Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

🖐️ nałogowe staraczki ;) A więc gratulacje dla naszej założycielki topiku!!!! Mam jeszcze jedną wiadomość oprócz wieeeeeelkiego brzucha, który jest wzdęty na maksa nic więcej nie widać (to znaczy @@@)!! Tak właściwie to nigdy brzuch mnie nie bolał przed @@@ a teraz już któryś dzień z kolei. Czytałam, że nie koniecznie muszą być te pierwsze oznaki ciąży, to znaczy te słynne bolące persi, zalewanie się śluzem itd. Jeżeli chodzi o śluzy to robią mi psikusa bo znów jest sucho. Gdzieś czytałam, że nalezy wtedy sprawdzić palcem włożonym do pochwy. W środku pływam ;) :p Normalnie dokładnie miesiąc temu dostałam @@@ A dziś ani oznak tego, że mam mieć toważyszkę tygodnia ;) :p Trochę mi szkoda wydać kasę na test bo w tym miesiącu u nas liczy się każda złotówka bo kupiliśmy autko i chcieliśmy je dopuścić do użytkowania. Odezwę się jak wrócę od dentysty bo pląba mi wyleciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaaa!!!!!!!!! GRATULUJE !!!!!! :-D :-D :-D CO ZA WSPANIALA NOWINA W PONIEDZIALEK RANO !!!!!!!!! ALE SIE CIESZE !!!!!!!! WOW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaaa!!!!!!!!! GRATULUJE !!!!!! :-D :-D :-D CO ZA WSPANIALA NOWINA W PONIEDZIALEK RANO !!!!!!!!! ALE SIE CIESZE !!!!!!!! WOW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj A_guu Za Ciebie również trzymam kciuki :) Ostatnio temat dentysty przewija się u nas bardzo często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie!!! wszystkie jestesmy szczesciary!!! nasza zalozycielka pierwsza dwie kreski ujrzala!!!! czyz to niedobra wrozba dla nas wszyskich ???? ja mysle ze TAK !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wu tyle piszecia, że ja nie mam jak was przeczytać ;) Bo czasu brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella36 🖐️, Peppetti 🖐️ !!! glowy do gory...zobaczycie, nasz topik jest czarodziejski :-) kazdej z nas sie uda!!!! u mnie @ 5 dni sie spoznia, piersi bez zmian, temperatura wysoka...JUTRO ROBIE TEST !!!! albo w te alb wewte...dluzej nie wytrzymam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tu na kafe podejrzałam wspaniały przepis powiedzenia mężowi, że będzie tatusiem. Zakupię małe buciki i do tego dołączę karteczkę. \"Za 8 miesięcy się zobaczymy tatusiu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj tofikowa 🖐️ 🖐️ 🖐️ :-D nie testowalam....bo w wee zajecia na uczelni mialam i kompletnie brak czasu by testy zakupic....ale ten powod to pewnie tylko wymowka.... bo pewnie podswiadomie balam/boje sie jednej kreski.... ojojoj, przeciez co ma byc to JEST.... obiecuje JUTRO RANO ROBIE TEST! trzymajcie mnie za slowo, w przeciwnym razie na nic ono!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaaaa, genialne z tymi bucikami !!!!! jesli moj jutrzejszy wynik testu przyniesie mi tyle radosci co Tobie dzis..... to i ja wykorzystam ten pomysl.... :-D oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia 😘 pewnie!! Trzymam mocno mocno kciuki. Teraz to poleci. Dziewczyny matko jak się cieszę!! Mam nadzieję tylko, że testy mówiły prawdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam tu na Kafe taki sposób oznajmienia facetowi, że będzie tatą: koszulka T-shirt z wielgachnym napisem: \"Najwspanialszy tata na świecie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez widzialam je na kafe i jeszcze mij taki jeden :) w ksiegarniach sa takie aforyzmy i widzialam jedna mala ksiazeczke zatytuowana \'dla taty\':) i chyba tak zrobie bo kocham ksiazki :) i meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie wiem, kiedy zaciążę (coś mi się wydaje, że ten cykl będę musiała sobie odpuścić ) ale znam siebie i wiem, że nie wytrzymam i od razu zadzwonię do męża i mu wszystko powiem :) Taka niecerpliwa baba ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia zrobie zrobie, ale dopiero po wynikach beta hcg. Boję się, że te testy mogły mnie oszukać. Wiem wiem głupia jestem, ale wole upewnić się już w 100% i dopiero będę się cieszyła pełną gębą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie obliczam to poród wypadł by na 25/26 czerwca. A jestem w 4 tygodniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki a od owu i stosunku jestem w 2 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, staraczka rozumiem...ale jedno Ci powiem na uspokojenie w czasie oczekiwania na wyniki bety....czytalam ze testy ciazowe moga sie mylic, gdy wynik jest ujemny (tzn jest jedna kreska a i tak sie okazuje ze jest ciaza) ale nigdy w druga strone...jesli test wyszedl pozytywny :-D to nie ma bata...JESTES W CIAZY !!!! ale oczywiscie rozumiem ze chcesz miez 100% pewnosc!!!!!! ja i tak wiem swoje! ;-) mamusko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia:D heheh jej jak teraz wyszło by coś nie tak chyba bym się psychicznie załamała:) Wszystkie mamuśkami będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa - masz rację - wszystkie Mamuśkami będziemy :) prędzej czy później :) (ja chyba jednak później - czuję, jak rośnie mi gorączka, obawiam się, że rozchoruję się na dobre i znowu dostanę mnóstwo lekarstw i po październikowych staraniach, kurza stopa ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
tofikowa dziekuje za ❤️ Dla Ciebie 🌻 staraczka serdecznie Ci gratuluje z calego serca! Teraz zycze spokojnych 8 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlamka - a ja dziękuję za piękny 🌻 Rozumiem co czujesz, chciałabyś jak najszybciej rozpocząć starania, a tu nagle choróbsko nie pozwala na działania. Wierzę, że szybko pozbędziesz się tej paskudnej chlamydii. A ja szybko wyleczę się z grypy (podejrzewam jeszcze jedną chorobę, ale dopóki jej nie potwiedzi lekarz, nawet nie chcę o niej myśleć ;) ) i wszystko będzie OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×