Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość ILONA wesoła
Rozliczac razem czy osobno? To zalezy ile macie do "stracenia" tz ile podatku do zapłacenia Nie powiem ci wiele nie znajac waszych zarobków i sytuacji finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jeszcze tylko 65 dni czyli 10 tyg.i 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Ilona, czy ty aby temu dziewczęciu urody nie zazdrościsz? Ja Ciebie trochę nie rozumiem. Masz pewnie z 50-siatkę, a reagujesz jak małolata. Przecież to proste. Barbie może sobie myśleć co chce, ale ekonomia to ekonomia - albo zapracujesz, albo ci jeleń zapłaci albo nie ma na nowe ciuchy. Dochody jej chyba nie są z gumy, więc w końcu czysty rachunek ekonomiczny zmusi panne do zejścia na ziemię. A Ty się żołądkujesz, że ona to czy tamto. To jej życie i jej prawo, ale jedyne co można zrobić to pozwolić by konsekwencje takiego życia TEZ były jej. Bez złości i zazdrości i wypominania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jak dostane rozliczenie z pracy to odezwe sie do ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
witam nono co ty,jak ci minal dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Bronka - a jak sobie dajesz rade z dzieckiem? Też myslałam o wyjexdzie, ale zawsze dziecko mnie powstrzymywało, bo miałam wrażenie, że tam to albo praca albo dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
a dziękuję, całkiem. Teraz późny obiadek pichce i tak zaglądam od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Niczego jej nie wypomninam Pytaja mnie na forum to odpowiadam by uzasadnic swoje postepowanie Mam 42 lata a czuje sie o 10 mniej Nie jestem chyba brzydka ! Czego mam jej zazdroscic? urody? to cos co przemija .Ja jej współczuje bo z takim podejsciem do zycia bedzie miec wiecej wrogów niz przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Pogadajcie sobie Ja obiecałam córce wyjazd do babci -do mojej kochanej mamusi BAY BAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Do no no co ty To jej życie i jej prawo a moje zycie to moje prawo Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Przepraszam dziewczyny ze was tak opuscilam bez pozegnania ale rozumiecie obowiazki,ale widze ze nic ciekawego mnie nie ominelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
NO NO CO TY_JUZ CI ODPOWIADAM NA TWOJE PYTANIE:znalazlam przez firme w krakowie prace opiekunki do osob starszych wyjechalam na poczatku sama przez dwa miesiace strasznie sie meczylam i tesknila wiec rodzina dla ktorej pracowalam zaproponowala mi sciagniecie meza i dzieciakow,za opieke nad babcia mamy darmowe mieszkanie i ja wynagrodzenie maz pracuje a ze babcia lezy i caly czas spi nie mam przy niej duzo roboty jedzenia tez jej nie musze robic bo jest karmiona sonda i dostaje gotowy pokarm dla kosmonaltow,musze ja tylko myc rano i wieczorem i co dwie godz.przekladac na inny bok,a dzieci ma w wieku 6 i 4 lata dwoch chlopaczkow,Marcela i milosza,marcel chodzi tu do zerowki,maz pracuje i jakos sobie zyjemy ale wszyscy strasznie tesknimy za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no i oczywiscie musze jej podawac leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no widze ze jestem tu sama trudno,bede zagladala czy ktos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bronka dobrze ze jestes z mezem i dziecmi tam , bo inaczej to ciezko by było ,a na stałe juz zostajecie ja przyjedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam nowego na forum Ilonka wróciła?:) musze troche posiedzieć na Płatniku ale będe zaglądała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
sory dziewczyny ale musialam babcie umyc,i dzieciaki polozyc,a co do tego mojego pobytu tu to jedziemy do domu na swieta a na stale do polski wracamy w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka to super babka
ma rację jej synowa to darmozjad i pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a co do ilonki elewka to ona pojechala odwiedzic swoja mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
O jestescie tu?A czemu juz mnie nie krytykujecie?Byłam pewna ze cos niemiłego tu przeczytam A tu ...nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale tutaj nikt nie twierdzi ze Ilonka jest zla,moim zdaniem to sama sobie taki zywot zafundowala,szkoda mi jej troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
o witamy Ilonka,a co myslalas ze my na ciebie najezdzamy??no co ty,szkoda mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a tak wogole to co u ciebie,syn sie odezwal czy jest obrazony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moj mezus pojechal do pracy,caly tydzien na nocke,teskni mi sie za nim bo w dzien odsypia a w nocy pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Najazdy na mnie trwały do popołudnia !I ciekawi mnie dlaczego?Jak wy zachowałybyscie sie w takiej sytuacji Kazda z was ma dziecko to popusccie wodze fantazji i wyobrazcie sobie siebie w mojej skórze Chetnie poczytam opinie! Kurde brak mi zajecia bo siedze w internecie jak za dawnych lat YUHUUUUUU!Zycie jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×