Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

ilonko ja tez pracuje kazda z nas ,a powiedz czemu nie zatrudniłas synowej zeby wzieła sie do pracy i pomagała tobie to wtedy jakis rodzinny interes by był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Mieszkanie jest SYNA a nie moje On jest włascicielem Więc nic mi do tego.Wynajeli je. z tego co wiem, znajomej Barbi ! Teraz juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona mam nadzieje ze usiadziecie z rodzina i sie dogadacie,bron boze nie wracajcie do poprzedniego ukladu,skoro maja mieszkanie niech tam zamieszkaja ale nie rezygnoj z rodziny i wnukow,nie musisz kochac swojej synowej ale ja toleroj dla dobra syna i wnukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz o jaki poziom chodz ? wywalanie własnych wnukow ?hm... to dziwne ja bede pisała jak bede chciała a ty mi nie musisz odp popatrze co odp innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moja synowa" nie jest do roboty tylko do pieszcoty" jak sama zawsze to podkresla Ona jest zbyt roztrzepana by pracowac w ksiegowosci To powazna sprawa i zaufanie klientów zobowiazuje mnie W koncu to podatki a nie malowanie tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja swojej tesciowej niecierpie dala mi popalic ostro ale wiem ze moj maz kocha matke i dltego zgadzam sie aby ja odwiedzal(nie wiem czy inna dziewczyna na moim miejscu by sie zgodzila) ale myslisz ze mi jest lekko,chcialabym zeby bylo inaczej ale ja nic nie moge zrobic,szkoda mi tylko meza bo on najbardziej cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli jej chobbi to paznokcie to niech idzie na kurs paznokcia , i niech zarabia to chyba dobra mysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona ale mam jeszcze jedno pytanie ile twoja synowa ma lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moni o co tobie chodzi Próbujesz mi cos zarzucic? Moja tesciowa mieszka u mnie kilka lat,od smierci swego meza Jest w porzadku!Bedzie zdziwiona i mile zaskoczona po powrocie z sanatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni76 ty masz swietne pomysly,to znakomity pomysl wrecz idealny dla synowej Ilony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Kurs paznokcia ??Ty zartujesz! Jedynie nadaje sie na modelke ale jest zbyt głupia aby to sobie załatwic Ma 26 lat a moj syn ma 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Na modelke to juz chyba za stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a jak nie ma na kurs ktory wynosi koło 2000-3000zł to moze pozyczysz jej ? ale oczywiscie by oddala jak by juz zarabiała co ty na to ilonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
to jeszcze bardzo mlodzi ludzie musisz pomoc im dojrzec a nie caly czas potepiac a moze za pare lat sie cos zmieni i bedziesz zalowala tego co zrobilas,moja tesciowa tez kiedys powiedziala ze ja do pracy sie nie nadaje i ze nigdy nie bede pracowala i sie pomylila pracuje swietnie zarabiam a jej pewnie glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona a moze cie wkurza to ze ona jest starsza od twojego syna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
moja synowa nie musi pozyczac pieniedzy bo dysponuje taka kwotą Ona po prostu nie chce pracowac !!!ROZUMIECIE?Ona jest piekna i to sie tylko liczy Wszyscy maja jej nadskakiwac bo TAK Teraz wszyscy oprócz mnie !HEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie a moja tesciowa uwaza tak ,ze kobieta powinna siedziec w domku i dziecmi sie zajmowac z ta to dopiero cos nie tak ! no i oczywiscie nie ta epoka :) jest zła ze daje dzieci do przedszkola hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
wiecie co pogadajmy o czyms milszym,nudzi mnie juz temat Ilony synowej,Ilona mam pytanie.Jak sie teraz lepiej rozliczac z mezem wspolnie czy osobno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja w niemczech pracuje na umowe zlecenie ,jestesmy tu juz 8 miesiecy jeszcze 65 dni i przyjezdzamy do polski ja tu nie chce byc jest mi tu zle tesknie za rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ludzie sa tu okropni i niesympatyczni,wszyscy mi mowia ze do zlego landu sie wybralismy jestem w szwabii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona wesoła--> jestes super babką i podoba mi się Twoje podejscie do całej sprawy. Miałam kiedyś znajoma podobna do Ciebie. Też ładowała w dupy synom i synowym, wnuki dopieszczała, kupowała, na wczasy wysyłała a oni jej tyłek obrabiali i tylko mało i mało było. Tak ciągneła aż do zawału :( Potem na szczęście powiedziała basta! Na szczęscie ty byłaś szybsza w podjęciu decyzji od mojej znajomej. Tak trzymaj moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
15 grudnia wyjezdzamy juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×