Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Ach tofikowa ty to ale kombinujesz ;) Nie będzie następny za rok po porodzie bo zamierzamy raz a dobrze i od razu bliźnięta i na tym zakończymy nasze staranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi tofikowa, troche pokrecilas, ale w sumie to logicznie i smiesznie wyszlo hi hi ...pewnie nastepnej @ za rok zyczylas ;-) mniej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też dlatego, że we wrześniu już jesteśmy zaproszeni na wesele na którym musimy być bo już jesteśmy zaproszeni ;) a niestety jak bym była w 8-9 miesiąc to już się nie wybawię ;) A wesele jest istnego wariata ;) Więc albo my zaszalejemy i wprosimy trzecią małą kruszykę ;) albo razem z przyszłą panną młodę tak mniej więcej będziemy rodzić Wiem pokręcona jestem ale ja już tak mam, mó mąż też a przyszłe małżeństwo jeszcze bardziej :p ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasz slub we wrzesniu? dziewczeta hi hi hi aleee wy zakrecone jestesci....pokretnymi sciezkami Wasze mysli biegna ...hi hi ...sciskam Was moooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
międy 16 - 19 powinnam dostać @@@@ A i mam nowinkę po ostatnim poście gdzie mówiłam, że nie mam ani grama upławów to ........... od wczoraj mnie zalewa i podbrzusze pobolewa ;) Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nasz ja spojżysz na stopkę to zobaczysz, że ja jestem po już 2 michy ;) We wrześniu jest ślub kuzyna męża z którym wszędzie się bawimy, to jest wariat nad wariaty i po prostu musimy tam być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam się nie wpisywać.. ale co tam, może to szczęście mi przyniesie :) NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....1 (i ostatni, bo następny za rok) 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ---witamy w tabelce !!! zobaczysz jak szybciutko wyemigrujesz do drugiej .... zycze Ci tego z calego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu - również trzymam kciuki :) Masz całkiem dobry plan - ciąża za pierwszym razem i od razu z bliżniakami. Chyba odgapię od Ciebie ;) acha i widać, że logiczne myślenie nie jest moją mocną stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za dobre słowa :) Tak za bardzo nie martwię się o zajście w ciążę, gorzej z donoszeniem. W pierwszą ciążę zaszłam od \'jednego strzału\'. Byłam u lekarza na usg, lekarz powiedział, że mam śliczne jajeczko, że lada dzień pęknie. Po krótkiej naradzie z mężem uznaliśmy, że może wypadałoby pomyśleć o dziecku. Wieczorem było mizianie... potem kilka dni przerwy, a za dwa tygodnie w dniu urodzin mojego miśka zrobiłam test. Zobaczyliśmy dwie krechy!!! Z drugą było troszkę gorzej, ale to na własne życzenie. Staraliśmy się pięć cykli, w szóstym się udało. Wcześniej nam nie wychodziło, bo brałam luteinę niezgodnie z zaleceniami lekarza (luteina blokuje owulację). Jak odstawiłam ją, za dwa miesiace byłam w ciąży. Jednak tu nie skończyło się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie niesamowite wyszystkie;) ja wam zycze miłego wekendu, zmykam zaraz bo zapisałam sie dla releksu na lekcje rysunku i ide sie porelaksowac, a wiekszosc was to z pracy klika wiec jeszcze raz miłego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co 15 latek
Ja też zaraz zmykam do domu. Będzie mi Was brakowało przez weekend :) Pewnie jak przyjdę w poniedziałek, to będzie tu 20 nowych stron ! Takie z nas płodne kobietki :D Do poniedziałku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zmykam na dobre do domu i mnie tez bedzie Was bbb brakowalo!!! do poniedzialku zatem w komplecie :-) milego weekendowania [ kwiat]i aby Wam sie szybko @ konczyla/lub nie nadeszla! buziaki papatki 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zmykam na dobre do domu i mnie tez bedzie Was bbb brakowalo!!! do poniedzialku zatem w komplecie milego weekendowania 🌻i aby Wam sie szybko @ konczyla/lub nie nadeszla! buziaki papatki 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
Joanna ja wlasnie mam na chlamydie odpowiednik tego na S.. ktory Tobie pomogl. To sa tylko table na 3 dni, bardzo silny antybiotyk i mam nadzieje, ze Nam pomoze bo bardzo chcemy sie juz starac o dziecko. Powiedz, jakie po leczeniu robilas badanie na Chlamydie, ze wiesz iz pol roku nie skutkowaly leki? U mnie4 maz z posiewu wykryl bakterie i ja mialam objawy wiec lekarz jest pewnien, ze to to, a nawet jesli nie chlamydia by byla to rzezaczka, a antybiotyk ktory mamy jest tez na te chorobe i wiele innych bakterii. Ponoc wymaz czasem jest ujemny bo baktrie moga byc nie w szysjce a glebiej. Nie wiem jakie potem zrobic badanie zeby wiedziec, czy juz nie mam bakterii bo maz to zrobi posiew z nasienia. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
cześć , często brałam milczący udział w Waszych rozmowach, . W połowie sierpnia straciłam dziecko, Wasza wiara w powodzenie zajścia w ciążę bardzo mi pomogła. Trzymam za Was kciuki, bardzo..barzdo mocno, Mam małą prośbę, wyluzujcie czasem choć troszkę, bo jest to stresujące zarówno dla Was jak i dla nich. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinka🌼 nie ma, ale teraz sama nie wiem co myśleć. Z jednej strony fajnie, że się nie pojawia a z drugiej nie chcę się zbędnie oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×