc a nie teraz narzekac na tesciowe ktore was goszcza u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
DZIEWCZYNY CO TO ZA JEDZA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja nie mieszkalam i nie mieszkam z tesciowa,naucz sie czytac kobieto!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
asiek78-to chyba jednak do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Cześć Bronka! Miło, że jesteś. Ilonka chyba bawi się naszym kosztem, może jej za to płacą twórcy kafeterii. Ciężko miałaś, to fakt, czytałam Twoją historię. Ale ja to myślę, że ta twoja teściowa nieznosi kobiet, bo ma poczucie winy, do którego za pierona sie nie przyzna. Która matka by dziecko porzuciła tak jak ona na kilkanaście lat. Nie dziwota, że z chłopakiem problemy są. Ale to JEJ wina, bo to ONA jest matką i olewa potrzeby dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
to chyba jakas urazona tesciowa,a czy my tu napisalysmy ze wszystkie tesciowe sa wredne?moja akurat tak i zrobila mi tyle zlego ze akurat mam prawo o niej zle pisac!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
a wypowiedź z 13.12 trochę pachnie mi Ilonką ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Czesc NO NO CO TY;fajnie ze jestes i chyba masz racje ze to Ilonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
i nie chyba tylko napewno,podobnie uklada zdania i jest nieprzyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka teraz jest w pracy
Ilonka wróciła w nowym wcieleniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilonka co tak anonimowo??przemyslalas i stwierdzilas ze mamy racje??a teraz wstydzisz sie tego co zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia95
Ilonka...brawo.... fajna historia... ja jestem synową ale kiedyś będę teściową, i wiem jedno.... lepiej sie kochać z daleka niz nienawidzieć z bliska..... mieszkam w jednym domu z moimi rodzicami, osobno, ja mam dóŁ oni górę... i jest ok, bo jak nie mam czasu to się z nimi nie widuję, jestem niezależna.... i jest super.... a teściową mam generalnie w porządku, z tym , że od razu musiaŁam ustawić ją po swojemu... czyli wolnoć tomku w SWOIM domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dziwne!!skad ta Ilonka na wszystko miala czas,praca pilnowanie wnukow,fryzjer jak by miala tyle pracy nie siedzialaby i nie pisala z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka teraz jest w pracy
Tego Bronka już sie nie dowiesz, bo ona nie napisze, zrobiła wielkie halo, marną prowokację i sie cieszy pewnie chore babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jak myslicie wymyslila to sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy jestescie normalne
nie jestem ilonka ale przyszla synowa ktora broni sie rekami i nogami przed tym zeby sie tesciowa do nas przeprowadzila bardzo lubie te kobite ale jak ja widuje 2 razy w miesiacu zyc chce z moim ukochnaym a nie z cala jego rodzina a moja wypowiedz dotyczy wiekszosci postow w tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka teraz jest w pracy
Myślę ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×