Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

mea29🖐️ale, z czym wyluzować? dziewuszki, które straciły swoje dzieciaki muszą mieć siłę, ale nie ma, co się załamywać. Zresztą to jest topic o staraniach. I my robimy wszystko od wspólnych wsparć po miłe pogadanki o bzdurach żeby razem przeżywać okres oczekiwania na powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Jeśli zbyt barzdo czegoś chcesz to poprostu nie wychodzi!!!!! Moja kumpela miała problemy, leczyła się parę lat, później miało być wszystko ok, przez rok nic, stwierdziła że rezygnują, bo się wzajemnie zagryzą, mówi się łatwo, więc jeszcze próbowali pomijając temat. Nic z tego nie wychodziło. Musiała pojechać na 4-miesięczne szkolenie, wróciła wyluzowana, bo się nie starała, wpadka przy pierwszym razie. Urodziła córkę pare dni temu. Jeżeli bardzo chcemy to zaczyna się sters i nam szwankuje układ hormonalny. Facet to też nie maszyna... Ja wykonaywałam dokładnie to samo co Wy, trzeba zrobić wszelkie badania, ale może czasem ( wiem że to nie łatwe) odpuścić choć na miesiąc, wziąć urlop i złapać dystans do tego co się wokół nas dzieje. Życzę Wam pękatych brzuszków i mam nadzieję, że za parę miesięcy się do WAS postaram przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, spicie juz? Do tysiaca chyba dzisiaj nie dobjemy, bo moj wpis jest 962, chyba ze sama z soba \" napykam\" hi,hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa 🌼, staraczkaaa [kwiatek}, balerinka 🌼, tantusia🌼, kawiarenaka🌼 maybee 🌼 a-guu 🌼 dla peppetti ❤️, witam, bo znamy sie z topiku ciaza obumarla dla wszystkich babeczek z tego topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was, buuuuuuuuuu, a ja was tak ukwiecilam :-) Stawiam na tantusie, ze ona pierwsza otworzy liste szczesliwych mamusiek.Trzymam kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizniaki... marzenie widac, ze nie tylko moje, ale kochaniutkie ;-)ponoc trzeba myziac sie na kserokopiarce, zeby wyszlo podwojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
bella36 , nie wymiękłyśmy, tylko niektóre z nas mają facetów, w których mogą się wtulić. Mój niestety wyjechał i wróci dopiero za tydzień. Ja bardzo też chcę mieć jeszcze jedno maleństwo, szkoda że osttnio tak wyszło , ale nie zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlamka, mysle, ze wymaz pobrany z szyjki powinien wyjsc miarodajny.Jezeli antybiotyk wytlcze chlamydie \"na dole\" to i zadziala na te \"u gory\". Z przyczyn technicznych nikt nie pobierze materialu do badania z macicy, bo trzeba rozhegarowc szyjke, a to robi sie pod narkoza i unika sie tego u kobiet w wieku rozrodczym z powodu ew problemow z wydolnoscia szyjki w ciazy.Mysle, ze powinnas odczekac jakis czas z wymazem po leczeniu antybiotykiem, zeby miec pewnosc ze chlamydie nie namnazaja sie.Na pocieszenie to dobrze sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea29 ❤️ Juz chcialam zmykac po tym dlugim wywodzie. Masz racje weekend sie zaczol, co prawda nie u mnie, ale fakt ze trzeba popracowac nad sukcesem.... ;-) a moje kochanie nie wrocilo jeszcze do domu buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Bella , ja nie mam do kogo znikać, tak pisałam moja druga połowa jest gdzieś we świecie .... i jest mi smutno. Do tego jest mi smutno> Super że choć Ty jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam bo jutro ide do pracy :-(. Sciskam Was mocno, a najbardziej ta, ktora zacznie tutaj dobra passe....dla nas wszystkich....oczywiscie bez nakrecania, ale z pozytywna energia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja pewnie zamknę ten dzionek :) bella36 - cudne te kwiatuszki :) Duże buziaki 😘 mea29 - nie smuć się. Czas rozłąki szybciutko minie. Wielkie buziaki dla wszystkich nowo poznanych koleżanek. Uściski dla \'starych\' znajomych :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
dzięki za wsparcie, Moiłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurde nie było mnie raptem dwa dni a Wy tu tyle napisałyście :) Alez miałam czytania! Peppetti witaj! Spotykamy sie na kolejnym topiku:) Mam nadzieje, że będzie dla nas szczęśliwy :) bella36 Ty też podobno z topiku ciąża obumarła tylko, że nie mogę sobie twojego nicka skojarzyć :( Eh chyba cos ze mna nie tak! A u mnie dalej @. Kończy się w czwartek no i zaczynamy :) Zobaczymy co będzie, bo jak mówią \"człowiek strzela, ale Pan Bóg kule nosi\". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa :) pewnie że Cie pamietam i przepraszam, że wcześniej pominęłam ale dopiero teraz doczytałam, że Ty to Ty :) i 1000 wpisu nie ma :( No ale pewnie pojawi się jutro :) Znaczy już dziś :) Dobra uciekam, bo cos zaczynam motać:) Chyba czas społozyć się do łóżka:) A chciałam wyjaśnic, że ja tu o tej porze nie dlatego, że na bezsenność cierpię, ale dlatego, że na nocna zmiane pracuję i jak wracam z pracy (różnie to bywa - czasem o 1.00, czasem o 4.00) to jestem taka żywa,że włączam kompa i nadrabiam zaległości kafeteriowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlamka
bella mylisz sie. Bakterie nie musza bytowac w szyjce macicy i wtedy zwykly posiew na bakterie ich w ogole nie wykryje, znam takie przypadki. Najlepszy jest wymaz z szyjki i badanie DNA na jego podstawie, ale nie robia tego w kazdym miescie, pewnie glownie w tych najwiekszych i nie kazdego stac bo sa bardzo drogie. Ja bede sie dowiadywac, czy u mnie takie robia, ale szczerze watpie. Miarodajny tez chyba w 80% jest wymaz z cewki, ale tez nie wszedzie mozna go zrobic, no i badanie jest bardzo nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ale naprodukowałyscie stron;)Niezwykle płodne jestescie:P Ja wczoraj odbierałam kwiaty i usciski od uczniow:)Dzisiaj swietuje z mezem;) Cos sie zaczyna psuc pogoda. Zrobilo sie zimno, pochmurno i jakos tak smutno:( Fajnie,ze dzisiaj jest sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja znów tylko przelotem bo zaraz mąż wróci z pracy i jedziemy na pyszny obiadek ;) cholender nie mam czasu aby z wami posiedzieć i pogadać. Wiecie co nie mam już sił tak długo czekać, a mój mąż to jakby nakręcony chodził ;) :p Przedewszyskim dlatego, że jestem na etapie szukania pracy. Dziś byłam na rozmowie i babka taka zdziwona \"z takim wykształceniem i chce pani pracować w sklepie??\" Zdziwiona bo ona przyjmuje dziewczyny po zecie i chyba nie miała jeszcze kogoś z takim wykształceniem u siebie na rozmowie. A żeby nie wbudzać waszej ciekawości to powiem, że mam plicealne informatyczne. Moim zdaniem nic wielkiego no ale dla niej (pewnie sama nie wiecej jak średniego bo przynajmniej odniosła takie wrażenie. Hehehe nigdy nie miałam tak zabawnej rozmowy kwalifikacyjnej - rozmawiałyśmy o psach w sklepie odzieżowym ;) :p A teraz uciekam dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki puk puk bella czy ja dobrze pamietam czy to ty masz tytul dr? :) pozdrawiam was wszystkie goraco szkoda ze niektorzy o mnie zapomnieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, ale żeście nastukały wypowiedzi. Czytania a czytania. 🖐️ wszystkim nowym. A Ja po 2 dniach łykania tabletek z wiesiołka zauważyłam, że mimo końca @ jest ona intensywniejsza i obfitsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Cześc, właśnie przypełzłam do domku, miło wiedzieć że coś się dzieję na topiku. A'propos wymazów, to radzę zrobić dwa, w odstępach 2-3 dni. Nasze bakty nie zawsze się pokazują, poza tym miałam zrobione badamie z tego samego wymazy przez dwa labolatoria i wyniki były różne..... bez komentarza. Jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×