Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
Ilona jestes??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko słuzaca :P wez sie w garsc i powiedz cos normalnego ! ile ty masz lat krolewno?? aha to gdzie ty pracujesz ze tyle kasy masz na dwa mieszkania i jeszcze pewnie masz dom na prywatnym osiedlu :) ble ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no i tyle widzielismy Ilonke,oj tesciowa tesciowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jednak mialam racje,skoro z synem i synowa nie mozesz sie dogadac to tymbardziej tutaj tez nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
wiecie co Nie jestem wasza tesciowa wiec nie rozumiem dlaczego nie mozecie pisac zwracajac sie do mnie chocby tak jak ja zwracam sie do Was Mozecie to wyjasnic? Pracuje w domu Sama sobie jestem szefem ,sekretarka i sprzatacza Mam biuro rachunkowe a pierwsza połowa miesiaca( zwłaszcza miedzy 10 a 15) to dla mnie pracowity okres To nie jest dyskusja o mojej pracy czy zarobkach ani o tym czy stac mnie na mieszkanie dla dziecka Maz tez prowadzi firme wiec po latach pracy mamy jakis dorobek A to ze postaramy sie o lokum dla własnych dzieci postanowilismy z mezem w czasie gdy sami mieszkalismy w wynjetym ciasnym mieszkanku 20lat temu I udało sie !Wiem czym pachnie brak mieszkania dla młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda ! bo jesli ilona chciała rady jak ten problem z synowa rozwiazac,czyli jak powiedziec jej zeby pozmywała gary czy po sprzatała ,czy zeby juz przestała spac do 12 to mogła milej! a nie rypac na synowe a szczegulnie na swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Ile ty masz lat krolewno?? to było do mnie? Moni czy 76 to twój rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
sory za ta tesciowa troche mnie ponislo,ale skoro jestes taka dobra to czemu nie mozecie sie dogadac,pomysl moze ty tez masz wady,moze tez popelnilas gdzies blad,to znaczy na pewno popelnilas,bo jezeli bylo tak jak pisalas to przegiecie zeby matka robila wszystko za dzieci lacznie z wychowywaniem wnukow,mysle ze duza wine ponosi twoj syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dlaczego o nim nic nie piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
A twoj maz,czemu on ci czegos nie poradzil??dziwie sie ze mogl patrzec jak jego zona bawi sie w sluzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sorki ale ilonko to jest jawna prowokacja !! ja tobie nie ufam i mysle ze specjalnie te wszystkie zeczy piszesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona czemu nic nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moni76 ale nie rozumiem po co miala by to pisac i nas wkrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no i gdzie jestes Ilonko?????ja ci zadaje pytania a ty nie odpowiadasz,nie rozumiem dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moj maz pracuje ,moj syn pracuje Barbi nie pracuje Ja pracuje w domu i to jest własnie moja zła decyzje Bo gdyby moje biuro było oddalone od domu to moze byłoby inaczej Ona wiedziała ze jestem na parterze w biurze,ze słysze biegajace po pietrze dzieci Nie obsługuje tasmy wiec w kazdej chwili moge wstac od biurka i pojsc zobaczyc co w domu sie dzieje (jesli akurat nie rozmawiam z klientem)Mam nienormowany dzien pracy .Czego nie zrobie w dzien moge wieczorem Od 1 wrz. dzieci poszły do przedszkola A dokładniej to jezdziły bo ja rano je ubierałam karmiłam i zawoziłam (barbi spała,zreszta nie ma prawa jazdy)Wiec myslałam ze cos sie zmieni Okazało sie ze musze je przywozic bo jej zdarzało sie zasiedziec u kolezanki wiec dzwoniła "odbierz je bo ja juz nie zdaze"Chwila chwila !Tak nie miało byc Odebrała maluchy z przedszkola moze 5 razy Jezdziłam ja ,albo syn albo maz Choc to zaledwie 15 minut spacerkiem ale PANI sie nie chciało Teraz musi niestety robic to sama Czy to takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a to dlatego ze na forum jest duzo takich osbob ktore lubia podkrecac jakis temat ,i sie swietnie bawia przy tym :) no kurcze przy dwujce blizniakow 3 letnich ona synowej pozwalała spac ?a sama w biurze w domu z dziecmi nie no nie :) moze to i ma synowa ale nie wszystko jest prawda lub wogole tak ja mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
O matko co wy wkólko tak "Ilonko ilonko nie piszesz "Pisze i obiad robie! O co taki hałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no dobrze ,nie dziwie ci sie ale nie moglas z mezem tego inaczej zalatwic??pozbylas sie ich na zawsze,masz spokoj,ale czy jestes na pewno szczesliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moni krolewno zmien ton albo nie odzywaj sie do mnie Masz 30lat na karku a piszesz jak dziecko Nie musisz mi wierzyc Wiem ze trudno w to uwierzyc ! Ale zrobiłam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jestes strasznie nerwowa,to jak mamy do ciebie pisac-tesciowa-zle piszemy Ilonko -tez ci nie pasuje,nierozumiem o co ci chodzi,nic ci nie pasuje moze w zyciu tez nic ci nie pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Wszystko mi juz teraz pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem happy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
kochane skonczmy sobie skakac do oczu tylko pogadajmy jak normalne baby,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
A ty bys nie była nerwowa jakbys tyrała od nocy do switu przez ostatnie 3 lata? Napewno tez!Ale teraz juz luzikJeszce nie czytałam twojej opowiesci bo odpisywałam tobie na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Ilona, przypominasz mi moją mamę. Ogromnie ją kocham i za cholerę nie mogę się dogadać. Jest bardzo dobrym i troskliwym człowiekiem, ale jest tak totalnie apodyktyczna, że tylko wóz-albo przewóz wchodzi w rachubę. Wiele lat mi zajęło, żeby zobaczyć, że między bielą a czernią jest jeszcze cała masa barw - nawet tęcza się zmieści :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
o niczym innym teraz nie mysle jak o pogaduchach na forum Chetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba krolewna ilonka sie upiła czy co ?? to co z tego ze mam 30 lat to jest forum wiec moge sie wypowiedziec dla mnie jestes dziwna po prostu ! no nie jak twoja synowa u ciebie mieszkala to co z tym mieszkaniem co dla syna kupiłas?? moze wynajmowałas zeby interes sie krecił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moni ................ z toba nie rozmawiam Wybacz Nie znize sie do twego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×